Campbell

okres Mladá Boleslav
Mám rád játra

<< předchozí 1 2 3 4 32 64 95 126
    • 9.12.2018  10:29

Hodně dobrý mix Gialla, roadmovie, Thrilleru. Sice je film hodně zvláštní, není to 100% Giallo ani krimi, ale mix mezi vším. Co ve filmu oceňuji je atmosféra a parádní hudba. Vražd sice není mnoho a prakticky od začátku víme kdo vraždí a proč. Ale film i tak dokáže udržet. Lenzi hodně uměl.

• 9.12.2018  10:09

Podprůměrný slasher který má problém s tím nejdůležitějším co slasher potřebuje. A to jsou postavy. Tady jsou tak silně nezajímavé a ploché a vrahův motiv....prostě neexistuje. Vraždy jsou sice slušné ale tady jsou celkem o ničem. Už dlouho jsem neviděl film kterej mě tak nezajímal. Režisérovy dávám bodík za snahu, která tu čouhá ale celkově je to dost nezajímavý. Navíc se točilo v lese což by mohlo být super ale točit za neustálého světla silně ubírá na atmosféře. Slabota.

• 9.12.2018  09:51
    The Toymaker (2017)

Asi nejlepší film od Jonese. Je to špatné, je to laciné a hloupé ale aspoň jsem se celkem bavil. Prvních 40 minut mě bavilo. Nacisti se snaží najít chlapa co má knihu co oživý panenky, ta se dostane do rukou Toymaker(BTW věřím že je to jeho jméno protože opravdovým jméno jsem nepostřehl) no on oživý panenky. Jak jsem čekal panenky se téměř nehýbou. Jones má docela solidní portofio "creepy" panenek ale neumí je využít. Lacinost tu smrdí z každé vteřiny, ale vidím tu i snahu kterou Jones ne vždy má. Je to flusanec do ksichtu serie Puppet master(kopírka i obal se směje do ksichtu) ale aspoň něco. Slabé 2*.

• 9.12.2018  09:44

Viděl jsem během jednoho dne 2 filmy od packala Jonese. Chlap vypadá jako, člověk s kterým bych zašel na pivo ale filmy prostě neumí. Tohle je další důkaz. Neuvěřitelně špatnej film o chlápkovy který zabíjí děti, a tak rodiče vezmou spravedlnost do svých rukou. A on po roce ožije a jde se pomstít. Nemuselo by to být špatný, mohlo to být zábavné béčko, ale díky kastraci čehokoliv zábavného se jedná o břečku. Vše je špatně. HErci fuj, scénář fuj, vraždy obyčejné a celé je to neuvěřitelně otravné.

• 7.10.2018  14:27
    Od soumraku do úsvitu (TV seriál) (2014)

Hodnotím první sérii. Původní filmy mám moc rád, a seriálu jsem moc nevěřil. Ale po dvou letech od jeho uvedení jsem byl celkem spokojen. Je to sice spíše remake původního filmu ale je natočen slušně a hlavně se nese v duchu prvního filmu, takže než se postavy dostanou do baru tak to trvá. Cotrona a Holtz jsou sice sympaťáci ale nejsou to Tarantino a CLooney ale aspoň že tak. Rodina je celkem dobrá. Bohužel se občas něco až moc vysvětluje a to začne po čase nudit a nesnášel jsem flashbacky. Každopádně se mi seriál celkem líbil a jsem zvědaví na další série.

• 7.10.2018  14:23
    Streghe (1989)

Jsem šťastný, myslel jsem že horory z Itálie z 80 let jsem viděl všechny ale najednou se mi dostalo do ruky tohle. A jsem mile překvapen. Rozuměj spíše jsem nic nečekal a kdybych tohle viděl v době kdy jsem viděl Démoni či Ghosthouse tak by film dopadl daleko hůř, ale dlouho jsem "pravý" Italský horor neviděl, proto jsem tak rád a možná tím i film lehce nadhodnocuju. Atmosféra ujde, hudba taky, herci přísahám bohu vypadají jak pod vlivem drog. Prostě zábavná 80ka, doufám že se mi takové "nehody" kde najdu něco podobného stanou opět.

• 7.10.2018  13:13
    Freakshow (1995)

Tak tohle byl přesně typ filmů na relax. Antologie krátkých filmů ve stylu Tales from the crypt z 90 let. První povídka o zbouchnuté čarodějnici byla solidní, ale jen díky konci 3*. Druhá povídka je o vlkodlacích a asi nejlepší povídka 4*. A třetí povídka je o posedlé holce, asi nejnudnější část 2*. No a mezitím je příběh který nemá chybu a je v něm Hansen, což potěší. Masky a efekty jsou sice nic moc ale nenazval bych je špatné. Je to béčko které mě dost bavilo, škoda že je tak neznámé.

