iXtr3m3

Ivan Sluka

okres Bytča

<< předchozí 1 2 3 4 22 43 63 84
    • 20.2.2019  21:26

Tak akurát o chlp len priemer. Dosť sa bije vo filme komediálna a vážna zložka, v jednej chvíli sa sranduje a potom vidíme priestrely a krv, nejde to moc k sebe. Ale ako vždy, potešila ďalšia úloha Jackieho Chana aj keď netradičná "takmer nebojová". A potešila aj prítomnosť jeho syna, o ktorom som až teraz zistil, že je len o tri dni starší ako ja. :)

• 19.2.2019  16:17
    Changgowl (2018)

Skvelý braček Moolgwoe-ho, rovnaká výprava, resp. rovnaké kulisy aj skutočné reálie, podobná doba a netradičný námet, v jednom z dvojice to bola morová príšera, tu sú to Zombie. Potešilo. Lepšie ako Moolgwoe.

• 18.2.2019  18:24

Slušný psychokrvák s dobrým hudobným podmazom. Ďaleko lepšie ako hraný seriál, ktorý kvôli svojej slabote bol aj hneď zrušený.

• 18.2.2019  14:47
    Moolgwoe (2018)

Veľmi slušné spracovanie. Triky na úrovni, dobové spracovanie a výprava tiež pekná, obsadenie vyšlo a infantilných vtípkov bolo absolútne minimum. Neľutujem zhliadnutie.

• 16.2.2019  23:30
    The Sand (2015)

Obyčajné monster béčko-céčko. Sympatické obsadenie, pár slušných efektov, zbytok strašne slabých, potešil Dean Geyer a cameo Jamieho Kennedyho.

• 16.2.2019  22:57
    Unnatural (2015)

Triky staré cca 40 rokov a viac, bod len za výpravu, ktorá aspoň nebola čisto štúdiová. Ale inak slabučké ako čajíček.

• 15.2.2019  19:28

Za krásnu ale hlavne sexi Eriku Eleniak. Keby ešte tak ukázal kozy ako v Prepadnutí v Pacifiku alebo rovno full frontal, dám aj vyššie hodnotenie... :)

• 14.2.2019  16:17

Audiovizuálna nálož s perfektným kastingom, Rosa Salazar bola fakt chutne chrumkavo spracovaná, ten jej pohľad bol úžasný. Christoph Waltz aj na menšom priestore si odohral svoju kvalitu, Jennifer Connelly sa ukázala v peknej póze a potvrdila, že je MILFka na zakusnutie. Mahershala Ali je charizmatický a ten jeho hlas je fakt dokonalý a Keean Johnson nebol tiež úplne od veci, aspoň nebol tintítko ako väčšina dnešných teen hrdinov. Potešili aj kyborg-záporáci ako Ed Skrein a Jackie Earle Haley a kopa menších cameo úloh ako Jeff Fahey, Casper Van Dien, Jai Courtney či Rick Yune. Blockbuster epických rozmerov, ktorý mal tak do puntíčku spracovaný svet, že to až pekné nie je. Perfektná mytológia navnadila na pokračovanie, ktoré ak nevznikne, tak to bude preveľká škoda. Junkie XL nesklamali a tak dlhoročné dieťa Jamesa Camerona uzrelo svetlo sveta v plnej paráde. Jediné čo ľutujem, že som si to nedal priamo v Imaxe, tam to musí byť nálož.

• 12.2.2019  15:35
    Robin Hood (2018)

Lepšie tri alebo slabšie štyri? Lepšie tri hviezdy, nemôžem stále len nadhodnocovať. Film bol fajn blbinka, Taron a Jamie potešili, Ben si strihol podobnú pózu ako v Ready Player One a ostatní boli do počtu. Pekné spracovanie, ale až príliš urbanistické, chýbali tam scény z lesa, koniec sa neráta.

• 11.2.2019  15:22

Jeden z Jackieho slabších filmov, ale na druhú stranu, už to s vekom nejako ide ruka v ruke a aj tak sa snaží. Tu museli dostať svoje miesto aj mladšie tváre a navyše aj indické, takže nakoniec celkom fajn. Výprava fajn, efekty ušli a čisto indický záver potešil.

• 8.2.2019  20:26

Pre mňa osobne lepšie ako samotný pilot. Samozrejme hodnotím s odstupom času po zhliadnutí všetkých epizód.

• 8.2.2019  20:25

Podpriemerný reštart niekdajšej legendy. Ale auto fajn.

• 8.2.2019  20:24
    Knight Rider tým (TV seriál) (1997)

Trapáreň ako sviňa. To pôvodný Knight Rider bol aj na svoj vek ďaleko ďaleko lepším počinom.

• 8.2.2019  20:23
    Zmije (TV film) (1994)

Slušné pokračovanie legendárneho Knight Ridera.

• 8.2.2019  20:20
    Airwolf (TV seriál) (1987)

ako pôvodný seriál len bez legendárneho Ernesta a vtedajšieho fajn bitkára Vincenta.

