Želik

homepage
LinkedIn: želik

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 23.3.2014  19:28

Oddychové, občas vtipné, v niečom pravdivé. Dolanský bol božský :).

• 13.3.2014  08:24
    Památkáři (2014)

Mňa táto partička siedmich statočných záchrancov umenia dostala. Herci božskí,hudba skvelá, zasmiala som sa, dojala som sa, oddýchla som si. Som spokojná :)

• 8.2.2014  17:08

Rusi musia byť proste vo všetkom naj. Ale mne sa to celkom páčilo, aj s plávajúci brezami aj s baletom aj s nástupom športovcov aj s nie dokonalými olympijskými kruhmi.

• 6.2.2014  14:10
    Lásky čas (2013)

Krásny film, na piesni How long will i love you som závislá.

• 6.2.2014  14:04
    Čtvrtá hvězda (TV seriál) (2014)

Asi nie som cieľová skupina. Od takého obsadenia by som čakala salvy smiechu a nie občasné uchechnutie. Pocit trápnosti sa dostavuje častejšie. U mňa Meteor nedosahuje ani 3 hviezdy.

• 6.2.2014  14:02
    Kolonáda (TV seriál) (2013)

Kladne hodnotím akurát úvodnú pieseň od Petra Cmoríka a to, že sa to točí v reálnom prostredí a nie v nejakej garáži. Inak ma to nejako extra neoslovilo. Dopozerať to ale dopozerám. Možno to len potrebuje čas. Postava Zuzany v podaní A.Karnasovej mi ide neskutočne na nervy.

• 5.2.2014  18:12
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Milujem týchto vedeckých bláznov aj keď im málokedy rozumiem. Ja som tiež svojim spôsobom blázon. Najobľúbenejšie postavy Amy a Sheldon. Bazinga :)

• 5.2.2014  18:07
    Babovřesky (2013)

Považujem za hrdinstvo, že som to dopozerala. Nezvyknem dávať odpady, ale v tomto prípade sa nedalo inak. Drbny máme aj na našej ulici ale čo je moc, to je moc. Už sa na nás valí 2 diel, zachráň sa kto môžeš!

• 5.2.2014  18:03
    Duch nad zlato (TV film) (2013)

Vianočné sklamanie. Neverila by som, že mi Bohdalová a Hrušínský pôjdu až tak na nervy. Viktor Preiss skvelý ale celkový dojem nezachránil. Dlhé a nudné, také by rozprávky rozhodne nemali byť.

• 5.2.2014  17:17
    První republika (TV seriál) (2014)

Stále čakám kedy sa to nejako rozbehne, zatiaľ to samo neviem čím to chce byť. Rodinná sága, detektívka alebo červená knižnica? Ale na Janka Koleníka sa díva veľmi príjemne.

• 5.2.2014  17:12
    České století (TV seriál) (2013)

Zaujalo, uvidíme ako sa to vyvinie v ďalších dieloch.

• 5.2.2014  17:04
    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)

Klasika, pre športových fandov nevyhnutnosť.

• 5.2.2014  17:01

Ja im tak závidím. Toto by som rada zažiť na vlastnej koži, kašlať na milión dolárov, ale tie zážitky.

• 5.2.2014  16:59
    Kdo přežije: All Stars (TV pořad) (2004)

Keď opäť stretnete starých známych je to vždy príjemné.

• 5.2.2014  16:56
    Kdo přežije: Mikronésie (TV pořad) (2008)

Jedna z mojich najobľúbenejších sérií plná super hráčov a konečne aj ženy predviedli ako sa to má hrať.

• 5.2.2014  16:53

Milujem tanec a Marka Ebena, čo viac dodať.

• 5.2.2014  16:52
    Ktosi je za dverami (TV pořad) (1978)

Klasika, humor, ktorý nestárne a aj po 100 krát rozosmeje ako prvý raz.

• 5.2.2014  16:47
    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)

Trénujem si češtinu a mozgové bunky a prekrikujem sa s našimi kto skôr povie správnu odpoveď :)

• 5.2.2014  16:44
    Kdo přežije: Austrálie (TV pořad) (2001)

Ani na tretí krát to nenudí. V tejto rade som mala veľa obľúbencov a rovnako veľa ľudí čo ma štvali :) Dopadlo to ako dopadlo. Colby bude pre mňa vždy hrdina z Texasu.

• 2.2.2014  09:58
    Sherlock (TV seriál) (2010)

I AM SHERLOCKED...

• 27.1.2014  15:38

Ja ten svet proste milujem a s radosťou sa vydám na akúkoľvek neočakávanú cestu v spoločnosti hobitov, trpaslíkov a elfov.

• 26.1.2014  09:54

Herecké výkony skvelé, hudba skvelá. Christian Bale je môj miláčik aj s pupkom a príčeskom, pretože nejde o vzhľad ide o to jeho skvelé herectvo. Ale ani moja neobjektívnosť ma proste nedonúti dať vyššie hodnotenie.

• 16.1.2014  07:57

Skvelé, aj napriek niekoľkým ale. Bola to jazda od začiatku až do konca. Elfská ríša krajšia ako moje najtajnejšie predstavy, útek v sudoch paráda, Bilbo a drak to nemalo chybu. Ale najväčší dojem aj tak vo mne zanechala hudba, na ktorej som pomaly ale isto závislá. Možno po tretej návšteve kina pridám aj tú poslednú hviezdu, zbalím kufre a odchádzam do Stredozeme.

• 31.7.2012  09:47

Záver ako má byť. Nolan opäť dostal do filmu všetko.Nie je tam len akcia, zúfalstvo a strach ale aj humor, láska a nádej, ktorá naozaj umiera posledná. Slzu som uronila aj som sa smiala. Hudba opäť skvelá. A hlavne konečne viac Bruca/Batmana. Nemám čo vytknúť a s čistým svedomím dávam plný počet hviezdičiek.

• 3.12.2011  12:13
    Kdo přežije: Cookovy ostrovy (TV pořad) (2006)

Najlepšia séria,skvelý výber súťažiacich, krásne prostredie, prekvapivé zvraty,Jonathan, Yul a proste Ozzy :)

• 16.7.2011  08:16

Tak všetko skončilo a bolo to dokonalé efektné finále. Polovicu filmu som mala strašnú chuť vytiahnuť prútik a pridať sa.Druhú polovicu som sa snažila potlačiť slzy. Konce sú skrátka pre mňa veľmi, veľmi emotívne. Zimomriavky boli, slzy boli aj zasmiať sa dalo. A najväčším, najcharizmatickejším hrdinom pre mňa vždy bude Severus Snape.

• 3.3.2011  09:12
    Fighter (2010)

Vedľajšie postavy úplne zatienili jednu hlavnú. Vivat Christian Bale.

• 3.3.2011  09:08
    83. Annual Academy Awards (TV pořad) (2011)

Keby som hodnotila len výsledky tak by to bolo za 4 hviezdy, keby som hodnotila úroveň slávnostného odovzdávania tak 2 hviezdy, takže zlaté stredná cesta, za tri.

• 3.3.2011  09:06

Po tomto filme som nemohla zaspať. Strhujúci herecký koncert Natalie Portman. Na konci som mala chuť postaviť sa a tlieskať rovnako ako diváci vo filme. Ale raz vidieť stačilo. Dokonalosť zabíja.

• 31.12.2010  12:20

Vrátila som sa do čias, keď som bola malé decko. Nechala som sa vtiahnuť do sveta zázrakov, farieb,rolničiek a žiariacich stromčekov. Som nadšená tou jazdou. Uverila som!

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11