• 7.10.2018  13:08
    #Screamers (2016)

FF s tak neuvěřitelně pitomou pointou a příběhem že jsem nevěřil že to tvůrci myslí vážně. Jakásí organizace která je něco jako google sežene od člověka video kde stojí ženská a na konci je "Jump scare", takže něco u čeho se člověk lekal jedině v roce 2005. A oni z toho dělají senzaci. Nejvíc mě rozesmálo když říkaly že to má několik tisíc shlédnutí(like wtf, pokavaď dnešní video nemá aspoň 5 mega tak není viral). No a pak se dozvídají že to video není nahraný. Flm je hloupý a většinu stopáže nudí, protože polovina času je v kanceláři. 1* za snahu a druhá za nápad který by fungoval ve zmíněném roce 2005.

• 7.10.2018  12:55

No tohle byla sračka:-D. Mám rád explo filmy a mám rád gore, ale tohle je sračka u který mi vysoké hodnocení přijde že dávají lidi jen proto aby si připadali dostatečně "edgy". Tohle je sračka kde ani nic neuvidíme protože všechno je vykostičkováno. Navíc to nemá ani hlavu ani patu, takovýhlech kokotin je na netu plno a v daleko lepších provedení.

• 7.10.2018  12:52

Upřímě nevěděl jsem jestli na film koukat. Do dneška jsem neviděl Wolfcop 1, ale chtěl jsem nějaký vlkodlačí film. PRavda je v tom že moderní vlkodlačiny jsou většinou sračky. NAkonec to ale nedopadlo vůbec špatně. Film je sice hloupý a absurdní ale zábavný a toho si je režisér Dean vědom. Není to Sheakspere ani nic od Kubricka ale jen hloupá zábava u který jsem se bavil dokonale. Fafard(Skvělý jméno BTW) je charismatickej a jeho vlkodlak umí ukousnout jakkoukoliv část těla. Gore tu je, sex tu je a parádní hudba od Shooting guns je luxus. Hodně slušnej kousek.

• 7.10.2018  08:21

Parádní film který ukazuje že i Spielberg jakožto starší chlap dokáže natočit něco "o děckách, pro děcka". Film je sice variancí na Honba za ..... Ale je udělaný tak dobře že celý film jsem koukal s otevřenou hubou. Efekty, postavy, akce všechno je udělano s láskou a parádně natočeno. A to jsem nezmínil "easter egg" tohle je film hlavně o nich a člověka to udrží něuvěřitelně ve střehu a já jakožto fanoušek 80 let a videoher jsem si pomalu ejakuloval do kalhot když jsem viděl Gremliny, Chuckyho, Chun Li či Battletoady a nesmím zapomenout na Halo či MechaGodzillu, takhle bych mohl vyjmenovávat hodiny, film se musí prostě vidět. Za mě nejlepší film tohoto roku a nostalgicky ho může dohnat už jen Halloween.

• 7.10.2018  08:08

Santiago je tvůrce béček z Filipín, který spíše než na kvalitu hledí na kvantitu. Dělá sice špatné filmy ale aspoň zábavné. Tohle vypadá jako jeden z jeho nejlepších a nejdražších filmů. Kamera a akce tu vypadá mnohem lépe než v jeho většině filmu. Navíc se tu celkem často něco děje. Norton v rozkvětu dokáže celkem solidně nakopat zadky. Nicméně se nejedná o žádné veledílo ale jako film na jedno zkouknutí to není špatné.

• 7.10.2018  08:00

Roodt umí natočit sem tam kvalitní a zábavná béčka(Kořist) nebo naprosté zhovadilosti které ale pobaví(Dracula 3000) tahle jeho prvotina není ale ani jedno. Tohle je nudná břečka která děsně nudí. Cover slušní a film celkově sliboval aspoň atmosféru ale nic z toho se neděje, je tu jen nějaký páprda co furt něco vyšetřuje. Nuda a šeď Věřím že Roodt to nemá s natáčením jednoduché, ale tohle není ani pro fanoušky braku jako jsem já.

• 19.8.2018  10:13
    2 Hours (2012)

Ne moc zábavná, nicméně solidně natočený short. Nemá moc čím zaujmout, spíše opravdu jen pro lovce krátkých či zombie filmů. Je tu ale přímo nesnesitelný vypravěč který mluví tak nezajímavým hlasem že mě to strašně iritovalo. Pár scén celkem ušlo ale celkově je to silně o ničem a moc obyčejné.