• 8.2.2019  20:18
    Airwolf (TV seriál) (1984)

Slabšie ako pilot, ale pozerateľné.

• 8.2.2019  20:18
    Airwolf (TV film) (1984)

Ďalší kúsok do série auto-moto-leteckých hightech seriálov legendárnych osemdesiatiek.

• 8.2.2019  20:17
    Street Hawk (TV seriál) (1984)

Slušný seriál, ktorý kvôli Kittovi a Hasselhofovi nemal šancu na úspech, čo bola v tej dobe určite veľká škoda.

• 8.2.2019  20:13
    Noční jezdec 2010 (TV film) (1994)

bez komentára.

• 8.2.2019  20:07
    Zmije (TV seriál) (1994)

Knight Rider 2.0

• 8.2.2019  20:06
    Zmije (TV seriál) (1996)

Duchovný nástupca niekdajšieho Knight Ridera s vymakaným v tej dobe futuristickým športiakom.

• 8.2.2019  20:05
    Knight Rider (TV seriál) (1982)

Z čistej nostalgie 3 hviezdy.

• 8.2.2019  18:26

Sterilné, snažiace sa, ale predsa len nezábavné, nestrhujúce, málo akčné. Pritom rozpočet nebol najmenší, takže na technickom spracovaní chyby nevidím. Len ten scenár bol jednoducho z prsta vycucaný. Škoda pár známejších mien.

• 7.2.2019  20:55
    Collateral (2004)

Michael Mann spojil sily s legendárnym Tomom Cruiseom a do castingu ešte dotlačil ďalšie v tej dobe síce ešte menej ale dnes už veľmi známe mená a jedného skvelého režiséra v úlohe herca a tak sme dostali na Cruisea atypický triler, na ktorý sa ale fajn pozerá.

• 7.2.2019  20:34
    Overlord (2018)

Nedám plný počet, lebo som predsa len čakal trošku niečo iné aj keď svoj podiel na tom môže mať nedávne zhliadnutie Frankenstein Army, čo bol síce low-cost ale čo sa týka obludnosti a kreatúr, tak mať to áčkový rozpočet, tak je to megapecka. Overlord bol našlapaný vojnovo-akčný snímok, ktorý od určitého momentu prejde do sčasti zombie tématiky. Škoda, že si to všetko necháva pre seba tak dlho, dlhšie, ako by som chcel a ako som čakal. Na druhú stranu, brutalitou sa tu fakt že nešetrí, áčkovo-béčkový rozpočet je poznať od prvej minúty v skvelej kamere, hudbe, dobrom castingu, dobrej výprave, jednoducho všetko len krôčik od samotného vrcholu. Postavám som fandil a mal o ne strach, to je dnes už svetlá výnimka a tie masky a triky najmä s tou chrbticou, samotnou hlavou a potom záverečným bossom, tak to bol jednoducho luxus, ktorý sa len tak nevidí a nespomínam si za pár rokov dozadu na nič aspoň trošku kvalitatívne podobné. Vedel by som si predstaviť skvelé pokračovanie s inými hercami a väčším dôrazom na nemeckého mini-mengeleho kríženého s doktorom frankensteinom.

• 6.2.2019  17:58

Tento dvojfilm pridávam to na tretie miesto za Dark Knight Return a Flashpoint Paradox. Skvelý príbeh aj priebeh. Dostali sme to, o čom v hraných filmoch môžeme zatiaľ len snívať, skvelá akcia, dobré obsadenie hrdinami, zaujímavá potitulková scéna ála Indenpendence Day 2. Teším sa na prípadné pokračovanie.

• 4.2.2019  17:49

Za slušné spracovanie dve hviezdy, ale za absenciu úvodu a záveru a aspoň akej takej odpovede na to, čo sa stalo, viac nemôžem.

• 3.2.2019  20:21
    Spojenci (2016)

Brilantné technické spracovanie dobovej atmosféry, absencia akcie nahradená dramatickou zložkou. Skvelé výkony skvelého castingu na čele s bezchybným Bradom Pittom a dobovo sexi Marion Cotillard. Pekne dávkovaný príbeh, ale ten koniec ma fakt že dostal, nielen kvôli tomu, že by som to od Zemeckisa nikdy nečakal a to myslím ako kompliment, ale aj preto, že som sám rodič a takéto veci sa ma ťažko dotýkajú. Nedám plný počet len kvôli tomu, že som čakal úplne iný film, ako som dostal, čo nie je priamo zápor, ale jednoducho také je moje rozhodnutie.

• 1.2.2019  22:01

Jedna hviezda čisto za Jacksona. Videl som to ako krpec a viem, že to už v tých rokoch bol prúser, dnes by som to nedal bez tvrdého alkoholu alebo niečoho viac.

• 1.2.2019  21:05

Miestami slušné triky a akcia, miestami slabučké ako prvá filmová časť z 1998.

<< předchozí 1 2 3 4 22 43 63 84