morgos

homepage

<< předchozí 1 2
    • 25.8.2019  22:53
    Trhlina (2019)

Kniha se mi velice líbila i když jsem se u ní strašně bál, u filmu jsem se bál, že ho nedokoukám!

• 26.4.2018  00:05

Stejně jako se někteří "intelektuálové" smějí lidem co mají rádi filmy Zdeňka Trošky, tak se se druhá strana může smát jim. Krásný příklad české malosti, trapnosti a elitářství. Pokus o politickou satiru, která se hrubě nepovedla. Never more!

• 8.3.2018  18:05

Jedno z největších překvapení loňského roku. K filmu jsem se dostal úplně náhodou a koukal jsem jako blázen. Začínám mí slabost pro film s velkou hlavou (Frank).

• 8.3.2018  18:02

Jeden z nejsilnější filmový zážitků za poslední léta.

• 16.12.2017  17:04

Horší než první díl!

• 23.7.2017  23:04

Nejhorší film co jsem kdy ve Varech viděl. Jedno velké WTF!

• 9.7.2017  18:45
    Plavčík (2016)

Po prvních cca 15 minutách začali lidé odcházet z kina, ale pak začala dlouhá řada statických záběrů dávat smysl a výsledek nebyl tak katastrofální jak to na začátku vypadalo. Dlouhou dobu tu spíše vypadá jako nějaké školní cvičení s kamerou a světlem, ale ve výsledku to dává smysl. Nicméně bych to určitě nechtěl vidět znovu.

• 16.2.2017  11:51
    Vyšehrad (TV seriál) (2016)

Doporučuji si pustit všechny díly v kuse a dojde vám, že je to takový internetový Kaměňák pro idioty. Jako sorry, ale další díly asi vynechám.

• 1.2.2017  20:20

Viděl jsem několikrát a pro mě stále a pořád nejlepší film od Iñárrity. Dokonalé!

• 28.1.2017  12:48
    Věřte nevěřte (TV seriál) (1997)

Hezká vzpomínka na dětství - občas trošku děsivá.

• 20.12.2016  23:21
    Pustina (TV seriál) (2016)

Na české poměry našlapaný seriál, ale jestli jste viděli Zločin, Most nebo True Detectiv, tak vás to zas tak nerozdovádí. Určitě je to jeden z nejlepších seriálů posledních let, ALE když se podíváme na ostatní světovou tvorbu, tak to není nic extra. Série je mixe detektivky, krimi i sociálního dramatu a během první půlky vás uchvátí svou atmosférou či vykreslením charakteru hlavních postav. Hlavně svou vizuální podobou, která je "hnusně" krásná a hlavně úplně jiná, než na co jsme u nás zvyklý. Na druhou stranu je jasně vidět inspirace severských a amerických temných seriálů a vlastně nepůsobí ničím originálně. Ve druhé půlce sérii dochází dech a samotný konec je velkým zklamáním. STOP kritizování - jeden z nejlepších projektů na českém rybníčku a jestli si chcete pustiti český seriál, tak jedině tenhle.

• 4.6.2016  23:42
    Okupace (TV seriál) (2015)

Zajímavý námět, dostatek peněz ale jinak strašná nuda. Nikomu jsem ani chvíli nevěřil to co říká. Žádné překvapení, nic originálního. Strašně nevyužité motivy vlastenectví, dodržování zákonů. kolaborace či odpovědnost vůči své zemi. Takže spíše zklamání.

• 26.3.2016  23:30
    Gangster Ka (2015)

Upřímně jsem to čekal daleko horší, ale furt to není dobrý film. Další film pojednávající o marasmu a divokém kapitalismu 90. let. Docela dobří herci, ale naprosto šílený děj, jestli tenhle film má něco co by se dalo nazvat dějem. Po pěti minutách se ztratíte protože tam je asi miliarda postav. Hrůza, děs a utrpení. Druhý díl si asi nepustím :D

• 10.2.2016  15:18
    River (TV seriál) (2015)

Naprosto dokonalé. Ani nevím co bych měl vychválit více.

• 22.11.2015  14:23
    Bornholmská ulice (TV film) (2014)

Vcelku rychle mi bylo jasné o co autorům šlo, ale u mě to nefungovalo.

