C0r0ner

okres Plzeň

<< předchozí 1 2 3 4 27 53 79 105
    • 21.5.2018  20:33
    Verdikt (1974)

Herecky skvělé, dokonce i námětem zajímavé, ale nemůžu si pomoct - prostě mě to moc nebavilo. Nevím, čím to je, ale nedokázal jsem se vžít do děje, který byl sice dobře nastavený a rozjetý, ale myšlenky mi ubíhaly jinam, a prostě jsem se nezvládl donutit držet pozornost. 60%

• 21.5.2018  19:58
    Mrazivá tajemství (TV pořad) (2016)

Ne vždy to drží skvělou kvalitu, ale prdel je to ve většině případů excelentní, nehledě na parádní zapojení reálných lidí. Navíc si Mrazivá tajemství dělají srandu z církve, což mě dokáže pobavit kdykoli. A když se k tomu přidá hate ze strany stupidních lidí, je o senzaci postaráno. 95%

• 20.5.2018  14:33

Ještě větší hrůza než Brazil a už i ten stál za to. Pár myšlenek sice bylo hodně nosných, ale bohužel zabalených do příšerného nelogického, otravného, nesmyslného a hloupého obalu, že mě fakt sralo na to koukat. Gilliama jako umělce uznávám, ale jeho produkce mě občas fakt dost mine. 25%

• 18.5.2018  17:05

Scény ze zdevastované Hirošimy neskutečné, to se jen tak nevidí. Bohužel ale trvaly pouze deset minut, přičemž zbytek filmu jsou kecy o hovnech a nereálná nemoc z ozáření, která pět let stagnuje a pak zčistajasna kosí lidi. No. Potenciál obrovský, ve zmíněných deseti minutách vytěžený na maximum, ale ve zbytku nekoukatelně nudný. 25%

• 16.5.2018  23:19

Problém tohohle filmu je ten, že je už jsem všechno v něm obsažené viděl někde jinde a lépe. Spousta dobrých nápadů je proto pohřbená v průměrnosti a bohužel i nudě, což jsem od Scotta nečekal. Mít to tak hodinu a půl, mohlo z toho něco i být, ale takhle vážně není moc o co stát. 55%

• 15.5.2018  12:46

Sice to mohlo být o kousek kratší, ale těch pár dní bylo pořád ještě natočeno tak strhujícím stylem, že nemůžu než hodnotit plným počtem. Psal jsem to už mnohokrát, nicméně mě mrzí, jak všechny národy kolem nás točí dobré filmy (tohle, Volyň, Neznámý voják...), zatímco my se zmůžeme jenom na píčoviny (Bůh s námi). 90%

• 13.5.2018  22:02

Logické a pravděpodobné to bylo jako moje čestné členství v českobratrské církvi. Každý donáší na každého, každý o každém všechno ví, a přitom se navzájem všichni likvidují. Nehledě na samoúčelnou erotiku, která nefungovala už vůbec. Ve srovnání s hůř hodnocenou Atomic Blonde (wtf?) průser. 40%

• 13.5.2018  11:39
    Kon-Tiki (2012)

Původní Heyerdahlův dokument nebyl špatný, ale ani tak se nejednalo o kdovíjaký skvost. Kon-Tiki mi přišlo o velký kus delší, než by bylo vhodné a navíc se v něm objevovaly scenáristické taháky (žraloci všude), aby se na to člověk vydržel koukat. Pokud něco, tak originální verzi. 55%

• 12.5.2018  08:54
    Noční hra (2018)

Očekávání jsem neměl žádná, ale výsledek mě moc mile překvapil, když jsem se mnohokrát smál nahlas skvělým vtipům, které připravil parádní scénář a veselí herci, které celé natáčení muselo ohromně bavit. Samozřejmě že to není kdovíjaký festival geniality, ale jednoduchá prdel, kterou mám ovšem moc rád. 95%

• 8.5.2018  10:25
    Mr. Church (2016)

Že si na takovéhle filmy vážně nepotrpím, ale když se trefí tématem, je o úspěch postaráno. Krásně tady bylo vidět, jakou má pro nás osud předem připravenou dráhu, kterou není radno násilně měnit. K tomu Eddie Murphy v nejlepší roli, v jaké jsem ho kdy viděl, takže velká spokojenost. 90%

