Campbell

MSN: Jason Vorhees
Yahoo: Freddy Krueger

<< předchozí 1 2 3 4 32 62 93 123
    • 18.11.2017  17:02

Ratthe je hodně šikovný režisér co se týká krátkometrážných filmů. Bohužel s jeho prvním celovečerákem přichází sprcha. Ne že by film byl špatný ale podle mě nevěděl co chce být. Chce být Found Footage nebo klasickým filmem? Způsob jakým je film natočený je podivný. A dost dlouho se člověk nudí než se začne něco dít. Naneštěstí po chvíli se věci rozjedou. Co bych řekl je že nechápu ty lidi co si stěžujou na efekty přišly mi celkem slušné a design mimozešťanů není špatný. Je to prostě průměrný béčko o invazi na malým prostoru kterých vzniklo za posledních 5 let hodně.

• 18.11.2017  16:46

Co si o tom myslet? Bylo to rozhodně zklamání, ale zase na druhou stranu po parádním Curse of Chucky jsem čekal až příliš. Co filmu nejvíce vytknu jsou postavy, jsou hodně nepříjemné a otravné,navíc neuvěřitelně jednotvárné. Dokonce i Fiona Dourif je tu oproti původnímu filmu těžce otravná. Jedině ten Chucky je opět dobře udělaný a hláškuje jak jen může. Tady bude možná spoiler: Nelíbilo se mi vůbec to že Chuckyů je víc a ty jeho proměny nemusí říct celou zaříkávačku ale jen půlku a bum během 2 SEKUND je tu nový Chucky. Dále nejsem fanoušek konce který skončil podle mě neštěstně a Alex Vincent je těžce nevyužitej. Co se mi naopak líbilo byla hudbaLoDuca ví co dělá. Sem tam je tu dobrej humor a Chucky jak jsem řekl je bezchybný, vraždy jsou též solidní. Co k tomu říct nevěděl jsem že to dopadne o dvě třídy hůř než Curse ale na sedmý díl je to furt slušné. A každý nový díl potěší. A po titulková scéna mě odzbrojila.

• 21.10.2017  15:39
    To (2017)

Jeden ze tří nejlepších filmů tohohle roku. Moc jsem tomu nevěřil, a přeci jenom je tohle o mnoho lepší předělávka(nebo spíše jinak odvyprávěný)než původní film. Původní film si pamatuji díky Pennywasivi který mě děsil ještě dlouhá léta, tuhle verzi si pamatuju díky dětem. Tohle je nejlepší ztvárnění přátelství ve filmu, herci od prvního do posledního jsou na oskara a jejich charaktery jsou napsaný výborně. Co mě docela překvapilo byl humor kterýho tu je poměrně dost. Hlavně od Richieho v původní verzi ho hrál Seth Green a byl takovej nevýraznej, tady ale hází hlášky neustále("Tohle se stává jenom panicům?" nebo "Fuck you bitch!" :-)). Georgieho scéna byla kulervoucí. Hudba výborná(hlavně Blood Oath, je nádhernej), atmosféra parádní, efekty hezké a.....No mohl bych tady odvyprávět vše ale na to není čas. Co mi vadilo? No moc toho není, ale třeba kluci co šikanovali ti dva hlavní byly dobří ale zbytek? Ti prostě z filmu zmizeli. A další věc byl sám Pennywise. A s tím asi rozdělení táborů. Tim Curry byla strašidelný ale dokázal děti nalákat a tvářil se často přátelsky. Takže je mohl bez problémů oblbnout, zato Skarsgardův Pennywise je hned od začátku hnusnej zmrd, který mu bych se vyhnul. Film se maximálně povedl a pro mě se z něho stala taková menší klasika.

• 21.10.2017  15:23

Další béčko od Latshawa a asi jeho nejhorší film. Přehnaně nudný levný béčko o mimozemšťanovi který chodí po městě a vraždí lidi. Co víc by člověk chtěl? No je tu až moc kecání a nudy, jediné co stojí za to je počátky vraždění ale ty se taky stanou po chvílí nudné a výbušné finále který film zachrání od 1*. Maska je bohužel taky nudná, chlápek v kostýmu připomínající guilmana z Creature from black lagoon. Škoda.

