Campbell

okres Mladá Boleslav
Mám rád játra

<< předchozí 1 2 3 4 32 63 94 125
    • 28.4.2018  22:49
    Gumballův úžasný svět (TV seriál) (2011)

U Adventure Time jsem se nudil a Regular show jsem přestal po 5 dílech sledovat. Zato Gumball jsem dokoukal pomalu na jeden zátah. Takhle šílenej seriál člověk jen tak nevidí. Jediným problémem může být že se mi občas zdálo že neví jestli chce být pro děti či dospělé. Ale to mě nesralo. Seriál je vtipnej a u každé epizody(která trvá sotva 10 minut) jsem měl záchvaty smíchu. Animace je ÚCHVATNÁ, najdesetu všechno od klasické 2D přes 3D po stop motion animaci, prostě všechno. Odkazy na hry byly luxusní. Nemá cenu tady o ničem psát tohle by měl vidět každý aby si udělal obrázek.

• 28.4.2018  22:38

Další z řady filmu kde kravka někoho zabije pak šílí a celý film tak koukáme na nesympatickou herečku. Film je naprosto o hovně a nudil jsem se docela dost. Navíc příšerná kamera filmu rozhodně nepomůže. Všechno je tady špatně. Gore tu sice je ale je to k ničemu když celý film je takhle o hovně. Doufám že další film od Dabrowsky už neuvidím.

• 28.4.2018  22:28
    Escalofrío (1978)

Těšil jsem se protože Simón je režisér který si mě získal peckama typu Slugs či Pieces. Bohužel tahle jeho prvotinka mě moc nebavila. Začátek je sice solidní ale po 20 minutách mě film tak nějak přestal bavit, sice se tu občas objeví solidní scéna ale to už film moc nezachrání. Hororové to moc není a dlouho člověk čeká než se něco stane. Škoda, těšil jsem se. Aspoň že konec má solidní plot twist.

• 14.4.2018  11:40
    Dark Haul (TV film) (2014)

Co k tomu říct, film má hodně dobrých nápadů ale je tak špatně natočen že na tom moc nesejde. Film o monstru který ohýbá realitu je solidní ale jako by tvůrci nevěděli co s tím. Plno scén je o ničem a monstrum samotné se moc neukáže, což je dobře. Tenhle film se bral až moc vážně na to aby jsme se smály špatným efektům. Sem tam se ukáže gore které ale za moc nestojí. Herci jsou příšerní do jednoho. Film je aspoň sem tam zábavnej a finální bitva byla hodně slušná. Ale i tak to je celkem málo. Tady je vidět že dobrý nápad, neudělá celý film.

• 14.4.2018  11:34

Zklamání. Čekal jsem něco více takhle mi to přišlo jako gore detektivka. Atmosféra mi přišla nulová a celej film se podle mě docela táhnul a vrah byl zatraceně hloupej. Aspoň že tu je pár hodně slušných gore efektů které kdyby se ukázaly v zábavnějším filmu tak by byly nezapomenutélné. Takhle ale je to nudná detektivka která má nápad, na Franca není ani nijak moc trashovitá ale je jen prostě nudná.

• 7.4.2018  18:13

Tak nevím no. O filmu jsem nic nevěděl a ani trailer jsem neviděl. A při tom mě film celkem slušně bavil. Prvních 20 minut je sice totálně o hovně ale hudební doprovod se mi dost líbil takže jsem to přetrpěl, pak se bratři dostanou do lesa a kamera, herci a hudba všechno parádní. Ale pak se ukáže monstrum a jeden bratr utíká sem a tam a moc to ani nedávalo smysl. O monstru nic nevím ani se později nedozvíme a celé to vypadá jako kdyby tvůrci nevěděli kudy kam. Škoda přes nudný začátek jsem chtěl dát 4* ale nakonec to zazdilo posledních 10 minut které byly naprosto zbytečné. Ale i tak překvapení, přeci jen jsem nic nečekal.

• 7.4.2018  12:15

Překvapivě hodně solidní, i když ani ne zdaleka "true" jak se film snaží tvářit. Nicméně film mě hodně potěšil, upíry zde nečekejte ani omylem. Film pojednává o životě Tepeše, potažmo jeho rodokmenu. Film vtáhne a já celou dobu nevěděl jestli mít Vlada rád nebo nenávidět. Dobře napsané postavy bohužel vystřídaly hrozní herci. Hlavně hlavní postava Vlada ten herec je silně nevýrazný a nudný. A vše se zdá být až moc levné. Ale i tak film lehce poučí, baví a není na něm nic extra špatného. A pro mě milé překvapení.

