Campbell

Mám rád játra

<< předchozí 1 2 3 4 32 63 94 125
    • 12.8.2018  13:23
    Bedeviled (2016)

Celkem solidní horor od kterýho jsem nic nečekal. Vraždená aplikace je celkem originální, i když zpracování pokulhává a vypadá že scénář mohl být o všem a né jen o aplikaci. Co mě docela hodně překvapilo bylo jak film vypadal. Čekal jsem béčko až amatérismus ale nakonec film vypadá parádně. Herci sice pravděpodobně našli na ulici protože byly špatní do jednoho ale to u takovýhleho filmu zas tak nevadí. Efekty byly solidní a hlavně hlavní padouch je creepy. Pochvala desingu toho monstra. Atmosféra sice není, gore taky ne ale film je celkem příjemný na nedělní odpoledne.

• 12.8.2018  13:18
    ATM (2012)

Překvapivě hodně solidní thriller o skupině lidí kteří jsou terorizovány vrahem v bankomatu. Co mě docela překvapilo že film má celkem solidní tempo, žádné extra čekání než se dostaneme do bankomatu. Příběh je sice takový obyčejný ale nijak extra nezklame. Co ale zklame je konec, který mi přišel hodně hloupý. Ale to je na vině spíše díky postavám. Je škoda že se o vrahovy skoro nic nedozvíme. Film je hlavně o napětí které postupně solidně houstne. Pro mě celkem překvapení po těch sračkách co jsem viděl nedávno.

• 11.8.2018  10:55

Japonskou verzi nesnáším. O Americkym remaku jsem ani nevěděl a tak jsem ani nic nečekal. Nakonec jsem dostal lehce podprůměrnou srágoru, snad s tima nejhoršíma hercema co jsem viděl. Všichni do jednoho stáli za prd. Film je plný klišé a zbytečností. Celkově jsem moc nepochopil smysl tohohle filmu. Ale vyloženě špatný není.

• 11.8.2018  10:49
    13/13/13 (2013)

Tak tohle bylo slabé i na Asylum. Hlavně co se zábavnosti a ujetosti týče. Film je silně nezajímavý a pomalí a na Asylum poměry i dost levný. Čekal jsem slasher či demon film ale dostal jsem totální nudu, kde jsem nevěděl co se děje a ani mě to moc nezajímalo. Kamera, herci, gore všechno špatně.

• 28.7.2018  18:50

Docela solidní antologie, která ale doplácí na snad to nejhorší vyprávění příběhů. Proč proboha nechat každý příběh hrát 5 minut a pak přeskočit do jiného. To bylo stupidní. Navíc jsem čekal nějaké hlášky od Shatnera. Taky se nestalo. Ale na druhou stranu příběhy byly zábavné a chytře napsané. U tohohle filmu si člověk dobře odpočine a připrav na vánoce(což v tomhle vedru potřebuju :-))

• 28.7.2018  18:43

Existuje už jen pár filmů od Argenta které jsem neviděl a toto byl jedním z nich. A je to sakra škoda protože tohle možná považuju za jedno z nejlepších Giallo vůbec. Je tu sice pár klišé a divné obsazení v podobě Spencera. Ale film je dostatečně napínavej, má dobrou atmosféru a dobrý scénář. Do konce filmu jsem nevěděl kdo je vrah. Finální scéna je vrchol filmu a je natočená parádně. Méně známe giallo ale o to zábavnější.

• 28.7.2018  18:38

Wayansové už nejsou zábavní jako v leteh 2000. A tohle dílo to jen potvrzuje. Ano uznávám je to lepší než první díl ale to moc nepomůže. Začátek je sice zábavnej ale po prvních 10 minutách film padá do těžké trapnosti. Černoský humor je ohranej a rasismus ke konci filmu není tak moc vtipnej. Pochybuju že se Wayansovy aspoň minimálně přiblíží k dokonalosti Scary movie.

• 28.7.2018  18:27

West se vrací a po hodnocení jsem se dost bál. První díl se mi líbil, ale druhému jsem nevěřil. A nebylo potřeba já se bavil skvěle. Sice film vypadá levněji než předchůdce ale to mi nevadilo. Humor byl dobrý, odkazy sice hloupé ale pousmál jsem se a Gutenberg je vtipnej chlápek. Efekty jsou klasické co od filmu čekáte. No nic já si jdu sednout do kouta, lynčujte mě ale já se bavil.

• 28.7.2018  18:18

Wau. Tak tohle zklamalo úplně stejně jako Cloverfield kdysi. A co je na tom nejhorší? Název. On by to byl celkově solidní twist na koni ale díky názvu bohužel známe konec. Film mi přišel docela solidně nudný a postavy jednotvárné. Naneštěstí to zachraňuje famozní Goodman. Tohohle herce jsem měl vždycky rád, ale nikdy jsem z něj neměl strach jako tady. Narozdíl od podobných filmů jako třeba The Divide nebo třeba skoro amatérský Fall out kde jsem cítil tu klaustrfobii, tak tady jsem jí moc necítil, bunkr byl dostatečně velký a tak nebylo moc potřeba. Film zklamal. Je tu pár solidních scén a parádní Goodman ale to film nezachrání.

