Campbell

MSN: Jason Vorhees
Yahoo: Freddy Krueger

<< předchozí 1 2 3 4 32 62 93 123
    • 3.9.2017  14:21

Překvapivě ne tak špatný jak jsem se bál. Spojení těchto dvou nejslavnějších duchů zní jako dobrej nápad. Ale přišlo mi že režisér se spíše soustředí na Sadako. A tím pádem je Kayako dost v pozadí. Nenávist film mám o něco raději. Největší změnou je to že Sadako vraždí tusím již po 3 dnech a ne 7. Atmosféra film ze začátku celkem ujde, později už to ale opadne a spíše se spoléhá na levné bafačky. Co u režiséra uznávám je to že měl koule na to zabít i děti. Co na to říct ušlo to a překvapilo mě to, čekal jsem to horší.

• 3.9.2017  14:10
    Evil Ed (1995)

Šílenost o tom jak se ze střihače může stát magor. Ani se nedivím když musí koukat furt na stejný scény stále dokola. A do toho mu u toho kecá šéf že chce ve filmu znásilnění bobrama. Ono upřímě chtěl bych vidět ten film co stříhal protože mi slyšíme jen zvuk a řeči ve filmu typu "It´s molesting time!" jsou parádní :-) Nicméně i přes šílenost jakou film je tak dokáže být upřímě i docela nudný. Jop bohužel jakmile jde o gore a efekty tak paráda(je tu monstrum v lednici co křičí "fuck you motherfucker"). Ale občas zavládne nuda a to nemluvě ani o hercích, hlavní záporák je sice dobrej psychouš ale ten režisér mi přišel takovej otravnej a nezajímavej. Nicméně i tak se jedná o film u kterýho se člověk baví, ale zase nečekejte žádný extrém.

• 23.7.2017  13:02

Asi byla chyba očekávat od tohoto filmu více. Nicméně mám ale slabost pro duchařiny z 90 let, tak jsem se těšil, navíc hodnocení se pohybovalo kolem 65%. Rodina se nastěhuje do baráku kde straší, atmosféra nebyla nejhorší ale byla utopená nudou. Jelikož se jedná pouze o TV film takže na krvi bylo ušetřeno a na efektech jak bysmet. Efekt ducha(monstra) byly strašné. Občasné strašení ale potěšilo a duch dělal docelo zlo. ale herci to totálně pokurvily když tam byl ten sidekick či co to bylo tak se člověk jen směje. Ale i tak nemůžu čict že jsem znechucen, je to jen béčkový film z 90 let na který se zapomělo a tak to taky zůstane.

• 8.7.2017  11:06

Pulse Pounders byl film který měl patřit ke skupině filmů Dungeonmaster, ale film se ztratil a nalezl se až někdy v roce 2013, což je celkem zázrak. Nicméně 77 minut film opravdu netrvá, jeho délka je nějakých 28 minut. Proto filmu netrvá dlouho než se rozjede. Ženská přijde na nějaký zámek kde umřel její milenec a chce ho oživit. Klasický Lovercraft. Co tento kraťas vyzdvihuje jsou efekty hlavně scéna s krysou a člověkem. Combs hraje klasicky svůdníka "hajzla" a jde mu to. Ale na tak krátkou dobu tu je celkem až moc dialogů které moc nebaví. Ale i tak považuju za zázrak že se film našel. Jak obskurita to jde.

• 8.7.2017  10:58
    Fear, Inc. (2016)

Překvapivě slušná konina který doplácí na stupidní plot twisty, tady je každých 5 minut nějakej a je to chyba protože pak to přestane být překvapení a hlavně posledních 20 minut je celkem utrpení. Nicméně první hodina je hodně slušná a ulítlá. I když hlavní postava je nesympatický idiot, tak to zachraňují ostatní herci na který se dá celkem koukat. Krve moc nečekejte, ale plno odkazů na horory, těch je tu dost a bavilo mě je pozorovat a hádat. Hudba je výborná hlavně závěrečný Theme doporučuji. Nicméně film není to nic extra ale na jedno zkouknutí jsem se bavil hodně. Škoda toho stupidního konce.

