žvanimírek

Německo

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 23.4.2020  11:48
    Betonrauš (2020)

Mně to přišlo dobrý. Když člověk nezná hlavní herecký aktéry a nic moc od toho neočekává, vypne po 1,5 hodině televizi s lehkým úsměvem na tváři.

• 23.4.2020  11:41
    Ozark (TV seriál) (2017)

Nebejt Corony tak bych se k Ozarku na Netflixu asi nikdy nedostal. Jasona Bateman nepatří k mejm oblíbencům a ten trailer byl takovej všelijakej. Nicméně 1. řada dobrý, mile mě překvapila. Jason Bateman docela diktuje, vše je podkresleno příjemným napětím, netlačí se moc napilu, občas to někdo surově odsere nebo někdo někoho dost zabije a celý to tak hezky plyne. Co mě u 1. série oslovilo a bavilo, to se u 2. série nějak vytratilo. Ozark nedokázal udržet mojí pozornost, napětí se vytratilo, tak nějak se to celý divně táhlo, zadrhávalo a já v průběhu asi 5. dílu zjistil, že mě vlastně vůbec nezajímá, ja to celý dopadne. Takže 3. sérii nebudu ani začínat.

• 19.2.2020  12:30
    Ragnarök – Konec světa (TV seriál) (2020)

Mě to bavilo! Ten nápad a celkově severskej šmak a představa o Thorovi mě potěšil. Lehce dementí hlavní hrdina má klasicky dobrý srdce a jen ty nejlepší úmysli a "dostane" od starý čarodejnice doslova božský schopnosti. Může to teď vyznít lehce ironicky, ale tak to vůbec není. Za mě jasnejch pět a těším se na pokračování. A ten soundtrack je taky libovej.

• 1.8.2019  22:12
    John Wick 3 (2019)

Těšil jsem se na to nasnídaný hovado, Johna Wicka, hrozně moc! Ale přijde mi, že s každým dalším pokračováním to jde do stejný prdele, ve který skončil se třetím dílem Liam Neeson aka Bryan Mills a Taken 3.

• 1.8.2019  22:04

Od začátku do konce nuda. Po 15 minutách jsem měl tendenci to vypnout, ale jelikož jsem démon a neodcházím od rozdělaný práce, přemluvil jsem se, celkem asi 4x a dokoukal to až do konce. Nicméně si nemůžu pomoc, ale tohle se podle mě prostě nepovedlo. Trochu mě to sere, protože mám Avengery fakt hodně rád. Víceméně všechny Avengery. Cením jednotlivý filmy a samozřejmě zbožnuju, když se všichni potkaj na jednom plátně pod taktovou S.L. Jacksona a hrozně rozbijou všechno a všechny, kdo by chtěl jen trochu ublížit zemi. Spiderman v podání Toma Hollanda mě ale nebaví. Nechal mě úplně v klidu, a to je špatně.

• 19.8.2016  09:58
    Stážista (2015)

Je to americký, je to sladký, je to pohádkový, je to smutný a je to prostě dobrý.

• 19.8.2016  09:56
    San Andreas (2015)

Akce je tady hrozně moc, ale všechno je extrémně přitažený za vlasy. Při psaní scénáře museli bejt všichni brutálně nachcaný, jinak si to neumím vysvětlit.

• 18.1.2015  14:09

Liam je pořád dost dobrej, Bryana Millse bych fakt nasrat nechtěl, ale takhle série a téma je beznadějne vyčerpaný, vysátý do dna a to už prvním dílem, kde to všechno mělo skončit.

• 8.11.2014  21:46
    Interstellar (2014)

Po každým "Nolanovy" jsem seděl ještě 10 minut v kině a vydejchával tu nálož, kterou mi Mistr naservíroval, ale u Interstellaru? Už s prvníma titulkama jsem byl mezi dveřma. Vizuálně je to sice opět hrozně dobrý, fantasticky hudebně podbarvený a herecky parádně obsazený, ale...ale zkrátka tahle 3 hodinová vesmírná orgie, kde se chvílema až moc uměle tlačí na city a dějová linka je tak prapodivně zašmodrchaná, si dle mého názoru nezaslouží víc jak 3 hvězdy. 3 hodiny, 3 hvězdy, tečka. Není to ono.

