ptsd

ptsd

Patrik Mac....

okres Jeseník
Flákač

7 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Pod vlivem lásky (2008)

  Neskutečná jízda od začátku do konce, film se hodnotí opravdu obtížně tento film se musí vidět. Čtyřhodinový snímek, který dokáže 4 hodiny bavit nenudit a ještě vám to nejspíš nedá a budete jej chtít vidět znovu.

 • poster

  Lukostřelci (2011)

  Skvělý jihokorejský historický akční film. Kdo má radši luky místo střelných zbraní si přijde na své. Lučištník Nam-Yi zachraňuje svou mladší sestru Ja-In z rukou Mandžuských únosců. Šípy sviští, lidé umírají, akce střídá akci jak Nam-Yi likviduje jednoho protivníka za druhým až k závěrečnému duelu, který mi vyrazil dech.

 • poster

  Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (2012)

  Bezva podívaná.... postavy jsou skvělé... akce se je dostatečný přísun a posledních 30 minut jeden velký nářez na live-action film dost kvalitní... pro milovníky samurajských filmů povinnost ,ale pozor žádné hektolitry krve necákají, Kenshin přísahal že nikdy nezabije a tak má katanu s ostřím na opačném straně

 • poster

  Zátah: Vykoupení (2011)

  Indonéský akční film, který je nabitý akcí víc než jakýkoli akčňák americké produkce. Prakticky od začátku filmu až k závěrečným titulcím. Od prvního patra k poslednímu od samopalů přes mačety a pěstmi končeje. Film u kterého stačí - vypnout a bavit se.

 • poster

  Nae meorisogui jiugae (2004)

  Emocionálně nabité romantické drama... upřímně závěr mě dojal. Krásný, ale smutný. Su-jin: „As my memory disappears, my soul will too. I'm scared.“ Cheol-su: „Why would your soul disappear? Get up. Leave it to me. I'm your memory. I'm your heart. Got that? No more tears.“

 • poster

  Welkeom tu Dongmakgol (2005)

  Co se vše může stát když se v horské vesnici kde neznají slovo válka usadí 3 severokorejští, 2 jihokorejští a 1 americký voják. Nejdřív komedie poté se to začíná dramatizovat a na konec dojde i na válčení proti společnému nepříteli. Nezapomenutelný je lov divočáka, popcorn a samozřejmě závěrečná scéna u které jsem doufal že dopadne jinak... nedopadla.

 • poster

  Berserk: Ógon džidai hen III – Kórin (2013)

  Dostal jsem co jsem očekával. Hodnotím určitě kladně. Pár nudných míst se našlo, ale závěrečný masakr a jeho výborné zpracování to vše zachránil. Snad se brzy dočkáme dalšího pokračování. Díky AF2013 za možnost tento snímek vidět.

 • poster

  Bojovníci duhy (2011)

  Velkolepé historické válečné drama trvající 4,5 hodiny popisující skutečné události Incidentu ve Wushe. Nejdelší film který jsem viděl. Spousta akce, napětí, dramatických momentů vše doprovází krásná hudba. Nenechat se odradit délkou a na film se podívat.

 • poster

  Baramui paiteo (2004)

  Nádherný biografický příběh o Ōyama Masutatsu Nejdříve "počůránek z Ikebukura, později díky tvrdému tréningu a odhodlání -> legenda, porážející snad všechny velké japonské bojovníky. Souboje jsou časté, většinou kratičké, ale více uvěřitelné. Jeden z něj martial arts filmů co jsem viděl.

 • poster

  Tenši no koi (2009)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace