Tartaros

okres Bratislava

2 body

• 21.12.2011  12:02
    Leviathan (1989)

Robocop, krotitel duchov a vykradac domov v jednom filme, to je prdel :-))

• 21.11.2011  16:51
    The 3 Rs (2011)

asi som tomu NEPOCHOPIL

• 29.7.2010  22:44
    Monstrum (2008)

aspon viem preco si nemam kupovat kameru znacky panasonic

• 13.7.2009  02:06

Jednoznacne jeden z najuletenejsich filmov, neodporucam pozerat v zlej nalade :-) uplny absurdizmus, cierny humor, a taktiez niektore chvilky sa objavuje celkom nudno-trapnejsie scenky. Jedna z naj scenok bolo ako Arvid chcel prestrelit ruku clovekovi ako pomstu s rucnym samopalom a namiesto toho postrielal vsetkych okolo, to dost rozosmialo :-) MY NIC NEVIEME, MY SME LEN KUCHARI :D

• 11.7.2009  23:34

film som videl uz velmi davno od hodnotenia no nespomenul som si na neho, patri jednozacne medzi tie dobre romantaky :)

• 25.6.2009  22:24
    Královna XXL (TV film) (2008)

Nevidim pointu filmu.. mozno v tom aby sa clovek zhadzoval aky je ubohy. Staci si precitat komentar uživatela LIVINGDEAD, stoji zato... mozno by ma film zaujal, keby bol aspon stipku vtipny.

• 14.6.2009  12:49
    Nikdo nic neřekl (TV film) (1996)

Pride mi to ako keby to natocili kvoli poslednym slovam, ktore preniesol sud. Nieco ako v zneni, ze ak niekto vie o tyrani, nech to hned oznami atd bla bla... V jadre filmu bolo jasne ze Bobby vie co je so Stacy, aspon ze ma to trocha drzalo v napäti - ci je ziva alebo mrtva.

• 14.6.2009  12:26
    Wild & Crazy (TV seriál) (2007)

Verim tomu ze v Rusku sa udialo vela tragickych, kurioznych atd udalosti. Skoda len ze produkcia nedala skor dokopy jeden film, takto v jednotlivych castiach strieda dobre videjka s dost nezaujimavymi (napr. ako keby reklama na blbu rusku mladez, ktora sa poleje benzinom a kusok sa im nepodari)

• 8.6.2009  16:46

Snad najhorsi strih aky som videl, ... ako pozeram,film mal mat podla udajov 118 minut, nas mal asi hodinu a tristvrte, nic to asi ale nemeni natom, ze vtip navstevnikov ma az tak nepobavil.

• 31.5.2009  13:54

Opät dalsi film s dvoma dejovymi liniami, podobny Narnii a Most do Terabithie, hlavna postava dieta, striedanie jeho fantazijneho sveta s realnym svetom. Az nato ze toto pre deti urcene nie je :P

• 22.5.2009  09:56

Film ma az tak nepobavil, ale nie je nepozeratelny. Vela scen by som povedal ze je nezaujimavych - sceny s pilotkou a jej hlasky, lincolnove hlasky (samotny lincoln ktory odozenie "poloholubov" a nato odide - nezaujima ho ze stillera idu zabit), ... Nie je ani az tak komedialne, ako akcne kde z typickeho loosera Stillera spravia straznika superhrdinu - to sa mohlo vynechat, film skor bavi prave zivymi figurinami. A prave tu je to trosku prehnane (velke mnozstvo figurin, co boli zbytocne vo filme - vacsi chaos pre mna) a niekde zaroven pobavujuce - kombinacia al capone, ivan car a napoleon - no koho by napadlo ze budu v jednom filme :) celkom ma pobavila i pritomnost darth vadera (len skoda ze nic nepovedal, asi mu dosli hlasivky) :)

• 11.5.2009  01:52
    LazyTown (TV seriál) (2004)

Toto by som nepustil ani vlastným deťom :)

