iXtr3m3

Ivan Sluka

okres Bytča

<< předchozí 1 2 3 4 21 41 60 80
    • 16.12.2018  18:42

Slabá omáčka, ktorej nepomohla ani mladučká Jennifer Lawrence. Možno keby ukázala full frontal alebo aspoň kozičky, ale takto nič moc. Na druhú stranu vyslovene ako urážku to brať nemôžem.

• 16.12.2018  17:27

No čo. V Sharknade sa zišla posádka bývalej legendy Beverly Hills 90210, tu sa zasa začína schádzať osádka bývalej legendy Police Academy. Ja to zvládam. Na zabitie času po práci popri jedení a hraní sa na mobile je to fajn. :)

• 16.12.2018  17:25

Tak taký vzdialený crossover, ktorý v jednom momente vznikne so Sharknadom, to sa len tak nevidí... :)

• 16.12.2018  17:23

Beverly Hills 90210 meets American Pie meets WTF? - Časť šiesta. WTF? Oni to stále točia? A ja to stále pozerám? :)

• 16.12.2018  17:23

Beverly Hills 90210 meets American Pie meets WTF? - Časť piata.

• 16.12.2018  17:22
    Žraločí tornádo 4 (TV film) (2016)

Beverly Hills 90210 meets American Pie meets WTF? - Časť štvrtá.

• 16.12.2018  17:22
    Žraločí tornádo 3 (TV film) (2015)

Beverly Hills 90210 meets American Pie meets WTF? - Časť tretia.

• 16.12.2018  17:22
    Sharknado 2 (TV film) (2014)

Beverly Hills 90210 meets American Pie meets WTF? - Časť druhá.

• 16.12.2018  17:21
    Žralokonádo (TV film) (2013)

Beverly Hills 90210 meets American Pie meets WTF? - Časť prvá.

• 16.12.2018  16:58
    Upíři (1998)

Slušná Carpenterovina. James Woods potešil, Baldwin ako tak. Je to správne krvavé, je to správne nechutné, je to sčasti aj odľahcené, je to napínavé.

• 16.12.2018  16:56

Vo svojej dobe ma to zaujalo, dnes to je už o ničom. Nepotešia ani efekty, ani príbeh, ani obsadenie. Škoda.

• 16.12.2018  16:50

Nie som znalý predlohy a ani to nemienim napraviť, takže hodnotím nezaujato aj keď vždy subjektívne. Bolo to o ničom. Na to, že sa do toho montoval Netflix, na to, že už bol spracovaný Death Note a v súčasnosti aj Bleach, tak toto bolo zatiaľ najslabšie. Určite sa to nechytá na mimonetflixovské variácie na mangu ála Attack on Titan alebo Gantz.

• 16.12.2018  16:36
    The Fantastic Four (1994)

Viem, že sa hovorí o tom, že to bolo natočené len kvôli tomu, aby štúdio neprišlo o práva na značku, ale aj napriek tomu nemôžem inak. Aj keď je to teda o čosi lepšie ako o štyri roky starší Captain America.

• 16.12.2018  16:34
    Captain America (1990)

Toto muselo byť odpadom aj v porovnaní so seriálovou produkciou tej doby. Hrať v takomto niečom, tak sa asi už nikdy neukážem na verejnosti.

• 16.12.2018  16:31
    Mute (2018)

Skôr dráma, ako triler, či sci-fi a už vôbec nie mysteriózne. Paul Rudd ako vždy skvele zahrané, Tarzan sa len prechádzal a ostatní do počtu. Tento film zlyhal tam, kde sa nečakalo. Škoda.