• 21.10.2017  15:19
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Po skepci kterou jsem trpěl, a neustálému vychvalování tohohle seriálu, jsem se rozhodl že ho zkouknu a hle... Jedná se o jeden z nejlepších seriálů poslední doby. Dost jsem se bál protože seriál měl velký hype, proto jsem ho viděl asi až teď. Dost jsem se mu vyhýbal. Nicméně seriál je parádní a za to můžou hlavně tři věci. Uvěřitelné postavy, které jsou napsané výborně a uvěříte jim cokoliv, nikdo nepřekážel a jejich herci byly též výborní Brown a Wolfhard a jejich chemie ve filmu byla výborná a herec hrajícího Willa na svůj věk umí. Jediný co mi trošku vadilo byla Ryder která měla až přehnaně moc scén kde šílí ze ztráty syna. Těch scén bylo až moc. Druhá věc, atmosféra 80. let pravda je že tohle platí spíše u individuálních scén, protože i když se seriál moc snaží tak ne vždy se jim to podaří. No a třetí věc je příběh, který je komplexní ale tvůrci ho napsaly tak chytře že se nikdo nemůže ztratit. Hudba byla výborná a skladba v posledním díle od Mobyho seděla parádně. Hodně dobrý seriál který předčil moje očekávání, Už se těším na druhou řadu.

• 7.10.2017  20:33

Je to již 6 let co sleduji seriál MLP a i přes sem tam slabší chvilky mě seriál pořád baví. Po dokoukání filmu jsem plný emocí. Letos jsem nečekal že překoná něco To od Kinga ale MLP Film je jeden z nejlepších filmů za posledních pár let. Navíc tvůrci dost riskovaly jedná se o první 2D film v kinech který se vysílá celosvětově po 6 letech. Dnes je všechno jen 3D ale tvůrci si vyhráli a i když tady je pár 3D záběrů tak jsou skvěle vloženy do 2D animace. A 2D animace samotná(vypadá jinak než seriál) je nádherná a několikrát připomene Disneyho. Humor je tu solidní a párkrát se člověk zasměje. Docela mě překvapilo jak takový barevný poníci dokážou jít docela do násilí. Herci(teda spíše voice herci) byly dokonalý nebyly otravní a Emily Blunt v roli Tempest Shadow byla naprosto senzační. Navíc zloduši nebyly jednotvární a Storm King je fakt hajzl(i když se objeví téměř na konci). Co mě trošku zklamalo bylo to že se ve filmu neobjevilo plno postav ze seriálu, Shining armor tu vůbec není(ani když Cadence byla proměněna v kámen, kde se sakra flákal?), CMC tu nebylo ani sekundu a Starlight a Trixie tu byly tak možná na 3 sekundy, není to sice zas takový problém, přeci jenom se tvůrci museli vejít do určitého času, jinak by film trval asi moc dlouho. Hudba je dokonalá, první popík mě sice moc nechytl ale třeba taková "Time to be awesome" a HLAVNĚ "Open up your eyes" jsou scény které strčí do kapsy jakkýkoliv muzikál. A posledních 10 minut se skladbou od Sia, byl naprosto nádherně zanimovanej a epičtější než jakkýkoliv akční film. Film je parádní a neviděl jsem v něm moc věcí co by mi vadily. Nebo spíše žádné.

• 3.9.2017  14:21

Překvapivě ne tak špatný jak jsem se bál. Spojení těchto dvou nejslavnějších duchů zní jako dobrej nápad. Ale přišlo mi že režisér se spíše soustředí na Sadako. A tím pádem je Kayako dost v pozadí. Nenávist film mám o něco raději. Největší změnou je to že Sadako vraždí tusím již po 3 dnech a ne 7. Atmosféra film ze začátku celkem ujde, později už to ale opadne a spíše se spoléhá na levné bafačky. Co u režiséra uznávám je to že měl koule na to zabít i děti. Co na to říct ušlo to a překvapilo mě to, čekal jsem to horší.

