prsvl

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 5.1.2017  10:16
    La La Land (2016)

Ze začátku jsem myslel, že odejdu. Film mě neuvěřitelně rozčiloval a nepřipadal mi ani trochu vtipnej. Dopředu jsem nevěděl na co jdu, takže jsem se při první písni zhrozil, že to celý bude únavný muzikál, který nějakou nezajímavou písničkou bude neustále retardovat (nulový) děj. Naštěstí písniček ubylo a postupem času jsem se do toho dostal natolik, že se mi to vlastně začalo dost líbit.

• 6.12.2016  08:38

Nudný roztahaný začátek a klipovitou epizodičnost na efekt trochu zachraňuje druhá půlka. Celkově nic moc.

• 22.11.2016  08:45

Čekal jsem něco trochu jiného a hlavně jsem čekal víc. Románová rovina mě bavila v podstatě bez výhrad, ale ta reálná byla částečným utrpením. Štvala mě skoro celá: od nudně nasnímaných a otrocky nastříhaných dialogových scén (kdy postavy v synchronu vždy vypálí nějaký falešný bonmot) přes neustálý výraz hrdinky "každou chvíli budu brečet" po prázdnotu samotného děje. Propojení obou světů mi nějak úplně nedocvaklo a přišlo mi to jako dva filmy, které spolu moc nesouvisí; navíc bez jakékoli zajímavější pointy.

• 8.9.2016  10:11

Přesně takové, jaké jsem to čekal. Žádné překvapení, žádná nadstavba, obyčejný příběh, spousta efektů, nic víc, nic míň. Alespoň, že tam hrála ta klasická hudba...

• 25.8.2016  09:27

Hodně sprostý animák, který je krom toho v podstatě klasický předvídatelný rodinný film a tak trochu nudí.

• 15.8.2016  11:14

Nádherný, poutavý vizuál, perfektní soundtrack (Cave, White Stripes, Bowie, Cohen...), výborný prostředí a herci a málo dílů v málo sériích = pro mě ideální seriál.

• 26.7.2016  20:30

Po negativních reakcích kamarádů docela milé překvapení.

• 24.8.2015  08:21

Patlanina a flusanec do ksichtu veškeré logice.

• 28.7.2015  21:27

Nejlepší český film za hodně dlouhou dobu.

• 13.5.2015  22:11

Dvě hvezdy za poctivy trashovky. Jako... dobrý nápady a mikrovtípky (kytarista, sprej, holky atd.) ale celek je strašně nudně úpornej. Dovedu si to představit jako nabitou 30 minutovku, ale tohle mě prostě nebavilo. Neviděl jsem trilogii, zajímá mě příběh a zajímaj mě postavy, takže v tomhle případě jsem v prdeli.

• 11.5.2015  10:36

Jako osobní návštěva pohotovosti

• 3.5.2015  11:13
    Špionáž (2013)

Naivní a ploché - stejně jako hlavní postava.

• 20.3.2015  11:25
    Equalizer (2014)

Zábavná blbost :-)

• 9.3.2015  22:53

Povrchní a předvídatelné. Poslední 2 povídky trochu lepší, celkově nafouknutá bublina. Asi nemám rád povídkový filmy.

• 9.12.2014  09:14
    Městečko Twin Peaks (TV seriál) (1990)

Asi se shodnu s hodně komentáři zde... do nějakýho 15. dílu super, pak to jde docela dolu.

• 6.11.2014  15:52
    Interstellar (2014)

Chvílemi velkolepé a úžasné (první vesmírné scény), převážně však banální a lacině sentimentální. A to nemluvím o několika fatálních logických dírách, které v příběhu jsou... ty bych klidně odpustil, kdyby si tvůrci odpustili to hloupé vysvětlení (a ještě hloupější vysvětlování). Z filmu jsem měl podobný pocit jako z Promethea - propásnutá a zcela posraná šance udělat dobrý film.

• 15.9.2014  12:17
    Columbo (TV seriál) (1971)

Jo a ještě něco...

• 16.7.2014  10:36

Tak trochu nudinka.

• 10.7.2014  23:19

Zajímalo by mě, jestli by mi dneska takhle špatná připadala i jednička.

