Nula nula nula (2020) (seriál)

Výborný seriál z prostředí kartelů a obchodu s drogami. Skvěle postavené příběhy všech postav, dobře natočené, zajímavé podané. Velmi milé překvapení.

Kondor (2018) (seriál)

První série dobrá akce a napínavé (až na trochu slabší finále) za 80%, druhá výrazně slabší 40%.

Dámský gambit (2020) (seriál)

Krásný příběh, skvěle natočené a perfektně zahrané. Hodně překvapilo a líbilo se. 5*

David Attenborough: Život na naší planetě (2020)

Úžasný film. Fakt úžasný. Poprvé byl někdo schopný nejen krásně a jasně popsat, co a proč se s přírodou stalo a kam to vše směřuje, ale taky skvěle ukázat cestu jak z toho ven. A není to fakt vůbec nic těžkého. Doporučuji. Z mě film 100%.

Ďábel (2020)

Výborný drsný film o drsné době v drsné zemi.

Ratchedová (2020) (seriál)

Perfektní atmosféra, nádherná výprava a skvěle zahrané. K tomu dost ujety úplně všechny postavy. Výborný.

Fauda (2015) (seriál)

Výborný, napínavý, velmi reálný a dobře natočený. Hlavně 3. série je skvělá. Edit: 4. série taky pecka!

Asi to ukončím (2020) odpad!

WTF, co tohle bylo?? Typická šílenost pro lidi co si říkají intelektuálové a dokážou hodiny debatovat o naprostých hovnech..

Tenet (2020)

První věc, soundtrack. Asi jeden z nejlepších u filmů, co jsem kdy zažil. Fantastický, obzvláště pro milovníky elektronické hudby. To se povedlo. Dějové velmi originální jak to umí v současnosti asi jen Nolan. Na poprvé to je schopen možná pochopit leda tak majitel červeného diplomu z matfyzu a fakulty jaderné energie a lze jen doufat, že to vše dává opravdový smysl. Filmy o pohybu v čase jsou vždy náročné, Tenet však v tomto směru zcela vyčnívá nad ostatní. A to je jeho největší problém. Je to celé prostě až moc složité, až to v člověku zanechává jistou pachuť. Řemeslné zpracování super, postavy působí chladně a odtažitě, to mi ale nevadí, to je prostě Nolan. Temná atmosféra k filmu patří. Akce skvělé. Za mne 85%, -15% kvůli té přílišné komplikovanosti a chybějícímu vysvětlení. Je to prostě škoda že je divák takto krutě nechán napospas nevědomí.

Prokletá (2020) (seriál)

Jedním slovem, strašný.