Pan Nikdo (2009)

Od tohoto filmu jsem čekala hrozně moc, tak se není čemu divit, že mě zklamal. Jak už psala spousta lidí, je to velká změť krásných obrazů, ale ve výsledku nezůstane vůbec nic co by mě naplnilo oným užasným pocitem z dobrého filmu. Námět je sice zajímavý, ale provedení mi nesedí. To co bych ovšem na tomto filmu vyzdvihla je muzika, která celý film posouvá v hodnocení trochu výš.

Twilight sága: Zatmění (2010)

Natočit takovouhle blbost tak dobře, to už musí být člověk opravdu Pan režiser. David Slade předvedl, že narozdíl od Chrise Weitze si tak může nejen říkat, ale nosit to klidně i napsané na čele. Weitz by se měl hodně stydět, protože jeho film se nedál se Sladovým ani srovnat a to ješte neschytal nejhorší díl Twilight ságy jako chudák Slade.

Legie (2010)

Paul Bettany je snad chameleon, ten zvládne zahrát uplně vše, což je taky jeden ze dvou důvodů, proč tomuto filmu dávám tři hvězdičky. Dalším důvodem ja pák zajímavý námět, který sice nemá úplně zdařilé provedení, ale i tak si myslim, že co se týče hororů a filmů o apokalypse, tak tenhle ten snímek je průměr, proto tedy tři hvězdičky.

Alenka v říši divů (2010)

Moc mě mrzí, že jedno z nějvětších očekávání letošního roku, mě zklamalo. Nevím čím to, ale během celého filmu jsem se kousala nudou a k lepší zabávě mi ani moc nepomohly opravdu povedené scény s Helenou Bonham Carter. Tohle se Burtonovi nepovedlo, sice to nebylo tak hrozné jako Planeta opic, ale do Velké ryby nebo Karlíka a továrny na čokoládu to mělo hooodně daleko. Z takhle špatného výsledku se dá vyvodit jen jediné, buďto máš Time velmi živou fantazii a nebo moc málo. Malá rada pro příště, pokus se nevybírat pisničky od tak "znamenitých" zpěvaček jako je Avril Lavigne popř. Miley Cyrus, to už tam pak rovnou může zpívat Lunetic. Jelikož ale věřím v posvátnou neomylnost Tima Burtona, pokladám tento krach výlučně za chybu Walta Disneyho.

Na sv. Valentýna (2010)

Sice se nejedná o velkolepé filmové dílo, ale žádný propadák to rozhodně není. Já vidím příjemnou romantickou komedii se spoustou vydařených scén, některé mě dokonce rozesmáli. Nejspíš jsem čekala od takového hereckého obsazení a Garryho Marshalla tošku víc, ale pořád je to příjemná oddechovka, ke které se možná někdy ráda vrátím.

Keith (2008)

Tak nějak moc nevím jakt tenhle film hodnotit.... Ze začátku mě hodně nudil, pak se trošku rozjel a konec ho vylepšil. I tak se ale nemohu ubránit dojmům, že podobných filmů je fůra. Jesse McCartney mě neuvěřitelně lezl na nervy a jenom utvrdil v tom, že hrát neumí. Co se týká zbytku filmu, tak nejvíc bych asi vyzdvihla soundtrack, který je jako jedna z mála věcí na tomto filmu vynikající. Je to taková lepší, originálnější a hlavně ne tak přeslazená DLOUHÁ CESTA, ale i tak tento film na 78% rozhodně nemá.

Imaginárium Dr. Parnasse (2009)

Terry Gilliam je bravůrní režisér s neovladatelnou fantazií, která tomuhle filmu místy maličko ublížila. Když tedy pominu jeho "neschopnost" natočit přehlednější a logičtější film, tak nacházím spustu věcí, které mě na tomto snímku ohromli. Tak především to bylo herecké obsazení, které bylo velmi dobře vybrané. Teď nemyslím jen Heatha popř. Johnnyho, Juda a Collina, ale překvapila mě i Lily Cole, jež byla nadočekávání skvělá. Další co na tomto filmu musím vyzdvihnout byly digitální efekty a v neposlední řadě bych pak chtěla pochválit Toma Waitse, jehož ztvárnění ďábla bylo velmi zajímavé. Sice jsem si poslední rozloučení s Heathem Ledgerem představovala trošku jinak, ale i tak dávam filmu čtyři hvězdičky.

Avatar (2009)

Kdo by řekl, že z tak neoriginálního námětu se dá udělat tak skvělý film!!!!!Smekám před Jamesem Cameronem....

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Aaaaaaaaaaa. Tak u tohohle filmu vážně nepochopím kdo může dát víc než tři hvězdičky. Celý film se neuvěřitelně táhne, že jsem si místy neodpustila přetáčení, herecké výkony jsou mizerne, což ostatně vyplývá z mizerného scénáře. Docela by mě zajímalo , kde tady někteří dotyční našli zápletku......Podle mě je zbytečné cokoliv dodávat, snad ještě, že nejhorší na celém filmu byly "romantické" pohledy a scény mezi Bellou a Edwardem, které působyly asi tak věrohodně jako Arnold Schwarzenegger v komediích....

Super drbna (2007) (seriál)

Nejspíš většina z vás namítne, že je to jen stupidní teen serial, ale ja si nemůžu pomoct. Neustále intriky Blair a Chucka mě nepředstavitelně baví, sice mám občas mindrák z toho jaké oblečení herci nosí, ale budu holt muset potlačit svou závist a s klidem prohlásit, že se jedná o skvělý seriál. Xo Xo lucieK