Campbell

okres Mladá Boleslav
Mám rád játra

<< předchozí 1 2 3 4 33 65 97 129
    • 11.4.2020  12:40

Solidní film který má dvě velké výhody. 1) je dokonalá hudba Hornera, každá scéna ve který je akce je díky hudbě neuvěřitelně napínavá. a číslo 2) je dobrá režie Petersen je skvělý režisér a díky tomu jak film režíruje je film víc než ve skutečnosti je. Plno scén je tu efektních a napínavých a hlavně jsem se nenudil. Efekty jsou velkolepé, jen škoda že i přes snahu mi bylo celkem jedno co se stane s kteroukoliv postavou. Za shlédnutí film rozhodně stojí, lituji toho že jsem film neviděl o dost dříve.

• 4.4.2020  21:00
    Dracula (TV seriál) (2020)

Mám silně rozporuplné pocity. Na jednu stranu první díl byl parádní, hláškující Drákula dobrá atmosféra a zajímavý styl vyprávění. Pak nastal druhý díl a i přes nádherné rekvizity a loď samotný jsem cítil docela nudu a hloupé postavy kromě Agaty mě vůbec nebavily. No a třetí díl byla už parodie sebe sama kde už toho humoru bylo opravdu moc. Třetí díl zachraňuje posledních 10 minut a nádherný soundtrack. Nakonec musím říct že se mi to líbilo ale hlavně díky prvnímu dílu, pak to šlo spíše dolů, s knihou samotnou to nemá moc společného a ten gay podtext mi přišel strašně otravnej(proč Netflix cpe do všech svých seriálu nějaké buzny nechápu), vím že Dracula si dokáže podmanit každého ale šlo by to i jinak než jako ve druhém díle rajdovat na jednom chlapovy. Jestli vznikne někdy druhá série tak bych bral spíše zase minulost než přítomnost. Ale Bang je dobrý Dracula. Hodně slabé 4*.

• 4.4.2020  20:45
    Tiki (2006)

Malá loutka ožije díky voodoo a začne vraždit. Těhlech filmů je nespočet hlavně co se amatérských filmů týče. Tohle je další ze zástupců na kterých za týden zapomenu, ale nemůžu říct že je nejhorší, existují i daleko horší, tady je sem tam vidět i snaha. Sice je příběh slepenec který nedává moc smysl, hlavně ovládání lidí tu je velký wtf. Vražd je pomálu a jelikož se jedná o amatérský film tak se loutka skoro vůbec nehýbe. Ale to jsem tak nějak čekal. Podprůměrná blbůstka.

• 4.4.2020  03:38
    Robot Ninja (1989)

Bookwalter je zábavný režisér. Deadly stinger , Planet of the dinosaur byly zábavné béčka. Tohle mělo dobrý scénář, kdy jeden idiot vymyslí komiksovou postavu a on se začne proměňovat v hrdinu. Nakonec to nebylo tak dobré jak jsem čekal. Je to stále zábavné ale sem tam moc ukecané a roztahané. Nicméně film smrdí až moc levně a amatérsky více než režisérův starší kousek. Ale dá se to zkouknout a sem tam je i zábava jen jsem čekal o malinko více.

• 4.4.2020  03:32

Tak tohle bylo hodně špatné a při tom film sehnal docela solidní herce. Tohle je nudný, špatně zahraný a hovadsky zrežírovaný film. Ani po scénářské stránce není nijak kvalitní ale i tak si myslím že z toho šlo vytěžit daleko více. Jako horor to vůbec nefunguje, není tu nic co by horor představovalo. Nulová atmosféra, málo vražd a hlavně šílená nuda. Jako upířina tenhle film totálně pohořel. Jediné co film zachraňuje jsou fakt herci i když jsou hrozní mám k nim respekt.

• 23.3.2020  20:41
    Odhalení (1999)

Téměř amatérské, téměř k poblití. Hodně velká kokotina plná náboženských keců která se ale snaží hrát na akčňák. Plno naprosto směšnejch scén(ten způsob VR reality byl prostě špatný). Jediné co film trochu zachraňuje je Fahey který je prostě dobrej a charismatickej. Jinak ale ruce pryč.

