Teta Mick (2017) (seriál)

Kaitlin Olson byla pro Tetu Mick skvělá volba. Bohužel to se nedá říct o zbytku postav. Někdy je to celkem zábavné, ale dost to kazí právě nevhodné obsazení, kdy se na některé postavy prostě nechcete dívat.

Městečko South Park - The Big Fix (2022) (epizoda)

No super, takže jsem rasista. :D Ale snad zbytek dílů nebude jen Randyho farmě, i když ta narážka na pozitivní diskriminaci je jasná.

Cruella (2021)

Nevím proč, ale čekal jsem spíš ženskou verzi Jokera. Místo toho je to fantasy pohádka, kdy záporáci mají staženou inteligenci na nulu a jsou slepí. Po vizuální stránce je to sice působivé, ale byl bych raději, kdyby se aspoň trochu zaměřili na realističnost.

Wolf Like Me (2022) (seriál)

Kreativní nápad, už jen ten název hodně napoví. Jako komedii bych to úplně nenazval, ale je to v pohodě, epizod je pár, dodíváte se a ten závěr docela potěší.

Red Notice (2021)

Nebýt aspoň těch zoufalých pokusů Reynoldse o hláškování, které stejně většinou nefungují tak dobře jako v Deadpoolu, tak bych se asi ani nedodíval. Protože celý je to tak neuvěřitelně stupidní a nenápaditý. Někde na úrovni dětských filmů s podobnou tématikou.

Ranč (2016) (seriál)

Rozhodně rozporuplný seriál. První 2 série fungují jako komedie, která je založená na jednoduchým hláškování, ale funguje to skvěle a člověk se opravdu pobaví. Další 2 série jsou spíš jak mexická telenovela. Ne, že by ta dramatická část občas taky nefungovala, ale většinou je to pořád to samé dokola, takže jsem od 3. série začal scény některých postav přeskakovat. Ale bohužel nejvíc utrpěla ta zábavná část, kterou vyřešili tak, že do vážných rozhovorů vkládají absurdní, naprosto stupidní hovadiny. Ale i tak seriál zanechá dojem a do některých postav a jejich životních situací se dokážete vžít.

Jak jsem poznala tvého otce - Opravář (2022) (epizoda)

Ne. Šanci jsem tomu dal, ale je to přesně takové, jaké jsem čekal. V dnešní době už asi nemůže vzniknou zábavný sitkom, který by působil nenuceně.

Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)

Za zmínku stojí snad jen parádní finále. Jinak je to tak zdlouhavé, ukacené, bez akce, napětí nebo vtipu. Úplně v klidu by z celého dvojdílu šel sestříhat dobrý film, který by se vešel do 2 hodin. Tímto dílem s Piráty končím.

Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006)

Tomu říkám podraz, celou dobu čekám, až začne hlavní příběh a nakonec ten film nemá ani konec. Délka filmu je uspávací a vzhledem k celému dvojdílu je úvodní hodina úplně zbytečná.