• 17.7.2018  15:46

Na Cursed jsem byl celkem zvědavý protože JAponský hororu v 1995 až 2005 byly na vysoké úrovni. V dnešní době už mě moc nezaujaly. Cursed bohužel také nazaujal. Viděl jsem že se tvůrci snaží o atmosféru ale bohužel se nedaří tak dobře jako třeba u Ju-on, atd... Plno smrtí a postav samotných je nezajímavých. Aspoň sem tam vykoukne atmosféra ale i tak je to film celkem o ničem.

• 17.7.2018  15:40

Bohužel mě tohle celkem zklamalo. O filmu jsem slyšel chválu a tak jsem se těšil ale nakonec mi to přišlo jak obyčejná nudná krmininálka s pár sci-fi prvky. Herci nejsou sice vyloženě špatní ale postavy jsou ploché a chování a dialogy byly spíše k s míchu. Celkově je film nuda která je stašně dlouhá i na těch 82 minut. Co mě překvapilo byla atmosféra a hudba. Sice to bylo k ničemu ale atmosféra filmu dosti pomohla. Bohužel se jedná o podprůměrný film, na který rychle zapomenu.

• 28.4.2018  22:49
    Gumballův úžasný svět (TV seriál) (2011)

U Adventure Time jsem se nudil a Regular show jsem přestal po 5 dílech sledovat. Zato Gumball jsem dokoukal pomalu na jeden zátah. Takhle šílenej seriál člověk jen tak nevidí. Jediným problémem může být že se mi občas zdálo že neví jestli chce být pro děti či dospělé. Ale to mě nesralo. Seriál je vtipnej a u každé epizody(která trvá sotva 10 minut) jsem měl záchvaty smíchu. Animace je ÚCHVATNÁ, najdesetu všechno od klasické 2D přes 3D po stop motion animaci, prostě všechno. Odkazy na hry byly luxusní. Nemá cenu tady o ničem psát tohle by měl vidět každý aby si udělal obrázek.

• 28.4.2018  22:38

Další z řady filmu kde kravka někoho zabije pak šílí a celý film tak koukáme na nesympatickou herečku. Film je naprosto o hovně a nudil jsem se docela dost. Navíc příšerná kamera filmu rozhodně nepomůže. Všechno je tady špatně. Gore tu sice je ale je to k ničemu když celý film je takhle o hovně. Doufám že další film od Dabrowsky už neuvidím.

• 28.4.2018  22:28
    Escalofrío (1978)

Těšil jsem se protože Simón je režisér který si mě získal peckama typu Slugs či Pieces. Bohužel tahle jeho prvotinka mě moc nebavila. Začátek je sice solidní ale po 20 minutách mě film tak nějak přestal bavit, sice se tu občas objeví solidní scéna ale to už film moc nezachrání. Hororové to moc není a dlouho člověk čeká než se něco stane. Škoda, těšil jsem se. Aspoň že konec má solidní plot twist.

• 14.4.2018  11:40
    Dark Haul (TV film) (2014)

Co k tomu říct, film má hodně dobrých nápadů ale je tak špatně natočen že na tom moc nesejde. Film o monstru který ohýbá realitu je solidní ale jako by tvůrci nevěděli co s tím. Plno scén je o ničem a monstrum samotné se moc neukáže, což je dobře. Tenhle film se bral až moc vážně na to aby jsme se smály špatným efektům. Sem tam se ukáže gore které ale za moc nestojí. Herci jsou příšerní do jednoho. Film je aspoň sem tam zábavnej a finální bitva byla hodně slušná. Ale i tak to je celkem málo. Tady je vidět že dobrý nápad, neudělá celý film.

• 14.4.2018  11:34

Zklamání. Čekal jsem něco více takhle mi to přišlo jako gore detektivka. Atmosféra mi přišla nulová a celej film se podle mě docela táhnul a vrah byl zatraceně hloupej. Aspoň že tu je pár hodně slušných gore efektů které kdyby se ukázaly v zábavnějším filmu tak by byly nezapomenutélné. Takhle ale je to nudná detektivka která má nápad, na Franca není ani nijak moc trashovitá ale je jen prostě nudná.