• 7.4.2018  11:40

Je mi zle z dnešní generace co sedí furt u fuckbooku a jiných sraček. Proto se těmto filmu vyhýbám obloukem. A i při sledování tohohle filmu jsem se celou dobu ťukal na čelo. K filmu jsem se dostal úplně náhodou a zítra si na film asi ani nevzpomenu. Ale i tak musím uznat že to zas tak špatné nebylo. Celý film se odehrává jen na jedné obrazovce a při tom mě nenudil. Sice je pravda že všichni do jednoho mi byly ukradený, ale dokoukal jsem celý film bez újmy.

• 7.4.2018  11:34

Další díl a další zklamání. I když mám tuhle sréii rád měla skončit v 90 letech, to vznikaly ještě koukatelné díly, ted už to je jen mlácení slámou. Každý díl je horší a horší. A celý jednuduchý děj se snaží každej překombinovat. Škoda protože jsem se těšil a Gulager není špatný režisér a umí udělat dobrý trashe. Film se tak dá pyšnit jenom sem tam krvavou sccénou a pěkným vizuálem, ale to je sakra málo. Škoda, další díl už raději vynechám

• 7.4.2018  11:23

Nic jsem nečekal a ani moc nedostal. Ale musím uznat že to není zas taková srajda jak jsem se bál. A návrat k ruční kameře(narozdíl od shitu Blair witch 2) je dobrý nápad. Co mě ale zklamalo to jak Wingard spoléhá na zvukové lekačky. Kde je doba Blair witch 1 kde se spoléhalo na tajemno. Tady to taky mohlo fungovat a dokonce to i chvíli funguje. Ale když po 10tém pokusu vás vystrašit pomocí zvuku, tak už toho začínám mít dost. Postavy jsou ploché ale vysvětlení proč jít do lesa, nebyl zas tak špatné. Některé postavy mám rád, některé nesnáším. Konec je dobře udělanej a jsem rád že neukázali čarodějnici tak moc. Lehký nadrůměr. Jinak Wingarda musím pochválit za dobrou kampaň.

• 7.4.2018  11:18
    Brain Dead (2007)

Parádní kravina. Film mě dlouho odrazoval přeci jen Tenney nenatočil od roku 1996 nic aspoň průměrnýho, ale jsem rád že natočil tohle. U tohohle filmu je vidět že je točen s láskou, je to splatter který se nebere moc vážně. Příběh je hloupý, postavy a herci k smíchu a klišé. Ale film mě bavil od začátku do konce. Gore je sice levné ale je ho tu docela dost a sem tam vykoukne atmosféra. Masky byly slušné a ccelý film odsýpal. Bavil jsem se dobře.

• 3.4.2018  18:52

Subspecies je série která je hodně neznámá ale zato dost dobrá. A u celé série Nicolaou dokazuje že umí skvěle budovat atmosféru. Dokonce i příběh je solidní. Škoda jen že čím film šel dál tak se zdál lehce nudnější. Ale i tak Radu je kurňa strašidelný a celá atmosféra je hodně solidní. Masky jsou exelentní. Zábavný film který se sice lehce vleče ale i tak se člověk pobaví.

• 1.4.2018  16:54
    Bunnyman (2009)

Chvíli jsem myslel že film bude jen další variancí na Texaský masakr ale pletu se. Film je komedie, protože ani tvůrci nemůžou myslet vážně toho vraha, který běhá v kostýmu zajíce(ironií je že jsou velikonoce:-)). Navíc mi přijde že tvůrci si napsaly poznámky všech klišé. Gore je málo, jsou tu jen cákance krve, dialogy nijaké a celé je to nudné.Film naprosto o ničem. A to má film i další pokračování. Tentokrát ale beze mě.

• 1.4.2018  16:50
    Blood Shed (2014)

Díky plakátu jsem čekal spíše nějaký zombie film, ale nene. Film je o bezdomovcích co maj přeludy, které se začnou dít doopravdy. A hned jak jsem viděl studio U´nkorced, což je jedno z nejhorších společností co jsem viděl, jsem věděl že to bude ve sračkách. A taky že jo, příběh je nezajímavej a postavy tu jsou odporný do posledního bezďáka. KRve tu moc není a celý film je odpornej a dělalo se mi u něj špatně. Fuck this shit.

