hiroito

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4
    • 4.6.2016  10:20
    Padesátka (2015)

Tolik rušivých prvků v jednom filmu jsem dlouho nezažil. Každá druhá scéna mě odvedla od děje a musel jsem přemýšlet nad tím, jestli pak režisér potažmo scénárista, byl někdy na českých horách. Scéna v horské chatě strašně dlouhá, až otravná. A vykreslení místních domorodců bylo dosti urážlivé. Já nevím, kde se stala chyba, že čeští filmaři nejsou schopní udělat kvalitní a vtipný film. Hrozná ztráta času.

• 3.6.2016  15:34
    Bojovník (2015)

Osa filmu není ničím originální, takže nikoho nepřekvapí děj. Ale herecké výkony všech třech hlavních hrdinů, jsou velmi, velmi dobré a díky tomu ten film dostává na kvalitě. Nemám pocit, že bych tento film chtěl vidět znovu, ale určitě nelituji těch dvou hodin.

• 30.3.2013  16:24
    Gebrian versus (TV pořad) (2012)

Naprosto mě to změnilo pohled na architekturu a stavby. S něčím sice nesouhlasím (Hradecká knihovna vážně není hezká), ale hodně poučný a inspirativní pořad.

• 30.3.2013  16:18
    Skyfall (2012)

Nemám rád Daniela Craiga jako Jamese Bonda, ale myslím si, že toto byla jeho nejlepší Bondovka. Ale stejně děkuji odejdi:-)

• 30.3.2013  16:12
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

Prví řada neskutečně dobrá, druhá připomíná rodinný pouta. A ta třetí má vzestupný náběh, ale první řadu už nikdy nepřekoná. Stejně Velký respekt a děkuji autorům za dlouho trvající zážitek.

• 30.3.2013  09:46
    Nitro Circus (2012)

No tak to bylo vážně šokující. Poslední dobou se pravidelně objevují v televizi zprávy o vážně zraněných i mrtvých sportovcích, kteří stejně jako oni riskují ve svých tzv. Freestyle sportech a oni natočí dokument, kde všem ukazují jak je cool riskovat zdravý i život v naprosto hloupých nápadech. Několikrát jsem si říkal, že bych zakázal tento film všem do 40 let, protože jako otec bych nerozdýchal, aby moje dítě dělalo něco podobného. Použiji drsné srovnání s ruskou ruletou. Nikdy více prosím.

• 30.3.2013  09:40

Asi jsem měl velké očekávání od dua Eastwood, Timberlake. Takže malé zklamání. Protivný dědky Eastwood umí dobře, ale tato role se na moje gusto moc krát opakuje. Takže doporučuji všem co mají rádi protivný důchodce v MHD a chtějí se na ně dívat i v TV:-)

• 30.3.2013  09:35

Nevím jestli to byl záměr parodovat Warriora, ale asi musel být, když se tam objevil feedback na Joela Edgertona. Jinak Kevin James opět pobavil. Doporučuji na odreagování všem co se neberou moc vážně:-)

• 30.3.2013  09:31

Jason Segel je můj oblíbený komik, takže to byl hlavní důvod proč jsem se pustil do romantické komedie. Navíc mě zajímala herecká spolupráce s E.Blunt, kterou velmi uznávám. A výsledek filmu byl docela nenucený, občas i vtipný a docela realistický. Jinak by mě zajímalo v kolika filmech už Segel ukázal zadek. Málo jich nebude:-)

• 30.3.2013  09:27

Tento film mě doporučil můj kolega, jako to nejlepší co v poslední době viděl. Manželka u něho usnula a já se s velkým přemáháním donudil do konce. Asi nikdy nepochopím Tarantina, ale další sračka co natočil mě utvrzuje v tom, že to nemá chlapec v hlavě v pořádku. Respekt před herci, že hrají v takové hovadině. 20% jen za kulisy.

• 14.9.2012  17:59
    Projekt X (2012)

Docela mě to překvapilo. Čekal jsem, že to do 20min vypnu, ale dokoukal jsem to. Dokonce jsem se i pár krát zasmál.

• 14.9.2012  17:57
    Diktátor (2012)

To byla ale jízda. Výborně vymyšlená komedie. Dokonce Cohen nebyl ani moc nechutný a sprostý a o to mě to ještě víc bavilo. Jen škoda té metráže, 83min zábavy není málo, ale vydržel bych více. Jen tak dále:-)

• 14.9.2012  17:54
    Tranzit (2012)

Tuctovka, která nepřekvapí asi ničím. Takový to film jsem viděl v různých variacích asi 1000x teda omlouvám se 1001x. Takže nic co bych musel vidět znova. Jelikož své aktivity rozlišuji na ztrátu času a dobře využitý čas, tak tento film řadím do kategorie naprosté ztráty svého času.

• 14.9.2012  17:49

Will nestárne, i kdyby hrát v největší kravině co kdy někdo natočil(třeba Tarantino), tak by mě ten film asi bavil. Musím uznat, že pokračování série bylo důstojné a vtipné.

• 19.8.2012  09:18

Jako komedii hodnotím tento film velmi kladně. Měl jsem strach, že scénář filmu bude kopírovat další přisprostlé snímky, které se objevují posledních pár let. Ale světe div se, americká komedie si nezakládá na vtipu ze sprostých slov. Navíc "vyzrálost" herců pozitivně ovlivnilo i celý film.

