Rugero

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 19.1.2014  15:04
    Zbouchnutá (2007)

Tak nevím film se mi skutečně moc líbil a jediné co mě odradilo od plného bodování je délka snímku.Stejně jako předchozí dílo tandemu Apatow Rogen (40 let panic) mi to přišlo chvílema zdlouhavé.Kratší tak o 25minut většinou nedůležitých odboček by Zbouchnutá dostala skutečnou štávu.Ale i tak je to super zábava lidi!

• 5.1.2013  22:13

pro mě osobně rozhodně svěží dílko .

• 28.12.2012  23:09
    Proces H (TV seriál) (2009)

mrazí....

• 25.12.2012  21:57

Docela sexy . Samostatne bych řekl nefunkční ale pro znalé světa Roba Zombieho docela zajímavé dílko.Slušela by mu kratší stopáž a uvedení spíše jako bonus k některému z jeho dvd.

• 6.10.2012  09:44

ty dvě hvězdy jsou za cherokee

• 17.6.2012  18:05
    Děvka (1991)

Po zvážení extraktní části dadaistického představení aseretivního života tripoindní a levoloidní až presuptivní křištálovosti a radoby surovosti exaktních záběru na sterilní a kontraproduktivní trobadurní podivanou, dovoluji si napsat svoji kritiku,. Je to calé dandyovsky vykomplotované, chvilkově dokonce paštudsky anarchické s příměsí teatrální ignorancké sterilnosti každodení omerity. Halanckost a neetická askečnost režiséra je otřesná a zasluhuje precedenční radienční postoj. O hereckých výkonech dobrovolniku nehovořím vubec nebod moje vrozená generativnost a imilita k lidem jako antralnimu celku je stale jeste freatalní. Lyričnost a nisostnost cele teto abnormalisticko-mopantnostné šou je degentivní a molekolovost postav je předexponovaná.Takže inkrinace této artificiální insenace, item její aberace od instikivní gradace prez derealizační dirigenci není fulgentní.Je to vulgo klise.

• 4.6.2012  21:26

hodnocení se zdržím, ale dodnes si pamatuju na scénku jak tam Jirka Růžička hraje araba a Dejdar nějakýho překladatele a prodavají spolu nějakej koks :-D to nemělo chybu. ps existuje nějaky dokument o té užasne porevoluční době?

• 24.3.2012  18:33
    Frank Zappa v Praze (TV film) (1990)

spíše než osobnost franka zappy mě na tomto dokumentu zaujalo to zachycení té zvláštní doby začátku 90s.

• 13.6.2010  19:12
    Rising Star (2010)

neví někdo o čem že to bude?

• 27.3.2010  19:17

Autor legendární fotografie vlajky vztyčené nad Berlínem.Něco jiného než pět hvězd si tento dokument nezaslouží.

• 27.3.2010  15:32
    The Secret KGB UFO Files (TV film) (1998)

No nevím, tento dokument se mi dostal pod ruku nějak před třemi lety (tedy jěště před tím něž se dal koupit v levných knihách za pade) co jsem tak četl na imdb tak jsem očekával hodně zajímavý materiál.Po jeho zhlédnutí jsem však byl vcelku sklamán.No o celé pravdivosti tohodle filmu osobně docela pochybuju,na některých částech je vyloženě vydět že jsou natočeny někde dodatečně, dost dobře to jde odhalit například v pasáži,která nám ukazuje rusku N. Gulagynu (nebo jak se jmenovala ) v jednom záběru kdy přendává předměty na stole bez použití rukou a v dalším ve kterém zastavuje srdce žáby vypadá naprosto jinak.Hodně nevěrohodně také případ kdy KGB jela vyšetřovat aktivitu duchů do starého domu, kde se pokoušely ducha přesvědčit aby dal hodinky z nějaké skříně na stolek...... Takovýchto věcí může člověk, který se zajímá o paranormální jevy zamítnout valnou většinu.Ale nechci to zase tak očernovat určitě se najdou mnohem horší rádoby dokumenty.Vcelku zajímavé mi přišlo téma Telepatie. Čily dokument jako takovej je tak nějakej střed............Prostě průměr

• 28.2.2010  20:58

Rozhodně nejlepší fake trailer a další ukázka toho že Rob Zombie je vynikající režisér.