• 1.4.2018  11:23

Od filmu jsem nic nečekal a ani jsem od něm nic nevěděl, nakonec jsem dostal slušnou podívanou. Ale přeci jen těch 66% co tady má mi přijde přehnané. Komentář bude mít SPOLIERY. Ze začátku film vypadá jak další variance na home invasion, ale nakonec se to zvrtne.Musím uznat že twist jsem nečekal a ten spratek neměl chybu a fakt jsem mu chtěl jednu vpálit, jen občas mi film přišel až moc "over the top" a docela to rušilo. Atmosféra filmu byla solidní, krásně vánoční. Smrti byly obyčejné a humor? Ten mi přišel takovej ne zrovna vtipnej. Navíc tu jsou naprosto nevyužitý Madsen a Warburton. Film mě potěšil, bavil jsem se ale na 4* to není.

• 1.4.2018  11:11
    Big Driver (TV film) (2014)

Salomon je solidní režisér a umí točit akčňák(Povodeň) a i Kingovky(Salem´s lot). Proto jsem se těši. Bohužel Big Driver je ale jen průměrný thriller o znásilnění a následné pomstě. Jsou tu klasický Kingovky nápady, jako že hlavní hrdinka pomalu zešílí, povídá si s neexistující postavou, atd... Ale jinak je to celkem nezajímavý film na nudný nedělní odpoledne. Bello vypadá unaveně a nezajímavě. Kdyby film nebyl podle Kinga tak si myslím že by film nikde ani neuspěl.

• 1.4.2018  11:06
    Pod zemí (2014)

Celkem solidní překvapení, FF je momentálně mrtvý žánr, a ani jsem od tohohle moc nečekal, ale nakonec jsem dostal solidní oddechovku u který jsem se odpočinul. Není to nic světobornýho a byly zde dvě velké věci co mě vadily. PRvní byly herci kteří byly fakt příšerný, od hlavních po vedlejších, navíc mě sralo jak se nikdo ani neušpinil. Sice je to drobnost ale celkem mě rušilo to že několik hodin jsou v katakombách lezou, plavou, atd.. a nejsou téměř vůbec špinavý. Druhá věc levnost. Z nějakého důvodu mi celá kulisa filmu přišla šíleně levná. Ovšem zbytek je celkem solidní zábava s dobrým nápadem.

• 31.3.2018  17:54

Kde začít? Neznám nikoho kdo by měl tuhle sérii rád, jen sebe. Já se u téhle sérky dokonale bavím. A ano hrál jsem všechny díly Resiho a nemusím neustále plivat břečky o tom jak to nemá nic společnýho se hrou. Tohle je pro mě popkornovka u který se moc nepřemýšlí. Mám rád všechny herce zde, a pochybuji že jestli bude nějaký ten restart série že nový film sežene lepšího Weskera než je Roberts, tenhle chlápek se pro tuto roli narodil. Efekty jsou parádní a pár příšer ze hry potěší. Co mě potěšilo víc byla akce která tu je natočena mnohem lépe než v předešlích dílech. Škoda že hudbu nedělal Tomandandy měla větší šmrnc. Akční sekvence tělo na tělo byly parádní a finále kdy Alice konečně dostane svou pomstu mě uspokojilo. Já si sérii užil, a dost pochybuju že vznikde ještě další díl, který by pokračoval s Alicí.

• 31.3.2018  17:47
    Arcana (1972)

Ne opravdu nevím o co ve filmu šlo. Bizarní film, který se nesoustředí moc na příběh ale spíše na obrázy který ve filmu jsou. Bohužel mě to moc nevzalo, asi tak po půlhodině jsem začal zívat. Pak mě něco nakoplo a já film dokoukal do kone ale bez větších emocí. Největší wtf filmu je podle mě posledních 15 minut kde hrajou housle a mi vidíme například: Vlak co zastaví a horníci začnou mlátit na okna, plyvání žab, divný pomalý tanec, osla taženého na střechu....atd. Nevím o co šlo, byl jsem zmaten, ale nic extra jsem nečekal silnější 2*.

