Území mrazu (2013)

John Cusack patrí medzi mojich obľúbencov,ale po dnešku zvažujem,či to tak bude ďalej.Bože,ten bol presvedčivý.Ten psycho pohľad,celkové vyžarovanie...Fúúú!!!Podoba s Hansenom čisto náhodná.

13 Eerie (2013)

Tento film je urážkou mojej inteligencie :) .Preto som na to vydržala pozerať 30 minút,do chvíle,kým tá zombie žena nezačala obkusovať prstíčky forenznej asisistentke v momente,keď som si pochutnávala na Lázeňských trojhráncích.

Killer Movie (2008)

Jedna vec mi nejde do hlavy..Prečo zabíjal tú holčinu na začiatku?Asi som to možno poriadne nevnímala,pretože to bola jedna veľká nuda a nezachránili to ani naše známe seriálové tváričky.

Krásná řeznice (2012) (TV film)

Ja by som si ju určite neobľúbila.Neviem odkiaľ sa vzala hlavná hrdinka,ale mala by sa tam čo najrýchlejšie vrátiť...

Víla Zuběnka (2010)

Smiala som sa a smiala a smiala.Čo viac k tomu dodať? :)

Mother and Child (2009)

Keby bolo k dispozícii 10 hviezdičiek,tento film si ich určite zaslúži!!!!

The Collection (2012)

Celých 82 minút som sa ani poriadne nenadýchla.Prstami som si v určitých scénkach zákrývala oči,ale tak,aby som zároveň všetko videla.Atmosferická hudba a výkony,ktoré ma skoro presvedčili o tom,že tú bolesť a strach herci cítia aj v skutočnosti.

Zjevení (2012)

Ja som sa bála a to je hlavné.Neviem,či to je tým,že je tma a som sama....ale bála som sa :D .

Návrat do Silent Hill 3D (2012)

Nemožem si pomocť,ale sklamalo ma to.Čakalo som od toho viac,keďže Silent Hill patrík mojím obľúbeným.Prvá polovica filmu sa vliekla a záver bol zosekaný do takého minima,až som mala pocit,že zničiť Allysu by som zvládla aj ja.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Prvá série bola doslova " dechberoucí ". Druhá ma sklamala,nudila som sa a myslela som,že tretia bude ešte horšia.Ale našťastie som sa mýlila.Seriál naberá silné grády a to,čo sa tam začína diať,tak to ma fakt dostáva.Klobúk dole :).