• 8.7.2017  10:41

Já na tyhle Kaidany asi prostě nejsem. Miluju JAponský horory ale tenhle tip filmu mě prostě nudí. Je tu plno dobrých scén a duchové jsou povedení ale těch 90 minut se strašně táhne a nudí to. Navíc scény třeba kdy si jedna postava půjčuje peníze je zbytečná a takových je tu mnohem víc. Bohužel čekal jsem víc. Ale nedá se vytknout parádní efekty, ale je to sakra málo na to abych si film užil více.

• 8.7.2017  10:33
    Fortress (TV film) (1986)

Překvapivě solidní zapomenutý kousek, který se hodí na zabití odpoledne.Příběh je jednoduchý, únosci unesou celou třídu a zavezou jí někam do lesa. A Rachel Ward se snaží s dětma uniknout. Co mi nejde moc do hlavy byly děcka, co to bylo za třídu že tam jsou 7 letý a 15 letý caparti. Co mi přišlo taky docela divné je že konec filmu se změní na survival a najednou je tu plno krve při tom předtím to nevypadalo že by něco jako krev ve filmu mělo být. Herce moc hodnotit nejde, přeci jen to byly převážně děti kteří nikdy nikde nehráli. Pro mě to je průměr ale v těch sračkách co poslední dobou vidím dávám o 1 hvězdu navíc.

• 3.6.2017  10:24
    Aswang (1994)

Bál jsem se protože Američani kteří chtěj udělat něco ze zahraničí(tady jde o Filipínský folklor) většinou nedopadne dobře, nicméně na tak malý rozpočet se jim povedlo udělat hodně slušný film a celkem i drsný. Začátek se sice táhne ale jakmile se objevý chapadla(ne žádný hentai se nekoná) tak film potěší. Krve je dost, atmosféra je solidní a film mě po první půl hodině bavil. Ale i tak se nejedná o must see nebo něco převratného ale jako taková raritka to postačí dobře.

• 3.6.2017  10:19

Flatliners asi tak 3x horší. Škoda že tady ten malý rozpočet vážně ublížil, protože se rozhodně nedá říct že je to hloupý film ale režie je neuvěřitelně unylá a pomalá. Tam kde se tvůrci mohly otpoutat tak se raději drželi při zdi a každá scéna s feťákama byla hodně špatná ať už herecky tak chováním. Je to škoda protože film měl hodně velký potenciál, ale takhle zůstal tak nějak na půl cesty.

• 3.6.2017  10:09

A sakra těšil jsem se na pořádný trash ale nakonec se mi dostala hodně divná povídková kravina která mě dost zklamala. Tenhle film má velké plusy jako digitální draky či stop-motion animace a má i hodně mínusů, třeba hodně dialogů které nikam nevedou. Celkově jsem čekal zábavu ale dostal jsem naopak nudu. Masky a efekty dobré ale film celkově velká nuda. Malinká zajímavost: Ve filmu měla být ještě jedna povídka která se ale během natáčení ztratila a teprve nedávno se objevila Pulse Pounders a zároveň je to i nejlepší povídka.

• 3.6.2017  10:03

Levný, téměř až amatérský pokus o scifi. Opět na zem spadne ufo kde mimozemšťani jsou jen nijaký mutované potvory, navíc dost blbé, proč polovina ufonů jsou ve filmech tak blbí? Nicméně parta lidí spadne s letadlem a dostane se do chatky kde jsou i predátoři. Film je hodně levný, a nedá se od něj nic čekat. Ale i tak nemůžu říct že jsem se nudil, děje se tu skoro pokaždé něco ale k čemu to je když krve tu je málo a akce taky moc ne. Jediné co mě udrželo byly efekty které byly neuvěřitelně špatné. Pro mě podprůměr(35%) a jen pro hodně skalní fanoušky těchto filmů, zbytek ruce pryč!

• 8.5.2017  09:07

Tenhle film mi hodně dlouho unikal a po zkouknutí jsem nadšen. Parádní komedie s fenomenálním Wilderem který má naprosto dokoalý křik. Ono v tomt filmu nejde ani moc o potřeštěnost spíše jako o přeřekutí. Začátek kde se setá Wilder s Feldmanemje naprosto komediiální zlato. A celkově scény s Feldanem jsou bez chyby. Ke konci film sice trochu začne nudit ale i tak dávám hodně silné 4*. Spolu s Drákulovinama to dělá parádní komediální duo a zároveň poctu hororovému žánru.