• 18.8.2012  12:27

Režisér James Watkins mě začíná opravdu bavit. Po zdařilém filmu Jezero smrti opět potěšil. Bez znalosti příběhu, pro mě nikterak přitažlivém obsazení a názvu filmu, který ve mě vyvolává pocit knižního díla z 18.století, jsem se i tak odhodlal se svojí manželkou v 23.00 ke shlédnutí tohoto filmu. A světe div se. Tento film mě nejenom bavil a i husí kůže přišla:-) Když to shrnu, tak kamera fantastická, herecké obsazení dobré a atmosféra úžasná. Ani chvilku jsem se nenudil. Jen jsem si říkal, že kdybych byl Radcliffem tak uteču po 2 minutách, ale asi by těžko z toho byl film:-)

• 17.8.2012  12:56
    Mezi vlky (2011)

Naprosto originální film, který přináší na dnešní dobu naprosto nadčasové zfilmování. Řekl bych, že je to nejzásadnější film roku 2012, který bude ovlivňovat budoucí tvorbu stejně jako Vetřelec nebo Matrix. Klobou dolů před odvahou filmařů natočit něco takového inovátorského. NE TOTO JE JEN LEGRACE, toto dílko patří mezi další zbytečné filmy.

• 14.8.2012  18:55

Veliké zklamání, po deseti minutách jsem byl nadšený humorem a zajímavou volbou herců. Ale po zhlédnutí celého filmu jsem byl zděšen, tak trapným navázáním na seriál. Navíc americky sprostý a nechutný humor, který mě už opravdu unavuje. To už američani nedokáží být vtipný bez narážek na sex? Nebo jejich zdegenerovaná konzumní společnost je tak jednoduchá, že je jen toto pobaví. Nechápu Deppa, že se tohoto účastnil. Vždyť to oproti seriálu připomínalo spíše Scary Movie:Jump Street 21. Ale jinak jako film 40%

• 30.7.2012  18:00

Veliké uznání. Nolan jde cestou, která musí bavit. Dokáže profláklé téma natočit naprosto jinak, možná i zajímavěji nežli kdokoliv před ním. Nakonec jeho spojení s fantastickým hercem Ch.Balem se stává z této série něco nezapomenutelného. Poslední dobou je celý filmový průmysl takový jalový a Nolan je jeden z mála, který točí filmy co mají aspoň nějakou hodnotu. Ještě musím zmínit T.Hardyho, jeho podání Banea bylo fantastické. Každému doporučuji si ho dát v originálu a užívat si jeho projevu. Klobouk dolů, fantastické, tleskám a těším se na něco dalšího i když to třeba už Batman být nemusí, uvidíme.

• 5.2.2012  16:11
    Nestyda (2008)

Naprosto zbytečný film!

• 4.2.2012  17:45

Dávám poměrně vysoké hodnocení, protože tento film mě nenudil ani sekundu. Docela mě to překvapilo svojí velmi zajímavou atmosférou a patřičnou surovostí. Pro mě veliké pozitivní překvapení.

• 4.2.2012  17:42
    Noc hrůzy (2011)

Když bych vynechal výborný herecký výkon C.Farrela, tak by to byl určitě propadák, ale Colin tomu dal tu minimální kvalitu, aby film stál přinejmenším za shlédnutí. Jinak jeho některé pózy a pohledy v tomto filmu stojí za to :-)

• 4.2.2012  17:32

Žádné velké překvapení se nekonalo a za to jsem u filmů k R.Atkinsonem velmi rád. Konečně něco nevtíravého, kde humor není založen jen na sexu a sprostých slovech.

• 4.2.2012  17:30
    Nákaza (2011)

Na tento film jsem dlouho těšil, herecké obsazení nadstandartní, téma které má rád co víc si přát. Ale skutečnost je, že to celé takové ospalé, líné bez koulí. Nic k zapamatování. 49%

• 4.2.2012  11:11
    Moneyball (2011)

Jsem trošku v rozpacích. Takto velká pozornost co je věnována tomuto filmu je podle mě naprosto nezasloužená. Zajímalo čím je tak jiný? Nevím. Čím je tak originální, že musí mít tolik nominací na filmové ceny? Nevím. Proč fenomén B.Pitt má za tento film nominaci na Oscara? Nevím. A na konec nominace za nejlepší film roku? Tak to opravdu nechápu. Moje hodnocení max.50%

• 5.12.2011  18:40

Nic jsem nečekal, takže jsem ani nebyl překvapený. Protože mě bylo jasné, že hlavní u tohoto pokračování bude hlavně navázat na velký finanční úspěch předchozího dílu. Takže slovo trapnost to může dobře vystihnout. Moje hodnocení 40%.

• 5.12.2011  18:37

Pěkný film na Vánoce pro celou rodinu.

• 5.12.2011  18:36

Pro fanoušky opičí série je toto pokračování velmi příjemná podívaná, jen mě rušilo počítačové zpracování opic. Bohužel jsem jim ty opice ani po dlouhém přemáhání nedokázal uvěřit. Možná pokus o počítačovou "dokonalost" překonal přirozenost, kterou tyto zvířata mají. Jinak bych hodnotil 70% a budu se těšit na pokračování, které určitě přijde:-)

• 16.10.2011  13:04

Musím uznat, že po shlédnutí celého filmu jsem byl potěšen vkusném, rozum dávajícím dějem. Ne každé delší sérii se daří neustála stejně kvalitně bavit diváky. Toto před pokračování má vysoké kvality a nebojím se napsat, že to patřilo mezi pád opravdu dobrých filmů tohoto roku. Moc dobré a těším se na další:-)

• 15.10.2011  18:48
    Epizody (TV seriál) (2011)

Velmi pomalu rozjíždějící se seriál. Trošku nucené a ospalé, ale na druhou stranu seriál, s tak zvláštní komediální atmosférou jsem ještě neviděl. Asi bych to hodnotil jako zapomenutelný průměr.

<< předchozí 1 2 3 4