Darik

okres Karlovy Vary
sci-fi,anime,fantasy

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 12.4.2019  18:19

Po shlédnutí to byly 4*, ale po tom, co jsem viděl film Aquaman jednu ubírám, pač A byl mnohem lepší nářez než tohle. To ovšem v mých očích neznamená, že se mi JL nelíbila - za mě prima film, kterej sice nedosahuje kvalit MCU, zato ale pobaví. Takže 75%.

• 16.3.2019  21:47
    Inferno (2016)

Začátek celkem nepřehledný, ale pak se to dalo celkem fajn dohromady a kromě posledních 20 minut to bylo velmi koukatelné. On i ten konec je super, ale pro někoho, kdo četl knížku je to trochu urážka skvělé předlohy. Film jako celek působí akcí nabitě, jen škoda toho závěru (pokud chcete vědět, jak to mělo skončit, přečtěte si knížku ;) ). Za mě dobrý (což je za 3), takže 50%.

• 26.4.2018  20:15

Sice zatím viděno jen s dabingem, ale.... Tohle je prostě nářez. Jo a Thanos je BŮH!!!!!!!! 99% (to jedno přidán až dle originál znění :p )

• 6.2.2018  22:05

Velmi povedené, nicméně pro mě zůstává první díl nepřekonán, tak jen 4*.

• 15.12.2016  20:27

Dámy a pánové, připoutejte se prosím!!! To byla panečku jízda. I když to má trochu pomalejší rozjezd, poslední třetina filmu to kompletně vynahrazuje. Tomuhle říkám opravdové Star Wars v plné síle. Loni se síla probouzela, letos ji ale trumfnul prequel, od kterého asi málokdo očekává něco víc než jen zaplnění děje mezi epizodami III. a IV. Já jsem naprosto spokojen s nářezem, kterého se mi dostalo. Za mě jednoznačně film hoden značky SW. 95% (viděno s dabingem, až to omrknu v původním znění, nejspíš dodám zbytek do 100 :D ).

• 22.7.2016  20:07

Super akce. Dal bych 4*, ale za Spideyho musím tu jednu přidat, pač ten byl fakt nej :D Ale jinak opravdu super film. 90%

• 10.7.2016  22:38

Na tenhle film jsem se hodně těšil. Jednak jsem sám hráčem WoW, jednak jsem velkej fanda fantasy žánru a naposledy je mi celý svět warcraftu sympatický. Bohužel musím říct, že tohle je pro mě celkem velké zklamání. Po animační stránce to ujde, příběhově to je ale bohužel o něčem jiném a herecky je to totální katastrofa. Jedinej, kdo tam zahrál excelent byl Kebell, a ten byl z většiny animovanej :( . Pokud z toho vytřískaj pokračování, tak to snad bude konečně stát za to. ale pokud budou pokračovat v tomto stylu, obávám se, že celý svět Warcraftu tím z pláten kin nadobro vystrnadí. Za mě 3* a to ještě ty slabší (viděno v původním znění). P.S.: Přístě by mohli příběh nechat napsat ten samej tým, co dělá trailery na jednotlivé datadisky, pač ty maj super šťávu.

• 11.10.2014  23:38

Velmi kvalitní pokračování nádherného příběhu. Nicméně nedosahuje kvality, kouzelnosti a roztomilosti jedničky. I tak jde o velmi kvalitní zábavu pro celou rodinu. 85% P.S.: Bezzubka je prostě nejkouzelnější mazel co kdy byl :p

• 16.8.2014  21:25

Jo, tak tohle bylo tak stokrát lepší než jednička. Pokud bude i poslední dvojdíl takto dobrý, mohla by z toho nakonec být vcelku solidní serie. 80%

• 4.6.2014  20:44
    Wolverine (2013)

Rozhodně doporučuji shlédnout před X-Men: Budoucí minulost - pár věcí pak bude snažší pochopit (i když vyvstanou další otázky). Jinak HJ opět skvělý, dávkování akce běží dle švýcarských hodinek a výsledný dojem zanechává film vcelku nadprůměrem. 80%

• 30.5.2014  21:18

Film s velice silným příběhem. Herecké výkony jsou naprosto úchvatné (ani se nedivím těm nominacím na Oskary). Mezi ústřední dvojicí panuje taková chemie, že to snad museli simulovat někde v laboratoři. Pro mne naprosto úchvatný a krásný film s naprosto úžasným hereckým výkonem. A teď pánové - přiznejte se - kdo by chtěl být na místě pana Coopera při tanci (a vlastně celé nacvičování)? Já bych to bral :) 85%

• 8.5.2014  02:08
    Strážci vesmíru (TV seriál) (1993)

Víte proč dávám 4*? Protože toto je seriál mého dětství a jako malej jsem na něm byl naprosto závislej. A i když se teď podívám na jakoukoliv epizodu, tak se stále vidím jako ten malý kluk, co chtěl být strážcem. Takže proto ty 4* - nostalgie je pěkná potvora, ale nedá se jí odolat.

• 28.3.2014  21:06

Pěkný film, i když bych jej řadil možná do průměru. Ale ty 4* si zaslouží, obzvláště za nádherný hudební doprovod.

