Jerris008

Jerris008

Česko

4 body

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 30.10.2011
  Jordana Spiro
  (herečka)

  Jordana Spiro Ariel se narodila 12.dubna 1977 a vyrůstala na Manhattanu, studovala divadelní školu Circle in the Square a krátce navštěvovala Royal Academy dramatu v Londýně. Rozděluje svůj čas mezi Los Angeles a New York. Kromě herectví má vášeň pro fotografování, produkci a režii několik krátkých filmů. Loni na podzim začala… (více)

  • 28.10.2011
  Miko Hughes
  (herec)

  Miko začal svou hereckou kariéru, když mu bylo 22 měsíců a následoval jeho první celovečerní film ve 27 měsících. Od tohoto brzkého zahájení se Miko stal jedním z nejvytíženějších mladých herců v Hollywoodu. Miko je nejvíce znám z filmu MERCURY (1998), kde ztvárnil autistického chlapce, hrajícího po boku Bruce Willise. Krom… (více)

  • 11.9.2011
  Jordan Hinson
  (herečka)

  Jordan Danielle Hinson se narodila 4. Června 1991 v El Pasu, Texas, USA. V pěti letech začala hrát v různých místních divadlech pro malé děti a propůjčovala hlas reklamám.

  Ve dvanácti udělala velký krok do Hollywoodu, kde dále usilovala o hereckou kariéru. Poté, co hrála v několika národních reklamách, dostala hlavní roli na… (více)

  • 11.9.2011
  Cheryl Hines
  (herečka)

  Cheryl Hines je z Tallahassee (Florida, USA). Studovala univerzitu West Virginia na Floridě a promovala na Univerzitě Central Florida. Vystudovala divadelní a televizní produkci, ale předtím se přestěhovala do Los Angeles a učila se v divadle Groundlings, kde se naučila hlavně komedii a improvizace. Zde byla jejím prvním… (více)

  • 11.9.2011
  Jamie-Lynn Sigler
  (herečka)

  Jamie-Lynn Sigler hraje a zpívá od sedmi let. Plynně hovoří řecky a španělsky. Začínala v New Yorském regionálním divadle a od té doby hrála ve více než dvou tuctech divadelních představení včetně Annie, Čaroděj ze země Oz, Sound of Music, The Wiz a Gypsy. V létě roku 2001 hrála na turné produkce Richarda Rodgerse a Oscara… (více)