mr.cartman

okres Mělník

4 body

<< předchozí 1 2
    • 3.7.2019  08:00

Koukatelná oddychovka, jen je velká škoda, že se zde nenašel nikdo z původních herců. Jednou vidět a dost, ale nelituju.

• 8.1.2019  08:51

Mě se tedy film líbil, také možná vzhledem k aktuálnímu výběru filmů, který byl toho času za vyližkapsu. Děj je sice trochu předvídatelný a naivní, ale jsou tam určitě části, které se moc povedly a člověk se opravdu zasměje. Chvíli mi to připomínalo film Ďábel nosí Pradu, aspoň teda ze začátku. Znovu bych nešel, ale rozhodně nelituji, že jsem film viděl.

• 26.11.2018  10:22
    Inferno (2016)

Už poněkolikáté se mi potvrdilo, že když si nejdříve přečtu knihu a pak se podívám na film, tak se jedná skoro o jiný film, protože buď naschvál změní vzhled postav - blond vs. tmavé vlasy, v horším případě i pohlaví postav (zde ne, týká se jiného filmu). Závěrem bych chtěl říct, že jsem víc než šťastný, že jsem nečetl Šifru mistra Leonarda a film se mi díky tomu líbil...

• 7.8.2018  08:55
    Srážka planet (TV film) (2011)

Super filmové efekty, nejsou vůbec poznat! :-)

• 26.4.2018  08:11

Měl jsem tu čest vidět v předpremiéře o den dříve v Lucerně a očekávání jsem neměl žádné, trochu jsem se i bál, že to bude stát za prd, ale opak byl pravdou. Když však vidím Polívkovou, okamžitě si film spojím s Účastníky zájezdu, kteří také nebyli špatní. Herecké obsazení vůbec není špatné, děj je méně předvídatelný, než by se dalo čekat (i když všem je jasné jak to nakonec dopadne) a určitě se pobavíte. Asi to není na to, vidět film vícekrát, ale za shlédnutí 100 % stojí. Na začátku mě tedy mírně otravoval všudepřítomný Product placement, ale jakmile si Polívková nechá zaparkovat super auto z "Áček", tak už je klid. Dále co neumíme, tak je rozhodně hrát ve filmu jiný pořad (pořad pro kutily), tyto části mi přišli trapnější a možná i zbytečný, ale určitě na to dnes (26.4.2018) jděte!

• 12.3.2018  21:17
    Bába z ledu (2017)

No, nevím co si o tomto filmu myslet... Určitě jsem rád, že jsem ho viděl, je to úplně něco jiného a možná bych řekl i nového... Jsem rád, že to není další trapná komedie s Mádlem a Kotkem a nejlépe od Trošky. Film rozhodně úroveň má, ale asi ještě nejsem tak náročný divák, abych to náležitě ocenil. Určitě se budu muset podívat ještě jednou, třeba to lépe pochopím. Ještě mě velmi překvapil Tonda Blaník :-), toho bych tu fakt nečekal!

• 10.12.2017  22:41
    Řachanda (2016)

Ošklivá, divná a předvídatelná pohádka do které byly zapůjčeny postavy z Harry Potera, Pána prstenů a Avatara.

• 27.11.2017  07:38
    Paddington (2014)

Po pár minutách jsem to chtěl vypnout, ale vydržel jsem (nic lepšího v televizi nedávali, BOHUŽEL!). Když bych teda uvažoval, že se něco takového může stát, tak absolutně nechápu, jak Londýňanům může přijít naprosto normální, že na nádraží je živý medvěd a posléze i v ulicích a naprosto nikoho to nevzrušuje a všem toto přijde na denním pořádku.Jediná scéna, která se mi líbila byla když Hugh Bonneville byl převlečen za uklízečku. To ale bohužel na celý film nestačí. Něco by mělo zůstat skutečně jen v psané formě, kdy má člověk svojí představivost a nevnucují mu to filmem. Četl jsem, že ten medvěd je něco jako náš krteček... zlatý krteček!

• 18.11.2017  16:52

Je to krapet... dobře, tedy HODNĚ úchylné, ale úplně špatné také ne. Nejlepší je nic neočekávat, ale jen si to prostě bezmyšlenkovitě užít.

• 12.11.2017  15:22

Super film, jen co je pravda, jediné, co bych vytknul je, že Andy skoro za celou dobu nezestárne.

• 23.4.2017  20:29
    Mimi šéf (2017)

Celkem sranda. Najde se tam par parodii, a v cz dabingu nezapomenutelna hlaska "sorry jako".

