Wewik

Wewik

David V.

okres okres Praha
MPAA fanatik, komparzista na plný úvazek

<< předchozí 1 2
    • 10.3.2018  22:33

Myslím, že tohle sem vůbec nepatří! Je to sice "natočený", ale jako atrakce. (Tím nemyslím, že to někdo natočil a dal na YT)

• 17.5.2017  21:35

To jako fakt? Nedávno prima COOL odvysílala všechny díly a tak jsem navázal, ale jako záchrana lidstva a robotická gay (nic proti této skupině) scéna mi do vetřelců prostě nesedí. A tím, že navázal tam kde skončil to p0sral úplně.

• 4.4.2017  22:01

Nápad je to velmi dobrý, ale realizace byla hrozná. Ja většinou pěním, když se najde v kině dement, který nevydrží bez mobilu ani 90 minut a ejhle. U tohodle filmu to byla nutnost. Aplikace problikává, ozařuje, vypadává.... Ideální by bylo vyřešit několikatlačítkové "zařízení", který by každý dostal při vstupu... Už teď jsem zvědavej na DVD/BluRay.

• 24.7.2016  08:44
    Khaad (2014)

O čem byl vlastně tento film? Skupina lidi z různých vrstev mají nehodu a s autobusem spadnou ze stráně. Poté, co si přeživší najdou útulné místečko u vody, kde se rozhodnou přenocovat, se večer trošku přiopijí a začnou na sebe vytahovat špínu a nakonec si řeknou i ta nejtemnější tajemství.

• 22.6.2016  22:40

Jak řekli jednou v South Parku: "to už bylo v SIMPSNECH", tak u tohoto filmu bych prohlásil: To už bylo v STAR WARSech, TRONovi a PACIFIC RIMu!!! :( Vypadá to, že udělat slušný film a nečerpat z let minulých je docela těžké!

• 21.6.2016  16:57
    Odměna (2009)

Scénář: Jared Isham / Režije: Jared Isham / Hrají: Jarret LeMaster, Michelle Acuna, Austin O'Brien, Peter Shersyko, Rodrick Lee Goins, Steve Savage

• 8.5.2016  21:09
    The 100 - Demons (S03E12) (epizoda) (2016)

Díl se jmenuje "Demons"

• 8.5.2016  21:06

Díl se jmenuje "Nevermore"

• 14.2.2016  18:22
    Rudhramadevi (2015)

Jednoho krásného dne se královskému páru narodilo miminko. Celý národ očekával narozeni chlapce, ale narodilo se děvče. O tomto skutku věděli pouze 4 lidé, a tak se rozhodli, že pro blaho lidu budou tvrdit, že je to chlapec. Dokonce i ji samotné to tvrdili, jenže každý musí dospět a tak se v pubertálním věku dozví, že je děvče. A tak jí rodiče vysvětlí oč jde, a ona ochotně ve lžích pokračuje. Úspěšně až do svatby..... / Film byl v celku pěkný, ale animace, které vypadaly jako by je dělalo 10tileté dítě tento film poměrně pokazily.

• 26.12.2015  21:35
    Svatojánský věneček (TV film) (2015)

Sice je to jen "TV FILM" ale pan režisér by se měl nad sebou zamyslet! Pohádky vždy bývaly jsou a doufám, že i nadále budou pro děti, ale takhle zprzněný film, ve kterém se nemluví ani pořádně ČESKY jsem dlouho neviděl! Pak nemají být děti stupído! Snažit se zaujmout za každou cenu?!? To už radši nic netočte!

• 24.12.2015  23:35

Nápad to byl celkem dobrý, ale zmatečné zpracování to poměrně dost pokazilo. . . . . Režie: Christopher Butler; . . . .Hraji: Joanna Ignaczewska, Louis Labovitch, Akira Koieyama, Genevieve Sibayan, Jessica Jay. . . . . .Obsah: Basia otevírá části mysli, která neměla být nikdy prozkoumána.. Zjišťuje, že se reinkarnovala z různých násilných smrtí a začíná bojovat o svůj život.

• 5.10.2015  20:25

Takhle to dopadne, když USA se snaží natočit něco z Bollywoodu. Tento film mi prijde docela amatérský, ale za shlédnutí to stálo.

• 12.8.2015  20:09

MPAA: 49363 Další MARVELovská pohádka, kde si zapůjčili 'měnič planety' z "Man of Steel", něco málo z "Transformers", "Avengers" a jiných... Copak už v dnešní době neumí nikdo udělat pořádný film a nevykrádat ostatní (nebo i sám sebe)?!?

