C0r0ner

Ondřej Koželuh

okres Plzeň

<< předchozí 1 2 3 4 28 55 82 109
    • 21.8.2018  13:53

No, řekl bych k tomu asi to, že mi to nepřipadalo vtipné, což je na stand-up vystoupení dost velký problém. Když to srovnám například s Dylanem Moranem, tak je to úplně jiná liga, přičemž to bylo na podobné téma. Neříkám, že to bylo špatné, ale rozhodně se dá najít lepší materiál. 60%

• 21.8.2018  10:36
    Ubožáci (1982)

Ventura není Gabin a i když to bylo pěkně drsné a ponuré, ztratila tahle verze překvapení a novost oproti verzi z roku 1958. Příběh je to pořád pěkný, ale jelikož už jsem věděl, co jak bude, nedokázal jsem udržet pozornost, jak bych chtěl, a proto můžu hodnotit pouze lehkým nadprůměrem. 65%

• 20.8.2018  19:09

Tváří se to, jako že je v tom moudrosti jako v Alexandrijské knihovně, ale ve výsledku je to jenom totální píčovina o ničem. Chápu, že vzhledem k obecnému hodnocení jsem očividně mimo já, ale tohle prostě byla podobná šlichta jako Synecdoche, která někomu možná smysl dá, ale mně fakt ne. 15%

• 20.8.2018  14:09
    Wings (1927)

Němý film a dvě a půl hodiny stopáže k tomu, to je dost špatná zpráva. Kupodivu se na to ale dalo docela koukat, když člověk samozřejmě promine tu devadesátiletou časovou propast. Bojové scény k tomu byly celkem dechberoucí, takže to jako často dojíždí na délce, která byla opravdu těžce přestřelená. 50%

• 19.8.2018  21:20

Strašně nevyvážený film. Na jednu parádní emotivní scény a slušný masakr, na druhou stranu haldy náboženských sraček, prázdné pohledy do přírody a tak. Plus to má samozřejmě stejný děj jako Spartakus a Statečné srdce, což jsou o poznání lepší filmy. 65%

• 19.8.2018  14:58

Než na scénu vstoupí Dreyfus, tak je to zoufalá nuda, pak to chytne slušný drive. Nicméně to je celé dost zdlouhavé a natahané, což je škoda, protože tak důležitá aféra jako je Dreyfusův příběh, by si zasloužila pořádné zpracování. Zvlášť proto, že je toto téma aktuální i dnes. 60%

• 17.8.2018  18:10

Horníků si jako povolání cením, welšský venkov je zajímavá lokace a události, které se ve filmu staly, nejsou zas tak vzdálené nikomu z nás. Proč to nízké hodnocení? Protože mi to bylo kurva u prdele a protože zpracování by unudilo k smrti i uspávače hadů. 30%

• 17.8.2018  17:13

Celou dobu to u mě bylo tak mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami, protože mě to prostě nějak nevtáhlo, i když musím uznat, že syrovost a nepříjemnost snímku měla něco do sebe. Pak ale přišla závěrečná čtvrthodina a najednou to získalo zcela jiný nádech, takže dohromady fajn. 80%

• 17.8.2018  13:52

Na Blázny ze stadionu nebo Velký bazar to nemá, ale pořád ještě je to milá taškařice, která občas pobaví a velmi příjemně uteče. Nicméně asi nemusím vidět žádný další díl, jelikož je hodnocení zbylých částí o řád horší, a proto se spokojím s tímhle lehce nadprůměrným filmem. 70%

• 16.8.2018  12:34
    Sin Nombre (2009)

Příjemné to bylo jako šlapání po střepech, ale holt je to jednou realita, takže se není čemu divit. A také se člověk nemůže moc divit Trumpovi, který chce taková zvířata odříznout od USA zdí. Filmově to ale stálo za to a je vidět, kde Fukunaga trénoval na Narcos. 85%

• 16.8.2018  12:15
    Upgrade (2018)