• 7.5.2009  13:32
    Rádio (TV seriál) (2009)

heh ten scenar... v jednej casti do nepocuvaneho radia vbehol blazon s vybusninou v ruke a ziadal aby ho pustili do vysielania, tak od veci az som sa bavil :D

• 4.4.2009  12:22

Film ma dost absurdny koniec, ktory sa mi avsak pacil :)

• 27.3.2009  14:27

Uz sa tesim co za somarinu bude zase toto, mozno prekvapi ale myslim si ze nie... V kazdom pripade chcem upozornit nato, ze dej je velmi podobny, ba priam taky isty ako film HOUSE ON THE SORORITY ROW. Neviem ci ide opät o dalsi remake, no z ukazok sa mi zda, ze niekto uz nema vlastnu tvorivost a tak musi "prekopirovat" iny film a urobit k tomu par malinkych zmien :)

• 8.3.2009  14:52

Jeden z naj trapasov podla komixovej predlohy

• 22.2.2009  13:30
    Závada Blair Witch (TV film) (2000)

Toto mal byt FILM ? Ako by aj mohol ked kazdu sekciu (cast) "filmu" pripravili uplne ini ludia, ako keby som sa pozeral na dielo skolacikov... I ked musim povedat ze hlavne jedna scenka ma pobavila (scenka so stupnutim do hovna) :) Ale to je asi vsetko, bolo to az tak trapne, ze sme si to museli pretacat po kazdej traparine o 5 minut dalej :)

• 22.2.2009  13:22

uf, mrazive :) skutocne skoda len scenky s dialkovym ovladacom, i ked som sa tomu zasmial :) tie pohlady psychosa do kamery som si este ako tak vysvetlil ako prihovor tvorcov k divakovi cez postavu vo filme :)

• 13.2.2009  12:16

Nemohol som si nevsimnut skvele hodnotenie ake ste tomuto filmu dali, preto som sa i nan tesil :) Velke prekvapenie sa ale nekonalo... vedel som ze film bude trosku dlhsi (naco zrovna nie som zvyknuty), ale dufal som ze sa bude kazdu minutu naco pozerat, zvacsa naco som sa pozeral, bol neustaly dementny smiech Jokera, .. ano vsetko to bol zamer, vytvorit magora co zabija ludi a robi chaos len pre potesenie, ale to predsa nie je prvy film kde sa takyto uletenec vyskytuje... a samozrejme, opät tolko prilezitosti zabit Jokera a Batman zlyhal. Skvely bol taktiez teleporting Jokera, kde ho kazdu chvilu ukazovali niekde inde v meste uz s nastrazenou pascou.. - to jest asi tak vsetko k minusom, ... zbytok netreba komentovat, bol dobry :) ale myslim si ze batmanovania uz stacilo, neviem tych filmov s batmanom uz ani zratat :)

• 13.2.2009  12:15
    Houbičky (2007)

Skoda ze sa tvorcovia pridrzali scenara s bandov hulicov... fakt trotlovina kde par ludi ide hladat do irskeho lesa huby z ktorich sa riadne zhulia, a aby sa nepovedalo, tymto hubam su jedny ine huby veeeelmi podobne, az nato ze maju ciernu "bradavku" na klobuciku so psychopatickymi ucinkami. Naopak sa mi pacili zaporne postavicky (ktore si vlastne len vymyslela zhulena hlava) ako bol temny brat, dvojca a banda retardov... len tieto postavy nevedeli zasadit do normalneho pribehu

• 9.1.2009  20:02
    Oko bere (2008)

Zo zaciatku to vyzera ze Micky chce dat moznost studentom dobre si zarobit, to avsak este netusia aka je svina... bolo sa naco pozerat, i ked koniec predvidatelny...

