Googlak

Googlak

František Cicoň

okres Prešov

• 22.12.2008  13:55

Nemam už čo by som tu napísal, ... Všetci ste ma už predbehli, ... Proste Bruce sa narodil , ... Aby všetkým ukázal rolu McClana, ... Hlášky brutálne, ... Akcia brutálna, ... Bruce brutálny - BRAVO!! (John McClane: Alespoň jedinkrát bych si přál normální, všední Vánoce. Vaječnej koňak, zasranej stromek, krocana,... ale ne. Já se tu musím plazit v týhle podělaný plechovce):-)

• 22.12.2008  13:55

Tak tento diel je určite najbohatší na hlášky a sprosté nadávky , ... Žeby aj preto sa mi tak páčil?:-) , ...Bruce v skvelej forme a súcitil som počas celého filmu s tým ako sa cítil , ... Viem o čom hovorím :-) No, když o tom mluvíte, nedávno jsem začal cítit takovej palčivej pocit mezi prstama u nohou. Myslel jsem, že je to plíseň nebo tak něco... - Moja najobľubenejšia hláška tohto filmu - BRAVO!!

• 22.12.2008  13:53

Rodrigues + Miller + Tarantino - Nadherna akčná paľba podľa komixu s parádným výberom HOLLYWOODSKÝCH HVIEZD, ... Rourke + Willis are THE BEST a k tomuto krásna a zvodná Jessica Alba, ... Rozhodne patrí tento nárez k mojím obľúbeným, ... paradne spracovaný + kotol krvi - BRAVO!!

• 22.12.2008  13:51

Fantastické pokračovanie, ...Pravdupovediac som vôbec načakal ,...Že by sa toto pokračovanie podarilo tak ako sa podarilo, ... Macher zo starej školy sa vrátil vo vynikajúceje forme, ... A každému ukázal , že nepatrí ešte do starého železa, ... John McCalne je pripraveny zachraňovať svet aj keď mu tu už niečo chýba (vlasy :- )) , ... Ale čo nestratil je fantastický zmysel pre humor s ďalším množstvom skvelých hlášok a je stále plný akcie (Mai? Ta asijská holka, co tak ráda kope do lidí? Jo, naposledy jsem ji viděl na dně výtahový šachty s džípem v zadku:-)) - BRAVO!!

• 22.12.2008  13:48
    Clementine (2004)

Nehorázna blbosť - a to mám filmy so Seagalom rád, ale čoje veľa , to je veľa

• 22.12.2008  13:41

Klasická , ale najlepšia Seagalovka a určite to nie je len zásluhov Stevena ,... Pretože mu veľmi značne sekunduje a v niekoľkych okamžikov ho aj previšuje skvelý Tommy Lee Jones - BRAVO!!

• 22.12.2008  13:41

Môj najobľubenejší film Seagala, ... Veľa akcie aj dej sa dá, ... Dobrý výber zápornej postavy a začiatok s Trejom je perfekný

• 22.12.2008  13:40

Pokúsili sa zabiť nespravného človeka, .. Ale čo je najväčšia chyba (pre nich) , .. Že sa im to nepodarilo vtedy a ani po siedmich rokoch, ... A tak si Mason Storm prisiel a dokonal svoju pomstu, ... Ďalší skvely film so Seagalom

• 22.12.2008  09:55
    Já, robot (2004)

Wil Smith ako muz ktory neznasa roboty, ... A sam ma roboticku ruku pribeh aj akcia sa mi v tomto filme lubili

• 22.12.2008  09:52

Parádny akčňák, ...Ktorý je natočený pre diváka ktorý si chce pri filme oddychnúť a neche sa mu nad filmom rozmýšľať , ... záverečný boj je bombový, ... Musím sa priznať , ... že počas filmu som kus nadržival Vinniemu :-)

• 22.12.2008  09:45

To už snaď ani lepsie režisér vymyslieť nemohol, ... Skvelý výber protivníkov, ... Travolta je v zápornej úlohe skvely a zdatne mu sekunduje Cage, ... Výmena tvári a totalna akčná jazda sa môže začať, ... tento film patri určite k najlepším filmom týchto hercov + nezameniteľná réžia

• 22.12.2008  09:38

Leslie Nielsen je pre mňa KRÁĽ paródií, len škoda že začal byť populárny až v neskoršom veku, film je nadupany skvelými gagmy a hláškami určite patri k najlepším paródiam na svete , ... Kus majú navrch pre mňa Horucé strely , ... ale inak - BRAVO!!

