Planet Outlaws (1953)

Původní verzi jsem neviděl ale asi ani není o co stát. Planet outlaws nevybočuje od béčkových scífek z 50 let. Naivní, hloupoučký. Sem tam byla dobrá scéna ale spíše se jedná o nudný dobrodružný film. Buster Crabbe je zábavný v roli ale celý film neutáhne.

The Phantom Planet (1961)

No tak ze začátku celkem solidní scifi béčko. Postupem času se ale film semlel do nudné robinziády. Kde  hlavní hrdina bojuje s postavama z jiné země. Navíc boje jsou celkem nudné(hlavně ten boj s tyčí či co to bylo). Škoda první půlhodina, kde jsou hlavní postavy na lodi a první střetnutí s liliputama byla zábavná.  Herci byly spíše nudní. Škodarežisér Marshall měl zůstat spíše u herectví to mu šlo lépe.

Black Dragons (1942)

Celkem koukatelné béčko. Lugosi zde opět hraje hajzla a rovnou dvojroli. Sem tam vykoukne atmosféra ale jde spíše o kriminálku, navíc pár scén je tu nesmyslně hloupých. Nebýt tak krátké stopáže tak bych šel mžná s hodnocením ještě níž, takhle je to ale film na který zítra zapomenu.

Galaxy Invader (1985)

Dohler natočil další sračku která hraničí se silným amatérismem ale opět se mi to líbilo, tentokrát ne jako další Dohleorvy filmy, ale i tak se jedná o zábavnou koninu. Mimozemšťan ztroskotá a zanechá za sebou jakousi kouli. No a tu najdou vidláci. Překvapilo mě že mimozemšťan není takovej hajzl jako většina těch vidláků, kteří chtějí jen zbohatnout. Takovej trochu ET :-) Nicméně vše je špatně. Herci jsou neskutečně tupí, maska levná a hudba amatérská. Nicméně je to aspoň zábava.

Ercole e la regina di Lidia (1959)

V 50 a 60 letech vznikalo docela tuny filmů o Herkulovy z Italské produkce. A já jsem si dal za úkol dohnat tyto resty. Nicméně ani jeden film nebyl nijka extra dobrý. Nejlepší je Hercules at the Center of the Earth. Tenhle díl je jako ostatní...celkem nudný. Produkce a akční scény jsou moc fajn, i když akce je docela srandovní. Ale ve filmu je až tuna keců o ničem. Škoda není to nijak extra špatný ale ani moc dobrý. Tak a já jdu na další filmy s Herculem.

The Incredible Petrified World (1957)

Neškodná blbina, která je hodně levná a špatná ale celkem je i zábavná. Film má tolik logických děr až je to neuvěřitelné že si toho tvůrci nevšimli, nebo je to prostě nezajímalo. Mohlo to být o dost lepší ale levnost filmu je tu vidět na každém krokul Téměř žádná akce a spíše jen keci. A ten dědek co žil v jeskyni několik let... To byla docela síla. Nicméně čekal jsem to daleko horší . Sem tam zábavnost a délka filmu i pomohla. Ale nic extra se nekoná.

Abyssal Spider (2020)

Těšil jsem se....A to hodně. Chtěl jsem něco ve stylu Sector 7. Ale nedostal jsem z toho nic. Je to spíše drama o námořnících. Samotný pavouk se objevý minimálně a nezpůsobí ani moc rozruchu. Herci se sice snaží a satným tvůrcům určitě šlo o hodně protože film samotný vypadá parádně ale celkově je to zívačka s občasnou scénou s pavoukem. Zklamání.

In Search of Darkness (2019)

Nebudu se tu rozepisovat moc dlouho ale tenhle dokument je opravdu pro milovníky hororu. Jsou tu rozhovory s velikánama hororua spíše to vyzní jako takový vzpomínkový blog. Miluji scény kdy se zaměří na méně známé kousky. Rozhodně doporučuji a už se nemůžu dočkat druhé části a budu doufat že bude ještě monumentálnější.

Tha se do stin Kolasi, agapi mou (1999)

Tak tohle mě silně nebavilo. Netuším o čem film byl a nechci to ani zjišťovat. Dialogy o ničem a 3 lidi v domě kde se nic neděje. Porno scény nejsou porno scény ale jen erotické krátké scénky. Když nepočítám konec tak žádné vraždy. A konec je divně ustřihlej. Prostě mindfuck který mě vůbec nabvil.

L'altro inferno (1981)

Mattei natočil v té záplavě sraček sem tam kvalitní filmek. A The other hell je jedním z nich. Mattei opustil od přemrštěného násilí, porno scén a vybudoval solidní atmosféru které je hodně dobře natočené. Jediné co film sráží na kokena jsou některé roztahané scény a herci kteří byly neuvěřitelně špatní. Ale jinak palec nahoře protože jsem čekal svoje peklo a nedostal jsem takže Other hell můžu doporučit.