• 6.1.2009  19:14

Fajn mafianske story, i ked par minusov znacnych... opät dalsi film kde je narazane na rasizmus (kuknem si snad niekedy film s ludmi s ciernou pletou bez rasizmu ?), cesty ghost doga autom boli dost nudne - hladal som skryty zmysel ale nenasiel :) snad mi to prislo len ako reklama na hip hopove pesnicky ktore si v aute pustal. A posledne minus, pri rozhovoroch s jeho "naj" kamosom som mal pocit ze sa pozeram na dvoch retardov ktori sa len tvaria ze si rozumeju :) ale to bol zamer, a vacsinou to vyznelo vtipne ked obidvaja i cez jazykovu barieru mysleli nato iste. Ale inak skvely film, opät nieco nove, co sa lisi od inich filmov

• 2.1.2009  13:29
    Uvolněte se, prosím (TV pořad) (2004)

mozna late night show, no pre mna skor late shit show kde sa mi neoplati cakat do neskorsich hodin :) moderator skor vtipkuje z "blbosti" hosti... viz napriklad diel s nejakym trotlem ktory prespava v lese a ani nevedel sam preco (hosta som ani nepoznal), vtedy som sa bavil skutocne na jeho blbosti (s prepacenim) :) ... k prikladu dalsi diel kde sme sa mali pobavit na velkosti prirodzenia maleho psicka ma dost znudil, take sracky mi urcite nevykuzlia usmev na tvari (o psovi sa kecalo samozrejme cely cas s hostkou)... casti, v ktorych si z hosti nemohol utahovat viac ("vacsie" osobnosti) boli z pravidla velmi suche, slabe... moderator skutocne len obcas zajasa (zchuti sa zasmejem)

• 19.11.2008  20:10
    Život s Louiem (TV seriál) (1995)

heh jedno z nejlepsich, casto som sa smial :) "kdyz jsem byl ve valce..." :)

• 19.11.2008  20:07
    Pirát divoký Jack (TV seriál) (1998)

Na rozpravky nemam vzdy naladu, ale na tejto som sa vzdy z chuti zasmial :))) Skoda ze ju uz v TV nevysielaju

• 19.11.2008  19:58
    Hannah Montana (TV seriál) (2006)

Ked tu niekto porovnava Krok za krokom s Hannou Montanou tak to co povedat, v kazdom pripade je pre mna Krok za krokom riadny odpad, pre mne nepozeratelne, predvidave, nudne vtipy - to sa neda s Hannou Montanou ani zrovnavat, pravdepodobne prave ten jeden z naj tinejdzerskych serialov ake som videl, a i jedno z naj zo stanice Jetix. No najsmiesnejsie su vase komenty, vsade citam len sracky s tym aka je pekna a slavna, atd... avsak znamou sa stala len vdaka tomuto serialu, nieco natom bude... asi si nemysli len ona ze ten serial je vtipny, nevravim ze na kazdej casti sa zasmejem ale ak ano stoji to zato ;)

• 20.8.2006  18:36

Ako pozeram, film som tu videl asi len ja, a mozno len par ludi na svete, bude to asi tym ze to je riadny prepadak. Film nema ani poriadne dej, v podstate ide len o stret dvoch vrahov - "Hollywood Strangler" oznacuva vraha z filmu "Don't Answer the Phone!", fotograf, ktory si myslel ze kazda zena ktora sa mu postavi pred objektiv je slapka, preto vsetky zaskrtil. "Skid row slasher" (nazov si sam neviem prelozit komplet) je vrahyna (mozno vycucnuta tiez z nejakeho hororu o ktorom neviem), pracuje v knihkupectve, zavrazdi myslim 3 bezdomovcov, pricom postup vrazd je na kopyto takmer uplne isty, co z filmu robi desnu nudu. Na konci filmu sa strangler a slasher stretnu, a ja dufajuc ze aspon bude nejaky zaujimavy boj, sa obidvaja navzajom zabiju... to som vsak prezradil koniec filmu ale to neni podstatne lebo tento film nikomu neodporucam :) Ostante len pri tom ze nieco take existuje :)