C0r0ner

Ondřej Koželuh

okres Plzeň

<< předchozí 1 2 3 4 34 68 101 134
    • 7.5.2021  07:25

Po celou dobu se objevovaly zajímavé myšlenky a Ethan Hawke se do role skvěle hodil, ale bohužel to bylo hodně unylé a roztahané a ten závěr tomu tedy nasadil korunu. Očekávání poměrně velká, ale výsledek celkem tristní. Taktak, že ještě průměr. 50%

• 6.5.2021  07:48
    Spontaneous (2020)

Sympatičtí hrdinové, solidní fóry a velmi silný přesah, který jsem od něčeho takového nečekal, a který vlastně vyvážil absenci vysvětlení, které tím pádem nebylo vůbec důležité, protože fungovalo jenom jako prostředek vyprávění. Takže za mě velké překvapení a velká spokojenost. 85%

• 5.5.2021  07:23
    Žena (2017)

Pointa mi byla (díky excelentní Glenn Close) jasná v podstatě od začátku a postava Joea mě naopak celou dobu strašně srala, takže nemůžu říct, že by mě to kdovíjak bavilo. Špatný film to určitě není, ale rozhodně se dá vidět celá řada lepších, než je Žena. 65%

• 4.5.2021  07:43

Animáky od Netflixu doteď nebyly kdovíco, ale Mitchellovi jsou teda jiná liga. Na Pixar to samozřejmě nemá, pár scenáristických řešení se mi úplně nezamlouvalo, ale je to animačně excelentní, vtipné za tři normální komedie, a prostě je to špičkový animák po všech stránkách. 90%

• 3.5.2021  07:55

Dějově to bylo oproti Divoké planetě takové nesourodé a nijak extra záživné, a pak na konci přijde excelentní pointa s cestováním v čase, která na to celé vrhne úplně jiné světlo. K tomu špičkový soundtrack, parádní animace a obrovská originalita. 80%

• 2.5.2021  07:49
    Saljut-7 (2017)

Moje nejobvyklejší výhrada - mělo to být kratší - což je ovšem tak jediná vada na krása dalšího ruského vesmírného filmu, který nám tentokrát nabízí excelentní vizuál, parádní příběh, soundtrack, napětí, emoce..., takže škoda té stopáže, protože jinak to byla špička. 85%

• 1.5.2021  08:14

O kousek lepší než Kung-fu mela a to rozhodně nebyla špatná komedie. Jako děti jsme někde sehnali kus videa z finálního zápasu a říkali jsme si, jaký to musí být skvělý film. A docela i byl, i když příběhově samozřejmě o ničem, ale to také nikdo neočekával. 80%

• 30.4.2021  07:36
    Death Note (2017)

Originál neznám a ani mě nezajímá, ale tahle verze se mi moc líbila. Vizuál Rjúka, obecně celý nápad a parádní zpracování. Film má vlastně jenom jednu vadu, a to jsou občasné haluze a náhody ve scénáři, ale jako celek je to paráda, která mě v napětí udržovala po celou dobu. 85%

• 28.4.2021  07:47

Ne, dobrý film to opravdu není, ale špatný také ne, takže místní odpadáři až dvojhvězdičkáři dojeli spíš na přílišná očekávání, než na reálnou nekvalitu filmu. Fatality fajn, ovšem ultrabrutální slibované násilí se koná jen v náznacích. Promarněný potenciál, to je nový Mortal Kombat. 60%

• 27.4.2021  07:45

Komu se líbilo Presume coupable (jako mně), tomu se bude líbit 25 let nevinnosti. Člověk celou dobu žasne, jak je něco podobného vůbec možné, a také by mě zajímalo, jestli strůjci celého toho vykonstruovaného procesu dostali nějaký příšerný flastr. 95%

• 26.4.2021  08:30
    Město Ember (2008)

Hodně to trpí naivitou, častou nelogičností a pár scenáristickými faily, ale zase je to vyvážené perfektně vytvořeným steampunkovým "světem" a překvapivou napínavostí. Ovšem potenciál byl mnohem výš, z tohohle námětu šlo vymáčknout stokrát tolik. 70%

• 25.4.2021  07:56
    Raya a drak (2021)

Všudypřítomná otravná multikulti agitka, občasné nelogické jednání postav a k tomu excelentní vizuál, kdy už člověk skoro nepozná rozdíl od hraného filmu ve fajn příběhu a parádní stylizaci. Pixar je samozřejmě úplně jinde, ale pořád ještě nadprůměr. 75%

• 23.4.2021  08:00
    Way Down (2021)

Za mě super napínavý film o vykrádání banky. Co se týče logiky a realističnosti, tak nemůžu posoudit, protože tomu hovno rozumím, takže po oproštění od tohoto faktu zbývá parádně natočený, zahraný a vymyšlený thriller, kde člověk té bandě fandí a úspěch jim fakt přeje. 85%

• 22.4.2021  10:45

Ve velmi podobném duchu jako hraná Dora průzkumnice, tedy je to dost dětinské, naivní a jednoduché, ale na druhou stranu taky velmi pohodové, místy roztomilé a veselé. Takže rozhodně žádný klenot, ale jako výprava do dětství to slouží skvěle. 65%

• 20.4.2021  08:09
    The Father (2020)

Až někam minimálně do půlky to vůbec nedává smysl a vlastně to celé zapadne do sebe až na úplném konci. Jinak je to teda poměrně nepříjemná záležitost, ovšem excelentně zahraná a napsaná. Takže kdo si chce udělat příjemný večer, nechť zvolí jiný film. 75%