• 8.5.2017  08:56
    Lazer Team (2015)

Pardní komedie od který jsem moc nečekal i přes to že Rooster Teeth mám hodně rád. Na filmjsem naraazil náhodou ale stálo to zato. Jednoduchý příběh o bandě trotlů co jdou zachránit svět. Každej má nějakou mimozemsko vychytávku. Atak trochu to připmíná mnohem lepší verzi Fantastic Four. Ostavy jsou ploché(máme tu opilce, vidláka, machírka)a herci hrají zábavně. Efekty jsou překvapivě solidní a "zpomalováky" efektní. Nevím proč toi hateu když tu jsou daleko horší "komedie"

• 1.4.2017  18:32

Nudná krimoška s dobrými herci a hlavně skvělým námětem, většinou se rodiče snaží své děti ve filmech chránit ale tady se snaží otec udat svého syna, což nebude tak jednoduché. Škoda že je film tak nudný, většinou se tu moc neděje a když jo tak jsou to scény se synem a otcem které jsou dobře natočené a Williams je dobrý herec. Čekal jsem nakonec který je taky ale až moc ustřižen a končí nudně. Nuda na neděli ale nejspíše při ní usnete.

• 1.4.2017  18:24

Před Bladem tu byl Kronos, neohrožený hrdina který vraždil upíry. Bohužel tenhle blížící se konec Hammeru mě moc nebavil, začátek je skvělý a upíři kteří vysávaj spíše mládí jsou rozhodně originální. Ale bohužel film se táhne, jsou tu dlouhé průpovídky, boje jsou hodně nudné a vypadá jako kdyby neměly ani choerografa a to hlavní není tu ani ždibet atmosféry u jaké jsme zvyklý. Celkově je to pro mě zklamání mohlo z toho vytřískat mnohem více.

• 17.3.2017  21:13
    Lesapán (studentský film) (2015)

Soukup je naděje Česka co se hororu(a i filmu jako takového, protože češi jediné co točí jsou romatnické komedie)tímhle filmem to opět dokazuje, jedné se o parádní a hlavně atmosférický film a to co se tu předvádí s kamerou je neuvěřitelné, záběry jsou nádherné. Herci poměrně překvapily. Maska byla co jsem čekal, byla naprosto dokonalá(i když mi přišla až moc jako Faun podle kterého se inspirovaly). Film je parádní sice se najde zaškobrtnutí ale to nemění nic na tom že je to nejlepší Český film od dob Třídy smrti.

• 17.3.2017  21:02

Tak tohle byla sračka. Už upřímě netuším o čem to moc bylo. Víte, existujou dva způsoby jak udělat amatérský film. První je zábavný trash s krví nebo atmosférou, druhý způsob je udělat to tak že dáme do filmů, hodně flashbacků a hodně keců. Tohle je případ číslo dvě. Bohužel tam kde se něco začne dít je při posledních 7 minut a i tak maska na konci je příšerná, pravděpodobně koupená někde v hračkářství. Vyhněte se tomuhle "filmu".

• 17.3.2017  20:55
    Plan 9 (2015)

Nový Plan 9 není ramakem jak je hojně psáno. Jedná se o POCTU. A skládá jí hodně slušně. Nejedná se o nějaký hodně drahý film, taky jeho vydání mělo hodně problémů, ale režisér měl původní film rozhodně dost nakoukaný, odkazů je tu neuvěřitelně ať levnosti které byly dost u Ed Wooda vidět tak tady taky, tak je tu i dost odkazů u kterých se neví jestli jsou pravda či ne(šerif na sebe míří zbraní stejně jako v originále). Je tu ale i dost odkazů na jiné starší filmy, jako třeba Night of the living dead nebo Troll 2(městečko se jmenuje Nilbog:-)). Co film dělá lépe než originál jsou masky, docela hodně jich je velice slušných. Herci hrají strašně ale je tu i James "AVGN" Rolfe což potěší. Nicméně i přes prvních 45 minut nadšení jsem se začal nudit, film se často odehrává minimum místech a pár těch dialogů byly spíše nudné. Náhrada za Tora Johnsna a Belu Lugosiho nevím jestli měla být velká nebo jen takové mrknutí na diváka ale bylo to hodně nevkusné a špatné. Od filmu jsem moc nečekal i přes to že jsem na něj čekal od roku 2009! a taky nejsem zklamaný ale určitý pasáže byly spíše zoufalé a není to celkově film který bych si pustil znova.