• 14.4.2017  22:12

Bohužel já deb** jsem si před filmem nepřečetl, že to je muzikál. Bez toho neustálého kdákání by to bylo tak o 45 minut kratší a ději by to vůbec neubralo. Jinak nezpívací části se mi líbily.

• 29.12.2016  20:56

Peknr zpracovane, ale proc proboha musi furt zpivat?

• 18.11.2016  23:14

V tomto případě jsem výjimečně četl těsně před shlédnutím filmu i knihu a to byla asi ta chyba, nebo naopak možná i štěstí. Neočekával jsem, že film bude s knihou 1:1, ale zdálo se mi, že tak od 2. třetiny filmu šlo o zcela jiný film. Dost částí z knížky mi zde chybělo a nejvíc mě rozčilovalo, že v knížce mají jet k domu s kamarádem (ne s kolegyní z práce) a Dr. Golan byl muž, ne žena jako ve filmu - proč byl film takhle "poženštěn"? Zase nějaké nařízení EU, že ve filmech musí být určité % žen? :-) Dále nechápu, proč byly schopnosti Olivy a Emmy přehozené, nicméně ve filmu to asi vzhledem k okolnostem bylo potřeba. Shrnul bych to asi takhle - pokud bych knihu nečetl, bylo by hodnocení tak 2*, protože bych moc nechápal o co jde. Teď jsem naopak díky knížce děj víceméně chápal, ale výše zmíněné odlišnosti mi zážitek trochu pokazily. V Jacobově otci jsem však stále viděl Roye z IT Crowd. Postavu Jacoba jsem si představoval podle knížky hodně podobně.

• 29.8.2016  08:48

No, jak to říct slušně... Je to rozhodně p*čovina, ale p*čovina u které se pobavíte i když se chvílemi budete ptát, jak mohlo někoho napdanout natočit takovouhle věc? Naskýtá se i otázka požitím omamných látek při psaní scénáře. Po shlédnutí traileru jsem měl jasno, že to musím vidět a to byla možná trochu chyba, protože, dle mého názoru, to nejlepší z celého filmu je právě v traileru, takže jsem se celou dobu těšil na ty scény, které znám se zvědavostí, jak to bude pokračovat a víceméně tam kde skončil trailer, skončila i tato scéna. Co mi ale u kreslených filmů nejen pro "dospělé" vadí (South Park, Simpsonovi,...), tak je rozhodně nesmyslný zpěv. Důvod zpívání je pro mě nepochopitelný a když to jde, tak přetáčím. Jinak film určitě za shléhdnutí stojí, jednou stačí až až. Údajně vám díky titulkům unikne hodně vtipů a vtipných nápisů na potravinách kvůli čtení titulků. Rozdílný překlad vtipů tak aby dával smysl celkem dost mate, když slyšíte úplně jiné slovo a v titulkách je něco úplně jiného. Pokud se na tento film chystáte, doporučuji si předem vygooglit, co je to "Vaginální sprcha" aka Pičifuk. Hodně vám to pomůže v chápání některých vtipů.

• 9.7.2016  20:40
    Den po zítřku (TV film) (2004)

Velmi slusna slatanina. Zakladna Rammstein a jeste hnusnejsi filmove efekty... Ale pro tu srandu...

• 30.3.2016  19:51
    Marťan (2015)

Víceméně odpočinkový film, sice trochu krutý, opravdu se stačí podívat jen jednou, ale člověk se i zasměje některým hláškám. Jen mi hlava nebere, že stačilo urvaný kus základny (po výbuchu "chobotu" oblepit igelitem (chápu, že asi nějaký lepší igelit, než je taška z TESCA) a zalepit páskou (stejně tak i prasklou helmu). Jinak je to fajn film.

• 29.3.2016  20:05

Velké očekávání a o to větší zklamání. Tedy aspoń pro mě. Film je podle mě až moc dlouhý. Byli lidé v té době t ak otužilí? Půlku filmu se plazit po zemi ve sněhu, pak se v pohodě "koupat" v řece a ani žádná rýmička? Neviděl jsem ani, že by šla někomu pára od pusy...

• 1.1.2016  19:36
    jOBS (2013)

Nic pořádného jsem se z toho filmu nedozvěděl... Jak se najednou dostal do Atari? Jak se najednou z garáže stala komerční budova? Kde se najednou objevila nová manželka? Kde se najednou vzala jeho dcera Lisa u něj na gauči asi v 15 letech? Nelíbilo se.

• 10.10.2015  09:29

Pomerne prijemna lehce predvidatelna oddychovka. Proc ne.

