Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Konečně se něco dělo. Celých 7 dílů mi přišlo, že vše vyřeší hermelín, dočkal jsem se, v posledním díle už i Herr fotr někoho odkrágluje. Mělo to spád a neusnul jsem jako u relikvie 1. Pár drobností mě i pobavilo viz. velká láska fotra k slečně džíny, když bylo po všem, pouze kolem ní prošel a skončil v objetí s Hagridem. A sakra Hermelíne a Vyžle, když jdete pro meč, tak proč se tam ocucáváte, no sakra spěcháme ne! Já když budu mít někoho, kdo mě chce zabít, za prdelí, tak si taky nezačnu zavazovat tkaničku. A závěrečná scéna byla asi ze skerymůví 5, parodie na fotra, kdy máme absolutně nemožně namaskovaná děťátka, aby vypadala postarší a mohla mít děti. Albusi Severusi fotre :-))...No Pane bože!!!

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Už to bohužel není ono, chyběly mi tam nějaké ty pořádné příšery, 3D bylo využito minimálně, spíše bych řekl že vůbec. Spíše je to film na doma k televizi a ne jít na to do kina.

Muži v naději (2011)

Konečně český film, který mě bavil, zasmál jsem se hodněkrát. Jen jsem zarputilý odpůrce nevěry, jako všichni chlapy, proto pouze 80%

Green Lantern (2011)

Další sájensfikšn, jež mě dost bavilo, skvělé efekty, dost zajímavá myšlenka a dobro zvítězí nad zlem, to máme rádi, že. Těch 80% tomu však dítě ve mně dá...

Thor (2011)

Thor mě nezklamal, hezky udělané dílko, doporučuji všem milovníkům fantasy a těším se na dvojku

Megakrajta versus Gatoroid (2011) (TV film) odpad!

Tohle se snad nedá ani považovat za film. Hnus neskutečný, ani jsem to nedokoukal, musel jsem jít totiž na záchod hodit kačenu. Akorát tu urážím slovo odpad!

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Tak tento díl už mě moc nezaujal jako předešlé. Nějak mi to vše přišlo zdlouhavé, táhlé. Hezky jsem se natáhl do postele a pustil si šestku a asi po půl hodině jsem ležel v laskyplném objetí s nudou. Některé slova z filmu jsem ani neslyšel přes mé zívání. To, že Harry pokukuje po Ronově ségře mi nějak uteklo, toho si asi všimla jen Hermína a až když mu to řekla, tak už po ní pokukoval. Abych se přiznal, tak mám poněkud bordel v těch jeho holkách. Nejdřív mi v čtyřce přišlo, že tam Hermina dělá do všech i do něj, pak v pětce měl tu šikmookou a teď Giny. Jsem z toho zmatený, tento díl mi připomínal spíše Beverly hills. Efekty však dobré. Uvidím, jak se Yates popere se závěrečným dvojdílem. Mé Hodnocení 60%

Harry Potter a Fénixův řád (2007)

Zase nový režisér a úroveň filmu stejná. Yates se více soustředil na postavy, po Voldemortovi do poslední scény není ani památky a nová učitelka obrany, později učitelka všeho, je normálně na dělo, takovým se ve školách lil gutalax do pití. Je to dobře nakroucený a Harry je normálně chudák. Pořád ztrácí své blízké. Mé hodnocení 75%

Harry Potter a Ohnivý pohár (2005)

Newell pokračuje v tempu, které nastolil Cuarón. Konečně vystoupil Pán zla, což slibuje do dalších děl více strachu. Nicméně tento díl trochu strádá oproti trojce. Chvílemi mi přišlo, že je hlavním tématem filmu, s kým půjde Harry a Ron na ples, než hledat příčiny divných událostí, které se děly. Hagryd si nageluje vlasy a příjezd studentů z jiných škol mi přišel směšný. Mám rád efekty a kouzla, těch tu bylo dost, což beru jako kompenzaci za tyto scény. Nečetl jsem knihy, proto hodnotím dle pocitů z filmu, a ty jsou takové, že s celkového hlediska mě film zaujal stejně jako předešlé tři. Mé hodnocení 75%.