Campbell

okres Mladá Boleslav
Mám rád játra

<< předchozí 1 2 3 4 32 63 93 124
    • 31.1.2018  05:37

Pro sérii Hatchet mám slabost. Proto jsem se těšil na 4 díl, ale z nějakého důvodu jsem čekal něco jako "začátek". Díky názvu jsem čekal něco jiného. Co mi vadilo byla maska Crowleyho, přišla mi hodně levná a celkově moc nepovedená, a sám Hodder mi přišel takovej unavenej. Humor byl solidní a krvavé efekty parádní. Byl jsem rád že se vrátil jeden z herců z jedničky. Film se odehrává prakticky na jednom místě, což docela zklamalo, čekal jsem víc scén z bažin. A camea? V každém díle je pár hororvých ikon, tady je snad jen Rose a Tyler Mane, takže lehké zklamání. ale film mě na jedno zkouknutí bavil.

• 31.1.2018  05:25

Tomb Raider je herní ikona kterou jsem kdysi hrával na PS1. Vlastně ji hrají do dnes. Film jsem viděl kdysi když byl novej, a pak nic. V dnešní době jsem si říkal že to bude asi srajda ale film mě bavil. Jolie byla solidní volbou, sice tu nehrála moc dobře ale dokázala solidně nakopat. Příběh je klišé, takový typický Indiana Jones. Akce je tu dost a je solidně natočená, hlavně scéna v Lařině baráku. Vedlejší herci byly solidní až na Craigovo, který tu hrál dost prkeně, ale Glen jako záporák vždy potěší. TR je film který mě po nějakých 16 letech docela potěšil, není to nic složitého, akce je dostatek a člověk se nenudí.

• 13.12.2017  15:59

Jak jen tento film hodnotit? Trošku mě urazilo nejdříve název který evokuje American Werewolf in London. A přes ten mizivý rozpočet jsem se bál nejhoršího, ale nakonec to nebylo vůbec špatné. Prvních 40 minut se sice moc neděje a režisér rád nechává hlavní postavy užívat si sex(během těch 40 minut tam byl 3x) ale pak se objevý vlkodlak a vznikne celkem solidní naháněčka. Nečekejte brutalitu je tu jen jedna krvavá scéna, ale film dokáže udržet, není to žádná další uchylná romance ale solidní vlkodlačina a hlavně solidní filmařina. Maska sice na světle vypadá strašně levně, ale hlava je hodně dobrá a mimika vlkodlaka je solidní. Takže snaha tu je. Původně jsem chtěl dát 3* ale vím že tenhle film bude v hodnocení špatně a já mám pro vlkodlaky slabost proto dám 4*. Však poslední dobrý vlkodlačí horor byl Late Phases.

• 13.12.2017  15:50
    Krvavá hra (1990)

Zábavná blbina kde jsou dva tábory chlapy vs. ženský. Naháněčka v lese která ničím nevybočuje od průměru. Gore žádné i když je mrtvých celkem dost většinou jsou zastřeleni a závěrečný boj je dost zklamání. Aspoň že jsem se moc nenudil a sem tam mě film dokázal solidně napnout. Jen to není prostě nic co bych musel vidět znova.

• 13.12.2017  15:39
    Tenement (1985)

Překvapivě solidní flick od Findlayeho který točil převážně srajdy. Banda feťáckej a násilnickejch zmrdů jde vyvraždit panelák, ale lidi co tu bydlí se jen tak nedají. Je to hloupé, je to nelogické ale celkem zábavné a syrovost filmu hodně pomohla. Film je sice hodně levný ale dělaný očividně s láskou, násilím se nešetří a vše pak dospěje k uspokojivému konci.