• 7.11.2014  21:13
    Želvy Ninja (2014)

Tyhle želvy ninja vlastně vůbec nejsou na 4 hvězdy, Megan Fox je stejně dobrá herečka asi jako já, příběh je mrtvej a ve finále vlastně není ani k vidění moc pořádnej želvích bitek. Nicméně jsem se na tenhle kousek těšil neskutečně dlouho a když to vlítlo na plátno, cejtil jsem se chvílema jak malej a to mě prostě nutí poslat nekompromisní 4 hvězdy. Je to celý jenom o nostalgii a vzpomínkách na dětský léta, kdy jsem na omalovánkách Ninja turtules vypotřeboval nespočet zelenejch pastelek.

• 20.10.2013  19:36
    Hypnotizér (2012)

Téměř všechno špatně. Příběh, kterej se od knižní předlohy dost odklání, nedává moc smysl a po většinu času i dost nudí. Ale co mě nasralo nejvíc, byl hlavní hrdina. Neměl jsem až tak problém se samotným hercem jako s tím, jak ho ten rejža Lasse Hallström vykreslil. Neohroženej detektivskej frajer Joona Lina z knížek je ta tam a na plátně se prohání policajt, kterej působí stejně zmateně a přiblbe, jako českej strážník dávající botičky v Pařížský...

• 7.6.2013  22:50
    Práskač (2013)

Je to dobrý, ale zbytečně dlouhý. The Rock hraje a mně to nijak neurazilo, nicméně když vidím v obsazení tohle nasnídaný hovado, tak primárně očekávám, že bude napínat svoje masivní bicepsy, vystrkovat trapézy, trhat ruce a neohroženě rozbíjet hlavy všem, co se na něj jenom blbě podívaj. Ve Snitchi dostane akorát jednou přes hubu od nějakýho chudáka a divák nemá ani možnost vidět ty jeho vohromný pracky...

• 19.5.2013  23:14
    Bídníci (2012)

Moje pochyby o Les Misérables (2012) začaly už při zjištění, že se jedná o muzikál. Nicméně dal jsem tomu šanci, ale ta ukrutně dlouhá stopáž to poslala celý do prdele...

• 3.2.2013  11:57

Opravdový průser, který nemůže zůstat bez komentáře. Těšil jsem se na jednoduchý příběh zabalený do trapného humoru s fekálním nádechem, který mě například v American Pie 1,2 a Reunionu hodně bavil, ale....zkrátka, když jsem vycházel ze sálu, bylo mi až studno, co je možný poslat do kin a snažit se na tom vydělat. Jednotlivé příběhy se předhání v míře trapnosti a fekálnosti, která z 95% už vážně ani není vtipná a do teď nemůžu pochopit, jaká jména se k tomuhle projektu zapůjčila. V traileru je možno vidět vše podstatné a vtipné, víc není třeba...

• 3.1.2013  15:15
    Coldplay: Live 2012 (koncert) (2012)

Úplně nejvíc! Kdo nezažil na vlastní kůži, nemůže pochopit a bude tady jenom plkat do komentářů nepodstatná hovna...

• 24.11.2012  15:39

Primárně má horor asi vyvolat pocit strachu. Když to režisér a jeho banda poserou, tak na řadu přijde aspoň pár lekacích scén, či humor. Ale aby film ve mě nevyvolal žádné emoce a já seděl v kině hodinu a půl unuděnej k smrti? Tak to je pak asi něco špatně.

• 12.11.2012  18:56
    Méďa (2012)

Vtipy, který by z úst herce zněly trapně a byly ohodnoceny odpadem, či jednou hvězdou, jsou vloženy do úst Teddyho a rázem jsme tady z toho všichni u vytržení? Asi úplně né, nemám rád plyšáky.

