Arnold (2023) (seriál)

Můj idol, vzor, legenda... Děkuji za tento dokument shrnující jeho neuvěřitelnou kariéru.

Beckham (2023) (seriál)

Své doby můj nejoblíbenější sportovec, miláček, idol, "láska". Poodkrývá více ze své kariéry a svého soukromí. Leckdy zažíval velmi těžké chvíle, které si neumíme představit a ke klidu mu nepomohla ani jeho sláva a peníze.

Neymar: Dokonalý chaos (2022) (seriál)

Zajímavý pohled do Neymarova soukromí, včetně vývoje jeho hráčské kariéry a co vše stálo za tím...

Snafu: V háji jako obvykle (2023)

Jednou na hraně snesitelnosti. Uvěřitelnost už je za hranou. Pošťuchování a fórky mezi hlavními aktéry jsou to nejlepší z celého filmu.

Včerejší děti (2000) (TV film)

Námět filmu a příběh hodnotím velmi kladně. Zpracování a herecké výkony značně pokulhávají...

Atlas mraků (2012)

Asi jsem film dostatečně nepochopil, a to jsem se na něj jakožto člověk zajímající se o duchovní tématiku hodně těšil. Možná přemrštěné přeskakování mezi událostmi a příběhy mě tak rozhodilo.

Přání k narozeninám (2022)

Neurazí a ani nenadchne. Párkrát se dokonce i zasmějete. Na jedno shlédnutí ideální.

BANGER. (2022)

Film na téma úplně mimo mě... Nicméně, u M. Bendiga jsem si nebyl za celý film jistý, jestli svůj "vyfetovaný" stav hraje nebo v něm opravdu je - klobouk dolů.

Rychle a zběsile 8 (2017)

Vypnout hlavu, jíst popcorn a užít si tu velkou akční nálož. Cokoliv mezi tím vás zklame.

Ovládací panel
7 bodů