• 22.12.2008  09:29

Odlietal som 194 bojových akcií a pri každej ma zostrelili, ... V Živote som s lietadlom nepristal, ... :-) Najlepšia parodia na Svete s perfeknym Sheenom ale neni to Sheen kto sa mi tu najviac páčí, ... Životný výkon Bridgesa

• 21.12.2008  19:08

Vymakané autičká, krásne holky, závodenie, akcia,

• 21.12.2008  19:07

Tak tento snímok ma vôbec nenadchol, jeho pokračovanie je lepšie 2** plus jedna za Diesela

• 21.12.2008  19:07

Perfekný vojnový film , ...Len k dokonalosti mi tam niečo chýba

• 21.12.2008  19:00

Užž to neni take ako predošlé diely, ... Ale aj tak je to veľmi zábavne , ... Hlavne začiatok s Tuckerom nema chybu:-)

• 21.12.2008  18:59

Veľmi podarené akčné pokračovanie tejto podarenej dvojice, ... ešte by som povedal, že o trochu zábavnejšie ,ale zase užž to nemá taký dej ako predošlá časť, ... Duo Chan&Tucker šľape ako hodinky + dostali ma hlavne podarené hlášky Tuckera :-) (Tentokrát tě už nebudu šetřit jenom proto, že jsi ženská. Budu si představovat, že jsi chlap. Nádhernej chlap, s dokonalou figurou, se kterým bych šel do kina):-)

• 21.12.2008  18:58

Porcia nabita skvelou akciou a humorom, ... Jackie Chan je majstrom choreografie, ... Chris Tucker to uzz ani lepšie zahrať nemohol , ... "Spolu su nebezpečná Dvojka" - BRAVO!!

• 21.12.2008  18:53
    Armageddon (1998)

Krásny film - Zatiaľ jediný film, ... pri ktorom mi vyšli slzy, ... Bolo to pri rozlúčke na konci filmu

• 21.12.2008  18:47

Určite zbytočné pokračovanie skvelych predošlích častí, aj keď aj tu je plno skvelého humoru a gagov dal som "az" toľko hviezdičiek len kvôli Murphymu

• 21.12.2008  18:46

Určite slabšie pokračovanie, ale určite to nie je až take strašne, ... Film plny gagov a akcie a k tomu papuľnaty Murphy, ... Krásne sa da pri týchto filmov odychnúť (Zbožňuju, když mluvíš sprostě. Pojď si taky namočit zadek):-)

• 21.12.2008  18:45

Bez Murphyho by som si nevedel totu perfeknu akčnú komédiu predstaviť, podal v nej určite svoj životný výkon a ta znelka je snáď nezabudnuteľná - BRAVO!!

• 21.12.2008  18:34
    Tango a Cash (1989)

Poviem pravdu, ... Keď som videl tento film poprvykrát tak som nemohol zavrieť ústa od úžasu, ...stale som si vypiskoval soundrack a snáď všetky hlášky som vedel , ... Perfekne a hlavne bláznivo zohratá dvojka, ... pre mňa patri k vrcholom akčných koméédiíí, ... uchvatný výkon Stalloneho, ... Russel tiež perfekný, (majitel vozu: Ty blázne! Cos to udělal s mým autem! Věřím Perestrojce! Gabriel Cash: Vítej v Americe.):-)

• 21.12.2008  18:34
    Kobra (1986)

Skvelý nadupaný oddychový akčnak so Slyom v parádnej forme s totálne chladým xistom a hláškami

• 21.12.2008  18:33
    Do útoku (1987)

Poviem pravdu, že sa mi tento film páčil, Sly tu bojuje o lásku svojho syna proti "láskavemu svokrovi", ... Podľa mňa je tu krásny príbeh s troškou akcie , ... Turnaj je na konci skvelý

• 21.12.2008  18:32
    Rocky IV (1985)

Podľa mňa najlepší diel, pri ktorom obsadil ešte vtedy neznámeho Dolpha Lundgrena, dej svele vygradovaný, ...Škoda Apolla, ... trening je perfekne spracovany , ... behanie po snehu nema chyby, ... A ten boj je určite najlepši zo všetkých častí - BRAVO!!

• 21.12.2008  18:31

Tiež bys om cel mať taku univerzálnu dýku, ... Film ktorý sa zapísal do dejín akčných filmov a s ním aj John RAMBO!

• 21.12.2008  18:26
    Blade 2 (2002)

Veľmi podarené pokračovanie skveleho sci - fi hororu so Snipesom v hlavnej úlohe , ... Blade opäť v akcii :-)

• 21.12.2008  18:23
    Blade (1998)