• 9.11.2012  10:33
    Total Recall (2012)

Pro mě, člověka nepostiženého původním filmem s velkým Arnoldem, je remake s o něco menším Colinem dost v pořádku. Nehledal bych v tom žádný zbytečný jedy, problémy s vykrádačkama jinejch filmů, nedělal bych si hlavu se srovnáním s původním TR, prostě je třeba se od všeho tohohle asi odprostit a vzít to jako samostatnej film s báječným CF v hlavní roli, krásnou KB a užít si dvě hodiny nenudící scifi akce, která má k překvapení všech hlavu a následně i patu...Za mě teda jo.

• 29.10.2012  16:10
    J. Edgar (2011)

Je to únavně dlouhý a roztahaný, chvílema došlo i na chuť se na to celý vysrat, vyhodit to a smazat z koše, nicméně faktor DiCaprio mě to prostě nenechal udělat. Byť to jako celek je nic moc a Eastwood není režisér, kvůli kterýmu bych si rval úd, tak prostě chtě nechtě musím uznat kvality filmu, a to zejména hereckej výkon LD.

• 16.10.2012  12:07

Jsem cílovka těchle filmů. Nepopírám to, nestydím se za to a dost mě to vlastně i baví. Ono teda taky záleží na správným načasování, kdy si má člověk tyhle rodinné drama-komedie pustit, nicméně i v případě špatnýho timingu bych ubral maximálně jednu hvězdu, protože We bought a Zoo je fakt dobrý. Je to silný a dojemný s patřičným happyendem, ale přesto jsem neměl pocit, že to cíleně útočí na mojí citovku a sere se mi to prvoplánově do slzních kanálků, všechno to přišlo tak spontánně a pozvolně, že mě to ještě o to víc vzalo. A Matt Damon už není jen tím Bournem, teď je i ve škatulce "majitel Zoo".

• 14.10.2012  09:28
    Woody Allen (2012)

Povedený průvodce Woodyho, nebo checete-li Allanovo, dosavadní tvorbou, a to nejen filmovou. Skalní přiznivec tohohle neurotickýho komika zde nedostane až tolik nových informací, ovšem přesto je zajímavé se podívat do zákulisí jednotlivejch Allanovo filmů a poslechnout si názory jak herců, scénáristů, producentů, kolegů režisérů na autora, čím jim imponuje, čím si je získal, tak samotného W.A. a jeho pohled na “dělání” filmu a humoru. “Moje otázka je pro pana Woodyho Allena, Váš film se často vyjadřuje ke smrti, tak bych se rád zeptal, jaký je Váš vztah ke smrti?”...”Můj vztah ke smrti zůstáva stejný, jsem silně proti a....mmm.”

• 8.10.2012  12:14
    Go On (TV seriál) (2012)

Matthew Perry zde předvádí vlastně to stejný, proč jsem si ho zamiloval v Přátelích před x lety. Humor je neustále na stejný brdo, jako tomu bylo v již zmíněném seriálu, grimasy se logicky také nezměnily, jen dostaly navíc 18 let vrásek a životního moudra, takže je naprosto pochopitelné, že to ne úplně každému je po chuti a doporučuju nezapínat, pokud Vás Chandler až tak nebavil. Go On není nic víc než Perryho One Man Show.

• 6.10.2012  08:42

Casting sliboval Bruce, ale ten se na plátně moc neohřál a musel jsem se bohužel spokojit jen s nějakým retardovaně učochtaným Henry Cavillem, jehož zarputilost a obličejová mimika chvílemi hraničila s čistou demencí. Prostě špatnej thriller, nenechte se zmást relativně dobrým hereckým obsazením.