• 12.1.2017  22:39
    Saw 3D (2010)

Tak co k tomuhle říct? První věc co mě po dokoukání filmu napadla bylo "Ty vole ty filmaři začínaj lenivět". Ale popořádku. Vím že je sračka koukat na pokračování Saw po 5 letech, po 6 díle jsem měl tak dlouhou odmlku. Ale kupodivu tomu zas tak nevadilo, přišlo mi jako by tvůrci chtěly odstartovat znova, ale BUM a přišel konec kterej všechno opět pospojoval. Scénárista Dunstan udělal celkem solidní práci, i když sem tam některé scény nedávají moc smysl. Hlavně jsem nikdy nebyl fanda tý sračky jako "On připravuje pasti, on není vrah". A teď k té lenosti. První věc které mě dost zarazila byla krev, která byla divně světlá a hlavně moc "vodová", další co mi přišlo ne zrovna nic extra byly herci, jasně Saw není o herectví ale dlouho jsem se takhle prkenému herectví nezasmál. Vraždy.... Dobře Benningtonova vražda byla parádní, ale celkově zbytek mi přišel strašně nezajímavej(obyčejné oběšení WTF) a hlavně smrt Donella byla tak trapná že jsem chtěl film hned vypnout, konečně zajímavá postava u který se dozvíme i historii aby po 35 minutách chcípnul tak trapně. Verdikt? Lenost tvůrců ničí celej film a tak sem si ho nemohl pořádně užít.

• 1.1.2017  09:04
    Tulsa (1949)

Při sledování jsem celou dobu myslel že se jedné o film z 60-70 let ale k mému udivení se jedná o film z konce 40 let. Tak dobře je film natočen. Práce s kamerou, sem tam efekty a konečná scéna, tyhle 3 důvody jsou proč film zkouknout. Protože tyhle 3 věci jsou udělány naprosto dokonale. Jinak je film dnes již spíše rutinní záležitostí. Navíc tu hraje hodně otravná Haywardová která chce jenom peníze, nebo chce pro sebe jen to nejlepší, přišla mi strašně otravná a rozmazlené. Plno scén je jen vata a celkově se ve filmu nic moc neděje ale díky tomu co zde filmaři dokázaly se rozhodně stojí na film podívat.

• 1.1.2017  08:59

První film s Brynnerem, jen škoda že tu nehraje větší roli. Nicméně film je prakticky hlavně o konspiraci a agentech což není zrovna nejlepší protože takovéhle filmy, Campbelíčka nudí, nebylo to sice špatně natočené a příběh by obstál i dnes ale celý film mi byl tak nějak šumák co se stane. Navíc ten vypravěč a celkově styl o "dokumentovost" filmu spíše uškodil. Ale tak na jedno zkouknutí to jde.

• 1.1.2017  08:55
    Hranice (1979)

Zcela upřímě Savalase nijak vysoce neuznávám, neříkám že je špatný ale je pro mě jen průměrný herec. A nejinak je to i tady hraje tu prostě....průměrně. Film odkoupený Tromou? Čekal jsem zábavu ale dostal jsem spíšehloupý akčňák s velkým přehršelem keců které mě dost nudily. Nicméně akčnější scény jsou zábavné ale celý film je spíše ke spánku.

• 1.1.2017  08:49

Jack Arnold je pro mě sinonymem pro slovo SCIFI. V 50 letech točil naprosto parádní scifi filmy které si do dneška rád pouštím, nicméně ke konci kariéry dělal spíše spionážní či krimi film které mě moc nebavily stejnak je to u tohohle skvostu. Film o průseru co se stal ve Švýcarské bance. Dopadlo to přesně jak jsem čekal. Nudil jsem se, ale sem tam dobrá scéna se najde. Herci hrajou parádně a malá scéna od Hesse mě potěšila, Ireland tu hraje bohužel nevýrazně, aspoň že Saxon je parádní. Atmoška 70. let je tu cítit všude a když má film ukázat koule tak je ukáže, ale je škoda takový zbytečný vaty okolo a hlavně přehršel nudy.