• 13.12.2017  15:31

Od Crevenna jsem viděl 2 filmy a oba byly horzné, takže naději tomuhle filmu jsem moc nedával, i když mám slabost pro loutky. Bohužel co musím konstatovat, žádné stop motion se tu nekoná a když se loutky začnou hýbat tak to jsou liliputi, to mě docela zklamalo, ale nutno podotknout že jsem se nenudil a film příjemně odsejpal. Příběhově je to hloupé prostě břichomluvec co stojí za hovno začne využívat svojí dceru. Líbila se mi syrovost a chvíli jsem myslel že film je natočen v 70 letech a ne v 90. Já se celkem bavil, neurazí ani nenadchne.

• 3.12.2017  11:49

Zvláštní film, jako film je to jednoznačně odpad! Ale sem tam jsem našel pár kvalitních záběrů, a hudba byla fenomenální, i když byla použita v dost divných scénách(Chlap se otočí a do toho hraje dubstep, like wtf!!!) ale tak nějak se mi nechce věřit že hudba je originální, na to byla až moc dobrá. Jinak film má celkově audio dost dojebaný, dost často se stávalo že zvuk nebyl synchronizovanej. Herec co hraje hlavního hajzla je k smíchu. Podprůměrná sračka která má výbornou hudbu a pár dobrých momentů.

• 3.12.2017  11:44

Brett Kelly "režisér" který by nikdy neměl co natočit. Viděl jsem myslím 3 jeho filmy a žádný nedostal víc jak 1*, tenhle jeho další majsterštyk se tentokrát točí okolo zombie a musím říct že prvních 10 minut mě to vtáhlo, pak to ale šlo totálně do hajzlu. Masky zombie jsou udělané tak že dá před záběr panenku a nebo hercům do jen černý kruhy pod očima. Gore žádné, humor o ničem. Ale jde vidět že všechny peníze použily k oblekům které byly slušně dobové a dokázaly vykouzlit sem tam atmosféru a první píseň byla chytlavá, ale celkově to stojí stejnak za prd. Zakažte Kellymu dále natáčet.

• 3.12.2017  11:35
    Dismissed (2017)

Celkem solidní thriller o chlapečkovy který chtěl dobrou známku a udělá proto cokoliv. Klišovitý příběh a film na který asi se stejně zapomene ale mě bavil. Sprouse je dobrý herec a z ufňukanýho floutka se dokáže změnit v hovado, film nikam nepospíchá a všechno co dělá tak to dělá podle brožuri takže žádné překvapení se moc neděje a film pak dospívá ke konci který je dostatečně uspokojivý.

• 3.12.2017  11:31
    Dark House (2014)

Salva je kvalitní režisér a umí udělat celkem strašidelný film, proto je mi záhadou proč si vybral takovou obyčejnou látku. Není to vyloženě špatnej film ale je jen naprosto průměrnej a obyčejnej. Nicméně třeba začátek je slušnej a celou dobu jsem se těšil až zjistím co se děje ale bohužel na konci jsem byl zklamanej. A třeba celej ten gang co byl s Bellem byl naprosto srandovní. Gore je málo a celá ta sračka s démonama byla směsná. Ale i tak jsem se moc nenudil a film příjemně odsejpal ale prostě je to jen průměrný kousek na který jsem po 2 hodinách zapoměl.

• 27.11.2017  05:19

Tak tohle je sračka, pokus o horor-komedii se nepovedl. Jediná věc po které se mi nechtělo hned zvracet bylo prvních 5 minut které dávaly naději na dobrý horor, ale hned po tom katastrofa. humor trapný, scény kde se filmařipokusily o horor padal na nulu a celkově mi přišlo že se po půl hodině filmu tvůrci upustili horor a dali se do komedie. pokavaď se smějete humoru jako znásilnění chlapa kterej pak "srandovně" chodí tak je film pro vás, jinak ruce pryč!

• 27.11.2017  05:11
    Temple (2017)

Temple není moc dobrý film, ale je aspoň sem tam snaživý. Barrett se snaží o atmosféru která mu jde, chrám uprostřed lesů je kvalitní a celá filmařina je nádherná, ale to je tak všechno, zbytek je pomalý film kde se do konce nic moc neděje a když se oukáže posedlý hoch tak těch scén je zoufale málo. Scény vyšetřování byly zoufale nudné a díky hercům tragicky špatné. Slabé 2*.

