blekekeke

okres Náchod

2 body

• 30.1.2010  08:05
    Bílá paní (1965)

Jak jim tohle v té době mohlo projít, takhle si trefně vystřelit z oné napjaté doby :o) Je bílá není bílá, most není most, je předseda předsedou? .... :o)

• 30.1.2010  07:26

Saxáno, .... jo to se to točilo. Dnes můžeme jen vzpomínat.

• 29.1.2010  22:03
    Avatar (2009)

Dějově nic moc, ale s tím jsem počítal. Tady, byl ale děj na vedlejší koleji, tady šlo o jediné a to o vizuální podívanou a ta byla dokonalá. Ba přímo neskutečná. I přes to musím dát jen 50%. Fascinující a zatím nikde neviděná, tak ladně se pohybující grafika, nemůže vynahradit 3 hodiny nudy. Taky mohlo v 3D vypadnout více věcí z plátna, než jen pár létajících sasanek a jeden do boku letící šíp. Tolik kulek, šípů, draků, psů a všechny mimo ...

• 27.1.2010  21:44

Po filmu jsem si řekl, že to nechám uležet, třeba to vyzraje. Nic, pár dní a už se mi film ztrácí v dáli, na tohle se dá snadno zapomenout, velmi snadno. Nic mě neuchvátilo, nikdo nepřesvědčil, dějově chudé, chvílemi psycho, hlavně létající Čestmír, ehm tedy Jánošík. O co tedy šlo? O pojetí surovosti oné doby? Snad jen právě reálně pojatá surovost oné doby byla na svém místě ...

• 24.1.2010  10:49

Tak u tohoto mě ten zadek v kině bolel už po třetině filmu. Jako pro nějaké SD jedince dobrý, ale co já s tím?

• 24.1.2010  10:44

První film, kdy jsem byl pozván mexičany do jejich soukromí kuchyň, ložnic a podsvětí. Žádný sombréro, jako doposud, ale drsná realita dnešního Mexika? Po shlédnutí nemůžu věřit, že je to jinak.

• 24.1.2010  10:21

Přeci jenom asi nejsem Mexičan, abych mohl plně vstřebat všechno co jsem viděl. Na mě to bylo moc tmavé, smutné, chvílemi dlouhé. A propo 50% víc ze sebe nevyloudím.

• 24.1.2010  07:09

Jaká hra, takový film. Obojí má své fanoušky, kteří za hlavní hrdinku rádi položí život. A co já? Alice pískne a už běžím :o)

• 23.1.2010  23:21
    Gympl (2007)

Sprejery rád nemám, ale tady jsem jim fandil :o)

• 23.1.2010  22:37

Lhal bych, kdybych tvrdil, že jsem se v době vzniku při sledování filmu ustavičně nesmál. A to je u komedie velké plus :o)

• 23.1.2010  22:35

Koukal jsem na to z dětmi, narozdíl od nich jsem to dokoukal :o)

• 23.1.2010  20:11

Zápletka neprozrazena nebo nemám ten správný úhel pohledu. Což nepochopím, jak na něco zírám přes dvě hodiny, nedozvím se vlastně nic, ale přitom vím o čem to bylo a cítím se víc než spokojen, vlastně bych řekl že i uspokojen :o) Děkuji, David Lynch.

• 23.1.2010  19:13

Tohle si obhájím, na 5 nic moc na odpad zase moc luxusní. Zlatá střední cesta. Lehce nadprůměrná v celku oddechová parodie, tak co lidi blbnete?

• 22.1.2010  21:31

až na pár vtipných scén, celkem nuda.

• 22.1.2010  21:10
    Otesánek (2000)

To by jeden neřekl, co všechno je Otesánek schopen sežrat a rozpárat. První film, kdy Jan Švankmajer nenudil a dalo se na to koukat, aniž bych musel kroutit hlavou.