Pár herců, dobrý námět, excelentní scénář a skvělý konec. Kurva, tak to vypadá, když si dá někdo záležet na příběhu a vytvoří film, který je originální, realistický a ještě k tomu napínavý. Přesně takhle má podle mě vypadat pořádné sci-fi, které jako by vypadlo přímo z dílny šlupek od Netflixu. 100%

• 16.8.2018  12:09

Dupontel se očividně učil u Jeuneta, protože ta podobnost s Příliš dlouhými zásnubami je jednoznačná. Na rozdíl od svého vzoru však lehce zaostal příběh, který mi přišel poněkud zdlouhavý a i když se mi nápad i zpracování moc líbilo, nemůžu říct, že by mě to po celou dobu bavilo. 80%

• 16.8.2018  12:06
    Máš ji! (2018)

Realitě film úplně neodpovídal (samozřejmě že tam museli nacpat negra), ale sranda to byla slušná, nápad perfektní a zpracování bezvadné. Plus minus jednou do roka se urodí skvělá komedie, letos vyhrála Noční hra, ale i tenhle film neměl k plné palbě daleko. 85%

• 15.8.2018  10:52

Když je šéf zmrd, není v práci zrovna dobře. Na druhou stranu úplně neschvaluji ho vyhodit na moře, aby tam umřel. Příběh to ale byl zajímavý, zvlášť když je podle skutečné události, a já jsem rád, že jsem si doplnil trochu toho vzdělání. Propast osmdesáti let od vzniku je znát, ale stráveného času nelituji. 75%

• 14.8.2018  14:02
    Tom Jones (1963)

Když je ztřeštěná komedie absolutně nevtipná a spíš trapná a ubohá, je něco hodně špatně. Kdyby z toho tvůrci udělali vyloženou píčovinu jako třeba Benny Hill, dalo by se na to dívat, ale takhle to tedy bylo utrpení. K odpadu moc nechybělo a ty čtyři Oscary vážně nechápu. 10%

• 13.8.2018  16:24
    V utajení (2017)

Místy dost překombinované a s několika scenáristickými faily, ale žádná nuda, pěkná akce a halda mrtvých, což v akčním filmu vždycky vidím rád. Chápu, že to mělo aspirovat na špičku, což se těžce nepovedlo, ale v rámci možností je to jednoduchá zábava, která rychle uteče. 70%

• 13.8.2018  16:21
    Mrakodrap (2018)

Béčka mám rád, vždycky asi budu, protože si u nich člověk příjemně odpočine a nemusí myslet vůbec na nic. Občas se ale stane, že jsou spíš debilní, než zábavná, což je trochu i případ Mrakodrapu. Vizuálně paráda, ale obsahově velká bída, která vlastně drží jen díky skvělému Johnsonovi. 50%

• 12.8.2018  20:00
    Marty (1955)

Kdyby místo Drama/Romantický stálo Nudná sračka totálně o ničem, mohl jsem si ušetřit hodinu a půl života. Celou dobu mě překvapovalo, jak i přes velmi mírnou stopáž může být tenhle film tak utahaný, ale pak jsem si uvědomil, že když scénář stojí za hovno, není kde brát. 30%

• 12.8.2018  15:41

Celou dobu jsem se nemohl zbavit dojmu, že tenhle film se stal jednou z inspirací pro českého Posla smrti. Možná i proto mě to tolik bavilo. A ačkoli Devátá brána nedostála kvality například Purpurových řek, přesto mě to po celou dobu bavilo, i když si dokážu představit vygradovanější finále. 75%

• 12.8.2018  15:38

Dobrý scénář se pozná podle toho, že člověk neví, jak film dopadne, vystačí si s málem prostoru a postav a přesto diváka zajímá, co bude dál. Tak jako tady. Pár lidí, pár domů, jeden den a přitom je o kvalitní filmový zážitek postaráno. K tomu špičkový Spencer Tracy, takže velká spokojenost. 85%