• 15.12.2018  15:34

Celkom slušná rozprávka o transparentnosti správania sa čínskych spoločností. A Seagal a Tyson, ktorí hrali vedľajšie úlohy a pritom sú na obálke, potešili. :)

• 14.12.2018  20:48
    Taxi 5 (2018)

Nebyť to piatym dielom v sérii, tak to hodnotím možno aj za priemer, čiže tri hviezdy. Ale vzhľadom k sérii je to slabota. Nie urážka, nie dno, ale slabota. Sami Naceri bol ďaleko lepší ako títo Patájci... :)

• 14.12.2018  20:47
    Aquaman (2018)

Objektívne štyri hviezdy, subjektívne osobne plný počet, aj keď je to len na 90%. Len preto, že ešte stále neukázali všetky schopnosti a silu hlavného hrdinu. Keď si zoberiem, že je to v podstate podvodný Superman, tak ukázali najviac na samom začiatku viď. ponorka. Jason je vtipkár, Amber je na okrasu, Dafoe je správny mentor, Lundgren po Creedovi 2 druhý veľký resp. doslova megazárez vo svojej dávno upadnutej kariére, Patrick Wilson je skvelý herec a je sympatický aj ako záporák. Nicole Kidman a Temuera Morrison ako cameo potešili. Čo sa týka efektov, výpravy, megalomanskosti, tak si myslím, je sa to po takmer 10tich rokoch podarilo a konečne niečo aspoň trochu zadýchalo na chrbát neprekonateľnému Avatarovi. Maniakálna detailnosť, originalita a spracovanie všetkých tých tvorov a kreatúr, niečo neskutočné. Po odchode z kina som začul prvé chytré kedy detičiek spoza chrbta: "Veď to je vlastne kopírka Wakandy a Black Panthera". Wtf? Aquaman je ako komix starší o 25 rokov ako Black Panther aj so svojou celou mytológiou. Atlantída sa spomína v dávnych dejinách, narozdiel od čisto komixovej Wakandy, ktorá vlastne vznikla ako paralela na Atlantídu. Tiež som začul to, že to bolo preplácané a prefarbičkované a preefektované. Kedy si ľudia uvedomíte, že chodíte na filmy, ktoré majú jasne dopredu definovaný žáner a navyše sú roky rokúce, viac rokov, ako je na svete väčšina vašich rodičov, formované v animovaných a kreslených komixoch? Keď idem do jablkového sadu, tak sa predsa nebudem diviť, že je v ňom pokokot jabĺk, či? Taktiež sa nebudem diviť, že keďže sa jedná o jablkový sad, tak v ňom nenájdem kapustu, či? Nevadí. Dnes nemám náladu na dlhé reči, film našťastie vykročil dobrou nohou, takže to bude po Wonderke ďalší skvelý úspech a napriek nižšiemu rozpočtu ako mali doterajšie DC filmy ukázal ďaleko viac, čím nezhadzujem ich kvality, viď. moje hodnotenia, len skôr poukazujem na to, že náklady boli omnoho nižšie, napriek tomu sa každý dolár obrátil tak trikrát a bolo to riadne vidieť a aj sa to pekne ukáže pri výslednej finančnej bilancii. Som tomu rád preto, lebo to môže DC pekne nakopnúť. Čo je horšie, keď človek pozerá ich plány do budúcnosti (Plastic Man, ďalšie ženské hrdinky, prípadne ženská tímovka), tak mi je ľúto, že v podstate pochovali Cavilla a Afflecka, pričom ak v očiach ostatných predchádzajúce filmy boli slabé, tak určite nie kvôli hereckému obsadeniu, ale dieram v scenári a prílišnej zaujatosti a očakávaniu dokonalej podoby konkurencie pre Marvel, čo sa nikdy nemohlo stať, pretože sa nedajú preskočiť roky práce v jednom univerze krátkym rozbehom v druhom univerze.

• 13.12.2018  18:20
    Peppermint (2018)

Slušná rutina. Drsná Jennifer Garner, ktorej som to našťastie veril kvôli skúsenostiam s Aliasom. Sympatické ostatné obsadenie, dobra akcia a ten úvod, ten bol teda dosť silný.

• 12.12.2018  22:24

Extrémne realisticky pojatý snímok, dokonca až tak, že človek sa na chvíľu zamyslí, čo ak...

• 12.12.2018  21:44
    Hellraiser: Judgment (2018)

Mŕtva séria, škoda. Osemdesiatky a počiatok deväťdesiatok bol pre ňu ako stvorený.