• 6.5.2018  15:16

Vlastně jsem se u toho dost nudil, což je u filmu vždycky velký problém. Prostředí sice excelentní, ale skoro to nebylo vtipné, postava Black Panthera mě vlastně nezajímá, a vůbec to mělo klasický průběh všech sólovek, kterých už jsem viděl spoustu. Náhled do Wakandy fajn, ale určitě bych se bez něj obešel. 60%

• 6.5.2018  15:12

Sice mi přišlo, že to mělo nějaké tři hodiny, jak se to ke konci táhlo, ale pořád do plusů patří zajímavé prostředí, které kromě Persepolis není zdokumentované, a především překvapivá vtipnost celého příběhu, který paradoxně popisuje dost neveselé události. Žádný zázrak, ale jednorázově v pohodě. 70%

• 5.5.2018  08:45

Počáteční skepsi okamžitě vystřídalo nadšení, když na scénu vstoupil řízek Thanos se svými parádními veliteli a začal drtit bandu hrdinů, aniž by se příliš zapotil. Mělo to vtip, špičkovou akci, záporáka, který má duši a pořádný cíl, a smysl. Když srovnám Thanose a idiota Steppenwolfa z Justice League... Marvel drtí DC na všech frontách a Infinity War to jenom dokazuje. A konec? Wow, v takovém filmu nevídané a já doufám, že se to někdy v budoucnu nějak neposere, nevrátí se čas, neoživí se hrdinové... Snad. 100%

• 3.5.2018  13:41

Typická dvojka, kde invence a smysluplný děj ustupují touze po rychlém výdělku. Vtipy fungovaly i tentokrát a díky kraťoučké stopáži to i pěkně uteklo, ale vnitřně neměl film vůbec žádnou hodnotu. Šaškování ústřední dvojice mě ale bavilo, takže to nakonec vytáhlo alespoň na průměr. 50%

• 1.5.2018  13:52

Průměrný animák = nadprůměrný film. Vidět to v době vzniku, neváhal bych s plnou palbou, dneska je to takové normální, nicméně já mám pro kreslené filmy slabost, takže proto ta čtvrtá hvězdička. Dokonce to byla i celkem sranda, takže vůbec nelituji, že jsem se na to podíval. 70%

• 30.4.2018  22:54

Ty tři hodiny stopáže na mě byly přece jen trochu moc, ale jinak se jedná o parádní válečný film z neokoukaného prostředí mapující pro nás netradiční události. Dají se vidět i lepší filmy, ale na evropskou provenienci je to velmi nadprůměrný počin, o kterém si domácí kinematografie může nechat leda tak zdát. 85%

• 30.4.2018  14:35
    Mr. Brooks (2007)

Někde kolem půlky mi ten scenáristický spletenec vůbec nedával smysl a upřímně jsem si myslel, že to celé půjde do prdele, ale nakonec to mělo logiku a vlastně to vůbec nebylo špatné. Demi Moore v úloze detektiva a Kevin Costner jako psychicky nemocný vrah se mi navíc líbili, takže spokojenost. 80%

• 29.4.2018  16:29
    Velký dar (2017)

O Evansovi jsem velké mínění neměl, ale tady ukázal, že rozhodně umí víc, než jenom mlátit emzáky štítem. Příběh mi připomněl Willa Huntinga s menším přesahem, zato více emocemi díky dítěti, kolem kterého se motají neřešitelná principiální dilemata. Kurevská paráda, kterou jsem vážně nečekal. 100%

• 29.4.2018  16:24

Konec smazal všechny nelogičnosti, které mi do té chvíle vadily, a celé to dalo perfektní smysl. Jestli by bylo v reálu možné vymyslet tak excelentní plán, netuším, ale na obrazovce se mi to líbilo. Když k tomu přičtu dobré herce a parádní závěr, musím říct, že kromě lehce nadsazené stopáže tomu není co vytknout. 85%

• 28.4.2018  08:43

Spokojenost. Nejenom, že ta hodně dlouhá stopáž uteče jako nic, ale především se mi strašně líbil scénář, který se dá nazvat jediným slovem - chytrý. Žádná klišé, drsná realita, parádní konec a tempo, které po celou dobu nepoleví. Přesně takhle si představuji film, na který se rád podívám znovu. 90%