• 21.1.2010  21:48

No přiznám se všem bez mučení, že už první díl této Faces of Death se mi zdál hodně slabý.Nejsem pravověrný fanoušek této série a zdá se mi že kvalita (už od prvního dílu pořádně nízka) jde s dalším pokračováním dolů a dolů.No ale pro americké děti, které se momentálně nemohou dostat k pistoly svého tatínka je sledování fakeu velká zábava, takže svoji cílovou skupinu tyto pohádky mají , tudíž do ní nebudu dále takhle šít.No ted něco k ději. Očkatý průvodce nám ukazuje ty nejdrsnější scénky z prvních tří dílů....Výhoda je že skoro vždycky udělá při svém vztupu nějakou (ted pozor!!!!)fakt dobrou srandu takže o zábavu je postáráno.

• 26.12.2009  18:31

Chlápek s brýlemi příjde do baru. Dá si jednu dobroučkou limonádičku značky Mirinda.Dohaduje se s číšníkem o ceně... Pak vytáhne kulomet a roztřílí ho na maděru...... Docela zajímavý krátkometrážní snímek, s dobrým hlavním záporákem.

• 25.12.2009  21:43

Paní učitelka naplácá svým dvěma neposlušným žačkám na holé zadnice... pak začne mít chut na sex... začne si se školačkami hrát... ale přijde chlap... a ..... jedou dál :-)

• 21.12.2009  20:55
    Zlatá šedesátá (TV seriál) (2009)

Hodně zajímavá série dokumentů.

• 29.11.2009  19:40
    Dead Bones (2008)

Zajímavý krátkometrážní snímek který kombinuje horor s westernem.Navíc v tom hraje i Ruggero Deodato.

• 29.11.2009  13:40

Příjemné povídání s zajímavým režisérem .

• 29.11.2009  13:37

prostě hororové nebe

• 29.11.2009  13:35

Je to film který točil Jörg Buttgereit jako dospívající kluk tak nechápu ten údiv nad tím že je to amatérské. Dal bych dvě hvězdy ale za tu krásnou písen na začátku nemohu dát méně jak tři .-)

• 29.11.2009  13:31

Jörg Buttgereit mladá léta. No děj je vlastně jenom o tenisce která vybouchne... a to je vlastně vše :-)

• 17.7.2009  22:17
    Spartakiádní vrah (TV film) (1999)

Dokumentární rekonstrukce legendárního kriminálního případu tzv ''Spartakiádního vraha¨ Jiřího Straky. Vraha kterému v době jeho řádění (1985) bylo 16 let.

• 12.6.2009  21:21
    Městečko Twin Peaks (TV seriál) (1990)

Višnový koláč,prosím.

• 12.6.2009  09:08

Dokument který měl objasnit tajnosti v slavnej kontroverznej sérii Faces of Death.Vystupuje v ní sám režisér všech Faces of Death John Alan Schwartz, avšak pod pseudonimem a jěště k tomu náležitě maskovaný s kloboukem, rukavcemi a slunečními brýlemi což sám režisér vysvětluje tím, že se bojí útoků na jeho osobu z řad těch kteří dokument vyděli a poznaly v něm své příbuzné (např. v prvním díle se poznal příbuzný podle malého tetování apod) neo prostě byli abnormálně vyděšeni.Jeho maskování skutečně nechápu protože v dokumentu The dark side of the porn, vystupuje bez maskování a jěště k tomu bez pseudonimu. No ted k obsahu filmečku, rejža se v něm snaží vysvětlit co je ve filmu pravda a co je lež. Je s podivem že když má vyjmenovat fake sekvence řekne ty o kterých je to naprosto jasné i bez jeho stupidního komentáře (scéna s opicí v restaurantu, štěně zabité ve vietnamské rodině atd. Avšak jak píše Kusto tak asi je záměr tohodle dokumentu držet si určitou tajemnost pro budoucí fanoušky.Pro mě jak samostatná série, tak i tento dokument průměr.

• 12.4.2009  21:52

Oproti kultovnímu Nekromantikovy je tohle už slabota.Sledujeme perverzní slečnu a úplně normálního kluka který je naprosto (i sexuálně) normalní. Už od začátku je jasný že tohle dobře nedopadne tak proč sakra čekat na závěrečnou scénu přez 100 minut? Krátké flmy od stejného režiséra (Jorg Buttegereit) jsou podle mě spíš tím co tohle drží nad vodou a dalo by se říct že i nekromantik by (alespon podle mě) vyzněl lépe s daleko kratší stopáží a divák by mohl zůstat ušetřen bezvýznamných dějových okliček.Ve filmu je také umístěna reálná. pitva tuleně? (no už v jedničce byla naprosto nudná vražda králíčka (panebože jak perverzní zabít zvíře pro maso) která byla zřejmě vyjata z nějakého dokumentu.Doufám že někdy spatřím další filmy tohoto nepochybně zajímavého režiséra ale nekromantik 2 je slabší kousek v jeho filmografii.

