Googlak

Tie hviezdičky sú hlavne zásluhou De Nira

• 5.1.2010  10:32

Ja drámy príliš nemusím , ... Ale toto je hotovy SKVOST

• 4.1.2010  16:12

Van Damme je späť a v plnej paráde - BRAVO!!

• 28.12.2009  14:26

Dokonalá dráma o ľuďoch, o ich žití a prežívaní,ale hlavne je to film (majstrovské dielo) o nádeji, ... Prekrasný príbeh a teraz sa už ani nečudujem , že prečo je tu tento fim na csfd na prvom mieste - BRAVO!!!

• 3.12.2009  21:48

Tento film bojuje o miesto najlepšej komédie roku 2009, ... úplne bezchybná komédia, ... s plno zaujímavými zvratmi, ... BRAVO!!

• 28.11.2009  20:09

Nikdy neprovokuj Jasona Stathama :-)

• 19.11.2009  13:54
    Kriminál (1989)

Krásny film, ... Sylvester tu ukázal, že vie aj naozaj hrať, ... patrí určite k najlepším filmom z väzenského prostredia - BRAVO!!!

• 14.11.2009  22:19
    Kdo s koho (2001)

Mne tie dve hodiny ubehli rýchlo :-)

• 13.11.2009  15:02

Owen a Stiller k sebe brutálne sekli, ... Veľmi dobre to bolo prerobené z pôvodného seriálu , ... Ktory si veľmi rád aj teraz pozriem - BRAVO!

• 13.11.2009  13:46

Skvelá komédia , ... V ktorej De Niro ukázal , ... Že užž v skoršom veku mal nato , aby zahral aj v nejakej bláznivej komédií - BRAVO!!

• 13.11.2009  09:02

Proste akčná klasika s Dolphom v skvelej forme, ... Fim je preplneny s množstvom akcie a skvelýc bitiek - BRAVO

• 12.11.2009  13:11
    Jackie Brown (1997)

Proste TARANTINO :-)

• 8.11.2009  08:21
    Ruslan (2009)

Konečne poriadný film so Seagalom v hlavnej úlohe od filmu Lovec policajtov v novom tisicročí, ... Vítam ťa späť Steven - BRAVO!!

• 25.10.2009  21:50
    Rolling Stones (koncert) (2008)

Skvelý koncert najklasickejšej rock&rollovej skupiny - BRAVO!!

• 25.10.2009  00:42

Budem sa opakovať , ale týmto filmom mi ukázal De Niro , že je GENIÁLNY MAJSTER SVOJHO UMENIA- BRAVO!!!!!!

• 19.10.2009  16:15

Scorsese zase ukázal , že vie nahávať filmy z mafianského prostredia v skvelej kvalite tak ako ho poznáme - BRAVO!!

• 18.10.2009  13:54

To len kvôli De Nirovi :-),ukázal , že je pán HEREC

• 27.9.2009  14:54

Grandiózne dielo "blázna" Tarantina, ... Ako to uňho poznáme skvelo prepracované dialógy hlavných postáv, ... Pre mňa bol najväšči objav tohto roku Herec Christopher Waltz , ktory vo svojej úlohé nespravil žiadnu chybičku a ten jeho monológ o krysách može vojst do dejín svetovej kinematografie, ... ale taktiež sa mi v tomto diele strašne páčil Apač Aldo Raine v podaní skvelého Pitta , ktory za waltzom s monológmi príliš nezaostával - BRAVO!!!!!!!

• 19.9.2009  18:22

Môžem dať ine hodnotenie ako všetky hviezdicky ?, ...Podľa mňa nie, ... Pretože je to skvelá bláznivá komédia a ešte keď sa k tomu prida Jack Black a skvela hudba - tak tu mame skvelé Dielo - BRAVO!! + konečná pesnička AC/DC

• 13.9.2009  20:48
    Kmotr II (1974)

Krásny film, ... Dokonca sa mi viac páčil ako predchádzajúci diel , ...Silnejší príbeh ako v prvom diely , ... V nejakých okamžikoch to bolo aj lepšie ako v predchádzajúcom, ... Zaslúženy oscar pre De Nira, ... Ktorý tam citelne zasadil ten svoj De Nirovsky šmrnc

• 7.9.2009  18:42
    Street Kings (2008)

Reeves opäť raz ukázal , že tieto role drsných týpkov mu brutálne svedčia, a preto tento film zaraďujem k najlepším akčným thrillerom nielen roku 2008 -BRAVO!!

• 6.9.2009  19:36
    Kmotr (1972)

Skvelý film skvelého režiséra so skvelo stvárnenými úlohami jednotlivých hercov - BRAVO!!

• 30.8.2009  11:38
    Boj (2007)

Vyšpekulovane to bolo v pohode , ... Ale dalo sa to ešte zlepšiť, ... Ale aj tak sa mi to páčilo a neviem, ... Prečo to tu ažž tak zle hodnotíte, ... určite si to tento film nezaslúži, ... Aj keď na tu myšlienku, ... A na tých hercoch ako Li alebo Statham je tu dosť malo akčných scén , ... Ale koniec ma dostal, ... Pravdupovediac Vôbec som to nečakal, ... Dávam 3* za film a 1* za Koniec

• 28.8.2009  10:42
    Ronin (1998)

Stará parádna akčná klasika, ... Mohlo tam byť aj viac akcie, ... De Niro a Reno to zahrali vynikajúco, ... proste ako zo starej školy - BRAVO!!

• 24.8.2009  14:05
    Yes Man (2008)

Perfekná komédia, ... Pri ktorej sa da fakt úžasne odviazať, ... Jim carrey sa vrátil a jeho rola v tomto filme ma prekvapila , ... Lebo nebola zahratá tak šialene ako ostatné jeho úlohy, ... A to sa mi páčilo - BRAVO!!

• 21.8.2009  16:50

Patrí k mojím najobľubenejším akčným hororom s množstvom skvelýck hlášok a akcie, ... Harvey Keitel sa svojej roly zhostil naozaj perfekne, ... Šialené duo Clooney&Tarantino to zahrali vierohodne (Jestli budeš křičet, pan čtyřiačtyřicítka začne křičet taky. Jestli se něco zeptáš, pan čtyřiačtyřicítka ti odpoví.:-))

• 19.8.2009  13:00

Perfekný akčný fim s množstvom akcie

• 9.8.2009  10:33

Klasická oddychovka s dvoma namakanými machrami, ... Scott Adkins je brutalny v kopoch a M.J.White je zase fajny v technike boja , ... Krásná podívana, ... dej sa tiež dá zniesť:-)

• 7.8.2009  10:17

Diesel je tu proste typek a ta akcna scena v polovici filmu je BRUTALNA :-)

• 4.8.2009  16:11
    Casino (1995)

Ďašia spolupráca Scorsese & De niro , Joe pesci chladnokrvny mafián, Robert de Niro ako vždy úchvatný výkon a Sharon Stone to už snáď lepšie ani zahrať nemohla - BRAVO!!