Googlak

František Cicoň

okres Prešov

• 3.8.2009  16:09
    Taxikář (1976)

Krásny príbeh o taxikárovi , ktory okolo seba pozoruje nočný svet v uliciach New Yorku, ... a k tomuto mladá,krasná,talentovaná Jodie Foster, Zaverečná scéna patri medzi lahôdku kinematografie a k zaverečnému strihu De Nira nemám Slov - BRAVO!

• 31.7.2009  12:31

Perfekný akčný snímok s prvkami humoru, ... Dej , ktorý tu ešte nebol, ... Pre mňa majstrovký kúsok, .. Koniec je vygradovany prekrásne, ... užž dlho som tak netrpezlivo nečakal , že čo sa stane po nasledujucej minute a potom po ďalšej a po ďalšej - BRAVO!!

• 27.7.2009  12:45

K tomuto filmu a k Al Pacinovi už bolo napisane snáď všetko, Tak ja sa len pridám, ... ŽE BRAVO!!

• 22.7.2009  14:06

Skvelý film, ktorý tiahnú asi dvaja najcharizmatickejší herci na svete, ich stretnutie je brilatné ako aj prestrelka v tomto filme, celkovo veľmi dobre vygradovaný dej s množstvom známych hercov

• 24.6.2009  12:46

Majstrovský western MAJSTRA Leoneho - BRAVO!

• 24.6.2009  11:19

Tak toto som vôbec nečakal od Dolpha, ... Pre mňa patrí tento skvelý oddychový akčňák k jeho najlepším filmom

• 22.6.2009  16:48

Scenár brutalný, herci brutalní, fim brutalný, najviac sa mi tu páčil Vinnie Jones & jeho scéna s dverami od auta nemá chybu , ...A ešte som zabudol na stále kvalitného Stathama - BRAVO!!

• 20.6.2009  18:58
    Mafiáni (1990)

Ďalšia vydarená spolupráca dua Scorsese - De Niro ,ktorým značne sekunduje Oscarový Joe Pesci a mladý Ray Liotta, tento film vas vtiahne do príbehu chlapca, ktorý chcel byť gangsterom už odmala a Scorsese tu zase ukazuje svoju výnimocnost vo vyrozpravani filmov z mafianskeho prostredia - BRAVO!

• 7.6.2009  18:37

Že tě někdo vychoval ještě neznamená, že jsi vychovaná. - hotový SKVOST

• 3.6.2009  16:06

Je to určite najlepšia aj najzábavnejšia čast celej trilogie, to snaď ani nie je možné aby bol na svete taký výnimočný režisér ako bol Sergio Leone - Talian , ktorý natočil najlepšie najamerickejšie westerny ,Postava Tuca je veľmi obdivúhodne zahraná Elim Wallachom, ktorý bude mať vašu priazeň ale hneď svojími výstrelkami ho znenavidíte a neskor opät naopak, Clin Eastwood snaď nepotrebuje ani komentár len dútnik :-), Lee van Cleef je záporák na spravnom mieste

• 30.5.2009  20:29

Stotožňujem sa s hlavným hrdinom , ...Tiež mam veľmi rád cibuľu :-)

• 29.5.2009  14:45
    Podfu(c)k (2000)

Brad Pitt snáď svoju rolu už nemohol zahrať skvostnejšie, perfekný scenár a veľa známych hercov ale moj ubľúbenec v tomto trháku bol Rade Šerbedžija - BRAVO!!

• 28.5.2009  20:15
    Mojsejovci (TV pořad) (2005)

Hanba!!

• 24.5.2009  14:10

Ešte šialenjšia a blznívejšia uletárna :-)

• 24.4.2009  11:04

Nesklamalo , ale mohlo to byť aj lepšie

• 18.4.2009  11:52
    Škola hada (1978)

Klasika s názvom Jackie Chan - BRAVO!!

• 10.4.2009  09:58

Táto dvojica patrí k určite k najlepšej a k najpopularnejšej dvojici vo svojom obore, fim nadupaný skvelou akciou a ešte lepšími hláškami, Mel Gibsom sa narodil pre to, aby zahral túto vyšinutú rolu + vynikajúci Joe Pesci - BRAVO!! Martin Riggs: Ty jsi černej, já jsem šílenej. Bude sranda.:-)

• 10.4.2009  09:54

Mel Gibsonovy sedi táto rola blázna ako uliata a k tomu jeho parťák Glover , čo viac si priať

• 28.3.2009  10:38

Film nadupaný hláškami s vyborne zohratým duom Willis - Wayans vas nenechajú na odpočinku po celý film, pri ktorom zažijete nie len týchto hlaškujucích machrov ale aj veľmi "milú" dcéru Willisa, ktora zdedila niečo z génov svojho ocinka (Márne pátram, ktorý z Vás je vačší Debil:-))

• 10.2.2009  15:11
    Kurýr 3 (2008)

Skvele akčné pokračovanie nadupane skvelými súbojmi a akciuou, ... Nemá to barz nadupaný dej , ... Ale je to typický akčňák s mojím obľubencom Stathamom a už len kôli skvelej prvej časti som nedal plný počet hviezdičiek , ... Parádne som si pri tomto filme odychol :-)

• 10.2.2009  15:06
    Rallye smrti (2008)

Brutálne vymakaný Statham v brutalne vymakanom sci-fi náreze, ... Patrí k mojim naj filmom - BRAVO!!

• 8.2.2009  15:38
    Extreme Dinosaurs (TV seriál) (1997)

Ako maly som z toho nedokázal spustit oči, ... Fandil som stále Spajkovi, ... len škoda , že to teraz užž dlhšie nedávali , ... Lebo veľmi rád by som si to znova pozrel:-)

• 5.2.2009  19:18

Skvostný koncert s heavy metalovou legendou v najlepšej forme - BRAVO!!

• 3.1.2009  10:48
    JCVD (2008)

Tak takýto film užž tak skoro nikto nenatoči, ... Veľmi vydarene su narážky na Seagala + ta samospoveď v polovici filmu nemá chybu, ... Hotový skvost - BRAVO, ... BRAVO!!

• 3.1.2009  10:43
    Wanted (2008)

Tak poviem to,že Angelinu som este takúto ako tu nevidel , ... Je ak vždy sexi a k tej akcii proste patrí, ... paradný film napumpovaný akciou,Dejje vpohode , ... Morgan je ako vždy skvely + tá akčna jazda na konci filmu je skvelá - BRAVO!!

• 25.12.2008  09:07

Mi řekni prosím tě, co na tom chlastu máš. - Já ti to řeknu a ty začneš chlastat taky.:-) Niet nad starú klasiku - BRAVO!!

• 25.12.2008  09:07

Stará klasika, ...Nezabudnuteľné gagy, ... Ale 2. Diel je lepší

• 24.12.2008  10:22

Čo už sa dá len k tejto bláznivej dvoje povedať, ... Bez ich filmoch by bolo veľa ľudi odobratých o skvelo strávený čas plný zábavy spolu s rodinou pri televízore - BRAVO

• 24.12.2008  10:21

Bud Spencer v skvelej kriminálke ako komisár Rizzo, ... Ktorý sa všemožne snaží udržať ulice Neapola od drog a skuste hádať , ... Či sa mu to podarí:-), ... Tento film patrí k mojím najobľubenejším filmom s týmto hercom - BRAVO!!

• 24.12.2008  10:21

AHA Navždy chválim :-)