• 10.4.2009  21:18
    Africa addio (1966)

Tenhle slavný IT. dokument režisérské dvojice Gualtiero Jacopetti a Franco Prosperi nám ukazuje pravdivě to co se dějě v nám exotickým končinám, v tomto případě v Africe. Notnou část poměrně dlouhé stopáže sledujeme domorodé africké lovce,kteří loví zvěř pro svou obživu i když poměrně nevybíravým způsobem(velice brutální lov na slova).Pak bílé kteří lový pro zisk či pobavení,ale zase jsou vybaveni puškami.Pak se děj přesune a my sledujeme vojáky kteří operují na Africkém Kontinentu. Je mi jasný že pro mnoho budou scény jako přeřízlé šlachy u krávy,lovy na zvířata ja pytláků tak domorodých obyvatel. Na rok 1966-67 tohle muselo být hrozně šokující,režiséři musely mít ohromnou odvahu tento film vůbec natočit a min. za výpověd tohoto dokumentu si Africa Addio zaslouží plné hodnocení.

• 29.3.2009  21:18
    Svědomí Denisy Klánové (TV film) (2009)

V rámci české televizní tvorby to nepatří k tomu nejhoršímu, a je fakt blbost hodnotit něco před tím než to vydím celé.

• 13.3.2009  19:30

Ojedinělý,výjmečný,drsný film skvělého režiséra.Breaking Point je naprosto vynikající záležitost.Muž pracuje v kanceláři,doma si hraje s vláčky,sní o ženách,masturbuje,čte si.... Koupí si revorver s náboji které rostřelý strom jak párátko.V smínku je plno detailně pornografický sníných scén.Bo Arne Vibenius však nestojí o lacinou šokantnost,ale jde mu o to zobrazit co nejvěrněji život úchyla,který je typický příklad průměrného člověka.Naprostá spokojenost!

• 10.3.2009  15:16
    Forced Entry (1973)

Forced Entry kombinuje dva žánry reálné porno a explothation.Porno reřisér Shaun Costello natočil jednoduchý příběh úchyla,kterého neustále pronásleduje jeho válečná minulost,z ktreré se dostává znásilnováním a zabíjením.Tento muž si svoje oběti vytipovává na čerpací stanici ve které pracuje, a to tím způsobem že jim řekne že musí zaplatit kartou.Ženy mu samozřejmě zadají naprosto bez obav všechny svoje osobní údaje.. což je naprosto nereálné a je to pro film který si na naprosté realitě zakládá velká škoda.No samotná znásilnění jsou opravdu natočená silně pornograficky a tudíž pro mnoho nestravitelné,režisér a představitel hlavní role rázně povzbuzuje herečky ¨¨suck me bitch , you like that bitch atd¨¨.Každé znásilnění má velkou stopáž a právě tady Shaun Costello nezapře to že je prostě pornorežisér a tohle je jeho (pro mě) boužel ojedinělý projekt.Ve filmu se pořád střídají záběry z vietnamské války,což dodá snímku na působivosti. Posamotném nedobrovolném sexu následuje většinou velice krátký samotný akt vraždy, z čehož jedna scéna kdy zabiják propíchnává ženu nožem je naprosto vynikající.Je mi jasný že pro 90% uživatelů tohodle webu a lidí vůbec je tohle nestravitelnej film.Mě osobně nic neděsilo a rozhodně jsem po skončení neměl potřebu ¨¨tu špínu ze sebe smít¨¨ jak píše jeden z uživatelů.Spíš mě zamrzelo že režisér po tomhle filmu žádný takovýhle mix nikdy nenatočil a dále se věnoval jenom pornu.

• 17.1.2009  11:48
    Comandante (2003)

Fidel Castro je hrdina a revolucionář!!! Takže debilní hlášky jako smaž se v pekle od některých užavatelů vůbec nechápu!!! Je to velký člověk

<< předchozí 1 2