Dohola (2001)

Kdo vykouzlí nejhezčí účes na hlavě skinheada? To by byl šampión, ne jako ti zbabělci, co kroutí kilometrové vlasy modelek.

Tři dny Kondora (1975)

Ani nejlepší nájemný vrah nedokáže zabít zatvrzele životaschopného knihomola ve službách CIA.

Maratónec (1976)

Znepokojivý thriller o tom, že zubaře nemusí dělat pouze znuděný sadista, ale atestaci může získat i masový vrah.

Dr. No (1962)

Tehdy ještě pan Bond netušil nic o své vyjímečnosti, ale už tušil, že se s několika plastickými operacemi obličeje (krycí název Moore, Lazenby, Dalton, Brosnan, Craig) budeme vídat dost dlouho.

Ptáci (1963)

Už nikdy nebudu krmit holuby!

Kozoroh 1 (1977)

Jako seriózní představitel americké administrativy musím napsat, že konspirační teorie jsou nepodložené, protože já sám jsem byl na měsíci dvakrát a před týdnem jsem se vrátil z dovolené na Marsu.

Čelisti (1975)

Klasika se hřbetní ploutví a pár směšně velkými zuby. Pro cestovky nebyly cesty k moři v roce 1975 kdovíjak výdělečným podnikem.

Tucet špinavců (1967)

Nikdo je nechce, nikdo je nemiluje, nikdo je nemá rád. Ale kouká se na ně dobře.

Kam orli nelétají (1968)

Zamotaný válečný příběh, který se několikrát trochu násilně přemotá, odmotá, zašmodrchá, ale nakonec se vše vysvětlí tak, že to pochopí i zmatený Eastwood.

Bullittův případ (1968)

Slavná automobilová honička není zdaleka nejlepší v oboru, ale v počtu pravděpodobně rychlostí světla několikrát předjetého Brouka nemá konkurenci.