• 12.12.2018  19:03
    F.R.E.D.I. (2018)

Chabé, prechabé. Ani pre deti, ani pre dospelých. Nič. To napr. také Earth to Echo bolo ďaleko lepšie.

• 12.12.2018  18:32
    Kin (2018)

Slušná komorná dráma s prvkami sci-fi vo feelingu skvelých 80tiek. Pekné dobrodružstvo (samozrejme až na linku okolo Quaida) a pekný otvorený koniec, ktorý žiaľ zostane nenaplnený.

• 12.12.2018  18:30
    Bleach (2018)

Slušné spracovanie. Povedal by som na úrovni Attack on Titan, ktorý bol samozrejme ďaleko megalomanskejší, ale toto je Netflix po japonsky, takže buďme radi aj za to.

• 11.12.2018  16:29

Film stojaci na dvoch menách, dvoch charizmách, dvoch tvárach, dvoch talentoch. Ostatné ide do úzadia, dokonca aj tá atmosféra už nie je taká úderná ako v jednotke, ale pokiaľ sa takto stretnú takéto dve mená, tak neváham a pozriem pokračovanie zas a znovu.

• 8.12.2018  18:41

Úžasný seriál, úžasné spracovanie, úžasné obsadenie, čo viac si priať? Snáď len jedno, aby sa už nerodili takí imbecili, ktorí takéto skvelé počiny ukončia po takom závere, aký sa k nám dostal v poslednej časti. Zabil by som takých debilov. Radšej tvoriť xy nových doslova kokotín, ktoré vydržia tiež jednu sériu, ako robiť niečo extra kvalitné? Jasné, to je trend dnešnej doby. Jasné, je to už staré skoro 9 rokov, ale je to jeden z počinov, na ktoré sa len tak nezabúda a preto mám stále v hlave živé pocity po skončení prvej série a po následnom precitnutí do reality, keď som sa dozvedel, že seriál končí. Svet je nespravodlivý, vieme to všetci a ukazuje sa to aj pri takých banalitách, ako sú programy v televízii. Dostať to v dnešnej dobe do rúk Netflix, tak aspoň dve série urobí. Škoda.

• 8.12.2018  18:37
    Sense8 (TV seriál) (2015)

Kľudne ma ukameňujte, nazvite homofóbom, alebo čímkoľvek, ale z tohoho tak kričali potrafené myšlienky z hláv bratosestier, tvorcov/tvorkýň úžasného Matrixu, že to až pekné nebolo. Čo z toho, že to bolo slušne spracované, čo z toho, že tam boli trošku známejšie seriálové ksichty, keď to bola v niektorých častiach doslova agitka pre LGBT komunitu? Sklamanie jak sviňa. Keď si mám vybaviť seriál, ktorý je skvelo spracovaný, prepája postavy, má skvelú atmosféru a keď si odmyslím, že ho stopli ako xy kvalitných počinov už po prvej sérii, tak je to napr. Flash Forward. Ale toto? Záver záverečnej časti ku ktorej som skočil po pár častiach prvej série, keďže som to nezvládal, len dáva za pravdu. Keď budem chcieť pozrieť grupáč, tak si ho pozriem na pornhube, nepotrebujem k tomu Netflix.

• 8.12.2018  17:11

Dve hviezdy len za skvelé obsadenie a dobré technické spracovanie. Zato myšlienka a jej spracovanie padli riadne na hubu. Príbeh s Neesonom, doslova hanba. Limonádový Joe kombinovaný s Lucky Luke na začiatku ešte ušiel, podobne aj neskutočných náhod plný príbeh s Francom, ale inak nič moc. Toto šlo mimo mňa.

• 8.12.2018  15:14

Priemerný heist triler so slušným obsadením, ktoré by sa však viac hodilo do nejakého údernejšieho akčného filmu.

• 8.12.2018  15:06

Väčšinou prihadzujem na hodnotení, teraz musím ubrať. Možno by to malo na tri hviezdy, obsadenie ušlo, postavy si zahrali svoje, ale tej vaty, čo tam bolo, to nie je ani na kolotočoch. Škoda premrhaného potenciálu, pretože mená na úspech by to malo.

<< předchozí 1 2 3 4 21 41 60 80