• 18.11.2017  17:02

Ratthe je hodně šikovný režisér co se týká krátkometrážných filmů. Bohužel s jeho prvním celovečerákem přichází sprcha. Ne že by film byl špatný ale podle mě nevěděl co chce být. Chce být Found Footage nebo klasickým filmem? Způsob jakým je film natočený je podivný. A dost dlouho se člověk nudí než se začne něco dít. Naneštěstí po chvíli se věci rozjedou. Co bych řekl je že nechápu ty lidi co si stěžujou na efekty přišly mi celkem slušné a design mimozešťanů není špatný. Je to prostě průměrný béčko o invazi na malým prostoru kterých vzniklo za posledních 5 let hodně.

• 18.11.2017  16:46

Co si o tom myslet? Bylo to rozhodně zklamání, ale zase na druhou stranu po parádním Curse of Chucky jsem čekal až příliš. Co filmu nejvíce vytknu jsou postavy, jsou hodně nepříjemné a otravné,navíc neuvěřitelně jednotvárné. Dokonce i Fiona Dourif je tu oproti původnímu filmu těžce otravná. Jedině ten Chucky je opět dobře udělaný a hláškuje jak jen může. Tady bude možná spoiler: Nelíbilo se mi vůbec to že Chuckyů je víc a ty jeho proměny nemusí říct celou zaříkávačku ale jen půlku a bum během 2 SEKUND je tu nový Chucky. Dále nejsem fanoušek konce který skončil podle mě neštěstně a Alex Vincent je těžce nevyužitej. Co se mi naopak líbilo byla hudbaLoDuca ví co dělá. Sem tam je tu dobrej humor a Chucky jak jsem řekl je bezchybný, vraždy jsou též solidní. Co k tomu říct nevěděl jsem že to dopadne o dvě třídy hůř než Curse ale na sedmý díl je to furt slušné. A každý nový díl potěší. A po titulková scéna mě odzbrojila.

• 21.10.2017  15:39
    To (2017)

Jeden ze tří nejlepších filmů tohohle roku. Moc jsem tomu nevěřil, a přeci jenom je tohle o mnoho lepší předělávka(nebo spíše jinak odvyprávěný)než původní film. Původní film si pamatuji díky Pennywasivi který mě děsil ještě dlouhá léta, tuhle verzi si pamatuju díky dětem. Tohle je nejlepší ztvárnění přátelství ve filmu, herci od prvního do posledního jsou na oskara a jejich charaktery jsou napsaný výborně. Co mě docela překvapilo byl humor kterýho tu je poměrně dost. Hlavně od Richieho v původní verzi ho hrál Seth Green a byl takovej nevýraznej, tady ale hází hlášky neustále("Tohle se stává jenom panicům?" nebo "Fuck you bitch!" :-)). Georgieho scéna byla kulervoucí. Hudba výborná(hlavně Blood Oath, je nádhernej), atmosféra parádní, efekty hezké a.....No mohl bych tady odvyprávět vše ale na to není čas. Co mi vadilo? No moc toho není, ale třeba kluci co šikanovali ti dva hlavní byly dobří ale zbytek? Ti prostě z filmu zmizeli. A další věc byl sám Pennywise. A s tím asi rozdělení táborů. Tim Curry byla strašidelný ale dokázal děti nalákat a tvářil se často přátelsky. Takže je mohl bez problémů oblbnout, zato Skarsgardův Pennywise je hned od začátku hnusnej zmrd, který mu bych se vyhnul. Film se maximálně povedl a pro mě se z něho stala taková menší klasika.

• 21.10.2017  15:23

Další béčko od Latshawa a asi jeho nejhorší film. Přehnaně nudný levný béčko o mimozemšťanovi který chodí po městě a vraždí lidi. Co víc by člověk chtěl? No je tu až moc kecání a nudy, jediné co stojí za to je počátky vraždění ale ty se taky stanou po chvílí nudné a výbušné finále který film zachrání od 1*. Maska je bohužel taky nudná, chlápek v kostýmu připomínající guilmana z Creature from black lagoon. Škoda.