• 28.4.2018  08:40
    Snowden (2016)

Stone jako obvykle sype sůl do rány amerického vředu a ukazuje, jak je celá společnost jenom umělý konstrukt kontrolovaný nějakými vědátory například v Langley. Netuším, kolik pravdy v tom bylo, ale věřím, že hodně, protože přesně takhle si představuji dnešní svět. 75%

• 28.4.2018  08:38
    Duel (TV film) (1971)

Na povídku ideální, ale devadesát minut to na můj vkus prostě nemělo šanci utáhnout. Hodinu tak maximálně... Nápad a zpracování ale samozřejmě špičkové, ono vystačit si s jedním hercem a dvěma auty není prdel, nicméně mi přišlo, že se to od půlky už dost motalo ve spirále. 65%

• 26.4.2018  21:06

Pá věcí mi přišlo dost nepravděpodobných (ač podle skutečné události) a celkově mě to až tak nechytlo. Na dané téma jsem totiž viděl už lepší filmy (Dogani a Kolonie), takže jsem i přes slušnou trýznivost věděl, co jak bude, a tím pádem jsem se do toho celou dobu nedokázal pořádně vžít. Ale špatné to nebylo. 70%

• 25.4.2018  15:49
    Koleje osudu (2013)

Na Most přes řeku Kwai to nemá, to je ještě jiná liga, ale jako komorní drama o velmi zajímavém a drsném prostředí to funguje skvěle. A je to především Colin Firth, který svým výkonem z tohohle filmu dělá něco víc než jen průměr. U mě samozřejmě hraje roli záliba v historii, ale i pro ostatní to nebude ztráta času. 85%

• 23.4.2018  21:38

Logiky a pravděpodobnosti je v tom jako v Bibli a Koránu dohromady, ale já prostě na tyhle tupé jednoduché výplachy koukám stokrát raději než na umělecké rádoby hluboké debilní sračky, u kterých se člověk může akorát tak posrat nudou. Tohle byla sice hloupoučká píčovina, ale bavila mě, takže v pořádku. 50%

• 22.4.2018  18:36
    Nikdys nebyl (2017)

Zajímavé to bylo do chvíle, kdy jsem zjistil, že celý zbytek filmu zajímavý nebude a že se nic nestane. K tomu vyloženě rušivý a otravný soundtrack a matoucí prostřihy z minulosti, které neměly vůbec žádný smysl. Trvat to ještě o pár minut déle, šel bych s hodnocením ještě níž, ale i tak to byla celkem bída. 30%

• 22.4.2018  18:34
    Mami! (2014)

Steve možná trpí ADHD, ale zároveň je to dementní rozmazlený kokot a jeho matka je hloupá neschopná kráva, takže bych s tou diagnózou byl poněkud opatrný. Ono totiž prevence a dobré rodinné prostředí vyřeší kdeco, takže se z kluka nemusel nutně stát takový vypatlaný kretén. 50%

• 22.4.2018  18:32

Ač je to hodně slušná prdel, musí si každý uvědomit, že to zabíjení, zatýkání a mučení se opravdu dělo. Historicky je to tedy velmi hodnotné dílo a i pro ty, kterým dějepis nic neříká, skýtá film mnoho zábavy plné kurevsky černého humoru. Uteklo to jako nic a bavil jsem se dobře, takže spokojenost. 85%

• 22.4.2018  18:27

Smutné na tom je, že to fakt je asi pravda a že takhle nějak vypadá vrcholová domácí politika. Naštěstí je to zároveň i slušná prdel a každý, kdo má o politice trochu ponětí, se musí dobře bavit. A zapojení čelních politiků vidím jako perfektní nápad, který dal filmu parádní náboj. 85%

• 15.4.2018  15:41
    12 Strong (2018)

Tak nevím, co se komu nelíbí. Já jsem nadšený z parádního válečného filmu, kde talibánské opice padají k zemi v neskutečném killcountu a dvanáct řízků z nich dělá sekanou v pěkně špinavé a reálné válečné akci. Spolu s Benghází a Na život a na smrt další excelentní řežba s teroristy, jejichž zabíjení mě nikdy neomrzí. 95%

<< předchozí 1 2 3 4 27 53 79 105