• 3.9.2017  14:10
    Evil Ed (1995)

Šílenost o tom jak se ze střihače může stát magor. Ani se nedivím když musí koukat furt na stejný scény stále dokola. A do toho mu u toho kecá šéf že chce ve filmu znásilnění bobrama. Ono upřímě chtěl bych vidět ten film co stříhal protože mi slyšíme jen zvuk a řeči ve filmu typu "It´s molesting time!" jsou parádní :-) Nicméně i přes šílenost jakou film je tak dokáže být upřímě i docela nudný. Jop bohužel jakmile jde o gore a efekty tak paráda(je tu monstrum v lednici co křičí "fuck you motherfucker"). Ale občas zavládne nuda a to nemluvě ani o hercích, hlavní záporák je sice dobrej psychouš ale ten režisér mi přišel takovej otravnej a nezajímavej. Nicméně i tak se jedná o film u kterýho se člověk baví, ale zase nečekejte žádný extrém.

• 23.7.2017  13:02

Asi byla chyba očekávat od tohoto filmu více. Nicméně mám ale slabost pro duchařiny z 90 let, tak jsem se těšil, navíc hodnocení se pohybovalo kolem 65%. Rodina se nastěhuje do baráku kde straší, atmosféra nebyla nejhorší ale byla utopená nudou. Jelikož se jedná pouze o TV film takže na krvi bylo ušetřeno a na efektech jak bysmet. Efekt ducha(monstra) byly strašné. Občasné strašení ale potěšilo a duch dělal docelo zlo. ale herci to totálně pokurvily když tam byl ten sidekick či co to bylo tak se člověk jen směje. Ale i tak nemůžu čict že jsem znechucen, je to jen béčkový film z 90 let na který se zapomělo a tak to taky zůstane.

• 8.7.2017  11:06

Pulse Pounders byl film který měl patřit ke skupině filmů Dungeonmaster, ale film se ztratil a nalezl se až někdy v roce 2013, což je celkem zázrak. Nicméně 77 minut film opravdu netrvá, jeho délka je nějakých 28 minut. Proto filmu netrvá dlouho než se rozjede. Ženská přijde na nějaký zámek kde umřel její milenec a chce ho oživit. Klasický Lovercraft. Co tento kraťas vyzdvihuje jsou efekty hlavně scéna s krysou a člověkem. Combs hraje klasicky svůdníka "hajzla" a jde mu to. Ale na tak krátkou dobu tu je celkem až moc dialogů které moc nebaví. Ale i tak považuju za zázrak že se film našel. Jak obskurita to jde.

• 8.7.2017  10:58
    Fear, Inc. (2016)

Překvapivě slušná konina který doplácí na stupidní plot twisty, tady je každých 5 minut nějakej a je to chyba protože pak to přestane být překvapení a hlavně posledních 20 minut je celkem utrpení. Nicméně první hodina je hodně slušná a ulítlá. I když hlavní postava je nesympatický idiot, tak to zachraňují ostatní herci na který se dá celkem koukat. Krve moc nečekejte, ale plno odkazů na horory, těch je tu dost a bavilo mě je pozorovat a hádat. Hudba je výborná hlavně závěrečný Theme doporučuji. Nicméně film není to nic extra ale na jedno zkouknutí jsem se bavil hodně. Škoda toho stupidního konce.

• 8.7.2017  10:41

Já na tyhle Kaidany asi prostě nejsem. Miluju JAponský horory ale tenhle tip filmu mě prostě nudí. Je tu plno dobrých scén a duchové jsou povedení ale těch 90 minut se strašně táhne a nudí to. Navíc scény třeba kdy si jedna postava půjčuje peníze je zbytečná a takových je tu mnohem víc. Bohužel čekal jsem víc. Ale nedá se vytknout parádní efekty, ale je to sakra málo na to abych si film užil více.

• 8.7.2017  10:33
    Fortress (TV film) (1986)

Překvapivě solidní zapomenutý kousek, který se hodí na zabití odpoledne.Příběh je jednoduchý, únosci unesou celou třídu a zavezou jí někam do lesa. A Rachel Ward se snaží s dětma uniknout. Co mi nejde moc do hlavy byly děcka, co to bylo za třídu že tam jsou 7 letý a 15 letý caparti. Co mi přišlo taky docela divné je že konec filmu se změní na survival a najednou je tu plno krve při tom předtím to nevypadalo že by něco jako krev ve filmu mělo být. Herce moc hodnotit nejde, přeci jen to byly převážně děti kteří nikdy nikde nehráli. Pro mě to je průměr ale v těch sračkách co poslední dobou vidím dávám o 1 hvězdu navíc.

