iXtr3m3

okres Bytča

<< předchozí 1 2 3 4 19 38 56 74
    • 21.6.2018  15:35
    Oni (2008)

Nebolo to zlé, ale podobne ako v prípade pokračovania si dobre pamätám aj toto a v čase pozerania ma napadlo fakt to isté. Toto by zachránili jedine kozy Liv Tyler, ale ona nie a nie vyvaliť ich von. Škoda. Je xy lepších home invasion trilerov, tento zabil svoj potenciál.

• 21.6.2018  15:34

Slabota, toto by zachránili jedine kozy Christiny Hendricks, ale tá nie a nie ich vyvaliť von, takže slabota.

• 20.6.2018  21:21
    Auta (2006)

Jasné, že ako filmmaniak som film poznal roky rokúce, ale popravde som si ho prvý raz pozrel až dnes s dcérkou, ktorá konečne začína trošku dorastať do tejto zábavy, aj keď dĺžka filmu ju celkom potrápila. Neskutočné, že dvanásť rokov stará snímka má tak dokonalú grafiku. Normálne som žasol, ten film by obstál aj v súčasnosti a to bez problémov. Pekná myšlienka a poučenie do života, pekné spracovanie, skvelá hudba, atmosféra, adrenalín, emócie, všetko. Teším sa na pokračovania a to som prosím "dospelák". :)

• 20.6.2018  21:14

Mal by som si nechať vyššie hodnotenie pre pokračovanie, alebo radšej dať fulku teraz, lebo pokračovanie nemôže docieliť takej kvality ako originál? Radšej druhá voľba, ale úprimne sa fakt poriadne teším na naviazanie, aj keď viac ako priamo pokračovanie, by som vzal iný príbeh z daného sveta. Koniec jednej z postáv bol síce očakávaný, ale aj tak ma naštval, lebo by som si prial vidieť SPOILER vzťah otec syn a otec dcéra SPOILER. Škoda. Minimalistické dielo s dokonalým spracovaním, efektami, efektnými príšerkami, hustou atmosférou a totálne ťaživou ideou budúcnosti.

• 20.6.2018  16:23

Keď odnímem fakt, že Stallone a Bautista sú len ako lákadlo, tak je to vcelku pohodový akčný béčkový filmík s dobrým Xiaomingom Huangom, ktorého už poznám dlhšiu dobru. Odskočili si k nemu seriáloví herci na čele s Wesom Chathamom a bum, pokračovanie nepokračovanie skvelej jednotky je na svete. Pôvodne som chcel dať horšie ohodnotenie, nakoľko to na jednotke naozaj len parazituje, ale som dospelý, trošku sa nadnesiem and neprávosti sveta a budem hodnotiť "filmovú zábavu" bez predsudkov a odsudzovania. Ale za ten oyeb so Stallonom a Bautistom na čele by som fakt niekomu nafácal po lebeni. Jednotka bola skvelá akčná trilerová buddy komédia. Dvojka je sci-fi ako vyšité.

• 20.6.2018  16:19
    Future World (2018)

Z úcty k Jamesovi nedám odpad, aj napriek tomu, že to odpad bol. Myšlienka, príbeh, atmosféra, všetko toto tento film NEMAL. Jediné, čo trošku ocením, tak pár scén z výpravy. Inak je to odpad ako hrom. Škoda. Zasa James uletel na nejakej droge a za víkend natočilo pitchovinu ako sviňa.

• 18.6.2018  21:59
    Letopisy rodu Shannara (TV seriál) (2016)

Jednotlivé časti možno nič extra, je to na striedačku, ale dávkovanie napätia celkom fajn, spracovanie taktiež ujde, obsadenie ujde, čo je najviac zaujímavé a pritom z toho neukazujú nič, tak mytológia daného sveta. Bojím sa však, že je to kvôli tomu, že vôbec nebola vytvorená. Ale ešte jednu sériu by som si dal.

• 16.6.2018  22:11
    Generation Kill (TV seriál) (2008)

Pekne spracované, realisticky pojaté, ale v podstate o ničom. Ale obsadenie, výprava aj zriedkavá akcia fajn.