• 22.1.2010  21:01
    9. rota (2005)

Proč jen mi běhal mráz po zádech? Zase tak emotivní to nebylo. Nebo bylo? Jo bylo, hudba, scény, prostředí, postavy, příběh a konec, který byl až moc krutej. Mínus za nereálné výbuchy a pár přehnaných scén, to filmu ubralo, než přidalo.

• 18.1.2010  22:32
    Přátelé (TV seriál) (1994)

Trvalo mi 16 let, než jsem ten seriál dokoukal. Bez rozmýšlení bych si jej dal znovu.

• 16.1.2010  19:11

V těch dobách jsem jej obdivoval, chytil vás za malíček a zlomil vám ruku a když jste hodně zlobili, mlátil vás třeba pánvičkou, která byla nejblíže. Jeden z povedenějších filmů Stevena Seagala, tedy na poměry onehdé doby. Nekomentuji příběh, ale akce.

• 16.1.2010  18:56

Prvně co jsem viděl Banderase na plátně, jej to je pošuk mě napadlo a jak jsem se později přesvědčil, tak opravdu je :o)

• 16.1.2010  18:47

Křupky, víno a zabít nudný sobotní večer. Takže nic pro mě.

• 16.1.2010  18:06

Taková normální americká chlípná parodie, která mě donutila se nejdříve podívat na "300: Bitva u Thermopyl, abych ji pochopil. Nepochopil a vlastně ani nešlo ji pochopit, prostě parodie.

• 14.1.2010  17:19

Po vlažném začátku a představení postav s jejich stroji, bez kterých nemůžou ani na záchod, se ve chvíli, kdy se ve vysílačce ozve "černý jestřáb sestřelen" (ve filmu jeden z nezapomenutelných momentů). Strhne krutá nepřehledná přestřelka, kde chvílemi nevíte kdo po kom střílí. Boj trvá dlouho a když už víte, že se blíží konec, nechcete aby to přestalo. Tohle si musím dát jisto jistě ještě jednou.

• 10.1.2010  22:06

Tak teď už jen Vetřelec vs. Chuck Norris a bude to komplet. Takhle provařený děj už jsem dlouho neviděl a míchat Vikingy s vetřelcem je trochu více než potrhlý nápad.

• 9.1.2010  19:44
    Cashback (2006)

Nechal jsem se unášet vyprávěním Bena, ještě unášivější bylo zastavení času, unášivá byla i hezká hudba, která příjemně film doprovází. Na konci jsem sice neuronil ani jednu slzu, což by se u takového konce nemělo stát, i tak přes tento handicap dávám 5*

• 8.1.2010  21:32
    Vikingové (1999)

Každodenní chleba Vikingů, kouskovat protivníky na malé kousíčky. V tom film nezklamal. Jinak z domácího gauče je to slušná podívaná. V kině bych se asi nudil.

• 6.1.2010  20:46

Jej, hezky vystižená česká mentalita. Jinak na mne z toho filmu trochu dýchala taková ta propaganda, že kapitalismus není dobrý, protože plodí nebezpečné babičky.

• 5.1.2010  21:57
    Dark Ride (2006)

Jak jsem se k tomuhle dostal? Jednoduše, spletl jsem si film se stejným názvem z roku 2007, který je prý na jiné úrovni, než tahle ublikaná, uječená, zmatená, zakoktaná slátanina.

• 3.1.2010  21:37
    Gynekologie 2 (TV seriál) (2007)

Trochu fekální humor, ale ne zase tak, že by nešel strávit. A propo my jsme šlechta :)

• 3.1.2010  21:14

Zaprášená realita všedních dní U.S. Army v Iráku? Nevím, neznám, nemohu soudit, ale toho hrdinství tam bylo na moje gusto trochu moc. Co se autentičnosti přestřelek týče, dobrá práce. No a že to byl napínák? Byl, až do posledních chvil jsem netušil co bude ...

• 2.1.2010  20:47

Smrt bez obličeje co nevíte, kdy vám hodí pod nohy hrábě. Smrt taková jaká je, není vidět, ale když přijde, tak ji brzo pocítíte a že jsem ji pociťoval ještě dost dlouho.