žvanimírek

žvanimírek

Martin W

Německo

20 bodů

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 28.8.2011
  Marija Karan
  (herečka)

  Jako malá holka velice ráda zpívala a vyprávěla vtipy v okolí své domoviny, hereckou kariéru nastartovala menší rolí v srbské TV v roce 2002 a dnes má na kontě role ve filmech THE RITE, či ASSASSINATION GAMES.

  Rodačka z Bělehradu přišla na svět jako druhé dítě do lékařské rodiny v roce 1982. Její otec je doktor, matka zdravotní… (více)

  • 6.7.2011
  Gemma Chan
  (herečka)

  Anglická herečka je pravděpodobně divákům povědoma díky roli Mii Bennett v DOCTOR WHO "THE WATERS OF MARS" z produkce BBC nebo jako Soo Lin v seriálu z roku 2010 SHERLOCK, adaptaci v hlavní roli s Benedictem Cumberbatchem a Martinem Freemanem taktéž z produkce BBC.

  Gemma Chan se narodila 29. listopadu 1982 v Londýně ovšem téměř… (více)

  • 4.7.2011
  Julianne Hough
  (herečka)

  Rodačka z Utahu spatřila světlo světa v roce 1988. Pochází z početné rodiny Mari Anne a Bruce Roberta Hough, kteří mají celkem pět dětí. Julianne je ze všech sourozenců nejmladší. Ve Spojených státech amerických je známá jako sálová tanečnice (společenské tance), country zpěvačka a v neposlední řadě jako herečka.

  Jak už bylo… (více)

  • 26.6.2011
  Sylvester Groth
  (herec)

  Sylvester Groth se narodil 31.3. 1958 ve východním Německu ve měste Jerichow. Vystudoval herectví a zpěv na dramatické škole "Ernst Busch" v Berlíně. Po škole se proslavil jako tzv. "stage actor", který je žádán ve všech německých divadlech. Postupem času se dostal i k filmu, svou první hlavní roli dostal v roce 1993 ve filmu… (více)

  • 26.6.2011
  Lúcia Moniz
  (herečka)

  Rodačka z Lisabonu pochází z umělecké rodiny, otec Carlos Alberto Moniz je známý dirigent/zpěvák a matka Maria do Amparo neméně známá zpěvačka. Lůcia je v současnosti širokou veřejností vnímána jako úspěšná zpěvačka a herečka.

  V devadesátých letech Lúcia studovala hudební akademii Santa Cecíla odkud po roce přešla do Minnesoty,… (více)

  • 3.12.2010
  Tom Beck
  (herec)

  Hnědooký rodák z Norimberku je českým divákům znám především rolí vrchního komisaře Bena Jägera v televizním seriálu KOBRA 11.

  Na bavorské akademii Augusta Everdinga v Mnichově vystudoval herectví a tanec, ve svém CV uvádí, že ovládá hru na 4 hudební nástroje a k tomu zvládne pět tanců, plynně mluví anglicky, francouzsky a… (více)

  • 7.11.2010
  Violante Placido
  (herečka)

  Jejími rodiči jsou režisér Michele Placido a herečka Simonetta Stefanelli, která se mimo jiné objevila v prvním díle trilogie The Godfather v roli Apollinie Vitelli-Corleone, ženy Michaela Corleone (Al Pacino). Proto se není čemu divit, že i Violante zabrousila do světa filmu.

  První filmovou příležitost dostala ve filmu QUATTRO… (více)

  • 2.12.2008
  Johanna Jussinniemi
  (herečka)

  Johanna Jussinniemi je pornoherečka pocházející ze Švédska. Narodila se finským rodičům ve Stockholmu, kde strávila celé své dětství. Je švédské národnosti, avšak sama o sobě s hrdostí prohlašuje, že je něco mezi – tzv. Švédko-Finka. Zajímavostí je, že v hokeji při zápasech Finsko-Švédsko fandí zemi svých rodičů.

  Než v roce… (více)

  • 2.12.2008
  Lucy Gordon
  (herečka)

  Byla britská herečka a modelka. V roce 1997 se stala tváří CoverGirl a první filmové role se dočkala v roce 2001 ve snímku PERFUME, následovaly štěky ve SPIDER-MAN 3, SERENDIPITY, či THE FOUR FEATHERS. Mezi nejznámější role Lucy Gordon patří ztvárnění krásné Jane Birkin v autobiografii SERGE GAINSBOURG z roku 2009. Bohužel se… (více)

  • 2.12.2008
  Martin Kove
  (herec)

  Martin Kove, 184cm vysoký chlapík s drsnou vizáží a přísným pohledem se narodil v roce 1947 v Brooklynu v židovské rodině.

  Do filmového světa vpadl v roce 1971 menší rolí v LITTLE MURDERS a o rok později ve snímku THE LAST HOUSE ON THE LEFT. Během následujících let dostal několik podřadnějších rolí až konečně přisel rok 1984 a… (více)

  • 2.12.2008
  Janet Gunn
  (herečka)

  Janet Gunn (Janet Lynn Fulkerson), 160 cm vysoká rodačka z Texasu, již ve svých školských letech projevovala zájem o herectví. Na W.E. Boswell High School, kde v roce 1980 úspěšně odmaturovala, navštěvovala dramatické a herecké kroužky, ve kterých byla velmi aktivní. Nejen herectví naplňovalo její školní léta, celé 4 roky na… (více)