• 3.6.2017  10:24
    Aswang (1994)

Bál jsem se protože Američani kteří chtěj udělat něco ze zahraničí(tady jde o Filipínský folklor) většinou nedopadne dobře, nicméně na tak malý rozpočet se jim povedlo udělat hodně slušný film a celkem i drsný. Začátek se sice táhne ale jakmile se objevý chapadla(ne žádný hentai se nekoná) tak film potěší. Krve je dost, atmosféra je solidní a film mě po první půl hodině bavil. Ale i tak se nejedná o must see nebo něco převratného ale jako taková raritka to postačí dobře.

• 3.6.2017  10:19

Flatliners asi tak 3x horší. Škoda že tady ten malý rozpočet vážně ublížil, protože se rozhodně nedá říct že je to hloupý film ale režie je neuvěřitelně unylá a pomalá. Tam kde se tvůrci mohly otpoutat tak se raději drželi při zdi a každá scéna s feťákama byla hodně špatná ať už herecky tak chováním. Je to škoda protože film měl hodně velký potenciál, ale takhle zůstal tak nějak na půl cesty.

• 3.6.2017  10:09

A sakra těšil jsem se na pořádný trash ale nakonec se mi dostala hodně divná povídková kravina která mě dost zklamala. Tenhle film má velké plusy jako digitální draky či stop-motion animace a má i hodně mínusů, třeba hodně dialogů které nikam nevedou. Celkově jsem čekal zábavu ale dostal jsem naopak nudu. Masky a efekty dobré ale film celkově velká nuda. Malinká zajímavost: Ve filmu měla být ještě jedna povídka která se ale během natáčení ztratila a teprve nedávno se objevila Pulse Pounders a zároveň je to i nejlepší povídka.

• 3.6.2017  10:03

Levný, téměř až amatérský pokus o scifi. Opět na zem spadne ufo kde mimozemšťani jsou jen nijaký mutované potvory, navíc dost blbé, proč polovina ufonů jsou ve filmech tak blbí? Nicméně parta lidí spadne s letadlem a dostane se do chatky kde jsou i predátoři. Film je hodně levný, a nedá se od něj nic čekat. Ale i tak nemůžu říct že jsem se nudil, děje se tu skoro pokaždé něco ale k čemu to je když krve tu je málo a akce taky moc ne. Jediné co mě udrželo byly efekty které byly neuvěřitelně špatné. Pro mě podprůměr(35%) a jen pro hodně skalní fanoušky těchto filmů, zbytek ruce pryč!

• 8.5.2017  09:07

Tenhle film mi hodně dlouho unikal a po zkouknutí jsem nadšen. Parádní komedie s fenomenálním Wilderem který má naprosto dokoalý křik. Ono v tomt filmu nejde ani moc o potřeštěnost spíše jako o přeřekutí. Začátek kde se setá Wilder s Feldmanemje naprosto komediiální zlato. A celkově scény s Feldanem jsou bez chyby. Ke konci film sice trochu začne nudit ale i tak dávám hodně silné 4*. Spolu s Drákulovinama to dělá parádní komediální duo a zároveň poctu hororovému žánru.

• 8.5.2017  08:56
    Lazer Team (2015)

Pardní komedie od který jsem moc nečekal i přes to že Rooster Teeth mám hodně rád. Na filmjsem naraazil náhodou ale stálo to zato. Jednoduchý příběh o bandě trotlů co jdou zachránit svět. Každej má nějakou mimozemsko vychytávku. Atak trochu to připmíná mnohem lepší verzi Fantastic Four. Ostavy jsou ploché(máme tu opilce, vidláka, machírka)a herci hrají zábavně. Efekty jsou překvapivě solidní a "zpomalováky" efektní. Nevím proč toi hateu když tu jsou daleko horší "komedie"

• 1.4.2017  18:32

Nudná krimoška s dobrými herci a hlavně skvělým námětem, většinou se rodiče snaží své děti ve filmech chránit ale tady se snaží otec udat svého syna, což nebude tak jednoduché. Škoda že je film tak nudný, většinou se tu moc neděje a když jo tak jsou to scény se synem a otcem které jsou dobře natočené a Williams je dobrý herec. Čekal jsem nakonec který je taky ale až moc ustřižen a končí nudně. Nuda na neděli ale nejspíše při ní usnete.