• 19.8.2018  10:09

Dobrá blbůstka kterých v 80 letech bylo nezpočet. Typ filmu u kterého vypnete a bavíte se. Nejlepší je nukleární výbuch očividně vzatý z nějakých dokumentů. Pak už je to jen chození pár herců sem a tam a pár bojů s auty. Nepochopil jsem proč při posledních 20 minut házejí romantiku, ale nevadí. Je to hloupé ale já se aspoň bavil.

• 19.8.2018  09:58

Říkejte si co chcete ale tohle nefunguje. Tohle je přesně typ hororu který nesnáším. Snaží se vyděsit zvuky. Stejně jako Insidious v kterým to ale není tak časté. Tady je hlasitý zvuk každých 5 minut a po čase je to neuvěřitelně ohrané. Tohle dělají filmy které nemají atmosféru což Annabelle rozhodně nemá. A herečky? PRostě špatné. Hlavně hlavní představitelka které byla na přes držku. Ale pokavaď máte rádi neustále slyšet křik 12 letých holčiček je film pro Vás. Já se nudil a film mě spíše zklamal. Ještě jsem neviděl Lights Out ale bojím se už teď že to dopadne stejně.

• 19.8.2018  09:50
    Antisocial (2013)

Nuda. To je jediné co můžu napsat. Film začíná neskutečně špatně a snaží se hrát si s postavami. ALE, každá postava mi byla nepříjemná a otravná, takže strávit s nima 90 minut mě spíše vadilo. A hlavně prvních 50 minut bylo ubíjejících. Při tom některé scény měli potenciál, třeba scéna kde jeden z kluků slyší zvuky. Ale tyhle scény rychle upadnou díky nulové atmosféře. Krve je tu sice dost a posledních 10 minut je celkem solidních ale jinak je to pro mě nuda o ničem. Další šlápnutí vedle od Archibalda.

• 12.8.2018  13:23
    Bedeviled (2016)

Celkem solidní horor od kterýho jsem nic nečekal. Vraždená aplikace je celkem originální, i když zpracování pokulhává a vypadá že scénář mohl být o všem a né jen o aplikaci. Co mě docela hodně překvapilo bylo jak film vypadal. Čekal jsem béčko až amatérismus ale nakonec film vypadá parádně. Herci sice pravděpodobně našli na ulici protože byly špatní do jednoho ale to u takovýhleho filmu zas tak nevadí. Efekty byly solidní a hlavně hlavní padouch je creepy. Pochvala desingu toho monstra. Atmosféra sice není, gore taky ne ale film je celkem příjemný na nedělní odpoledne.

• 12.8.2018  13:18
    ATM (2012)

Překvapivě hodně solidní thriller o skupině lidí kteří jsou terorizovány vrahem v bankomatu. Co mě docela překvapilo že film má celkem solidní tempo, žádné extra čekání než se dostaneme do bankomatu. Příběh je sice takový obyčejný ale nijak extra nezklame. Co ale zklame je konec, který mi přišel hodně hloupý. Ale to je na vině spíše díky postavám. Je škoda že se o vrahovy skoro nic nedozvíme. Film je hlavně o napětí které postupně solidně houstne. Pro mě celkem překvapení po těch sračkách co jsem viděl nedávno.

• 11.8.2018  10:55

Japonskou verzi nesnáším. O Americkym remaku jsem ani nevěděl a tak jsem ani nic nečekal. Nakonec jsem dostal lehce podprůměrnou srágoru, snad s tima nejhoršíma hercema co jsem viděl. Všichni do jednoho stáli za prd. Film je plný klišé a zbytečností. Celkově jsem moc nepochopil smysl tohohle filmu. Ale vyloženě špatný není.

• 11.8.2018  10:49
    13/13/13 (2013)

Tak tohle bylo slabé i na Asylum. Hlavně co se zábavnosti a ujetosti týče. Film je silně nezajímavý a pomalí a na Asylum poměry i dost levný. Čekal jsem slasher či demon film ale dostal jsem totální nudu, kde jsem nevěděl co se děje a ani mě to moc nezajímalo. Kamera, herci, gore všechno špatně.

• 28.7.2018  18:50

Docela solidní antologie, která ale doplácí na snad to nejhorší vyprávění příběhů. Proč proboha nechat každý příběh hrát 5 minut a pak přeskočit do jiného. To bylo stupidní. Navíc jsem čekal nějaké hlášky od Shatnera. Taky se nestalo. Ale na druhou stranu příběhy byly zábavné a chytře napsané. U tohohle filmu si člověk dobře odpočine a připrav na vánoce(což v tomhle vedru potřebuju :-))

• 28.7.2018  18:43

Existuje už jen pár filmů od Argenta které jsem neviděl a toto byl jedním z nich. A je to sakra škoda protože tohle možná považuju za jedno z nejlepších Giallo vůbec. Je tu sice pár klišé a divné obsazení v podobě Spencera. Ale film je dostatečně napínavej, má dobrou atmosféru a dobrý scénář. Do konce filmu jsem nevěděl kdo je vrah. Finální scéna je vrchol filmu a je natočená parádně. Méně známe giallo ale o to zábavnější.

