Já, legenda (2007)

Ten liduprázdný New York se mi hodně líbil,ta atmosféra prázdného města a nádechem zla číhající na západ slunce,ale toho čeho jsem se obával se taky stalo - závěr řekněme že sklouznul do určitého patetismu.Lépe by tomu slušel takový volnější konec.

Zmrzlá planeta - Série 1 (2011) (série)

BBC + David Attenborough = ***** dech beroucí,neuvěřitelné,fascinující má smysl vlastně dál pokračovat?? :-)

Tři mušketýři (2011)

Alexander Dumas na LSD.Nevěřil jsem že uvidím letající vzducholoď rychlopalné zbraně,plamenomet a souboje ve stylu matrixu. Jako oddychovka dobre takže 3 a 1/2 hvězdičky.

Láska nebeská (2003)

Moje srdeční záležitost,každý rok kolem vánoc si to pouštím a každý rok jsem z toho naměkko.

Nikita (2010) (seriál)

Přišlo mi to takové prázdné umělé a laciné a to jsem viděl pouze pilot.Hodnotit zatím nebudu.

Let's Dance (2006)

Tak tohle se nepovedlo,v půlce jsem to vypnul.Ty dvě hvězdičky za choroegrafii a herce.Už na to ale koukat nebudu.

Kmotr (1972)

Chvílemi jsem s tímhle filmem bojoval ale vydržel jsem a nakonec jsem byl spokojen a unešen filmovým zážitkem.Asi to nakonec bylo tím,že jsem si našel tichou noční chvilku,kdy mě nikdo nerušil.

Ďáblův dvojník (2011)

Děvky, drogy, chlast v podání saddámova synka.Šel mi z toho mráz po zádech,ke konci jsem si říkal že tomu nějak dochází dech,ale naštěstí nedošel.Škoda že nebylo více znázorněno Udayovo řádění v Kuwait City. Jinak ale poctivé čtyři hvězdy

Sucker Punch (2011)

Tak tohle bylo něco, takové filmové šílenství jsem už dlouho neviděl.Vypnul jsem mozek a kochal se akcí.

Extrémní vlaky (2008) (seriál)

Vlaky zvlášt´ lokomotivy mám rád.A jistou slabost chovám pro americké lokomotivy,jenž jsou ztělesněním velikosti a síly.Ale tenhle dokument uvádí potrhlý kašpar který by pod jeden vlak měl spadnou.Ten člověk zničil jinak potencionálně zajímavý dokument.Taky je to americká tvorba takže typický nešvar dokumentu co deset minut opakování a ty samé záběry.Škoda toho potencionálu.