• 21.11.2015  23:48

3/4 mládí v akci

• 30.10.2015  16:56

Velký hollywoodský průšvih. Tolik známých jmen, tolik peněz, tolik talentu a výsledek takovýhle exkrement ? Strašný */**

• 28.10.2015  23:56
    Zabijáci (2014)

Nadprůměrný film, ale průměrné severské krimi. Výborní herci, slabší scénář a atmosféra.

• 28.10.2015  13:03

Nedávno jsem byl na schůzce Book clubu, který se inspiroval tímto filmem :-) Film se mi nijak zvlášť nelíbil, ale není to ani propadák. Možná je to tím, že o Jane Austenové nic nevím, tak mi film nic nedal. Líbí se mi ale to, že určitě inspiroval tisíce lidí ke vzniku podobných knížních klubů.

• 26.10.2015  15:12

Asi nejpříjemnější film od Steva McQueena :-)

• 23.10.2015  16:43

3/4* - hodně těsný, ale proslov na konci o novém začátku byl patos.

• 2.9.2015  09:10

Po letech marasmu se vrací zpět starý dobrý Oliver Stone. Žádné překrucování historie, žádná demagogie či levičátská agitka.

• 19.6.2015  23:32
    Drsňák (2001)

Kim Ki Duk patří mezi světově uznávané režiséry. Toto je první jeho film a musím smeknout. Prostě wow. Postupně si doplním všechny jeho díla.

• 18.6.2015  22:16
    Zodiac (2007)

TOP 3 z filmů Davida Finchera :-) mistrovský kousek

• 16.6.2015  21:28
    Špión (2015)

Stejně jako Kingsmani chtěli parodovat skomírající Bondovky, tak o to samé se pokouší Paul Feig se svým Špióném. Oba film považuji za dobré, ovšem film Špión považuji za lepší. Kingsmani měli lepší námět, ale vulgární humor ho pro mě srážel do průměru. Špión nemá tak dobrý námět ale má vkusnější humor. Všichni hrají dobře, především Melissa McCarthy. Kdo by řekl, že z Gilmorových děvčat bude dnes na vrcholu herecké kariéry právě ona. Jude Law se nijak zvlášť nepředvedl ale představil super cool neschopného agenta. Výborný byl také Jason Statham, kterého jsem v komické roli snad nikdy neviděl. Jako letní pohodičku doporučuji. Navíc se tam vtipně objeví slavný rapper 50 cent :-D

• 12.6.2015  16:31
    Paddington (2014)

Londýn je město plných divných lidí, kam zapadne každý....i medvěd. Výborný film. Nelze než doporučit spoustu humoru pro děti i dospělé. Jenom doporučuji originální znění, dabing opravdu špatný a připraví vás o mnoho vtipů. Jinak plno spousty skrytích vtipů a narážek. TAXI / TAXIDERMIST. Prostě pecka.

• 26.5.2015  13:31

Příjemná jednohubka po náročném dni. Uložit se, pustit film a dát si pár piv.

• 23.5.2015  23:27

Matthew Vaughn je asi velmi zvláštní člověk a asi i drsná nátura. Téměř ve všech svých filmech se snaží oprášit klasický žánr, který je dnes již trošku zatuchlý a oživit ho. Hvězdný prach měl vlít novou krev do pohádek a Kick - Ass chtěl vzdát poctu komiksovým hrdinům. Kingsman měl tedy nejspíš vzdát poctu klasickým Bondovkám a udělat si srandu z těch nových (hrozných). Začátek vypadal dobře, film měl dobré tempo, dobré vizuální nápady, vtipné narážky právě na klasické Bondovky. Po zhruba polovině filmu se ale začalo vše vytrácet. Sofistikovaný humor a atmosféru vystřídala krev a trapný humor. Chápu, že to bylo cílem autora, ale pro mě to bylo přes čárů. Málem jsem to ani nedokoukal. Tudíž film je pro mě promarněnou příležitostí jak oživit a parodovat skomírající žánr. Pro mě průměrný film, který jak doufám již nikdy neuvidím.

• 22.5.2015  16:04
    Sebbe (2010)

Klišojdní sociální drama. Výborně zahraná hlavní postava a atmosféra. Posledních 20 minut naprosto odtržený od reality. Velká škoda.

• 20.5.2015  22:50

Jack O'Connell je prostě božan a jednou z něj bude velký pan herec...

<< předchozí 1 2