Modrooký samuraj (2023) (seriál)

Velké překvapení. Drsná, krvavá jízda za pomstou se skvělou bojovou choreografií a soundtrackem.

One Piece (2023) (seriál)

Jsem dlouholetým fanouškem mangy i anime (20+let) a mohu s radostí říct, že seriál One Piece je vynikajícím adaptací. Tvůrci se skvěle postarali o zachování charakteru a osobnosti hlavních hrdinů, prostě cast je super. Nějaké změny oproti předloze jsou, ale nic co by mi nějak vadilo. Doufám že bude i další serie.

Make My Day (2023) (seriál)

Hodně fajn překvapení, hned mě to vtáhlo a nepustilo a sjel sem komplet na jeden zátah. Stále se něco děje, příběh odsejpá. Jen škoda slabší animace.

Zaklínač - Série 2 (2021) (série)

S knihami má druhá serie společné naprosté minimum, děj si jde vlastní cestou kupodivu to nějak drží pohromadě, děj celkem odsejpá až na části s Yenn, akce je slušná, monstra pěkná. Pokud zapomenu že nějaké knihy jsou, tak je to fajn fantasy seriál. Jako fanoušek předlohy jsem z toho smutný, zklamaný a nešťastný.

Doom: Annihilation (2019)

Kdyby se to nejmenovalo Doom tak by to bylo i fajn béčko. Zas tak hrozný to není když si z názvu odmyslíme že to má být inspirováno Doomem.

Země na scestí (2019)

Odrazovalo mě to nízké hodnocení tady, ale nedal jsem na něj. Bavil jsem se, super film. Bral bych pokračování.

Love, Death & Robots (2019) (seriál)

Až na pár nudnějších epizod celkově super. Nejlepší epizody Sonnie's Edge, Beyond the Aquila Rift , Shape-Shifters a Secret War.

Titans - Titáni (2018) (epizoda)

To bylo keců jak to bude fail a podobně. I ta Starfire se dá. Snad si seriál udrží takové tempo jako v pilotu.

Godzilla: Kaidžú wakusei (2017)

To byla jízda, tahle adaptace Godzilly není vůbec špatná. Vůbec sem nevěděl že se něco takového chystá, o té víc jsem byl překvapen. Chci víc!