• 21.10.2017  15:19
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Po skepci kterou jsem trpěl, a neustálému vychvalování tohohle seriálu, jsem se rozhodl že ho zkouknu a hle... Jedná se o jeden z nejlepších seriálů poslední doby. Dost jsem se bál protože seriál měl velký hype, proto jsem ho viděl asi až teď. Dost jsem se mu vyhýbal. Nicméně seriál je parádní a za to můžou hlavně tři věci. Uvěřitelné postavy, které jsou napsané výborně a uvěříte jim cokoliv, nikdo nepřekážel a jejich herci byly též výborní Brown a Wolfhard a jejich chemie ve filmu byla výborná a herec hrajícího Willa na svůj věk umí. Jediný co mi trošku vadilo byla Ryder která měla až přehnaně moc scén kde šílí ze ztráty syna. Těch scén bylo až moc. Druhá věc, atmosféra 80. let pravda je že tohle platí spíše u individuálních scén, protože i když se seriál moc snaží tak ne vždy se jim to podaří. No a třetí věc je příběh, který je komplexní ale tvůrci ho napsaly tak chytře že se nikdo nemůže ztratit. Hudba byla výborná a skladba v posledním díle od Mobyho seděla parádně. Hodně dobrý seriál který předčil moje očekávání, Už se těším na druhou řadu.

• 7.10.2017  20:33

Je to již 6 let co sleduji seriál MLP a i přes sem tam slabší chvilky mě seriál pořád baví. Po dokoukání filmu jsem plný emocí. Letos jsem nečekal že překoná něco To od Kinga ale MLP Film je jeden z nejlepších filmů za posledních pár let. Navíc tvůrci dost riskovaly jedná se o první 2D film v kinech který se vysílá celosvětově po 6 letech. Dnes je všechno jen 3D ale tvůrci si vyhráli a i když tady je pár 3D záběrů tak jsou skvěle vloženy do 2D animace. A 2D animace samotná(vypadá jinak než seriál) je nádherná a několikrát připomene Disneyho. Humor je tu solidní a párkrát se člověk zasměje. Docela mě překvapilo jak takový barevný poníci dokážou jít docela do násilí. Herci(teda spíše voice herci) byly dokonalý nebyly otravní a Emily Blunt v roli Tempest Shadow byla naprosto senzační. Navíc zloduši nebyly jednotvární a Storm King je fakt hajzl(i když se objeví téměř na konci). Co mě trošku zklamalo bylo to že se ve filmu neobjevilo plno postav ze seriálu, Shining armor tu vůbec není(ani když Cadence byla proměněna v kámen, kde se sakra flákal?), CMC tu nebylo ani sekundu a Starlight a Trixie tu byly tak možná na 3 sekundy, není to sice zas takový problém, přeci jenom se tvůrci museli vejít do určitého času, jinak by film trval asi moc dlouho. Hudba je dokonalá, první popík mě sice moc nechytl ale třeba taková "Time to be awesome" a HLAVNĚ "Open up your eyes" jsou scény které strčí do kapsy jakkýkoliv muzikál. A posledních 10 minut se skladbou od Sia, byl naprosto nádherně zanimovanej a epičtější než jakkýkoliv akční film. Film je parádní a neviděl jsem v něm moc věcí co by mi vadily. Nebo spíše žádné.

• 3.9.2017  14:21

Překvapivě ne tak špatný jak jsem se bál. Spojení těchto dvou nejslavnějších duchů zní jako dobrej nápad. Ale přišlo mi že režisér se spíše soustředí na Sadako. A tím pádem je Kayako dost v pozadí. Nenávist film mám o něco raději. Největší změnou je to že Sadako vraždí tusím již po 3 dnech a ne 7. Atmosféra film ze začátku celkem ujde, později už to ale opadne a spíše se spoléhá na levné bafačky. Co u režiséra uznávám je to že měl koule na to zabít i děti. Co na to říct ušlo to a překvapilo mě to, čekal jsem to horší.

