Prvních 100 (2014) (seriál)

Hodnotit film hned po prvním díle mi přijde dost stupidní, a proto hodnotím až po shlédnutí první série. Seriál pojednává o bandě 100 fakanů, toho nejhoršího, co se ve vesmíru mohlo narodit, které poslali z vesmírné stanice "Archa", zjistit, jestli je po sto letech po nukleární válce planeta země obyvatelná, nebo prostě zemřou... Naštěstí je, a hned v prvním díle zjistí, ze na planetě nejsou sami. Postupně objeví ještě dalších několik klanů, kteří je chtějí zabít.... A začíná boj nejen o moc, ale i o holý život...

Nymfomanka, část II. (2013)

Je velmi těžké hodnotit jedničku, když se všechno "důležité" odehrává až ve dvojce! Tento film je dost drsný, a část z kapitoly 6 by tam ani být nemusela. I když asi byla nutná, protože dala filmu jiný směr i pohled na sexuální touhy člověka. Každopádně film (oba díly) není pro slabé povahy...

Zdrojový kód (2011)

MPAA: 46507 Co se stane, když zkřížíte MARTIX s INCEPTION? SOURCE CODE... :) Ale film se vážně povedl od začátku do konce! Po dlouhé době konečně film, který má dořešený i konec!

Smrtelný virus (2007) (TV film)

Nejprve chci upozornit, že je to DOKUMENT nikoliv Drama! Po světě (hlavně v Německu) se nekontrolovatelně šíří virus H5N1 fiktivní "Hanojské chhřipky", na který v závěru zemře několik desítek milionů lidí po celém světě, v Německu bude nakažený každý třetí, Dokument vychází i ze studií Harwardské univerzity, a má sloužit jako varování, že k tom dojde. /// Televize Barrandov vysílala tento film 25.3.2020, kdy po celém světě umírají tisíce lidí na koronavirus. Realistický fiktivní dokument natočený před 13ti lety, který krásně popisuje to, co se vlastně částečně děje teď.

Noční směna (2016)

Nápad je to velmi dobrý, ale realizace byla hrozná. Ja většinou pěním, když se najde v kině dement, který nevydrží bez mobilu ani 90 minut a ejhle. U tohodle filmu to byla nutnost. Aplikace problikává, ozařuje, vypadává.... Ideální by bylo vyřešit několikatlačítkové "zařízení", který by každý dostal při vstupu... Už teď jsem zvědavej na DVD/BluRay.

Hostitel (2013)

Akorát bych vypustil ten "thriller" v popisku, protože je to romantická pohádka - teda pardon, sci-fi.

Sociální síť (2010)

MPAA: #45861 Ze školní komunitní stránky se rychle stává vysoce výnosná komunitní stránka pro celý svět! Dobrý... Závěr: při natáčení tohoto filmu měl FACEBOOK 500 mil. uživatelů ve 207 zemích světa. Jeho aktuální cena byla $25.000.000.000.000