• 16.6.2018  21:56
    Údolí smrti (TV seriál) (2011)

Dobré, drsné, vtipné. Rozbeh pomalší, ale zniesol by som ďaleko viac. Škoda predčasného ukončenia. Skvelý nápad. Taký predobraz pre Netflixovský Bright... :)

• 16.6.2018  21:36
    Titanic - krev a ocel (TV seriál) (2012)

Seriál o Titanicu bez Titanicu? Aj tak sa dá. Je to verné, je to dobré, ale žiaľ, čakal som, že okrem "predohry", dôjde aj na ďalšie spracovanie samotnej drámy, čo sa však nestalo. Preto len slabé tri.

• 12.6.2018  18:02

Slabučké. Dávam dve hviezdy z úcty k Maxovi Zhangovi, ktorý sa tu ale asi ocitol omylom. Škoda jeho potenciálu.

• 12.6.2018  18:01
    Šílenství (1994)

Carpenter stále pri sile. Zaujímavé spracovanie aj zaujímavé obsadenie. Dobré to bolo.

• 10.6.2018  21:04

Pointu v tomto blábole hľadať ťažko. Ako sa do tohoto dostali mená, ktoré sa tam dostali, to mi bude asi navždy záhadou, nakoľko to wtf movie ako vyšitý. Ani horor, ani dráma, ani sci-fi, ani romantický, v podstate toto je mimo akéhokoľvek žánru a zaradenia. Akcie je viac aj v súboji o posledné bingo v domove dôchodcov, sci-fi je akurát predstava, že je to v budúcnosti, horor je to sledovať a dráma je uvedomovať si, ako s takýmto obsadením niekto dokáže premrdať potenciál. Je to v podstate veľké hovno zabalené v alobale. Toť vsjo.

• 10.6.2018  20:08

Čistokrvný čínsky Asylum project, dovi dopo. Ťažko pozerateľné a stráviteľné aj rýchloposuvom.

• 8.6.2018  18:40
    Kontraband (2012)

Síce sterilný ale veľmi dobre obsadený heist triler.

• 5.6.2018  15:24

Silnejšie dve, či slabšie tri hviezdy? Dám silnejšie dve, nový Tomb Raider, ktorého som pozeral pár minút po tomto je samozrejme úplne niekde inde a preto by rozdiel len jednej hviezdy jednému filmu viac pomáhal, alebo druhému ubližoval. Ale nebolo to úplne marné. Jeden z tých lepších pokusov o béčkovú zábavu.

• 5.6.2018  15:17
    Tomb Raider (2018)

Celkom fajn dobdrodružstvo, ktorému ale fakt chýbalo nejaké to "nadprirodzeno", už som si na to zvykol z toľkých starších častí hier či filmov, že to úplne neprekusnem. Ale inak poctivá práca.

• 5.6.2018  10:46
    Městečko Pines (TV seriál) (2015)

Prvá séria za silnejšie štyri hviezdy, druhá za slabšie tri, v priemere dávam štvorku. Prvá séria neskutočné tempo, skvelá pointa, ktorá ma teda nenapadla okamžite, perfektné herecké obsadenie, skvelý záver. To tojamno okolo celého mestečka, tie postavy, jednoducho pri ideálnom počte častí luxus. Druhá séria sa zmenila na obyčajný "kvázi" survival, ktorý mal slušné obsadenie, zbytočne veľa flashbackov, ktoré mali nasilu odkazovať na prvú sériu, ale zato tiež v druhej polovici celkom slušnú gradáciu, kde som neustále čakal, ako to dopadne z jednou postavou spoza múru v nemocničnom oblečení. Žiaľ aj keď v určitom zmysle to ukončili, zostalo to v podstate bez jasného konca a rád by som si bol pozrel ešte jednu-dve série. Škoda preškoda, vychádza omnoho viac debilnejších seriálov, tomuto by som bol dal šancu.

• 27.5.2018  20:14

Drsné, to hej, ale žeby nejako zapamätania hodné? Ani zďaleka. Čo to zachránilo od nižšieho hodnotenia je jednoznačne drsňácke aj iné herecké obsadenie. Ale druhý raz si to nepozriem.

• 27.5.2018  09:57
    Hrdinové: Znovuzrození (TV seriál) (2015)

Do času, kým sa zistí, o čo ide, je to fakt že neskutočne pútavé. Potom to hrátky s časom síce miernie pozmenia, ale napriek tomu sa už žiadne prekvapenie nekoná. Keďže vieme, čo a kedy, tak už len čakáme, kto a ako.