• 28.7.2018  18:38

Wayansové už nejsou zábavní jako v leteh 2000. A tohle dílo to jen potvrzuje. Ano uznávám je to lepší než první díl ale to moc nepomůže. Začátek je sice zábavnej ale po prvních 10 minutách film padá do těžké trapnosti. Černoský humor je ohranej a rasismus ke konci filmu není tak moc vtipnej. Pochybuju že se Wayansovy aspoň minimálně přiblíží k dokonalosti Scary movie.

• 28.7.2018  18:27

West se vrací a po hodnocení jsem se dost bál. První díl se mi líbil, ale druhému jsem nevěřil. A nebylo potřeba já se bavil skvěle. Sice film vypadá levněji než předchůdce ale to mi nevadilo. Humor byl dobrý, odkazy sice hloupé ale pousmál jsem se a Gutenberg je vtipnej chlápek. Efekty jsou klasické co od filmu čekáte. No nic já si jdu sednout do kouta, lynčujte mě ale já se bavil.

• 28.7.2018  18:18

Wau. Tak tohle zklamalo úplně stejně jako Cloverfield kdysi. A co je na tom nejhorší? Název. On by to byl celkově solidní twist na koni ale díky názvu bohužel známe konec. Film mi přišel docela solidně nudný a postavy jednotvárné. Naneštěstí to zachraňuje famozní Goodman. Tohohle herce jsem měl vždycky rád, ale nikdy jsem z něj neměl strach jako tady. Narozdíl od podobných filmů jako třeba The Divide nebo třeba skoro amatérský Fall out kde jsem cítil tu klaustrfobii, tak tady jsem jí moc necítil, bunkr byl dostatečně velký a tak nebylo moc potřeba. Film zklamal. Je tu pár solidních scén a parádní Goodman ale to film nezachrání.

• 17.7.2018  15:46

Na Cursed jsem byl celkem zvědavý protože JAponský hororu v 1995 až 2005 byly na vysoké úrovni. V dnešní době už mě moc nezaujaly. Cursed bohužel také nazaujal. Viděl jsem že se tvůrci snaží o atmosféru ale bohužel se nedaří tak dobře jako třeba u Ju-on, atd... Plno smrtí a postav samotných je nezajímavých. Aspoň sem tam vykoukne atmosféra ale i tak je to film celkem o ničem.

• 17.7.2018  15:40

Bohužel mě tohle celkem zklamalo. O filmu jsem slyšel chválu a tak jsem se těšil ale nakonec mi to přišlo jak obyčejná nudná krmininálka s pár sci-fi prvky. Herci nejsou sice vyloženě špatní ale postavy jsou ploché a chování a dialogy byly spíše k s míchu. Celkově je film nuda která je stašně dlouhá i na těch 82 minut. Co mě překvapilo byla atmosféra a hudba. Sice to bylo k ničemu ale atmosféra filmu dosti pomohla. Bohužel se jedná o podprůměrný film, na který rychle zapomenu.

• 28.4.2018  22:49
    Gumballův úžasný svět (TV seriál) (2011)

U Adventure Time jsem se nudil a Regular show jsem přestal po 5 dílech sledovat. Zato Gumball jsem dokoukal pomalu na jeden zátah. Takhle šílenej seriál člověk jen tak nevidí. Jediným problémem může být že se mi občas zdálo že neví jestli chce být pro děti či dospělé. Ale to mě nesralo. Seriál je vtipnej a u každé epizody(která trvá sotva 10 minut) jsem měl záchvaty smíchu. Animace je ÚCHVATNÁ, najdesetu všechno od klasické 2D přes 3D po stop motion animaci, prostě všechno. Odkazy na hry byly luxusní. Nemá cenu tady o ničem psát tohle by měl vidět každý aby si udělal obrázek.

• 28.4.2018  22:38

Další z řady filmu kde kravka někoho zabije pak šílí a celý film tak koukáme na nesympatickou herečku. Film je naprosto o hovně a nudil jsem se docela dost. Navíc příšerná kamera filmu rozhodně nepomůže. Všechno je tady špatně. Gore tu sice je ale je to k ničemu když celý film je takhle o hovně. Doufám že další film od Dabrowsky už neuvidím.

<< předchozí 1 2 3 4 32 64 95 126