• 31.3.2018  15:56
    Aftershock (2012)

Celkem originální námět který se nedrží pravidel. Jak je u Rotha zvykem uvidíme tu velkou škálu brutálností a zvráceností. Od Znásilnění po mrtvé děti. Líbilo se mi že někdo ukáže jak se lidi chovaj při katastrofě, většinou vidíme ve filmech jak je každej hodnej a snaží si každej pomoct, tohle mi ve skutečnosti přijde mnohem reálnější. Nicméně mě celkem štvala roztřepaná kamera která se tu občas ukázala. A závěrečnej twist mi taky přišel hloupej. Gore bylo výborný a herci překvapivě taky. Takovej lepší průměr.

• 31.3.2018  15:49

Těšil jsem se. Těšil jsem se moc. A první hodinu jsem si nechtěl přiznat že filmu něco chybý, ale pak mě film zlomil. A já zůstal zklamaný. Tohle je pro mě nejhorší Alien film, bohužel. Samotnej Alien se tu moc neukáže a spíše je tu jakási varianta vetřelce. Líbilo se mi sci-fi prostředí které Scott zvládl na jedničku, líbilo se mi jak si tvůrci pohrály s efekty a líbil se mi jak se film pokoušel propojit Promethea. Ale to je asi tak všechno. Co mě totálně štvalo byl Fassbender, je to určitě dobrý herec, ale tady mě tak štval. Proč přidávat do filmu postavu androida který se nechová jako android. A ty jeho kecy o stvoření....To byly tak neuvěřitelně trapný žvásty. A celkově postavy mi byly dost ukradené a jejich chování bylo idiotské, chvílema jsem myslel že díky jejich blbostma koukám na nějakou verzi Pátku 13. Bohužel i když jsem se opravdu snažil cítím zklamání.

• 30.3.2018  18:51
    Abandoned (2010)

Nic jsem od režiséra Feifera nečekal, jeho předchozí filmy považuji spíše za břečky. Nicméně tomuhle se dá říkat aspoň průměrný film. Je to klasickej televizní thriller, který shodou okolností sehnal pár známějších herců. Je škoda že se s Murphy musíme rozloučit zrovna v tomhle filmu, ale nemůžu si pomoct ale tady vypadá děsně unaveně a znechuceně. Závěrečnej twist není špatný, i když jsem ho z poloviny čekal. Zapomenutí-hodný průměr. Škoda.

• 30.3.2018  10:58

Spíše zklamání. Těšil jsem se. Nakonec jsem dostal hodně slušné řemeslo, které u mě ale nefungovalo moc ani jako komedie a ani jako horor. Líbilo se mi chování postav který se chovaly naprosto idiotsky ale záměrně, i pár gore scén bylo slušných, ale film ve mě nic nezanechal jsem jsem na konci pokrčil ramenama a pustil si jinej film. Slušně natočené ale o ničem. Hodně slabé 3*.

• 30.3.2018  10:49

Mám hodně rád herní sérii Ratchet A Clank. hrál jsem všechny díly a na film jsem byl zvědavý. Nakonec jsem první hrál hru(která vyšla jako hra podle filmu, natož film je remakem první hry RAC, natož hra je remake první hry a zároveň hra podle film:-)), hra byla parádní. Film už zas tak moc ne. Nechápejte mě špatně bavil jsem se dobře, ale něco mi tu chybělo. Humor byl podle hry s pár odkazama na popkulturu, jen občas mi přišel humor vnucenej. Animace byla parádní jako ve hře, a akce tu byla překvapivě slušně nasnímaná. Scény se zbraněma byly parádní, jen mi chyběl třeba takovej "Groovitron" :-)). Film se mi líbil ale proč sem posledních 20 minut furt koukal na hodinky? To není dobré znamení. Já jakožto fanoušek hry si nedokážu představit jak člověk na tenhle film kouká když hru nikdy nehrál.

• 30.3.2018  10:38
    13 Sins (2014)

Upřímě si originál už moc nepamatuji, ale vím že se mi líbil. Remake byl pro mě překvapivě taky slušný. Líbilo se mi jak všechno začlo nevině a ke konci se film změnil pomalu v syrové drama. Hlavně je tu skvělá proměna člověka v monstrum, scény s hlavním "hrdinou" byly skvěle napsané, ze začátku jsem tu jeho ubrečenost nesnášel ale pak když se otrkal jsme pro něj držel palce. Líbilo se mi že pořadatel soutěže je tu neznám až do samotného konce. Co se mi ale nelíbilo byl samotný konec, který pro mě udělal to že film pro mě díky tomu vyšuměl do prázdna Spoiler: takže díky tomu že Elliot zabije jednoho "čističe" přijde o všechno? Byla to jeho blbost a bylo to pro jedno velké Fuck you! SPOILER. Každopádně film se mi líbil, ale konec to až moc ničí.