• 23.5.2018  22:31
    Downrange (2017)

Veľmi príjemný nepríjemný film. Donúti v hlavnej myšlienke pouvažovať nad cestovaním nehostinnou pustinou. Krvavé, nervydrásajúce, nekorektné (detská postava). Záver doslova wtf, mal som v hlave cca dve tri možnosti, ale tú sfilmovanú teda nie... :)

• 23.5.2018  22:27
    Defiance (TV seriál) (2013)

Na tie pomery za ktorých seriál vznikol a vznikal, sme dostali náhodou relatívne konzistentné dielo. Niektoré postavy a ich motívy sa síce mihajú a menia ako na bežiacom páse, zato hlavné postavy stíhajú ohromovať a meniť póly každú chvíľu, dokonca aj Datak Tarr zahraný skvelým Tonym Curranom bol nakoniec sympaťák, druhý najlepší a možno aj rovnocenný Grantovi Bowlerovi. Žiaden zázrak, ale opakujem, pre znalých podrobností, o akú myšlienku pri tomto multimediálnom počine šlo, na prekvapenie seriál, po ktorého dopozeraní mi jeho ďalšie časti fakt chýbajú. Som rád aspoň za dôstojné ukončenie.

• 22.5.2018  23:03

Dobré obsadenie, dobré spracovanie, dobrý námet, ale inak nič také, čo by bolo zapamätaniahodné okrem hlavnej premisy.

• 22.5.2018  22:49
    Deadpool 2 (2018)

Unbefuckinbelievable 2. Mega"náser" fórkov z každej jednej možnej oblasti, ktorá existuje, neskutočný nástup "nového" superhrdinského týmu, aký nemá konkurencie, všetko z jednotky ešte lepšie a tie potitulkové scény alias dve opravy, najmä tá druhá, aby som neprezradil viac, tak len tak, tak to bola fakt že pecka. Cameá geniálne, záporák-nezáporák a utajovaný záporák a jeho pravá ruka, tak to som nečakal. Neskutočná gulervúca extrémne vtipná ale aj dramatická akcia, ktorá si robí prdel zo všetkého a zo všetkých a najviac sama zo seba. To sa len tak nevidí a nieto druhý raz v rade. Wau.

• 20.5.2018  21:12
    Delta Force (1986)

Kvôli viacgeneračnému obsadeniu dávam o stupienok viac, ako by bolo dobré, ale myslím, že tých 50% je férových. Nehodnotím so súčasnou tvorbou, ten vekový priepastný rozdiel je neprehliadnuteľný, ale ako oddychovka na časť cesty vlakom z Prahy na Slovensko fajn.

• 7.5.2018  23:35

Zaujímavá pointa, škoda že ju viac nerozvinuli.

• 7.5.2018  23:33

Lepšie tri hviezdy, ale už sa fakt nedá pozerať na niekdajšiu legendu Sammo Hunga ako lieta a hýbe sa ako tridsať rokov dozadu. Jackie je Jackie, ale Sammo to už má za sebou, žiaľ. Inak fajn choreografie, nie zlé spracovanie, ale slabší rozpočet pri stvárnení jedného "móla" bolo vidieť.

• 3.5.2018  20:06
    Samson (2018)

Slabunké, tak na úrovni Herkulesa s trápnym tvajlajťákom v hlavnej úlohe.

• 3.5.2018  16:27
    Focus (2015)

Žiaľ, aj Loganova parta bola o niečo lepšia. To je negatívum hneď na úvod. Na druhej strane, Will Smith si to užíva, Margot je do počtu kvôli svojej kráse, mohli jej ukázať viac, veď frndoscény už mala s Di Capriom :) Topka čo sa týka nepredvídateľnosti bol štadión, čo bol podľa mňa aj vrchol filmu. Koniec už bol moc prestrelený a nakoniec aj očakávaný a preto nie dostatočne uspokojivý.

• 2.5.2018  14:01
    Batman Ninja (2018)

Film s dobrým námetom, dobrou animáciou, aj hudba ušla, spojenie známych mien v neznámom prostredí na jednotku, ale ten Power Rangers meets Transformers záver pochoval všetko. Pozeral som aj Suicide Squad Hell to Pay a to bola iná liga, aj napriek tomu, že nemala byť.

<< předchozí 1 2 3 4 19 38 56 74