Lego Masters (2022) (pořad) odpad!

Jako po včerejšku co jsem viděl první díl, mám rozpačité pocity. Nevím jestli to tak bude i v dalších dílech, ale aby člověk čemu se tvl věnuje 8h, zapracoval na detailech, které ve finále byli úplně zbytečné, za pár vteřin někdo jen tak rozflákal, tak mě to moc hlava nebrala no. Ta slovenská "hvězda internetu" mě také moc nezaujala teda, má takový divný výraz...

Praha - den & noc (2022) (pořad)

Tvl co to je chujovinu?🤣zkouknul jsem asi tak dvacet minut a stačí jako, na rozdíl od těch lidí co ze sebe dělají blbečky, mám ještě něco v hlavě🤣🤦co kvůli prachům lidí v dnešní době neudělají, lopatu do pracky a makat, bych je naučil 👍

Ano, šéfová! (2018) (pořad) odpad!

Co to je jako je?si říkam, hned od prvního dílu🤣dvojice jak z jineho světa. Hrají si na profiky, ale stejně prd velebnosti. Synacek mi přijde jak rozmazlenej fracek, když něco vysvětluje a myslí si jaký je odborník. Nevím kde je Príma vyhrabala, ale dávám jim tak měsíc dva a bude pořadu konec. Itáliàno bambino pak může dělat chytráka někde jinde

A je to naše! (2017) (pořad)

Docela trapárna a jak se hned objevila v telce, tak hned také zmizela, ani vidu, ani slechu. Kdo tohle vymyslel by mě zajímalo, těžké otázky, kdo to má jako vědět? :-D

Já, Kajínek (2017) (seriál) odpad!

Člověk až nevěří svým vlastním očím, co se tady v té zemy u nás děje. Jasný důkaz toho, že Prima udělá v zájmu sledovanosti cokoliv. Kdyby pustili kohokoliv jiného vraha, tak budou stepovat u brány při vypouštění zvířat z vězení a budou chtít z toho vyždímat co nejvíce. Mě to bylo jasné hned, jak jsem viděl jak si ho odtahovali hned do auta, přímo od věznice, že to nebude jen tak na pokec. Tímto pořadem u mě Prima klesla hodně hluboko!

Modrý kód (2017) (seriál) odpad!

No tak to je pecka teda :-D popravdě sleduji často ordinačku, tak jsem si říkal že Prima chce konkurovat z nemocničního prostředí, ale totálka vůbec :-) slátanina, komedie, hraní na hrdiny a stejně o ničem ... k tomu hudba světoznámých hitů, to nemají na svou hudbu?prostě komedie se to spíš mělo jmenovat tenhle žánr, ne drama psychologický ...

Policie v akci (2017) (pořad) odpad!

Věti krávovinu jsem v životě neviděl. Všechno nahrané, umělé až to bolí. Co si jako my lidé z tohoto pořadu máme vzít?

Take me out (2017) (pořad) odpad!

Po shlednutí dvou dílů, musím konstatovat že něco tak strašného jsem v životě fakt neviděl :-D 30 plastikových "nádher" které jsou stejně najaté (co jsem tady našel někde na webu) oblbují pár minut nějakého zoufalce, který jde do téhle zábavy stejně jen kvůli penězům, jinak si to nedokážu vysvětlit, kdo by byl tak hloupej :-D bože, rád fakt vzpomínám na Rande z Novy kdy ho vysílala v 90letech, to byla aspoň normální zábava, u které se člověk fakt aspoň pobavil, a né tady čučet na vymaštěné nádhery které melou hovna :-D

Všechno nebo nic (2017)

Včera jsem byl na tomhle filmu v kině, a musím konstatovat že se opravdu moc povedl :-) na to že jsem chlap, tak jsem se i trochu zasnil jak je tenhle svět krásný když člověk touží po lásce. Když to začalo jiskřit mezi Táňou a Michalem, tak to hned bylo zajimavé :-) sexuální scény byli moc super, nečekané a zajimavé, prostě ze života :-) za mě 5hvězdiček ...

Co na to Češi (2016) (pořad)

Moc zajímavé komentáře tady jsou na hlavu tohoto super zábavného pořadu, já ho rád sleduji a vůbec se za to nestydím, pravda u toho Matonohy, občas mu nejde rozumět, ale co?je to zábavné, člověk se občas i něco dozví nového. Jak se zmiňuje napodobenina pořadu 5proti5, no tak co?je to podobné, ale nový formát prostě. Hlavně, jak všichni tady říkali že to brzy skončí, je zajimavé že to pořád valí, ale oproti na konkurenční telce pořad A je to naše!, po tom se zaprášilo, ani dívak nemrknul.