R.E.M. Parallel (1995) (video kompilace)

Tohle je ta kapela, jejíž jediná zásluha je, že se včas rozpustili, na rozdíl třeba od Olympicu? Neslyšel jsem tam žádný pořádný beaty, chybí mi tam nějaká ta world music koncepce a jestli si někdo myslí, že bez kvalitně namíchaných samplů prorazí, tak se moc plete. Uff. Ale ne, huba mě nebolí. Po skončení jsem si ještě musel pustit Losing My Religion a Low (překlad pro verbala: Přicházím o kudlanky a Visí mi) a pak teprve jsem byl spokojen úplně. To Kulyk & Verbal & Genero - všici ste úchylové a přindete do pekla! Análního!

Duch nad zlato (2013) (TV film)

Vysvětlil někdo tomu hovadu Zelenkovi, že pohádka se vyznačuje něčím jiným než infantilním zmatkováním? Ještě jednou uvidím v nějaké pohádce Bohdalovou a půjdu si blinknout. Tohle kurvení vkusu dětí by mělo být trestné. Počkejte, za pár let se bude říkat "zlatej Troška". Jan Hrušínský potvrzuje, že se fotrovi silně nepovedl a na hraní by se měl definitivně vykašlat a partička kolem Dejdara je už zase banda pitvořících se trapáků. Jediný Preiss snad za něco stál. P.S. V původním obsazení měl hrát Vojtu Ondřej Novák, dost by mě zajímalo, který kokot ho nahradil tím dřevákem Skopalem.

Zombi 2 (1979)

Lucio Fulci je právě jedno z těch hovad, která způsobila, že horor má tak špatnou pověst jako nesmyslná hnusárna bez děje. Tenhle popis přesně sedí (kromě jiných jeho kousků) na Zombi 2. Sice herci nehrají tak šíleně špatně jako v jiných špageťárnách, ale o to debilnější jsou jejich postavy. Když po zabití asi tak osmi kusů metodou pokus/omyl pořád nepřijdou na to, že headshot je jediná možnost likvidace, to mě taky dovede vytočit, ale že celý film je vlastně úplně o ničem, to přivádí k nepříčetnosti. Jedna shnilá hvězda za povedené masky, druhá za Památnou scénu: zombie versus žralok.

Strašení (1963)

Snesitelný postarší kousek, který kulhá jak sám Karloff, Nicholson měl ještě vlasy, Sandra Knight pro změnu knírek, ale pořád to byla atmosférická nestrašidelná relaxačka na dlouhé temné večery.

Upíří deníky (2009) (seriál)

Musím tomu dát 3 hvězdy, protože díky upířím deníkům mám pokoj od zbytku rodiny a můžu se dívat na něco pořádnýho.

Juan de los Muertos (2011)

Když je rozpočet nižší, než průměrný Kubánec, je třeba film vyšperkovat něčím jiným, než přemnohými efekty. Tady se to povedlo, až jsem se dojal k slzám. Nadobyčej sympatické ksichty, jedna hláška za druhou (disidenti vedou), mraky mrtvých zombíků, parádní likvidační akce a bezchybná hudba z toho udělaly totální pohodovku, až jsem měl chuť zapálit si doutníka a otevřít lahvičku Havana Clubu. Památná věta: "Když už se všechno podaří vyřešit, tak se to zase zesere jak ekonomika v Rusku"

Bakugan (2007) (seriál) odpad!

Bakugane povstaň! Bakugane do boje! Zasraná portálová karta, zase padla namazaným dolů! Peklo otevřelo svou náruč! Nikdy víc nikdy víc! Aaaaa ty zvony ty zvony! Nechte mě, co mi to děláte! Pusťte mě, nechci injekci! Aktivuju protisvěrací meganůžky! Pusťte mě, už nebudu polykat příbory....a.a.a..aaaaa.aa..a.a.a.a..aaaaaa

Damned by Dawn (2009)

Filmů s bánší je jak šafránu a asi to tak zůstane, k čemuž rozhodně přispěla i tahle pomatenost, plná trapných triků. První půlhodina vypadala tak nadějně, atmosféra veskrze parádní, bánší taky moc pěkná...pak se objevil první kostlivec a všechno bylo v hajzlu. Ani mě to nenaštvalo, nějak jsem se nad filmem rozlítostnil, protože je to zjevně promrhaná příležitost. Poletující duchové a počítačoví kostlivci film odsoudili do milosrdného zapomění. Dvojhvězda z lítosti.

Smlouva s ďáblem (2000)

Všechno bych tý Líze Hudralový podepsal! Jestli takhle vypadá ďábel, tak se nedivím, že je v pekle narváno. Scéna se zapadajícím sluncem je kurevsky romantická, basketbalista je kvalitní a narkobaron je prostě geniální. Konec to mrví dost, ale ten ďábel...Lamborghini Diablo samozřejmě neodolatelný stylový doplněk.

Město nemrtvých (2013)

A Dolf s Bungrem zpátky na scéně. A kolem něho zuří apotkalipsa. Se zombíkama. Sice mu přibyly nějaké vrásky, ale huba rozmlácená od Stalloneho se mu uspokojivě zahojila a běhá se mu to úplně stejně špatně jako kdysi. Navíc má velikou pistoli a pořádnou motorku. Je to frajer. Když se navíc jmenuje stejně jako rotační kulomet, ochočí splašené roboty a pustí se do zachraňování bohaté princezny, logicky to nemůže být špatný film. Béčko jak prase s kamennými hláškami a pěkná variace na letošní Pittovinu s písmenem Z. Památná věta: "Já jsem kretén...co mám dělat?" "Nebuď kretén"