Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Horor
  • Animovaný

Oblíbené seriály (10)

Teorie velkého třesku (2007)

Wow, já ani nevím, co napsat. Mám chuť si naflákat, jelikož jsem se tomuto seriálu vyhýbala strašně dlouho, ale nakonec si dám velkou pusu, protože jsem si k němu sedla a cirka za týden jsem shlédla všechny díly do poloviny páté série a musím říct, že to byl nejzábavněji strávený čas u seriálu. Tam jsou všichni naprosto fantastický a každá postava je skvěle napsaná a ještě lépe zahraná. Také stojí za shlédnutí nepodařené záběry, takzvané bloopers, které mi fantastičnost všech jen potvrdí. Jim Parson a jeho řečnění je obdivuhodný!

Parks and Recreation (2009)

Ze začátku jsem si zvykala na kameru, ale díky ní a přibývající vlnou sarkasmu (speciálně Ron Swanson) se to od druhé série stalo dokonalé. Někde v komentářích jsem se dočetla, že tam žádná z postav není sympatická. Mě jsou sympatické naprosto všechny, jelikož každá z nich zastupuje vlastnosti, se kterými se ztotožňuji a díky tomu mě to strašně baví. A Minutáž 22 minut je pro mě ideální na dobití dobré nálady :) Jsem zvědavá na porovnání se seriálem Kancl, ke kterému se dostanu po Parks & Recreation...

Útěk z vězení (2005)

Pro mě nejlepší seriál, kdy jsem po skončení jednoho dílu musela ihned pustit další. Prodlevy mezi sériemi mě ubíjely. Je mi líto poslední série, která se zdaleka nerovnala té první, ale i tak pro mě bylo nutností ji vidět. A málokdy jsem takhle hltala každou z postav. Ať to byl ten či onen, všichni mi přirostli k srdci a žádná z postav mi nebyla lhostejná nebo mi nepřipadala navíc.

Invaze (2005)

Sežrala jsem to i s navijákem, chci další díly! :(

Reklama

Reklama