• Thriller

610 metrů nad zemí (2022)

Vylez nahoru byl super, nemám rád výšky, bylo to fyzicky nepříjemné.. tam to bylo za 5..ale pak s každou přibývající scénou šlo hodnocení bohužel dolů.. už to bylo nekreativni, stokrát viděné, jen v jiném prostředí..zklamání.. našlápnuto to mělo skvele:(

Šťastně až do smrti (2022)

Zvratu tam bylo hodně  konec už byl neuvěřitelný ale bavil jsem se a chtěl jsem vidět více a  vice a to je hlavní:))

Assailant (2022)

Casper hraje dobrého zaporaka který tu za me dělá celý film..jinak je tu hodně nelogicnosti ale konfrontaci filmy mám hodně rad..skoro jsem šel ještě o hvězdu více.. kdyby ty postavy nedelaly tak blbě rozhodnutí:(

Follow Me (2020)

Nebylo to špatně, jen tak od poloviny jsem přišel na ten twist a pak zbytek filmu jsem si jen všiml těch detailu jak to ti lide udělali...:)

Watcher (2022)

Slabší tři hvezdy..jediným plusem je tiziva atmosféra Bukurešti:)

KIMI (2022)

prvni tretina filmu jeste zajimava, ale pote co se dej zacal odehravat na vetsi plose tak uz me to tolik nebavilo:(

Smyčka (2014)

Konec jsem pochopil ale přišlo mě to takové nijake a způsob jak k tomu došlo byl doslova časově ubijejici..nuda s náznaky potencialu:(

Hour of Lead (2020)

ale jako jo..konec jsem uhadl asi v pulce ale bavil jsem se celou dobu:)je videt ze film nema moc velke ambice, nastesti nerozjizdi jeste vetsi fantasmagorie a az ke konci to zacne byt trosku pritazene za vlasy:)

Death of Me (2020)

nedokoukano..prvnich par minut zajimave rozehrava dej..ale pote se to zacne tocit v ruznych nerealnych vyjevech a to me nudilo..vypnuto cca 20 minut pred koncem..:(

The Lie (2018)

tusil jsem jak to dopadne, ale film me celou dobu drzel v nejistote, ze se muze stat vlastne cokoliv..a ten konec je vlastne bozi..:)