• 7.4.2018  18:13

Tak nevím no. O filmu jsem nic nevěděl a ani trailer jsem neviděl. A při tom mě film celkem slušně bavil. Prvních 20 minut je sice totálně o hovně ale hudební doprovod se mi dost líbil takže jsem to přetrpěl, pak se bratři dostanou do lesa a kamera, herci a hudba všechno parádní. Ale pak se ukáže monstrum a jeden bratr utíká sem a tam a moc to ani nedávalo smysl. O monstru nic nevím ani se později nedozvíme a celé to vypadá jako kdyby tvůrci nevěděli kudy kam. Škoda přes nudný začátek jsem chtěl dát 4* ale nakonec to zazdilo posledních 10 minut které byly naprosto zbytečné. Ale i tak překvapení, přeci jen jsem nic nečekal.

• 7.4.2018  12:15

Překvapivě hodně solidní, i když ani ne zdaleka "true" jak se film snaží tvářit. Nicméně film mě hodně potěšil, upíry zde nečekejte ani omylem. Film pojednává o životě Tepeše, potažmo jeho rodokmenu. Film vtáhne a já celou dobu nevěděl jestli mít Vlada rád nebo nenávidět. Dobře napsané postavy bohužel vystřídaly hrozní herci. Hlavně hlavní postava Vlada ten herec je silně nevýrazný a nudný. A vše se zdá být až moc levné. Ale i tak film lehce poučí, baví a není na něm nic extra špatného. A pro mě milé překvapení.

• 7.4.2018  11:40

Je mi zle z dnešní generace co sedí furt u fuckbooku a jiných sraček. Proto se těmto filmu vyhýbám obloukem. A i při sledování tohohle filmu jsem se celou dobu ťukal na čelo. K filmu jsem se dostal úplně náhodou a zítra si na film asi ani nevzpomenu. Ale i tak musím uznat že to zas tak špatné nebylo. Celý film se odehrává jen na jedné obrazovce a při tom mě nenudil. Sice je pravda že všichni do jednoho mi byly ukradený, ale dokoukal jsem celý film bez újmy.

• 7.4.2018  11:34

Další díl a další zklamání. I když mám tuhle sréii rád měla skončit v 90 letech, to vznikaly ještě koukatelné díly, ted už to je jen mlácení slámou. Každý díl je horší a horší. A celý jednuduchý děj se snaží každej překombinovat. Škoda protože jsem se těšil a Gulager není špatný režisér a umí udělat dobrý trashe. Film se tak dá pyšnit jenom sem tam krvavou sccénou a pěkným vizuálem, ale to je sakra málo. Škoda, další díl už raději vynechám

• 7.4.2018  11:23

Nic jsem nečekal a ani moc nedostal. Ale musím uznat že to není zas taková srajda jak jsem se bál. A návrat k ruční kameře(narozdíl od shitu Blair witch 2) je dobrý nápad. Co mě ale zklamalo to jak Wingard spoléhá na zvukové lekačky. Kde je doba Blair witch 1 kde se spoléhalo na tajemno. Tady to taky mohlo fungovat a dokonce to i chvíli funguje. Ale když po 10tém pokusu vás vystrašit pomocí zvuku, tak už toho začínám mít dost. Postavy jsou ploché ale vysvětlení proč jít do lesa, nebyl zas tak špatné. Některé postavy mám rád, některé nesnáším. Konec je dobře udělanej a jsem rád že neukázali čarodějnici tak moc. Lehký nadrůměr. Jinak Wingarda musím pochválit za dobrou kampaň.

• 7.4.2018  11:18
    Brain Dead (2007)

Parádní kravina. Film mě dlouho odrazoval přeci jen Tenney nenatočil od roku 1996 nic aspoň průměrnýho, ale jsem rád že natočil tohle. U tohohle filmu je vidět že je točen s láskou, je to splatter který se nebere moc vážně. Příběh je hloupý, postavy a herci k smíchu a klišé. Ale film mě bavil od začátku do konce. Gore je sice levné ale je ho tu docela dost a sem tam vykoukne atmosféra. Masky byly slušné a ccelý film odsýpal. Bavil jsem se dobře.

• 3.4.2018  18:52

Subspecies je série která je hodně neznámá ale zato dost dobrá. A u celé série Nicolaou dokazuje že umí skvěle budovat atmosféru. Dokonce i příběh je solidní. Škoda jen že čím film šel dál tak se zdál lehce nudnější. Ale i tak Radu je kurňa strašidelný a celá atmosféra je hodně solidní. Masky jsou exelentní. Zábavný film který se sice lehce vleče ale i tak se člověk pobaví.

• 1.4.2018  16:54
    Bunnyman (2009)

Chvíli jsem myslel že film bude jen další variancí na Texaský masakr ale pletu se. Film je komedie, protože ani tvůrci nemůžou myslet vážně toho vraha, který běhá v kostýmu zajíce(ironií je že jsou velikonoce:-)). Navíc mi přijde že tvůrci si napsaly poznámky všech klišé. Gore je málo, jsou tu jen cákance krve, dialogy nijaké a celé je to nudné.Film naprosto o ničem. A to má film i další pokračování. Tentokrát ale beze mě.

