Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Dokumentární
  • Krimi
  • Akční

Recenze (50)

plakát

Střídavka (2022) 

Už opravdu dlouho jsem se u české komedie tak nezasmála.

plakát

Největší flám s Jiřinou Bohdalovou (2021) (pořad) 

Se Silvestry V.Menšíka se to samozřejmě srovnávat nedá, ale pokud to srovnám se soudobými "zábavnými" pořady, které jsou plné sestřihů a trapností, tak tohle byla špička. Jak píše L-wyz, chtělo by to více scének. Pokud jde o playback, přimhouřím oči. Jde přece o silvestrovskou zábavu a ne o koncert. Myslím, že šlo o pěknou poctu paní Bohdalové s řadou umělců, ať už si o nich myslíte,co chcete, které všechny takhle hezky pohromadě už nejspíš neuvidíte.

plakát

Umění disentu (2020) 

Dokument je vyprávěn pohledem z venčí americkým historikem a režisérem. Oceňuji jiný pohled na věc, zahraniční záběry a nové informace, o kterých sem neměla dosud tušení (např. natáčení am.válečného filmu Most u Remagenu v Praze v srpnu 68 anebo že Rolling Stones zaplatili osvětlení Pražského hradu).

plakát

Šéfem za pár minut (2020) (pořad) 

Pohodový pořad s fajn recepty. Někdy si však protiřečí. Ne všechny suroviny jsou pro každého ihned dostupné ( v 1.díle např. rýžový ocet nebo čerstvý koriandr) anebo si je zarytě konzervativní kuchaři prostě nechtějí pořídit. Myslím ale, že stojí za to dát Zdeňkovi a Ivetě šanci a něco z jejich receptů vyzkoušet.

plakát

Slunečná (2020) (seriál) 

Nejdřív jsem si myslela, že je to jen další výplach mozku na který, když náhodou v televizi narazíte, snažíte se rychle přepnout. Na telenovelu to není vůbec špatny. Naopak. Je to celkem koukatelny, vtipny. Seriál se nebere až tak vážně. Oceňuju změnu obvyklého prostředí, místo sterilní nemocnice je tu statek se živými zvířaty. Nejvíc se mi líbí sekretářka Hana Schwartzmüllerová v podání Evy Holubové a její výklady karet.

plakát

Havel (2020) 

Pro mě to bylo nejen drama, ale místy i komedie (STB). Jak už tu někdo řekl, není to učebnice ale lehké nahlédnutí do života výjimečného spisovatele a politika. Zajímá vás víc? Podívejte se na spoustu dokumentů, které byly o Havlovi a jiných disidentech natočeny. Mě se právě na tomto filmu líbilo, že mi dal jiný pohled na věc a sebral a poskládal ty střípky, co jsem o panu prezidentovi už znala.

plakát

Ženy v běhu (2019) 

Ve srovnání se současnými "komediemi" je to celkem fajn film. Jednooký mezi slepými.

Ovládací panel
13 bodů