• 23.3.2020  20:38

Průměrná konina od Rotha který má za sebou horší filmy ale zároveň zábavnější. Tohle je jen hloupá kravina kde parta odpadlíků jde do minulosti kvůli knize! Ano kvůli knize a jejímu spisovateli. Jinak je to kalsika hlavní hrdina se zabouchne do ženský a snaží se zachránit svět. Nebylo to tak špatný jak jsem čekal, akce je tu poměrně dost a film nijak moc nenudí. Jen je opravdu strašně hloupej. Navíc mezi záporákama se tu objevý Kretschmann v jeho prvních větších rolí. Celkem zábavná konina.

• 23.3.2020  18:25

Blockbuster od Harlina který bohužel nevyšel. Je to naprosto průměrný pirátský film s velkým rozpočtem který ale není tak moc vidět. A nezachrání to ani parádní kamera dobrá výprava a sexy Davis. Film je šíleně zdlouhavý a dost jsem zíval. Škoda čekal jsem od toho daleko více. Harlinovy tenhle přešlap ale prominu, nenatočil zatím nic z čeho bych blinkal, což se málokomu povede.

• 23.3.2020  16:51
    Deadly Manor (1990)

Lehce podprůměrný slasher s naprosto příšernými herci a klišovitým scénářem. PArtě mladých se porouchá auto a tak jdou do baráku uprostřed lesů. No a tam čeká už vrah. Vražd je málo a nejsou vynalézavé, ale z filmu vyčnívá taková unikátní atmosféra režiséra Larraza která mě upoutala, na konci jsem si ale řekl že je to opravdu spíše o ničem. Škoda čekal jsem takovej "sleep gem" který jsem nedostal.

• 19.3.2020  09:50

Nebýt té špatné kamery a celkově dobře navržené barvy kde všechno je špinavé tak by film nebyl zas tak drsný. Pro mě je hlavně nudný a Chopper je pro mě nezajímavej člověk. Není to šokující není to ani drsný je to prostě levný film o chlípkovy co chce být slavný ale na mě to totálně nezafungovalo. TAkových kriminálníků je si myslím více než dost.

• 19.3.2020  09:48
    Trick (2019)

Překvapivě brutální ale i tak zdlouhavý slasher, který ale v záplavě jemu podobných, které se tu poslední dobou objevují vykoukne. Bohužel slashery jsou levné na produkci a lákají námětem, to ale neznamené že je film dobrý. Tohle bych ani neviděl ale není měl jsem chuť na podobný film. Je to celkem špatný film ale v dnešní době potěší. Krve je tu více než dost a vražd jakbysmet. Nicméně příběh, motiv všechno to působí strašně špatně. Průměr.

• 15.3.2020  18:51

Obyčejný (dokument) kde jsou sestřihy z různých slavných hororů podbarvené povídání od Pleasencem. Slovo dokument jsem dal do závorek protože se o dokument nejedná opravdu je to jen sestřih scén. Pleasence povídá různý věci ale rozhodně ne takový které by se dali považovat za dokumentární. Vidět to dříve než Halloween, American Werewolf of London bylo by to lepší takhle jen průměr.

• 15.3.2020  18:48

Docela sračka, čekal jsem od Číny daleko více, nejhorší na tom je že film poměrně nudí. Jsou tu sice velcí krokodýlové ale je tu hodně kompozice a keců okolo které silně nudily. A vždycky mi přijde směšný když Američani hrajou v těhlech filmech, je to jako pěst na oko. Nicméně když se objevý digitální krokodýl tak je sem tam zábava. Škoda mohlo to být daleko lepší takhle je to jen podprůměrný film o ničem, režisér se měl víc odvázat.

• 2.2.2020  12:55
    Living Doll (1990)

Starý ne moc známý horor kde se chlap zamiluje do mrtvoly. Film se snaží být až moc šokantní ale nejde mu to, filmů s podobným námětem není nijak moc jediné na co si dokážu vzpomenout je Dellamore Dellamorte a Aftermath a oba dva jsou daleko lepší. Nicméně film má pár scén které se mi líbily ale rozhodně to nestojí za to koukat na celý film.