• 4.7.2014  23:33
    Pod kůží (2013)

Někdo by měl změnit popisek u tohohle filmu. Možná je o tom kniha, ale film...? Nevim. Zbytečně to příběh uzavírá do nějaké škatulky a dovysvětluje něco, co je podle mě hodně (nebo možná uplně) z filmu nepochopitelné a pro film nepodstatné. Jinak hodně divná záležitost, ale magickym způsobem přitažlivá.

• 1.5.2014  16:24
    2 $ocky (TV seriál) (2011)

Fascinuje mě, jak lidi, kteří dávají odpad Kameňákům apod. tady pějou ódy na tuhle sračku. Nevtipná, prvoplánová a trapná žumpa. Viděno omylem na tv Smíchov.

• 3.4.2014  10:17

Příjemné překvapení.

• 27.2.2014  11:13
    Temný případ (TV seriál) (2014)

Hodnoceno zatím po třech dílech. Po kladných doporučeních jsem čekal rozhodně větší odvaz. Ta seriálová roztahanost a háčkovitost mě přímo sere a pro příběh mi (v tuhle chvíli) nepříjde nutná. ("Určitě vás zajímá TOHLE!" -"Hm to taky, ale pojďte nám nejdřív vyprávět o něčem míň zajímavym, aby divák musel čekat a koukat na další díly!"). Jako jeden, byť třeba tří hodinovej film by to bylo určitě lepší. Ale budu moudřejší, až uvidím všechno. Jistý ale je, že kdyby to mělo dílu byť jen o málo víc, nedejbože další sérii, asi bych to nedokoukal. Nic víc než průměrně dobrá detektivka to není./// Po shlédnutí série musím říct, že opravdu nebyl vytěžen potenciál k propracování jednotlivých prvků a nadále spatřuju tuhle formu jako zbytečnou a nevyužitou.

• 26.2.2014  12:46
    Zmizení (2013)

Až na pár vykonstruovaností (viz otec, který ví a jede tam, ačkoli by to někomu řekl) super film.

• 4.2.2014  22:30
    Konzultant (2013)

Už dlouho jsem z filmu nebyl tak zmatenej, jako teď. Nevim o čem to bylo, nechápal jsem motivace, nevyznal jsem se v postavách. Spousta scén byla uplně mimo a zbytečná (dialog o psím žrádle a dietě, historka Bardema v baru, gepard u bazénu s rodinkou...), některé situace potřebné alespoň k základnímu pochopení mi naopak chyběly úplně, nebo se ztratily v moři keců zbytečností. Snaží se to být o všem, ale je to o ničem, protože se na nic nesoustřeďuje pozornost (a když už, tak na nějakou roztáhlou debilní historku nesouvisející naprosto s ničím). Posledních deset minut ušlo, protože se konečně něco začalo rozehrávat, ale to už bylo pozdě. Škoda. Příště mín mluvit a víc ukazovat.

• 16.1.2014  15:44

Souhlasím s některými negativními komentáři, že vlastně morálně je to odpad. Film dělá z totálního čůráctví něco cool, z drog něco, co je k životu nezbytné a z promiskuity naprosto normální záležitost. Z tohohle hlediska chápu i ne moc pozitivní reakce v Americe a je mi jasný, že kdyby natočili podobný film v ČR o Krejčířovi a podobných, vařila by se ve mně krev. Ale díky prostředí, které mi není blízké, cizímu jazyku a době, která je dávno za náma, mám dostatečnej odstup (kterého bych u podobného českého filmu nikdy nedosáhl), abych si řekl "Je to jen film" a mohl si to dostatečně užít. Smál jsem se od začátku do konce, filmařina je skvělá (v podstatě se jedná o přehlídku, toho co je ve filmu možné) a Leonardo je sympatickej i když hraje zmrda. Jen aby to celý nenavádělo k tomu, jak by se člověk měl chovat, protože podlehnout tomu může bejt snadný. Šňup šňup.

• 25.10.2013  13:08

Čekal jsem daleko větší průser.

• 28.8.2013  22:26
    Elysium (2013)

Metropolis 2... a o mnoho horší než jednička.

• 13.7.2013  23:04
    Trans (2013)

Ten film nedává smysl a je scénaristicky vykonstruovanej, ale i tak se nějak zareje do mysli.

• 10.7.2013  22:46

Nuda o ničem.