• 28.12.2014  20:16

Jasnr, je to blbost o nicem, ale jak tu bylo jiz zminovano, pokud od toho nic neocekavate, tak vas to jen prekvapi. Misty dokonce i mile. Nejlepsi hlaska pro me byla K+M+B. :-)

• 7.9.2013  22:34
    Babovřesky (2013)

No, neviděl bych to zas tak špatně... Jako vždy se od filmu vyplatí nic neočekávat a pak je celkem koukatelný. Inteligentní zábava to rozhodně není, ale jako oddychovka to není špatný. Podruhý se už ale člověk nepodívá. Je tam několik okamžiků, u kterých se zasmějete.

• 25.11.2012  12:40

No, abych řekl pravdu, nevšimnul jsem si že to je celý a fakt jsem věřil, že to je jen trailer. Dobrý. :-)

• 17.5.2011  21:09

Nepatří to k nejzábavnějším filmům, ale jako odpočinkový se to dá. Chybí mi tam Terrence Hill.

• 5.5.2011  01:04

Četl jsem celkem 5 dílů a čekal jsem od tohoto filmu bohužel víc... :-( Kdybych nejdřív viděl film, po knížce bych vůbec nešáhnul.

• 7.9.2010  16:34
    Skins (TV seriál) (2007)

Spíš 2,5*. Pár dílů ujde, ostatní nudný. Stačili mi 2 série a rozhodl jsem se nepokračovat, taky hlavně nebyly titulky na DVDRIPy, ale ani kdyby byly, tak už se dál nedívám. Přesně jak říká kolegu Naslund: "Viděl jsem teda jen první sérii, ale nějak mě nenalákala, abych se podíval na další. Nějak navím, proč bych měl. Ten jejich život mi nepřijde o moc záživnější než životy lidí kolem mě a rozhodně bych takové lidi za své kamarády ani nechtěl. Snad jen kouzelnou Cassie, což je taková upgradovaná verze Izzi z Grey's Anathomy o anorektismus. Nechci říst, že bych seriál nesnášel... pár dílů se mi moc líbilo, ale u některých jsem se zase velmi nudil. Mít je všechny v oblibě, určitě bych už teď viděl všechny řady."

• 5.7.2010  18:13
    Perníkový táta (TV seriál) (2008)

Celkem příjemný seriálový maraton. Většina závěrů dílů vás donutí zapnout hned ten další. Skoro bych chtěl dělat to samý co on. :-)

• 31.1.2010  00:13
    Avatar (2009)

Hodně jsem se tomuhle filmu bránil, protože vážně nemusim nějaký prapodivný příšery nebo zmutovaný lidi typu Star Trek, Star Wars apod. Stačilo mi vidět jenom screeny z tohohle filmu a už jsem věděl, že ho budu nesnášet, ale tohle vysoký hodnocení mě dost zarazilo. To, že američani musej mít snad v jakymkoliv filmu nějakou příšeru apod. jsem si zvyknul, jsou to prostě děti... ale že i nám se bude něco takovýhleho tak moc líbit? Jasný, tohleto patří ke sci-fi, pro mě to ale bylo až moc přehnaný. Hned jsem si vzpomněl na Surrogates, což bylo skoro to samý ale bez příšer. Ale tedy zpět k tomuto filmu, čekal jsem, že si tu pěkně postěžuju a zanadávám, bohužel pro mě, musím říct, že to nebylo až tak špatný. Příběh byl ale velmi předvídatelný a hlavně teda konec velmi naivní. Po grafické stránce velmi pěkné a věřím, že ve 3D to musí být super (nemyslím příběh). Nebýt tam toho násilí, tak je to super pohádka pro děti, no kdo by si nechtěl zalítat na drakovi? Ale jsem rád, že jsem na to nešel do kina.

• 5.1.2010  23:26
    Harry Brown (2009)

Podle obsahu jsem si nejdřív myslel, že se tu omylem zobrazil popisek ke Gran Torinu. Avšak po shlédnutí filmu musím říct, že toto je o hodně více hardcore verze Gran Torina, které je oproti tomu spíš "pohádka". V žádném případě to není špatný film, mě osobně se líbil. Shrnutí do dvou slov: hodně drsný.

• 20.11.2009  11:57
    Dexter (TV seriál) (2006)

Perfektní seriál co má hlavu a patu. Dexter je opravdu geniální a precizní v tom co dělá, takovýmu vrahovi bych fakt asi taky fandil. Jeho hlášky (co má v mysli) jsou taky úžasný. Jediný, proč ubírám 1* jsou ty otravný flashbacky/vzpomínky/myšlenky/vidiny s jeho otcem, ty mě dost rozčilujou!

<< předchozí 1 2