• Thriller

Méďa (2012)

prijemna podivana jakkoliv jsem se tomuto filmu branil..na povedene/nepovedene forky je to tak nastejno..lepsi nez Paul:)

Jak dopadají zoufalci? (1999)

urcite o tridu horsi nez predchozi dil, ale i tak velmi nadstandartni podivana..sice kvapne ukoncene, ale zaroven jsem u toho zaveru fakt nedychal a nevedel jak to dopadne:)

Oddělen (2011)

moc mi na tomto filmu nesedli kreslene i samomluvne prostrihy..jinak bych ten film lepe vnimal..skoda:)

Kdysi byli bojovníky (1994)

genialni film..svou surovosti..neustopnosti kamery i presvedcivim neherectvim vedlejsich hercu..co ale posouva tento film do me letosni TOPky je postava Jake Heke, coz je neuveritelne brilantne zahrana postava:)

Loosies (2011)

sympaticky film se sympatickou ustredni dvojici...dej svizne utikal plus jedno male dejove prekvapeni na konci..idealni film do prace:)

Tajemný muž (2012)

bohuzel zvrat jsem cekal, ale i presto potesil..potesil zejmena i uvod do ospaleho mestecka, opravdu tomu dalo atmosferu..zaverecny twist celkem s to obhajil..ale nakonec s odstupem par hodin jen z toho nakonec byl jen dobre natoceny mix, ale v hlave asi dlouho neutkvi:)

Lawrence z Arábie (1962)

Vas posledni hodina nenudila?:)..tento skvost jsem dlouho mijel a nutno poznamenat, ze jsem o tolik neprisel...nedavno jsem byl u Lawrencova domu ve Wadi Rum a jakkoliv jsem se mohl vcitit do krajiny (mimochodem) pekelne dobre natocenou, tak jsem nedokazal presneji pochopirt nektere myslenkove pochody a prechody mezi filmovymi policky..jednoduseji...nepochopil jsem proc najednou se deje to co se deje:)...prvni polovina filmu byla nadherne primocara, ale pak kdyz zaclo politikareni jsem ztratil nit...asi moje chyba..proto subjektvne objektivni tri hvezdy:)

Carrie (1976)

dalsi odskrtunuta horrorova povinnost...prvni polovina byla uchvatna..byl jsem presvedcen ze sleduji psychologicky horror toho nejlepsiho kalibru..bohuzel ta slatanina po plese me postavila zase na nohy a musel jsem vychladnout...skoda ze takto poclive vybudovana atmosfera byla takto shozena:)

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Pět hvězdiček a přece budu kriticky..ano i já dávám tu jednu tak nejak navíc..:-)jakkoliv Sly prohlašoval že akce bude více,nestalo se tak a nepřišla mi ani moc nápaditá a trochu jsem v ní postrádal momenty co utkvi v paměti..většinou jen stali..stříleli..a ostatní padali:-)poněkud mé i zarazil fakt, že v jedné pasáží jsem se regulérně nudil..ale abych nebyl tolik kriticky tak pořád dvojka Ex mé bavila mnohem více než Avengers či TDR..a bavila..to je to hlavní motto co od filmu očekávám..:-)

Temný rytíř povstal (2012)

Tohle bylo utrpeni…první dil se mi nelibil, druhy naopak byl super..ale takove množství klise a nelogických věci to se jen tak nevidi..soucasne nadseni zde na CSFD opet nechapu, je to veskrze prumerny film a ze to natočil Nolen tak prece nadam o hvezdu vice..nuda a absolutni ztrata casu:(