• 1.4.2018  16:50
    Blood Shed (2014)

Díky plakátu jsem čekal spíše nějaký zombie film, ale nene. Film je o bezdomovcích co maj přeludy, které se začnou dít doopravdy. A hned jak jsem viděl studio U´nkorced, což je jedno z nejhorších společností co jsem viděl, jsem věděl že to bude ve sračkách. A taky že jo, příběh je nezajímavej a postavy tu jsou odporný do posledního bezďáka. KRve tu moc není a celý film je odpornej a dělalo se mi u něj špatně. Fuck this shit.

• 1.4.2018  11:23

Od filmu jsem nic nečekal a ani jsem od něm nic nevěděl, nakonec jsem dostal slušnou podívanou. Ale přeci jen těch 66% co tady má mi přijde přehnané. Komentář bude mít SPOLIERY. Ze začátku film vypadá jak další variance na home invasion, ale nakonec se to zvrtne.Musím uznat že twist jsem nečekal a ten spratek neměl chybu a fakt jsem mu chtěl jednu vpálit, jen občas mi film přišel až moc "over the top" a docela to rušilo. Atmosféra filmu byla solidní, krásně vánoční. Smrti byly obyčejné a humor? Ten mi přišel takovej ne zrovna vtipnej. Navíc tu jsou naprosto nevyužitý Madsen a Warburton. Film mě potěšil, bavil jsem se ale na 4* to není.

• 1.4.2018  11:11
    Big Driver (TV film) (2014)

Salomon je solidní režisér a umí točit akčňák(Povodeň) a i Kingovky(Salem´s lot). Proto jsem se těši. Bohužel Big Driver je ale jen průměrný thriller o znásilnění a následné pomstě. Jsou tu klasický Kingovky nápady, jako že hlavní hrdinka pomalu zešílí, povídá si s neexistující postavou, atd... Ale jinak je to celkem nezajímavý film na nudný nedělní odpoledne. Bello vypadá unaveně a nezajímavě. Kdyby film nebyl podle Kinga tak si myslím že by film nikde ani neuspěl.

• 1.4.2018  11:06
    Pod zemí (2014)

Celkem solidní překvapení, FF je momentálně mrtvý žánr, a ani jsem od tohohle moc nečekal, ale nakonec jsem dostal solidní oddechovku u který jsem se odpočinul. Není to nic světobornýho a byly zde dvě velké věci co mě vadily. PRvní byly herci kteří byly fakt příšerný, od hlavních po vedlejších, navíc mě sralo jak se nikdo ani neušpinil. Sice je to drobnost ale celkem mě rušilo to že několik hodin jsou v katakombách lezou, plavou, atd.. a nejsou téměř vůbec špinavý. Druhá věc levnost. Z nějakého důvodu mi celá kulisa filmu přišla šíleně levná. Ovšem zbytek je celkem solidní zábava s dobrým nápadem.

• 31.3.2018  17:54

Kde začít? Neznám nikoho kdo by měl tuhle sérii rád, jen sebe. Já se u téhle sérky dokonale bavím. A ano hrál jsem všechny díly Resiho a nemusím neustále plivat břečky o tom jak to nemá nic společnýho se hrou. Tohle je pro mě popkornovka u který se moc nepřemýšlí. Mám rád všechny herce zde, a pochybuji že jestli bude nějaký ten restart série že nový film sežene lepšího Weskera než je Roberts, tenhle chlápek se pro tuto roli narodil. Efekty jsou parádní a pár příšer ze hry potěší. Co mě potěšilo víc byla akce která tu je natočena mnohem lépe než v předešlích dílech. Škoda že hudbu nedělal Tomandandy měla větší šmrnc. Akční sekvence tělo na tělo byly parádní a finále kdy Alice konečně dostane svou pomstu mě uspokojilo. Já si sérii užil, a dost pochybuju že vznikde ještě další díl, který by pokračoval s Alicí.

• 31.3.2018  17:47
    Arcana (1972)

Ne opravdu nevím o co ve filmu šlo. Bizarní film, který se nesoustředí moc na příběh ale spíše na obrázy který ve filmu jsou. Bohužel mě to moc nevzalo, asi tak po půlhodině jsem začal zívat. Pak mě něco nakoplo a já film dokoukal do kone ale bez větších emocí. Největší wtf filmu je podle mě posledních 15 minut kde hrajou housle a mi vidíme například: Vlak co zastaví a horníci začnou mlátit na okna, plyvání žab, divný pomalý tanec, osla taženého na střechu....atd. Nevím o co šlo, byl jsem zmaten, ale nic extra jsem nečekal silnější 2*.

<< předchozí 1 2 3 4 32 63 94 125