• 12.8.2018  15:33

Hokej navždy bude jedním z mých srdcových sportů, a proto mě mrzí, že o něm moc dobrých filmů není. O existenci Maurice Richarda, s červenými tvářemi přiznávám, jsem netušil, nicméně se mi jeho příběh moc líbil, protože to byl očividně nejen skvělý hráč, ale navíc důležitý člověk pro celý Quebec. 80%

• 11.8.2018  19:25
    Slídil (1972)

Málokdy se mi stane, že bych viděl něco, co jsem ještě nikdy neviděl. Ale aby !dva! herci bez problému utáhli 138 minut stopáže... Navíc to bylo vtipné, kurevsky dramatické a zajímavé, takže se tomu pár lehkých nedorazů dá v pohodě odpustit a pěkně napálit pět hvězdiček. 95%

• 11.8.2018  19:22

Když se zabíjelo, stálo to za to, když už nějaký zvrat, tak nebyl trapný a průhledný. Jasně, nic světoborného to rozhodně nebylo, ale na jednorázové pobavení to bohatě stačilo. Triky občas působily lacině, ale celkově to mělo spád a nápad, takže mě to i celou dobu bavilo. 75%

• 11.8.2018  19:19
    Hichki (2018)

O ten Tourettův syndrom šlo tak prvních pět deset minut a pak už to sklouzlo do klasického schématu dobrý učitel + špatná třída a typického vývoje děje, který už jsem viděl stokrát. Líbily se mi ovšem ty didaktické přístupy a vůbec škola jako taková, takže nakonec čistý průměr. 50%

• 11.8.2018  19:16

Buď to mělo být vyloženě fantasy s těmi třemi postavami, nebo vyloženě drama s herci. Tahle kombinace je jenom paskvil, který nakonec vůbec nedával smysl. K tomu děsné dojení emocí a halda nelogičností. Pár myšlenek stálo za to, ale dohromady tedy celkem bída. 35%

• 10.8.2018  13:32
    V přístavu (1954)

Špatné to určitě nebylo, akorát se v popisku prozradila většina děje, který sám o sobě není nic převratného. Ne že by se nebylo na co koukat, ale abych přihodil čtvrtou hvězdičku, musel bych vidět něco zapamatování hodného. A tu haldu Oscarů, kterou film dostal, taky nechápu. 65%

• 10.8.2018  10:33

Místy sranda, místy zajímavé, místy zase totální píčovina. Dohromady je to něco, na co se dá koukat, ale nakonec si z toho divák vlastně nic neodnese, protože to je tak divné a neobvyklé, že to moje vnímání občas nepobíralo. Zvláštní je, že u tohohle filmu by si člověk obhájil jakékoli hodnocení. 50%

• 9.8.2018  10:29

Ten konec byl pravděpodobný jako že česká fotbalová reprezentace vyhraje mistrovství světa, ale zbytek se mi líbil, protože moc 'pěkně' ukazoval, kam až to člověk může s tvrdým chlastem dotáhnout. A v době vzniku to tedy musela být pořádná šlupka, něco takového natočit. 80%

• 8.8.2018  11:14
    Soudce (2014)

Nějaké dějové linky se daly pominout, což by mělo za efekt zrychlení děje, protože takhle se mi stopáž zdála dost likvidační. Příběh to ale byl silný a zajímavý, a protože mám rád filmy od soudu, bavilo mě to. Strašná škoda těch sto čtyřiceti minut, protože to mohla být fakt bomba. 75%

• 7.8.2018  21:43

Z popisku to vůbec nevypadalo špatně, ale realita je taková, že scén, které mají divákovi co říct, je tak jedna desetina celku. Zbytek jsou nicneříkající kecy, kde je válka jenom instrument, kterým se posunuje utahaný děj. V době vzniku určitě silné, ale dnes těžce vyčpělé. 30%

<< předchozí 1 2 3 4 28 55 82 109