Avengers (2012)

Perfektne vygradovaný príbeh s partiou SUPERhrdinov, z ktorých vedie určite zelené nervozné monštrum + hlaškovacia škola Tonyho Starka, ktorí z toho filmu zrobili neskutočný zážitok + geniálna postava Lokiho možno tento film aj dostanú do mojej dlho sa nemeniacej TOPky , veľmi milé prekvapenie, nedá mi tu ešte zmieniť, že tento film obsahoval najzbytočnejšie 3D , aké som kedy videl

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Neskutočný KURVA nárez. Takéto obsadenie perfekné už žiadny film mať nebude. Žiadnému akčnému fanúšikovi určite nevadí, že tam chýba nejaký hlboky dej, pch, .... akčná nálož nového tisícročia v 80. - kovom štýle. Teraz k postavám, Jet Li menej priestoru, ale jeho súboj s panvicami bol paradný aj to doberanie s Lundgrenom, ktorý zahral riadneho šaša ( jeho najlepšia scéna a pre mňa jedna z NAj bezakčných scén vo filme bola určite ehm scéna v lietadle :D ), Arnold s Willisom hlaškovali ako o dušu plus legendárna scéna so smartom , ... Norris stačí len jedno slovo a to AWESOME !!!, Crews vymakané hovado, ... Adkins mohol toho ukázať viac, perfekné scény v mestečku, orpoti prvej časti mal Statham menej priestoru, ale vynahradil mi to pre mňa najlepšou scénou vo flme v kostole ako MAN and Knife, SLY hlavný herec, takže samozrejme mal aj najviac priestoru + hláška REST IN PIECES mi znie v hlave ešte teraz :), a dostávam sa k človeku, na ktorého som sa tešil najviac a bol to JCVD, ... kurva - piča - blesk ten chlap si ti náramne užíval asi najviac zo všetkých, záporaka zahral geniálne, každé slovo, gesto, pohľad som mu veril, dal sa do formi neskutočne - len ta tvár je riadne poznamenaná, ... ďalšie plus ma u mňa za to, že sa dal tak nakopať od SLYa, ktorý doňho bušil hlava nehlava, ...a potom prišlo na čo som čakal najviac a to na žanklodove otočky, ktoré sú proste nezabudnuteľné ( Dvojitý zásah Forever :). Proste NAJväčší MEGAnáarez za posledné možno 20 roky. Splnený sen každého akčného fanúšika, ktorý na týchto pánoch vyrastal.

Jako za starejch časů (2012)

Veľmi milé prekvapenie, Al Pacino daval ako pán, čo slovo to perla + Walken , ktorý zase raz predviedol svoje kvality

Prometheus (2012)

Dlhé čakanie a veľké očakávania mi asi skazili celý tento celkom dobrý počin Pána režiséra, Očakával som viac akcie, ale to prostredie bolo neskutočne zobrazené, že to režisérovi odpušťam, naspäť k filmu , v ktorom fanúšikovia čakali viac informácii o Votrelcovi , ale nestalo sa tak. Celý film tiahne vynikajúci Fassbender, ktorý mal aj najprepracovanejšiu postavu z celého filmu, je pravda, že film dáva až príliš veľa otázok a málo odpovedí,preto s moje hodnotenie zastavilo na 70% ( Je to hlavne za vykreslene prostredie a Fassbendera) + 5% za nekompromisný "pôrod"

Zpátky ve hře (2012)

Do riti i s nejakým hobitom, toto je filmarina, perfektná práca na režiserskej stoličke určite aj s pomocou Clinta, ktorý to zahral perfektne klasicky po Eastwoodovsky :)

AC/DC: Live at River Plate (2011) (koncert)

KURVA!! to je náárez AC/DC forever a dikky za ten Warshavskýý Mejdáán minulého roku :D

Elitní zabijáci (2011)

Fajn, má to par chýb, sakra , ale keď de niro vyzerá s pištolou v ruke stále drasticky hlavne kvôli nemu hviezdička hore starej dedek ma stále na to vybaviť si svoje problemy ručne stručne

Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)

Skvelý akčný film, určite najlepšia časť celej série, scéna v Dubaji s najvyžšiou budovou sveta je veľmi dobrá, film je aj veľmi dobra reklama na BMW :D

Rychle a zběsile 5 (2011)

Bezkonkurečne NAJlepší diel celej zbesilovskej série, a takysto zatial NAJlepší akčný film tohto roku, to, čo znamenal súboj SLY Stallone vs. Steve Austin pre minulý rok tak tento rok to znamená určite pre dvojicu Vin Diesel vs. The ROCK - BRAVO!!

Správci osudu (2011)

1000. Hodnotenie a aj veľká spokojnosť s filmom :)