• 3.9.2017  14:10
    Evil Ed (1995)

Šílenost o tom jak se ze střihače může stát magor. Ani se nedivím když musí koukat furt na stejný scény stále dokola. A do toho mu u toho kecá šéf že chce ve filmu znásilnění bobrama. Ono upřímě chtěl bych vidět ten film co stříhal protože mi slyšíme jen zvuk a řeči ve filmu typu "It´s molesting time!" jsou parádní :-) Nicméně i přes šílenost jakou film je tak dokáže být upřímě i docela nudný. Jop bohužel jakmile jde o gore a efekty tak paráda(je tu monstrum v lednici co křičí "fuck you motherfucker"). Ale občas zavládne nuda a to nemluvě ani o hercích, hlavní záporák je sice dobrej psychouš ale ten režisér mi přišel takovej otravnej a nezajímavej. Nicméně i tak se jedná o film u kterýho se člověk baví, ale zase nečekejte žádný extrém.

• 23.7.2017  13:02

Asi byla chyba očekávat od tohoto filmu více. Nicméně mám ale slabost pro duchařiny z 90 let, tak jsem se těšil, navíc hodnocení se pohybovalo kolem 65%. Rodina se nastěhuje do baráku kde straší, atmosféra nebyla nejhorší ale byla utopená nudou. Jelikož se jedná pouze o TV film takže na krvi bylo ušetřeno a na efektech jak bysmet. Efekt ducha(monstra) byly strašné. Občasné strašení ale potěšilo a duch dělal docelo zlo. ale herci to totálně pokurvily když tam byl ten sidekick či co to bylo tak se člověk jen směje. Ale i tak nemůžu čict že jsem znechucen, je to jen béčkový film z 90 let na který se zapomělo a tak to taky zůstane.

• 8.7.2017  11:06

Pulse Pounders byl film který měl patřit ke skupině filmů Dungeonmaster, ale film se ztratil a nalezl se až někdy v roce 2013, což je celkem zázrak. Nicméně 77 minut film opravdu netrvá, jeho délka je nějakých 28 minut. Proto filmu netrvá dlouho než se rozjede. Ženská přijde na nějaký zámek kde umřel její milenec a chce ho oživit. Klasický Lovercraft. Co tento kraťas vyzdvihuje jsou efekty hlavně scéna s krysou a člověkem. Combs hraje klasicky svůdníka "hajzla" a jde mu to. Ale na tak krátkou dobu tu je celkem až moc dialogů které moc nebaví. Ale i tak považuju za zázrak že se film našel. Jak obskurita to jde.

• 8.7.2017  10:58
    Fear, Inc. (2016)

Překvapivě slušná konina který doplácí na stupidní plot twisty, tady je každých 5 minut nějakej a je to chyba protože pak to přestane být překvapení a hlavně posledních 20 minut je celkem utrpení. Nicméně první hodina je hodně slušná a ulítlá. I když hlavní postava je nesympatický idiot, tak to zachraňují ostatní herci na který se dá celkem koukat. Krve moc nečekejte, ale plno odkazů na horory, těch je tu dost a bavilo mě je pozorovat a hádat. Hudba je výborná hlavně závěrečný Theme doporučuji. Nicméně film není to nic extra ale na jedno zkouknutí jsem se bavil hodně. Škoda toho stupidního konce.

• 8.7.2017  10:41

Já na tyhle Kaidany asi prostě nejsem. Miluju JAponský horory ale tenhle tip filmu mě prostě nudí. Je tu plno dobrých scén a duchové jsou povedení ale těch 90 minut se strašně táhne a nudí to. Navíc scény třeba kdy si jedna postava půjčuje peníze je zbytečná a takových je tu mnohem víc. Bohužel čekal jsem víc. Ale nedá se vytknout parádní efekty, ale je to sakra málo na to abych si film užil více.