• 1.1.2017  08:44

Ještě než se Lenzi pustil v 70 letech do kanibalů, tak natáčel jak dobrodružné tak válečné filmy. A nutno podotknout že nebyly vůbec špatné. Pravda že tohle sice není nic světoborného ale je to poměrně drsné a dostatečně akční, takže i když je tu divný a naivní(ale i tak poměrně odvážný) příběh tak se člověk aspoň nenudí. Akční sekvence jsou natočeny na jedničku. Jen škoda že film je takový o ničem a nemá kromě akčních scén nic moc co nabídnout.

• 1.1.2017  08:32

De Leo je podle mě zručný, nicméně, průměrný režisér. Natočil 3 filmy které jsem hodnotil průměrně. Ale znamenáto že by se mi filmy nelíbily či byly špatné? Vůbec Smrt na zakázku je podle mě hodně kvalitní gangesterka a Nahé násilí je povedené giallo. A to platí i pro Mr. Scarface(ne nemá to nic společného s De Palmou). Je to zručně natočená gangsterka která má své světlé chvilky které ale naprosto odrovnává ten nechutně vecpaný humor. Ale i tak si myslím že za shlédnutí too rozhodně stojí.

• 1.1.2017  08:27
    Winterset (1936)

Winterset je předělávka úspěšnýhé hry z Brodwaye a upřímě i když film získal dost ocenění a byl nominován na oskara tak pro mě to bylo utrpení. Nic proti režisérovy Santellovy dělal co mohl, ale tady je takových keců a celý se to točí kolem jednoho mafiána a politiky. A tak jsem se bohužel dost nudil Meredith dělal co mohl a zřejmě ho stejnak moc lidí nepozná a ostatní herci také hrajou jak můžou a dokážu ocenit i romantickou smyčku která tu je ale k čemu to je když se člověk celou dobu jenom nudí.

• 29.12.2016  14:15

Celkem drsný sleazy snímek s neobyčejně parádním padouchem. Scénárista a hlavně herec ho zahrál tak že ho od první minuty nenávidíte a přejete mu jen to nejhorší, což je u takovéhlho filmu dobře. Navíc herci celkově dokázaly překvapit, nato že jsou to neznámý obličeje. Jen škoda té přetažené délky, film se v některých momentech děsně táhne, ale krvavé finále mě dokázalo napnout jak kšandy. Ale i tak to není film na který si za týden vzpomenu ale na jedno zkouknutí rozhodně doporučuji.

• 29.12.2016  14:11

Podle Irelanda a jeho biografie jsem čichal průšvih protože filmy ve kterých hraje hodnotím převážně špatně, nicméně tady se ujal i režie takže jsem byl zvědavý. Navíc po Faster pussycat kill, kill jsem chtěl ještě nějaký film o autech ze staré školy a tohle mi padlo do rukou. Prvních 15 minut jsem ale umíral, únos, výslech a celkově jsem čekal jakousi romantiku, naneštěstí jsem se brzy oklepal a při závodech se mi tajil dech. Film je z produkce Rogera Cormana a je to vidět, levnost je tu všude ale Cormanovy filmy dokážou aspoň bavit a ne jinak je to tady. Ireland tu působí jak hajzl ale čím víc se film táhnul ke konci tak tím víc jsem ho měl raději.Malone mi přišla taková děsně nudná a arogantní. Pro mě překvapení a zábava.

• 24.12.2016  20:06

Slušné krimi drama o mladících vedených jedním černouškem který byl pěknej hajzl. Utečou z nápravního děcáku a jdou něco vykrást. Na 70 léta mi to přišlo celkem drsný. Scénář je napsaný slušně ale proč proboha ty děcka jsou tak klišovití? Ten tlusťoch byl k nevydržení. Akční scény, i když jich je málo, odsýpají a jsou dobře natočeny a baví. Konec je solidní drama. Rozhodně stojí za vidění i když si na to třeba za měsíc nevzpomenu.

• 24.12.2016  20:02

Tak nakonec *jen* za 3*. Dobře natočené ale zbytečně roztahané. Nebýt celkem brutálního konce kde se pěstma a řetězama nešetřilo tak dám méně. Celej film je bohužel zbytečně dlouhý, co ale film zachraňuje jsou herci kteří hrají parádně a Haig byl už i v 70 dobře slizkej parchant.

<< předchozí 1 2 3 4 32 62 93 123