ptsd

okres Jeseník
Flákač

<< předchozí 1 2 3 4
    • 25.9.2019  23:06

Kdyby se to nejmenovalo Doom tak by to bylo i fajn béčko. Zas tak hrozný to není když si z názvu odmyslíme že to má být inspirováno Doomem.

• 2.5.2019  17:48

Odrazovalo mě to nízké hodnocení tady, ale nedal jsem na něj. Bavil jsem se, super film. Bral bych pokračování.

• 21.3.2019  21:59
    Love, Death & Robots (TV seriál) (2019)

Až na pár nudnějších epizod celkově super. Nejlepší epizody Sonnie's Edge, Beyond the Aquila Rift , Shape-Shifters a Secret War.

• 13.10.2018  18:58
    Titans - Titáni (S01E01) (epizoda) (2018)

To bylo keců jak to bude fail a podobně. I ta Starfire se dá. Snad si seriál udrží takové tempo jako v pilotu.

• 17.1.2018  21:50

To byla jízda, tahle adaptace Godzilly není vůbec špatná. Vůbec sem nevěděl že se něco takového chystá, o té víc jsem byl překvapen. Chci víc!

• 2.12.2017  00:57
    7 životů (2017)

Bych ani nepoznal že to byl TV film, Netflix příjemně překvapil.

• 28.1.2017  19:35

Čekal jsem katastrofu, ale o to víc jsem byl překvapen, mě se to líbilo. Parádní soudtrack.

• 8.9.2016  23:47

Film jede a má spád, akční pasáže jsou dobře udělané jen místy trochu chaotické, ale celkově film chytne a nepustí. SKvělá animace místy mi ani nepřišlo že se dívám na CGI film.

• 18.7.2016  22:51
    Aldnoah.Zero (TV seriál) (2014)

Po delší době jsem kouknul na nějaký mecha a líbilo se. Hudba a boje slušné. Jen ten hlavní hrdina by mohl ukázat i nějaké emoce.

• 24.4.2016  23:56
    Boku dake ga inai mači (TV seriál) (2016)

Od začátku do konce napínavé, sympatické postavy, zajímavý děj. Zhlédnuto na jeden zátah.

• 13.4.2015  22:19
    Daredevil (TV seriál) (2015)

Víc takovýchto seriálů od Netflixu... přesně takovýto hrdinský seriál tu chyběl - temný a brutální.

• 8.2.2015  21:05
    Young Justice (TV seriál) (2010)

Super seriál kde v hlavní roli jsou "sidekickové" slavných hrdinů. Stejně zábavný jako Justice League, napínavý děj a KidFlash je rozhodně zábavnější jak jeho mentor Flash.

• 26.1.2015  01:23
    Piráti (2014)

Pirátsko-banditský dobrodružný snímek, který pobaví. Souboje na moři i na souši prokládané vtipem, fajn hudbou i pěkným vizuálem. Hlavní trojice hrdinů je sympatická pirátská kapitánka a velitel zlodějské bandy + trochu bláznivý přeběhlík, který neví zda se má hlásit k pirátům nebo banditům, proto je hlavním zdrojem vtipu. TRAILER

• 4.1.2015  05:12
    Vesmírná loď Ascension (TV seriál) (2014)

Na jeden zátah... Parádní "sci-fičko" až na WTF? konec

• 23.8.2014  23:15

Deunan a Brie se vrací v prequelu a opět ukazují jak skvělý tým jsou. Tentokrát v lepším vizuálu i dějem s rychlým spádem jak už Aramaki umí.

• 4.8.2014  00:57
    Agresivní virus (TV seriál) (2014)

Takhle napínavý seriál jsem dlouho nesledoval. Po prvních 3 dílech se už nemohu dočkat dalších.

• 2.8.2014  22:19

Čekal jsem film o Batmanovi a místo toho jsem dostal film o Suicide Squad. Batmanova role byla tentokrát vedlejší. Pro-změnu není hlavní postava hrdina ale padouch Deadshot, který je super. Nechybí akce, i nějaký ten vtípek. Snad v tohle bude DC pokračovat a dočkáme se třeba animáku s Gotham City Sirens.

• 23.7.2014  22:11
    Divergence (2014)

Líbilo se mi to, zabavilo mne to. Na pokračování se taky podívám hlavní hrdinové sympatičtí nebýt toho natahování a být tam více akce bylo by i za 5. Dystopické filmy já rád.

• 16.7.2014  23:53
    Žralokonádo (TV film) (2013)

Co jsem to sakra viděl? Taková šílená hovadina.

• 22.6.2014  21:40
    Zátah 2 (2014)

Prostě meganářez. Druhý díl překonává ten první, co se týče akce i choreografie bojů. Víc takovýchto akčňáků.

• 10.6.2014  00:06

Svižná, vtipná akční sci-fi řežba, které ani chvíli nenudila. “Wake up, maggot”

• 1.5.2014  14:51
    Robocop (2014)

Jeden z těch remaků, který se celkem povedl. Bavil jsem se, zrození RoboCopa jak má být.

• 23.4.2014  00:27

Temná atmosféra. Hodně dramatický děj plný napětí vrcholící soubojem dvou největších hrdinů. Nejlepší animák s Batmanem.

• 22.4.2014  00:33

Batman se po 10 letech v Batmanovském důchodu vrací do akce. Rozlámaný, neobratný stařík, ale stále dokáže padouchům nakopat zadnice.

• 21.4.2014  23:04

Trochu chmurná atmosféra, zajímavá zápletka, spousta akce. Co bych vytkl je, že Nightwing a Joker nedostali tolik prostoru.

• 21.4.2014  20:43

Son of Batman nenudí, krví a souboji se nešetří, ale nic co by překvapilo. Klasický animák od DC s jednoduchou zápletkou, několika hrdiny a Batmanovým synem.

• 5.4.2014  18:50

Lepší, krvavější a zábavnější jak první díl.

• 30.3.2014  21:48

Pohádka s nádhernou animací, pěknými písněmi a klasickým love story. Více humoru by neškodilo a příběh by mohl být méně předvídatelný, ale i tak se mí film líbil.

• 12.3.2014  22:44
    Liga spravedlivých (TV seriál) (2001)

Bezvadný animák z DC universa. Velké pozitivum pro mě že při přechodu do Justice League: Unlimited se děj netočí jen okolo zakládající sedmičky, ale i okolo ostatních hrdinů. Pár nudnějších dílů se našlo, ale těch bylo minimum 91 dílu bylo zhlédnuto s nadšením, spoustou akce a vtípky šaška Flashe. Klidně bych si dal více.

• 2.3.2014  23:10

V kině by mě film asi zklamal, ale na domácí podívání není nejhorší. Chrliči versus Démoni a do toho se zaplete Frankensteinovo monstrum. Komu se líbilo Underworld tak nebude zklamán. Jen místo sexy upírky se budete dívat na zjizveného týpka.

<< předchozí 1 2 3 4