• 27.12.2013  19:38

Kouzelná pohádka, která zahřeje vaše srdce i přes mrazivý název. První třetina velmi povedená, ale ve chvíli, kdy se objeví Olaf, dostane film nový, mnohem zábavnější směr, kterého se už nezbaví. Krásný příběh, nádherné písničky (jako bych od studia Disney čekal něco jiného), kouzelná animace a... spousta sněhu (opravdu přímo hory sněhu). Už se nemůžu dočkat, až to uvidím v původním znění. Viděna 2D verze (vlastně 3D, bo v kině ve chvíli čarování hradu zapli klimatizaci) s českým dabingem (a nebylo to vůbec špatný). 100% P.S.: při stavění sněžného hradu sem měl pěknou husinu - nejkrásnější moment celého filmu (jak hudebně, tak i vizuálně)

• 29.11.2013  22:41

Tento film je sice naprosto štřeštěný, ale je tak krásně střeštěný až vás to chytne za srdce. Normálně bych dal 3*, ale tenhle film si ty 4* zaslouží. 70% (viděno s dabingem).

• 1.11.2013  22:39
    Hudson Hawk (1991)

Jediné, co na tomto filmu stojí za shlédnutí, je snažící se bruce Willis o vtip, který snad kromě 3 scén nepřichází a nepřichází. Pro mou maličkost dost velké zklamání. Slabší 2*.

• 30.10.2013  18:40
    Heroic Age (TV seriál) (2007)

Průměrné mecha anime s celkem dobrým příběhem a některými postavam. Jednu věc to však má epickou - a tou je opening - ten song nemůžu dostat z hlavy. Takže ačkoli dávám 60%, tu čtvrtou hvězdičku dávám za opening.

• 25.10.2013  20:22

Anime s krásným, chytlavým a hlavně dojemným příběhem (fňuk). Tohle se opravdu povedlo a rozhodně doporučuji. 80%

• 24.10.2013  21:54
    Guilty Crown (TV seriál) (2011)

Nemůžu si pomoc, ale tolik zvratů jsem v tak málo dílech snad nikdy neviděl. Prostě paráda - přikovalo mě to k obrazovce. Super příběh, perfektní postavy a dobrý soundtrack. Jedině toho konce je škoda, tak trochu mě zklamal. ale i tak to je jistým smyslem nadprůměr. Pěkných 80%.

• 18.10.2013  23:55

Normálně bych dal 3*, ale za ten konec musim tu hvězdičku přidat, bo ten konec byl naprosto epickej a dokonalej. Krásných 70%.

• 15.10.2013  22:53
    Sword Art Online (TV seriál) (2012)

Mno, první část seriálu mě velmi bavila a zaujala, takže do 14 dílu je to za 5*. Jenže pak to začalo jít pomalu z kopce až k závěru, který mě sice nějak nezklamal, ale ani neohromil, takže od 15 dílu dále dávám slabší 3*. Celkově dobré, dobrý hudební doprovod, sympatické postavy takže za mě 75%.

• 29.9.2013  23:05

Klasická animace jak za starých časů dodává tomuto filmu na kráse (a to nepočítám sakvělý příběh plný humoru a krásné hudby). Kéž by i ostatní animáky byly natočeny tímto stylem. Zatím dávám 4*, uvidíme, jak to vyzní v originálním znění (ne že by dabing byl špatný, to vůbec ne).

• 18.9.2013  22:47

Trikově nabušené, příběhem strohé. Ale na pobavení to bohatě stačí. Takže vypnout mozky a jedeeeeeeem!!

• 7.8.2013  18:59
    Fairy Tail (TV seriál) (2009)

Úžasné anime, které mě přikovalo k židli, rozesmálo svým úžasným humorem, uchvátilo soundtrackem a dokonale citově připoutalo ke všem postavám.

• 25.5.2013  22:29

I přes to, že jsou všechny vtipné hlášky v traileru musím říct, že jsem se dobře bavil (obzvlášť scény odehrávající se v letadle a učení se řídit) a hodnotím jako lehčí nadprůměr. 70%

• 22.5.2013  22:34

Ze začátku se mi to zdálo jako pěkná sovina...ehm, vlastně ptákovina, ale nakonec z toho vzešla velmi slušná, animačně nádherná, hudebně skvostná a sov plná podívaná. Celý příběh měl spád a jediné, co mi trochu (ale opravdu jen trošičku vadilo) byly ty slow motion scény (ale jen někdy, jindy to bylo dobré). Za mou maličkost 75%.

• 28.4.2013  17:25
    Firefly (TV seriál) (2002)

Velmi kvalitní sci-fi western s excelentním obsazením a velmi dobrým scénářem. I když by se pár much na tom taky našlo. Dal bych 4* ale za tu (bohužel) poslední epizodu dám klidně plných 5*. Jen škoda, že to zrušili, mohl to být velmi dlouhý seriál. 90%

• 17.3.2013  21:59
    Noc hrůzy (2011)

Sice je to bláznivej film, ale já se skvěle bavil. A navíc David Tennant mě naprosto odrovnal - jak já toho herce žeru :D 80% (viděno v originálním znění).

• 16.3.2013  22:50
    Sucker Punch (2011)

Velmi zajímavá podívaná plná dobrých songů, ucházejících efektů a hlavně perfektního příběhu. Když vynechám všechny ty souboje a efekty (i když by to byla v tomto případě škoda bo dodávají tomuto filmu určitou dávku šílenosti) tak tu máme velmi podařené psycho-drama, které pro mě rozhodně funguje. Herecké výkony se sice nemusejí zdát nějak oslnivé, ale kupodivu mi to nevadilo, vše to dohnal celkem povedený scénář a hudební doprovod. Za mou maličkost 80%

• 24.2.2013  22:06

Dávám 2* jen proto, že sem to dokoukal až do konce. Ale jinak je tenhle film strašně pitomá, logiku postrádající slátanina, na kterou se už radši nepodívám.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10