• 2.2.2020  12:52

Polonia se vrací a jak jsem zmínil u Sharkensteina tak natočí jeden průměrný film a 3 špatný. Tak tenhle se řadí mezi špatné. Bohužel série Camp Blood je průměrná na poměry toho že skoro všechny díly jsou amatérsky natočeny. Tohle je až moc nudné a všechna akce se děje mimo kameru. Pvraděpodobně nejhorší díl.

• 2.2.2020  12:41
    Dolls (2019)

Myslel jsem že nejhorší horory o panenkách točí Andrew Jones s jeho sérií Robert the Doll. Ale Carvin mu to ocenění vzal. Tohle je tak neuvěřitelná sračka že jsem film viděl asi na 3x. Poloamatérská konina kde není nic kvalitního, přitom plakát vypadá a evokuje Demonic dolls, nečekejte nic jako efekty a nečekejte ani krev a už vůbec nečekejte dobrý film, od odpadu film dělí jen respekt k herečce Wallace.

• 2.2.2020  12:32

Film který mi silně připomýnal starší Italské kousky...Bohužel ty horší. Efekty a loutky byly hodně solidní ale silně nevyužity a film se snažil být až moc vážný, spíše si myslím že trošku humoru by filmu sedělo více. Efekty jsou dneska úsměvné a herci jsou přišerní. U filmu jsem se celkem bavil ale není to moc film který si chci pustit znova.

• 2.2.2020  12:26

Podprůměrný prakticky neznámí film který neví jestli chce být špionážní, sci-fi či čistokrevný horor. Film mě moc nebavil a přišel mi strašně roztahaný, navíc se snaží všechno moc vysvětlit. Jediné co se mi líbilo byly rekvizity které byly parádní a hlavně kulisy které jsou dokonalé, ale jinak spíše ruce pryč.

• 2.2.2020  12:22

Tak tohle bylo od režiséra dvou filmů kterým jsem dal tady 2*? Sakra tak tímhle si vše vylepšil. Pravda je že film lehce zestárl a sem tam hranní malých holek není úplně ono. Ale tenhle film musel být opravdu šokující na svou dobu. Škoda že je film tak silně neznámý a nepomohlo tomu ani jméno Hammer který film produkoval. Celou dobu jsem nevěděl jestli si holky vymýšlí nebo ne film držel v napětí dostatečně dlouho. Hodně dobrý film u kterého lituju že je tak neznámí. Plnému hodnocení unikl opravdu jen o vlásek.

• 1.1.2020  13:13

Trochu šikanovaný film který není vyloženě špatný. Jsem celkem fanoušek DOOMA a nemůžu se dočkat Doom Eternal ale přijde mi že plno lidí tenhle film hejtí jen kvůli ženský.....Což je neuvěřitelné zrádcovství, kde je sakra Doom Guy? Nicméně scénárista musel přijít s nějakým scénářem ale změnil tu nejzákladnjší věc. Plno odkazů potěší a akce je celkem dost. Nejvíce se mi líbil konec v "pekle". Mohlo to být 1000x lepší ale i horší.

• 1.1.2020  13:09
    Tail Sting (2001)

Dobrá prdel o letadle kde je obří škorpion. Tohle by mě bralo kdysi, bohužel jsem to viděl až teď takže nic extra ale ocenil jsem že CGI tu je málo.....Což je možná proto že tu je i málo škorpiona samotného. Je to béčko jako vyšije, není to moc dobré ani špatné já se celkem bavil ale v téhle době vzniklo i plno lepších podobných filmů(například KOMODO).

• 1.1.2020  12:45

Film který trvá asi 50 minut z toho 10 minut před filmem jsou ukázky které udajně k filmu patří. Film kvalitativně patří spíše na youtube protože kvalita všeho je otřesná od kamery po herce až po samotné vraždy. Amatérská kravina která má solidní plakát, to je ale všechno. Ruce pryč.