• 20.9.2012  07:47

Ve své podstatě o ničem. Nebavme se o tom, že by The Bourne Legacy jakkoliv navazoval na velmi podařenou trilogii s Mattem Damonem....vlastně ano, on tak nějak asi chtěl pozvolně navázat použitím pár scén z předešlého filmu, pasovou fotkou Jasona Bourna, či omámením diváka blonďatou Pam Landy s dalšíma hlavounama z různejch tajnejch organizací. Nicméně z onoho pokusu vyšla vcelku nezajímáva směs akčních scén s Jeremy Rennerem (za něj ta jedna hvězda, přicházím mu na chuť) a omáčka kolem, u čehož jsem se neuvěřitelně kousal nudou a čekal, kdy už "to" konečně vlastně začne. Nezačalo.

• 3.9.2012  11:00

Zdlouhavé, nesmyslně natahované, vcelku předvídatelné, ale né zase úplně tak pitomé a lživé. Nejlepším filmem od Stollera i nadále však zůstává Forgetting Sarah Marshall.

• 16.8.2012  11:31
    Kravaťáci (TV seriál) (2011)

Gabriel Match ve své snad životní roli z tvrdého prostředí newyorského Manhattanu, kde si advokáti, soudci, právnici a jim podobní měří velikosti pinďourů a porovnávají ceny sak masivním tempem a s neuvěřitlnou grácií a notnou dávkou šarmu. Suits má vše podstatné, co diváka udrží u obrazovky, nechá netrpělivě čekat na nové díly a nezklame ani při další sérii. Smysluplná zápletka, lež, vtip, ironie, nerozhodná láska, zrada, dva bombard'áci v hlavních rolích a určitá zvědavost, zda-li pan Dokonalý Harvey Specter konečně někdy něco "prohraje" jsou aspekty, které dělají ze Suits jeden z nejlepších seriálů nové dekády.

• 30.7.2012  12:54
    Kobra (1986)

Vohromná Slyovo akční egoonanie, kterou k dokonalosti vypiloval dost libovej českej dabing. Kolik bylo použito sirek, ví to někdo?

• 17.7.2012  07:44

Je to vtipné, je to neurotické, je to milé, je to romantické, je to velice "Allenovské", a je to o třídu horší než minulé kousky z ostatních metropolí...jsem neukojen.

• 20.4.2012  08:00

To co Aaron Eckhart dost surově zesral v Battle Los Angeles tady Taylor Kitsch vodmakal téměř na sto procent. Battleship je velice líbivej blockbuster klasicky pějící chorály na US Army, ukazující vohromná srdce mariňáků, kterej se neostýchá zabrousit ani na tenkej led silnejch momentů, vtípků a říznejch slov (jak už je samozřejmě velice dobrým zvykem u filmů z dílny těchto prodůcentů)! Je to blockbuster a to velice povedenej. Závěrem si neodpustím, že ta Brooklyn Decker je jak obrázek, nevím teda jakou má barvu očí, ale vím, že mě bavěj její křivky.

• 17.4.2012  08:52
    Mezi vlky (2011)

Nastínění příběhu: //Parta lidí se zřítí s letadlem a několik jich přežije. Vzápětí se hrstka přeživších (neměl sem ponětí, že přežít pád z 8 kilometrové výšky je až taková brnkačka) stane středem zájmu vlčí smečky, kterou vede jeden přerostlý huňatý alfasamec. Skupina můžů se zoufale snaží zachránit, ovšem vlci jsou proti......// Nápad sám o sobě je jednoduchej, pomerně primitivní, ale prostor pro vytvoření relativně kvalitní a zábavné podívané zde byl. Ovšem to by nesmělo tohle zoufalství naskočit do obřích rozměrů 117 minut, kameraman by si musel odpustit x minut záběrů na strhané, ustrašené obličeje hlavních protagonistů, které divákovi vážně nenavodí pocit soucitu a smutku. Rovněž by nebylo od věci vypustit náběh na závěrečný face to face fight Liama a alfasamce a ve finále člověk vlastně ani není vůbec zvědavej na táborákové polemizování o životě společenskejch vyvrhelů, zlodějíčků a bývalých vězňů. Otázkou ale je, kdyby tam tohle nebylo, co by zbylo...?

<< předchozí 1 2 3 4 5 6