blekekeke

Přemysl Čejp

okres Náchod

2 body

• 10.4.2010  12:27

Ano, přesně. James Bond s mrkví :o)

• 2.4.2010  20:42

Dobře to začíná, dementně to končí. Jako casting do cirkusu dobrý, ale nájemní vrazi a nějaká kdejaká soutěž?

• 30.3.2010  20:54
    Hancock (2008)

Měl zůstat pod parou celej film :o)

• 30.3.2010  20:54
    Já, legenda (2007)

Tak jsem čekal a čekal a čekal, a kdyby to neskončilo, tak čekám na ten rozjezd dodnes. Po sice standardně rozvíjejícím začátku, měla přijít očekávaná akce, pak by bylo na co koukat ...

• 28.3.2010  20:05
    Láska na druhý pokus (TV film) (1998)

Tohle bylo tak trapný, až to opravdu bolelo. Jak jsem se k tomuhle snímku dostal? Znáte to, na návštěvě, drby, káva, zákusky a na mě zbyla TV, s neměnitelným kanálem :o(

• 28.3.2010  20:00

Vesmírný béčko se vším všudy. I s tou zatuchlou mezivelmoční studenou válkou ...

• 23.3.2010  19:45

Mechanická lamačka kostí, k tomu divný sestry, ujetej doktor, zmatený děti a to celé v depresivním prostředí. Po pár minutách to vypadalo, že z toho něco bude. No, nakonec nebylo, bylo by bylo, kdyby lepších postav bylo? Trocha svižnější? Méně nudnější? Více akce? Děj hladce obrace? Ally McBealová mi tam dost neseděla, vlastně mi tam nesedlo více postav.......

• 19.3.2010  19:19
    Yamakasi (2001)

Viděl jsem horší a z gauče je to pohoda. Ano, film postrádá místy logiku, ale o to tu v něm jde až na posledním místě. Tu jde hlavně o ten parkour.

• 18.3.2010  20:10
    Rec 2 (2009)

Je pravdou, že v pokračování bylo vše jasnější a že jsem se v tom i orientoval, ale i tak to bylo v celku zmatený od sklepa, až po podkroví.

• 17.3.2010  19:54
    REC (2007)

Nevím asi za to může český dabing, neseděl. Nesedla ani ta kamera, celé to bylo zmatené a dost často chyběl smysl. Jako jestli to natočila partička studentíků ve svém volném čase, tak ano, ale tohle asi nebylo z dílny amatérů, tohle bylo točeno/myšleno vážně. Pak nevím proč je v tom tolik amatérismu ...

• 15.3.2010  18:17
    Pupendo (2003)

Nějak mi ten pupendovej humor nesedl.

• 14.3.2010  21:59
    G. I. Joe (2009)

Tyhle akční slátaniny moc nemusím, ale tohle byla prima oddychová 2hodinová řezba :o) Bodové srážky za místy odfláknuté triky a provařený děj.

• 13.3.2010  07:48
    Četnické humoresky (TV seriál) (2001)

ano, tohle můžu ...

• 13.3.2010  07:45
    Dobrodružství kriminalistiky (TV seriál) (1989)

Seriál vysílaný v několika zemích světa, což mluví za vše ...

• 13.3.2010  07:39

V celku dobrý, až na ten konec, dle čehož nás jistě dvojka nemine :o) Jestli mám u sebe kapesník? Ne! Všechny jsem vyhodil :o)

• 7.3.2010  07:04
    Comeback (TV seriál) (2008)

Další důkaz, že se v TV Nova něco děje. Rozhodoval jsem se mezi 3 - 4, nakonec 4. U hodně dílů jsem se totiž dosyta nasmál. Hlavně díl "Zlatá rybka" :o)

• 7.3.2010  07:01
    Kriminálka Anděl (TV seriál) (2008)

Od Novy bych čekal jen jedno, ale že bude tahle krimi na 3 a 1/4 kvězdičky, tak to bych nečekal. Jo jasně, je pravdou, že partička hlavních hrdinů, tomu bez okolku dává ten správný šmrnc a bez nich by to asi bylo nudnější, ale i tak je to hudebně, kamerově a obsahově slušně koukatelné. PS: při nových dílech jsem jako milovník detektivek a krimi příběhů, musel jednu hvězdičku přidat :o) PS2: s novými díly stále lepší a lepší ... PS3: Za čtvrtou přepísknutou řadu jednu hvězdu strhávám ...

• 6.3.2010  21:25
    U mě dobrý (2008)

U mě dobrý ...

• 5.3.2010  20:22
    Vybíjená (2004)

Taková menší praštěná komedie na sobotní večer. No a řekněte, nezahráli byste si? :o)

• 5.3.2010  18:26
    Pyramidy (TV film) (2002)

Nebudu řešit reálnost technologických postupů stavby (ta římsa z malty a hlíny byla hodně vaklatá), ale snímek. Ten je na rok vzniku působivej a zajímavej.

• 4.3.2010  20:21

Za co hvězdičku??? Za kočky pod gaučem.

• 4.3.2010  18:16
    Ztracený ostrov (2009)

V tom filmu je více ale, než proč. V celku je to kompletně odfláknuté.

• 28.2.2010  17:24

Slušně natrhli Luciferovi řiť :o) Jo jo, když je kvalitní rock, i lucifer se musí ohnout :o) Nebýt té hudby, stálo by to za pendrek, takhle to byla príma záležitost.

• 28.2.2010  17:16

Jack Black a děti v rocku. No, na to co jsem od něj doposavad viděl, tak tady moc nepředvedl. Do průměru se mi to ale vejde.

• 17.2.2010  18:49

Zasmál jsem se 2x, jenže to je na film s nálepkou komedie hodně málo.

• 11.2.2010  20:18

Klub sráčů, je proti téhle frašce bomba dílo.

• 10.2.2010  21:13

Nebýt příjemné hudby, bláznivé Grace a jezírka, mohla to být odpadovka, takhle se mi to vešlo do průměru. A u čeho jsem se nejvíce zasmál? U punkera, když se na něj Grace otočí a vyřkne "on je Helloween? :o)

• 7.2.2010  20:34

K smíchu to nebylo, k pláči to nebylo, pohádku o červené karkulce už znám. Co mi tedy zůstalo? Nic, jen snad ve chvíli, když babička prozradila tajemství o rodičích, jsem potichu pravil "kráva blbá". No a za chvíli jsem dostal repete :o)

• 6.2.2010  22:34

Tak tohle je přesně ten film, ke kterému můžete být otočený zády a nic vám neunikne.

• 6.2.2010  06:04

Při promítání bylo v kině po celý film neskutečné ticho. Jo na začátku filmu se našlo plno lidí s humornými hláškami oslavujících jejich neskutečnou odvahu, řekl bych, že ti měli ve spoďárech jako první :o) Film je velmi sugestivní, pro mě až tak, že jsem 1/2 roku po vylezení z kina, vyhýbal místům na nichž stály stromy v takovém množství, že tvořily les.