• 25.7.2015  16:20
    Poltergeist (2015)

Přidejte pár kabelů navíc, létající dron, mobily, ploché TV... <- toto je návod jak zničit klasický horor...

• 5.7.2015  13:59
    Parallels (2015)

Partička mladých cestuje paralelními Zeměmi s cílem najit otce. Po jeho nalezení film končí... Buď je to dobrej pilot k seriálu nebo si někdo nechal pěkně otevřený vrata na druhý film.

• 4.7.2015  19:40

Proč to připomíná seriál "The 100" a "Fallings Skies" se zkrouhnutým rozpočtem? Banda dětí bojuje proti monstrům.

• 4.7.2015  17:26

Tohle nemá s lidskou stonožkou vůbec nic společného... Teda až na cca 2 minutový záběr na oranžové hadříky na panácích z veliké dálky... Po cely film se jen řve, znásilňuje a zabíjí!

• 25.4.2015  18:04
    The 100 (TV seriál) (2014)

Hodnotit film hned po prvním díle mi přijde dost stupidní, a proto hodnotím až po shlédnutí první série. Seriál pojednává o bandě 100 fakanů, toho nejhoršího, co se ve vesmíru mohlo narodit, které poslali z vesmírné stanice "Archa", zjistit, jestli je po sto letech po nukleární válce planeta země obyvatelná, nebo prostě zemřou... Naštěstí je, a hned v prvním díle zjistí, ze na planetě nejsou sami. Postupně objeví ještě dalších několik klanů, kteří je chtějí zabít.... A začíná boj nejen o moc, ale i o holý život...

• 29.3.2015  13:08

Nevím proč, ale hodně jsem v tom viděl Sucker Punch! Taky taková slátanina...

• 25.1.2015  21:28

Je škoda, že české filmy jsou jeden veliký Product Placement! :(

• 4.1.2015  22:04

Jeden a půlhodinový monolog Bolka Polívky! Katastrofa. děs. běs...

• 25.12.2014  20:58
    Princezna a písař (TV film) (2014)

Zmatečný až hrůza, a navíc to má v některých případech do pohádky daleko! Herci vypadají jak strašidla!

• 22.12.2014  20:40

Zbytečně moc červené barvy! (alá Machete)

• 23.11.2014  23:03

Koukám, že hodně hodnotících očekává od Českého nezávislého filmu hned kasovní trhák! Dobrá ukázka toho, co se stane, když si někdo špatně udělá špatný úsudek z toho, co vidí.

• 28.9.2014  20:54
    The After (TV film) (2014)

Jak může někdo hodnotit seriál hned po prvním díle?!? Taky se mi líbil na 95%, ale nikdo neví ani oč jde, natož jak to skončí!

• 27.9.2014  23:00
    Revoluce (TV seriál) (2012)

Dokoukat celý seriál stojí vážně za to, i když pouze první serii, druhá je naprosto o ničem s totálně useknutým a otevřeným koncem.

• 21.9.2014  19:36
    Water Wars (2014)

Lituju 1 hodiny a 18 minut. Odpad od začátku až do konce. Hudba za 5, efekty za 5, herci za 4 (až na playmate na houby); žánr by měl být Akční + Erotický.

• 17.8.2014  21:28

Já nechápu, co se lidem na tomhle filmu nelíbilo? Spíš někdo vyslal do světa špatnou recenzi a každý se toho chytil. Zezačátku jsem si myslel, že je to film spíše z 80. - 90. let, fajn, koukat se na tento film v roce vzniku 2000 (což už je 14 let zpátky) tak bych si asi pomyslel, že je to kravina. Ale v dnešní době, když každý pátý režisér žijící na tomto světě točí film “z minulosti“… Doporučuji se na tento film podívat znova, a myslím, že by se našlo dost lidí, kteří by své hodnocení změnili…

• 6.8.2014  16:31

Tak ti nevím, člověk by čekal pořádný zážitek, ale když se film natáčí 30 kamerama, 27 je ručních nebo mobilních, 2 jsou absolutně nevhodné do kina (průmyslové ve škole) a rozmazávaj a jedna je profi. Už vím, proč na předpremiéru bylo vybráno kino v Hostivaři s 7.1 zvukem!

• 21.6.2014  01:34
    Hostitel (2013)

Akorát bych vypustil ten "thriller" v popisku, protože je to romantická pohádka - teda pardon, sci-fi.

<< předchozí 1 2