• 1.4.2017  18:24

Před Bladem tu byl Kronos, neohrožený hrdina který vraždil upíry. Bohužel tenhle blížící se konec Hammeru mě moc nebavil, začátek je skvělý a upíři kteří vysávaj spíše mládí jsou rozhodně originální. Ale bohužel film se táhne, jsou tu dlouhé průpovídky, boje jsou hodně nudné a vypadá jako kdyby neměly ani choerografa a to hlavní není tu ani ždibet atmosféry u jaké jsme zvyklý. Celkově je to pro mě zklamání mohlo z toho vytřískat mnohem více.

• 17.3.2017  21:13
    Lesapán (studentský film) (2015)

Soukup je naděje Česka co se hororu(a i filmu jako takového, protože češi jediné co točí jsou romatnické komedie)tímhle filmem to opět dokazuje, jedné se o parádní a hlavně atmosférický film a to co se tu předvádí s kamerou je neuvěřitelné, záběry jsou nádherné. Herci poměrně překvapily. Maska byla co jsem čekal, byla naprosto dokonalá(i když mi přišla až moc jako Faun podle kterého se inspirovaly). Film je parádní sice se najde zaškobrtnutí ale to nemění nic na tom že je to nejlepší Český film od dob Třídy smrti.

• 17.3.2017  21:02

Tak tohle byla sračka. Už upřímě netuším o čem to moc bylo. Víte, existujou dva způsoby jak udělat amatérský film. První je zábavný trash s krví nebo atmosférou, druhý způsob je udělat to tak že dáme do filmů, hodně flashbacků a hodně keců. Tohle je případ číslo dvě. Bohužel tam kde se něco začne dít je při posledních 7 minut a i tak maska na konci je příšerná, pravděpodobně koupená někde v hračkářství. Vyhněte se tomuhle "filmu".

• 17.3.2017  20:55
    Plan 9 (2015)

Nový Plan 9 není ramakem jak je hojně psáno. Jedná se o POCTU. A skládá jí hodně slušně. Nejedná se o nějaký hodně drahý film, taky jeho vydání mělo hodně problémů, ale režisér měl původní film rozhodně dost nakoukaný, odkazů je tu neuvěřitelně ať levnosti které byly dost u Ed Wooda vidět tak tady taky, tak je tu i dost odkazů u kterých se neví jestli jsou pravda či ne(šerif na sebe míří zbraní stejně jako v originále). Je tu ale i dost odkazů na jiné starší filmy, jako třeba Night of the living dead nebo Troll 2(městečko se jmenuje Nilbog:-)). Co film dělá lépe než originál jsou masky, docela hodně jich je velice slušných. Herci hrají strašně ale je tu i James "AVGN" Rolfe což potěší. Nicméně i přes prvních 45 minut nadšení jsem se začal nudit, film se často odehrává minimum místech a pár těch dialogů byly spíše nudné. Náhrada za Tora Johnsna a Belu Lugosiho nevím jestli měla být velká nebo jen takové mrknutí na diváka ale bylo to hodně nevkusné a špatné. Od filmu jsem moc nečekal i přes to že jsem na něj čekal od roku 2009! a taky nejsem zklamaný ale určitý pasáže byly spíše zoufalé a není to celkově film který bych si pustil znova.

