Wanted (2008)

Tak poviem to,že Angelinu som este takúto ako tu nevidel , ... Je ak vždy sexi a k tej akcii proste patrí, ... paradný film napumpovaný akciou,Dejje vpohode , ... Morgan je ako vždy skvely + tá akčna jazda na konci filmu je skvelá - BRAVO!!

Yes Man (2008)

Perfekná komédia, ... Pri ktorej sa da fakt úžasne odviazať, ... Jim carrey sa vrátil a jeho rola v tomto filme ma prekvapila , ... Lebo nebola zahratá tak šialene ako ostatné jeho úlohy, ... A to sa mi páčilo - BRAVO!!

Až do smrti (2007)

Perfekný film Van Damma , v ktorom ukazuje že vie aj hrať a nie len kopať filmových protivníkov , ... a prestrelka na konci filmu patrí k mojím obľubeným prestrelkám

Boj (2007)

Vyšpekulovane to bolo v pohode , ... Ale dalo sa to ešte zlepšiť, ... Ale aj tak sa mi to páčilo a neviem, ... Prečo to tu ažž tak zle hodnotíte, ... určite si to tento film nezaslúži, ... Aj keď na tu myšlienku, ... A na tých hercoch ako Li alebo Statham je tu dosť malo akčných scén , ... Ale koniec ma dostal, ... Pravdupovediac Vôbec som to nečakal, ... Dávam 3* za film a 1* za Koniec

Divočáci (2007)

Skvelá komédia a ešte k tomu pieseň od AC/DC , .. ústredná štvorka to zahrala geniálne -BRAVO!!

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Perfekný akčný snímok s prvkami humoru, ... Dej , ktorý tu ešte nebol, ... Pre mňa majstrovký kúsok, .. Koniec je vygradovany prekrásne, ... užž dlho som tak netrpezlivo nečakal , že čo sa stane po nasledujucej minute a potom po ďalšej a po ďalšej - BRAVO!!

Ratatouille (2007)

Krásna rozprávka s kvalitným príbehom - BRAVO!!

Sejmi je všechny (2007)

Totálne neutichajúca akcia s naozaj krásnou Monicou Belluci a s večne nasratým Clivom Owenom - Bravo

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Fantastické pokračovanie, ...Pravdupovediac som vôbec načakal ,...Že by sa toto pokračovanie podarilo tak ako sa podarilo, ... Macher zo starej školy sa vrátil vo vynikajúceje forme, ... A každému ukázal , že nepatrí ešte do starého železa, ... John McCalne je pripraveny zachraňovať svet aj keď mu tu už niečo chýba (vlasy :- )) , ... Ale čo nestratil je fantastický zmysel pre humor s ďalším množstvom skvelých hlášok a je stále plný akcie (Mai? Ta asijská holka, co tak ráda kope do lidí? Jo, naposledy jsem ji viděl na dně výtahový šachty s džípem v zadku:-)) - BRAVO!!