• 30.3.2018  10:26
    Zombi 3 (1988)

Dobrej trash. Nevím z jakýho důvodu jsem film nezkoukl dříve. Hlavně v době kdy jsem na Fulciho filmy koukal každý týden a na Italský horory z 80 let pro který mám slabost jsem koukal každý den. Nějak mi to unikalo a tak jsem to chtěl napravit. A musím říct že jsem se bavil skvěle. Plno masek, plno gore a zábava. Jediné co mi trošku chybělo byla atmosféra která byla třeba v Zombi 2. Gore bylo parádní. Masky byly též parádní ale ke konci mi přišly slabší, možná to bylo kvůli dotáčkám který film musel udělat, ale masky vypadaly ke konci hodně slabě. Nicméně to nevadí protože film je dostatečně trashový a hlavně zábavný.

• 30.3.2018  10:21
    247°F (2011)

Nic extra. Film je pro mě podprůměrný a to ze dvou důvodů. Postavy které tu hrajou jsou neuvěřitelně otravné do jedné. Chovaj se stupidně a neuvěřitelně mě iritovaly ty dvě pipky, věřím že měly schizofrenii protože jednu minutu se nesnášely a druhou se objímaly. Chlapy byly nesympatický hovada i když jeden z nich se aspoň snažil být rozumný. Mě už samotná idea přijde lehce úsměvná a ne zrovna filmu hodná. V sauně jsou postavy zamklý někde kolem 40 minuty a před tím je jenom nuda o čem? No přece o křičená. Ne že by se po uzamknutí v sauně(díky žebříku) zlepšilo. Abych ale jenom nehanil, některé scény jsou dostatečně napínavé, a film je i zručně natočen. Ale i tak film u mě nedosáhne ani průměru. Spíše těch 35-40%.

• 10.3.2018  17:01

Hellraiser je pro mě mrtvý. Tohle bolelo. Tam kde Revelations u mě aspoň malinko šahal po atmosféře, tak tady ani náhodou. Film se snaží jen o gore které mu ale moc nešlo. Film je špinavý a nechutně natočený, a to nemyslím jako kompliment. Příběh je opět o zkorumpovanejch policajtech kteří vyšetřují, nechutné vraždy. Tentokrát tu ale nic nefunguje. Všechno od příběhu, přes herce(mimochodem ten zjizvenej hlavní padouch je trapnej). Všechno je špatně. 1* je aspoň za sem tam kvalitní gore, ale celkově jsem trpěl více než postavy ve filmu. Sbohem Pinheade. Edit: Tak jsem zjistil že Tunnicliffe(režisér) je tvůrcem stovek make up z různých hororů včetně Hellraiser 3. MAke up dělá velmi dobře ale jako režisér za nic nestojí.

• 10.3.2018  16:49

Takže Lundgren tu hraje zhruba tak 5 minut a hraje jakože v seriálu. Nedává to smysl? To nevadí myslím že si tím tvůrci hlavu nepáraly. Nicméně jsem se celkem bavil. Film o týpkovy co ve všech vidí mimozemšťany? Proč ne. Škoda že ačkoliv se film odehrával v lesích, tvůrci nebyly schopni udělat, jakoukoliv atmosféru. Pro mě je to průmerná bejkovina s ne tak špatnýma hercema.(Culkin hraje jakéhosi hipíka a celkem to sedí), ale režisér udělal pár divných nápadů které ve výsledku nedávali smysl. Pro mě průměr.

• 10.3.2018  16:42
    The Howling (2017)

Howling je moje oblíbená vlkodlačí sérii, viděl jsem ji 100x a můžu na ni koukat kdykoliv.....Počkat..Tohle není TEN Howling že jo? Ne tohle je černobílá kravina která se snaží být jakože Frankenstein a snaží se dělat i poctu starým hororům. No a mě to zklamalo. Film je opravdu pytel kakání, který mě vůbec nebavilo, herci byly otravný, masky které se ukázaly až na konci byly levné a celé je to děsně nudné. Ve filmu se opravdu moc neděje a posledních 3 minuty to nezachrání.

<< předchozí 1 2 3 4 32 63 94 125