• 8.7.2017  10:33
    Fortress (TV film) (1986)

Překvapivě solidní zapomenutý kousek, který se hodí na zabití odpoledne.Příběh je jednoduchý, únosci unesou celou třídu a zavezou jí někam do lesa. A Rachel Ward se snaží s dětma uniknout. Co mi nejde moc do hlavy byly děcka, co to bylo za třídu že tam jsou 7 letý a 15 letý caparti. Co mi přišlo taky docela divné je že konec filmu se změní na survival a najednou je tu plno krve při tom předtím to nevypadalo že by něco jako krev ve filmu mělo být. Herce moc hodnotit nejde, přeci jen to byly převážně děti kteří nikdy nikde nehráli. Pro mě to je průměr ale v těch sračkách co poslední dobou vidím dávám o 1 hvězdu navíc.

• 3.6.2017  10:24
    Aswang (1994)

Bál jsem se protože Američani kteří chtěj udělat něco ze zahraničí(tady jde o Filipínský folklor) většinou nedopadne dobře, nicméně na tak malý rozpočet se jim povedlo udělat hodně slušný film a celkem i drsný. Začátek se sice táhne ale jakmile se objevý chapadla(ne žádný hentai se nekoná) tak film potěší. Krve je dost, atmosféra je solidní a film mě po první půl hodině bavil. Ale i tak se nejedná o must see nebo něco převratného ale jako taková raritka to postačí dobře.

• 3.6.2017  10:19

Flatliners asi tak 3x horší. Škoda že tady ten malý rozpočet vážně ublížil, protože se rozhodně nedá říct že je to hloupý film ale režie je neuvěřitelně unylá a pomalá. Tam kde se tvůrci mohly otpoutat tak se raději drželi při zdi a každá scéna s feťákama byla hodně špatná ať už herecky tak chováním. Je to škoda protože film měl hodně velký potenciál, ale takhle zůstal tak nějak na půl cesty.

• 3.6.2017  10:09

A sakra těšil jsem se na pořádný trash ale nakonec se mi dostala hodně divná povídková kravina která mě dost zklamala. Tenhle film má velké plusy jako digitální draky či stop-motion animace a má i hodně mínusů, třeba hodně dialogů které nikam nevedou. Celkově jsem čekal zábavu ale dostal jsem naopak nudu. Masky a efekty dobré ale film celkově velká nuda. Malinká zajímavost: Ve filmu měla být ještě jedna povídka která se ale během natáčení ztratila a teprve nedávno se objevila Pulse Pounders a zároveň je to i nejlepší povídka.

• 3.6.2017  10:03

Levný, téměř až amatérský pokus o scifi. Opět na zem spadne ufo kde mimozemšťani jsou jen nijaký mutované potvory, navíc dost blbé, proč polovina ufonů jsou ve filmech tak blbí? Nicméně parta lidí spadne s letadlem a dostane se do chatky kde jsou i predátoři. Film je hodně levný, a nedá se od něj nic čekat. Ale i tak nemůžu říct že jsem se nudil, děje se tu skoro pokaždé něco ale k čemu to je když krve tu je málo a akce taky moc ne. Jediné co mě udrželo byly efekty které byly neuvěřitelně špatné. Pro mě podprůměr(35%) a jen pro hodně skalní fanoušky těchto filmů, zbytek ruce pryč!

• 8.5.2017  09:07

Tenhle film mi hodně dlouho unikal a po zkouknutí jsem nadšen. Parádní komedie s fenomenálním Wilderem který má naprosto dokoalý křik. Ono v tomt filmu nejde ani moc o potřeštěnost spíše jako o přeřekutí. Začátek kde se setá Wilder s Feldmanemje naprosto komediiální zlato. A celkově scény s Feldanem jsou bez chyby. Ke konci film sice trochu začne nudit ale i tak dávám hodně silné 4*. Spolu s Drákulovinama to dělá parádní komediální duo a zároveň poctu hororovému žánru.

<< předchozí 1 2 3 4 32 63 93 124