• 19.4.2021  08:03

Vlastně beze slov, dohromady se tam mihne tak dvacet postav včetně mimin a dětí, a přesto se je na co dívat a člověk se nenudí. Příběhově to samozřejmě nebyla kdovíjaká perla, ale co tady také vymýšlet, že ano? Ötziho řadím po bok Boje o oheň a Apocalypta, což je pochvala. 80%

• 18.4.2021  14:04
    Nikdo (2021)

Excelentní akční námrd, jakých nebývá moc, ve stylu Johna Wicka, tentokrát se špičkovým Bobem Odenkirkem. Killcount jako prase, parádní nápady, Lloyd s brokárnou, suprová stopáž, bezva soundtrack... co víc si může nenáročný divák jako já přát? 100%

• 18.4.2021  11:16

K místním nadšeným reakcím se nemůžu přidat z jediného důvodu - bylo to strašlivě dlouhé a natahané. Veškeré ostatní parametry jsou špičkové (režie, kamera, střih...), ale ta stopáž to spolehlivě zničila. Škoda, být to o 45 minut kratší, bylo by to super. 60%

• 17.4.2021  07:24

Klasická Hughesova pohodová komedie, kde se děj nacpe do jediného dne a osudy hrdinů se vzájemně míchají v bezvadných situacích, kde humor většinou nechybí. Že by to bylo něco přelomového, se říct nedá, ale na jedno podívání suprová záležitost. 75%

• 17.4.2021  07:21

Co se týče efektů, námětu a zpracování, tak rozhodně palec nahoru, i když tam byla očividná inspirace třeba u Dr. Strange, ale takovéto pozitivní ovlivnění mi nikdy u nikoho nevadilo, nicméně celková zmatečnost a strašlivá roztáhlost to hodně srážejí dolů. 60%

• 15.4.2021  13:14

Ten koncept Hluku je excelentní, celková myšlenka osidlování nějakého Nového světa také, ale to provedení stálo za hovno, protože je to všechno polovičaté - klišé, nevyužití ani části nabízeného potenciálu, dějové švíky... Takže dohromady celkem zklamání. 50%

• 15.4.2021  08:03
    Blaženost (2021)

Nevěřil jsem, že to bude tak špatné, ale opravdu bylo. Cahill tentokrát šlápl fakt vedle, když předvedl sice velmi zajímavý nástup a kolem poloviny parádní zvrat, ale jakmile člověku vlastně dojde, jak to celé je, zbude jenom ironické odfrknutí. Takhle prosím ne. 35%

• 14.4.2021  10:35

Tady si každý obhájí jakékoli hodnocení - efekty jak z Malování, hudební doprovod od Mozarta a dalších skladatelů, scénář tragický, herci asi nejhorší, co jsem kdy viděl..., nicméně je to prostě nehorázná prdel, že někdo něco takového natočí = celé to tak neskutečně špatné bylo schválně. Kdo neviděl, neuvěří. 50%

• 14.4.2021  07:21
    Bytost (1982)

Očividná inspirace pro Paranormal Activity, místy celkem atmosférické a se skvělými efekty, ale dvě hodiny stopáže byly opravdu moc, a "překvapivě" se to stalo v Americe, kde je podobných událostí víc než ve zbytku světa dohromady, to je ale náhodička... 65%

• 13.4.2021  07:24

Za mě snad jeden z nejnapínavějších filmů, co jsem za dlouhou dobu viděl, protože při plížení chodbami, odemykání nesčetných zámků, případně při kontrolách cel jsem měl tep pěkně vysoko, a nebyly k tomu potřeba žádné speciální efekty, jenom kvalitní filmařina. 90%

• 12.4.2021  08:13

Podle očekávání to byl tupý výplach, kde se na jakoukoli realističnost nehraje, nicméně kdo by taky čekal něco podobného ve filmu, kde jde především o to, že si rozbíjejí držky stopadesátimetrová opice, stopadesátimetrová ještěrka a stopadesátimetrový robot. 50%

• 10.4.2021  08:02
    Duše (2020)

Nechytlo mě to tolik jako třeba V hlavě, ale pořád to má takovou hloubku, takovou originalitu, takové audiovizuální zpracování, že se člověku tají dech a místy nevěří, že kouká na animák, a takovou..., no, Duši. Pixar dělá nejlepší animované filmy na světě a jedny z vůbec nejlepších filmů obecně. To jsem psal už několikrát, a snad to budu psát navždy. 95%

• 9.4.2021  07:29
    Baby Done (2020)

Místy celkem prdel a místy dost otrava, protože ona je sebestředná kráva a on trouba. Sám jsem si těhotenstvím prošel (zprostředkovaně, samozřejmě) a rozhodně jsme takhle nevyšilovali a ani nechodili na přípravné kurzy a tak, a mimi se narodilo stejně. Takže dohromady nic moc. 60%

• 8.4.2021  08:08

Za mě v pohodě, a i to místní hodnocení chápu, ale čas od času je takový pohodový, příjemný a nenáročný film prostě potřeba. Belushi jako obvykle bezvadný, holka nijak extra nepřehrávala, jak u takových rolí bývá zvykem, takže dohromady lehký nadprůměr. 70%

• 6.4.2021  07:39
    Svatý rok (1976)

Těch 83% tady, no..., že by to byla kdovíjak úžasná komedie ve stylu třeba Drž hubu! nebo Návštěvníků, tak to rozhodne říct nemůžu, ale na druhou stranu především díky Jeanu Gabinovi ve své poslední životní roli to byl fajn film na jedno podívání. 70%

<< předchozí 1 2 3 4 34 68 101 134