• 12.1.2017  22:39
    Saw 3D (2010)

Tak co k tomuhle říct? První věc co mě po dokoukání filmu napadla bylo "Ty vole ty filmaři začínaj lenivět". Ale popořádku. Vím že je sračka koukat na pokračování Saw po 5 letech, po 6 díle jsem měl tak dlouhou odmlku. Ale kupodivu tomu zas tak nevadilo, přišlo mi jako by tvůrci chtěly odstartovat znova, ale BUM a přišel konec kterej všechno opět pospojoval. Scénárista Dunstan udělal celkem solidní práci, i když sem tam některé scény nedávají moc smysl. Hlavně jsem nikdy nebyl fanda tý sračky jako "On připravuje pasti, on není vrah". A teď k té lenosti. První věc které mě dost zarazila byla krev, která byla divně světlá a hlavně moc "vodová", další co mi přišlo ne zrovna nic extra byly herci, jasně Saw není o herectví ale dlouho jsem se takhle prkenému herectví nezasmál. Vraždy.... Dobře Benningtonova vražda byla parádní, ale celkově zbytek mi přišel strašně nezajímavej(obyčejné oběšení WTF) a hlavně smrt Donella byla tak trapná že jsem chtěl film hned vypnout, konečně zajímavá postava u který se dozvíme i historii aby po 35 minutách chcípnul tak trapně. Verdikt? Lenost tvůrců ničí celej film a tak sem si ho nemohl pořádně užít.

• 1.1.2017  09:04
    Tulsa (1949)

Při sledování jsem celou dobu myslel že se jedné o film z 60-70 let ale k mému udivení se jedná o film z konce 40 let. Tak dobře je film natočen. Práce s kamerou, sem tam efekty a konečná scéna, tyhle 3 důvody jsou proč film zkouknout. Protože tyhle 3 věci jsou udělány naprosto dokonale. Jinak je film dnes již spíše rutinní záležitostí. Navíc tu hraje hodně otravná Haywardová která chce jenom peníze, nebo chce pro sebe jen to nejlepší, přišla mi strašně otravná a rozmazlené. Plno scén je jen vata a celkově se ve filmu nic moc neděje ale díky tomu co zde filmaři dokázaly se rozhodně stojí na film podívat.

• 1.1.2017  08:59

První film s Brynnerem, jen škoda že tu nehraje větší roli. Nicméně film je prakticky hlavně o konspiraci a agentech což není zrovna nejlepší protože takovéhle filmy, Campbelíčka nudí, nebylo to sice špatně natočené a příběh by obstál i dnes ale celý film mi byl tak nějak šumák co se stane. Navíc ten vypravěč a celkově styl o "dokumentovost" filmu spíše uškodil. Ale tak na jedno zkouknutí to jde.

• 1.1.2017  08:55
    Hranice (1979)

Zcela upřímě Savalase nijak vysoce neuznávám, neříkám že je špatný ale je pro mě jen průměrný herec. A nejinak je to i tady hraje tu prostě....průměrně. Film odkoupený Tromou? Čekal jsem zábavu ale dostal jsem spíšehloupý akčňák s velkým přehršelem keců které mě dost nudily. Nicméně akčnější scény jsou zábavné ale celý film je spíše ke spánku.

• 1.1.2017  08:49

Jack Arnold je pro mě sinonymem pro slovo SCIFI. V 50 letech točil naprosto parádní scifi filmy které si do dneška rád pouštím, nicméně ke konci kariéry dělal spíše spionážní či krimi film které mě moc nebavily stejnak je to u tohohle skvostu. Film o průseru co se stal ve Švýcarské bance. Dopadlo to přesně jak jsem čekal. Nudil jsem se, ale sem tam dobrá scéna se najde. Herci hrajou parádně a malá scéna od Hesse mě potěšila, Ireland tu hraje bohužel nevýrazně, aspoň že Saxon je parádní. Atmoška 70. let je tu cítit všude a když má film ukázat koule tak je ukáže, ale je škoda takový zbytečný vaty okolo a hlavně přehršel nudy.

• 1.1.2017  08:44

Ještě než se Lenzi pustil v 70 letech do kanibalů, tak natáčel jak dobrodružné tak válečné filmy. A nutno podotknout že nebyly vůbec špatné. Pravda že tohle sice není nic světoborného ale je to poměrně drsné a dostatečně akční, takže i když je tu divný a naivní(ale i tak poměrně odvážný) příběh tak se člověk aspoň nenudí. Akční sekvence jsou natočeny na jedničku. Jen škoda že film je takový o ničem a nemá kromě akčních scén nic moc co nabídnout.

<< předchozí 1 2 3 4 32 62 93 123