• 1.1.2020  12:42

Tak tohle mě zklamalo. Jako fanda hororů s loutkama a fanda Puppet Master jsem čekal daleko více. Je tu vidět větší prachy a je tu vidět velká snaha režsiérů a rozhodně to jsou fandové. Ale co zklamalo jsou loutky. Na to že film má větší budget tak se tu loutky hejbou ještě méně než v předchozích dílech a film staví jen na gore, které je vydařené ale nestačí mi. Navíc scénář od Zahlera? Čekal jsem daleko více. Tohle hodně zabolelo.

• 1.1.2020  12:14

Tak tenhle film jsem jako malej miloval a sjížděl ho skoro každý týden. Dnes je to jen úsměvná taškařice a takové klasické řemeslo u kterého se nemusí moc přemýšlet. Ale Hyamsovy se nemůže upřít snaha. Efekty jsou perfektní a skákání ze žánru do žánru ať už neoriginální(Waxwork to už udělal dříve ale to byl sko z hororu do hororu) je parádní a líbil se mi i nápad že hlavní hrdinoví musí najít vždy zrnění. Dnes již si dokáži všimnout neduhů a problémů co film má ale i tak nostalgie dosáhla a já se bavil.

• 1.1.2020  12:10
    Past bosorky (1989)

Asi jsem od Tenneyho čekal něco víc. Mám rád duchařské horory z 80 let. Tohle mě ale moc nebralo převážně proto že se film až moc táhne. Vidět to před 10 lety slintám, dnes je to unylá a celkem hloupá báchorka. Prakticky jediné co pochválím jsou některé efektivní scény kde se scénárista snažil nacpat atmosféru ale zbytek nic extra. Spíše zklamání.

• 30.11.2019  13:44

Opět Polonia, opět sračka a opět nevím jak hodnotit. Film od režiséra je pro určené publikum já se na tyhle filmy podívám sem tam, občas to vyjde(Sharkenstein) občas ne(Jurassic prey). Tohle je spíše z druhého soudku. Filmů o Amytivillu bylo už nespočet a tohle je fakt srajda s pavoučí ženskou která se ukáže ale až na konci. Prostě nic moc, ale viděl jsem daleko horší břečky.

• 30.11.2019  12:53
    Lycan (2017)

Tak tohle byla strašná sračka. FF který neví co chce být, jestli slasher nebo vlkodlačí horor. Navíc se do konce snaží ze sebe udělat něco víc, jako že tu tvůrci nasrali psycho prvky. V tomhle filmu funguje jen málo věcí. Strašné hovno.

• 30.11.2019  12:48

Solidní slasher. O filmu jsem nic nevěděl a čekal jsem břečku, nakonec mě film celkem bavil. Má pár solidních vražd a dobrého vraha, takový dědek s černými oči. Nicméně co je škoda že film nemá téměř žádnou atmosféru. Film se sice táhne ale prakticky se tu neustále něco děje. Škoda naprosto stupidního konce. Za mě celkem překvapení na které ale zapomenu, nýbrž se nejedná o nic co bych neviděl.

• 30.11.2019  12:11
    Krysy (2001)

No tohle byla kravina. Film který se odehrává v Ghettu kde ICE-T vybírá prachy od chudích co bydlí v podnájmu, do toho háže drsňácké hlášky které nejsou drsné a Washington do toho má armádu krys jako nějaký ghetto krysař. Do toho špatné efekty krys a je vymalováno. Mělo by mě to bavit? ANO! Ale nebavilo film se dost táhne a scénárista tu nandal až moc postav. Škoda mohla to být prdel ale nakonec zklamání.

• 30.11.2019  12:07
    Phantom Town (1999)

Tak tohle vidět tak v 15 letech tak to vynáším do nebes. Dnes je to pro mě bohužel průměrnej trash kterej jsem ale čekal daleko horší. Klasický scénář kdy děcka zachraňují svoje rodiče. Je to dětský horor který se ale nebojí a má občas koule. Ne že by tu bylo hodně krve ale dokáže občas navodit atmsoféru. Všechnu tu je neuvěřitelně levné. Od rekvizit po efekty až po masky. Herci nehrají, hudba je strašná ale film příjemně uteče. Doporučuji na nedělní poledne. Čekal jsem horší ale bohužel v dnešní době žádný zázrak.

<< předchozí 1 2 3 4 33 65 97 129