kaza

kaza

Jiří Kazík

okres Hodonín

• 8.1.2014  22:42

Délka je přetažena nemálo přes hranici dvou hodin a nepřehlédnete to - některé záběry jsou neskutečně rozvleklé, až je vám trapně za samotné aktéry. Film se dá přežít, pokud jste správně naladěni a neviděli jste nedávno jiný kousek s otrokářskou tematikou. Děj bohužel absolutně ničím nepřekvapuje a od první chvíle až po suchý závěr jde vše podle předpokladu. Punc zajímavosti dodává pouze značka "dle skutečné události".

• 8.1.2014  22:40
    Absurdistán (2006)

Na pár století si zdřímnete a je z vás nejinteligentnější člověk planety? Paráda! Ale že si nijak chytřejší nepřipadáte? Vítejte v Absurdistánu! Svérázná komedie staví zrcadlo dnešní společnosti ovládané reklamou. Ačkoliv je dílko trochu ujeté, obsažené myšlenky rozhodně nejsou mimo mísu. Máte-li v sobě aspoň trochu chuti nadávat na celý dnešní svět, tady se určitě pokocháte. Velmi příjemné překvapení.

• 6.9.2020  21:56
    Away (TV seriál) (2020)

Dalsi z nekonecne rady netflix zbytecnosti. Vzdavam v 5. dilu - rozplizle, nudne, o vztazich posadky a jejich rodinach nam toho serviruji otravne moc, ale o misi na Mars prakticky nic. Dobrou polovinu casu berou ubijejici vztahove dialogy na Zemi, druhou polovinu totez v raketce. V posadce je kapitankou americka mamca, nechybi cinska lesba, cernoch, ani rusky potizista. Velka "parada".

• 9.1.2021  23:32
    Cobra Kai (TV seriál) (2018)

je to slabsi, nez predchozi serie - hlavne prvni dve epizody me nijak zvlast nebraly. dale se to ale vratilo do starych koleji a finale super. je to pochopitelne odlehcena akcni oddechovka - jestli nekdo hleda hluboce intelektualni pocin, tady je uplne vedle.

Don Jon (2013)

Nemastná, neslaná komedie kombinující porno a romantiku. To je asi jediné originální, hlavní alfa samec je totiž děsný porno závislák. Z šedi romantických komedií zde na chvíli vystupuje jedině Scarlett Johansson, jinak se trapnost střídá s nudou. Nedoporučuju ani sledování s přítelkyní, pokud náhodou není o pár desetiletí starší - to byste v závěru mohli bodovat.

• 28.1.2017  20:47
    Děda (2016)

nuda jako blázen - zřejmě jsem prospal všechny komické momenty.

• 28.7.2014  04:22

Josh v první hodině filozofie narazí na profesora Radissona, antiteistu, který téma náboženství hodlá shrnout do tvrzení "God is dead" (Nietzsche) a vyžaduje všeobecný souhlas. V Joshovi se ovšem probudí správný křesťan a navzdory zjevným komplikacím se Radissonovi vzepře. Dočkáme se tedy sporu zastánce kreativismu s módnějšími pohledy na věc. Josh bude muset obhájit tvrzení "God is NOT dead" a docela se zapotí. Nicméně ateisti zde tahají za citelně kratší konec. Jsou to pěkné svině, jejich životy jsou pusté, prázdné a beznadějné (pokud právě neumírají a neobrací se) - tvoří jen nutné pozadí pro černobílou Boží reklamu. Provedení je překvapivě dobré, herci sympatičtí, hudba slušná - pro věřící hodné doporučení. Zapřísáhlým ateistům doporučuji vyhnout se obloukem - dejte si raději jemně provokativního Pozemšťana.

• 12.3.2018  03:54
    Hvězdná brána: Třetí říše (TV seriál) (2018)

Neuvěřitelně nezajímavá, amatérská ubožárna. 10x1 min by stačilo.

• 28.8.2015  04:08

Vizuálně hezká (Alicia) - jinak rozvleklá nuda. Málo vtipné, málo akční, neoriginální, nemastné, neslané, nevtahující do děje = ztráta času. Moc nechybělo a usnul jsem, jako spolutrpitel vlevo... ČSFD hodnocení 27.8. 81% - dobrý vtip.

• 23.6.2015  23:49
    Městečko Pines (TV seriál) (2015)

Do čtvrtého dílu velmi dobré 4*. Pak se to na můj vkus příliš odkopalo (5.-6. díl) ne úplně šťastným směrem a mysteriózní složka se vytratila. Ještě budu chvíli doufat v zázračný obrat, ale pochybuju, že se z toho podaří vydojit něco překvapivého.

• 30.8.2015  03:28
    Perníkový táta (TV seriál) (2008)

Začátek seriálu mě příliš nebral a chvíli trvalo, než jsem se nechal vcucnout (zkusil jsem vydržet kvůli Better call Saul). Ale výborný příběh si mě pomalu získal a rostoucí nadšení vydrželo opravdu až do konce - několik slabých míst rád prominu... Viděl jsem během 2-3 týdnů komplet a byla to bomba, za sebe doporučuji.

• 26.6.2014  01:02
    Pod kůží (2013)

NE! Nepředstavitelně nudný, rozvleklý, zbytečný, gigantický fail... Na slíbené mimozemské korporace sytící gurmány z vesmíru rovnou zapomeňte. Autor textu distributora si zřejmě šlehnul něco hodně kvalitního a rozproudilo mu to fantazii - bohužel tvůrci filmu už takové štěstí neměli. Jestli si říkáte, že stále zbývá Scarlett - pak ano, uvidíte ji stále dokola. ALE neodolatelně určitě nepůsobí, takto hnusně jste ji ještě neviděli, čestné pionýrské. K dobru jí přičtěme, že se tváří konstantně mimozemsky, což je asi nejvýraznější scifi prvek v celém díle. Na začátku jsem naivně doufal, že se něco začne dít a vůbec ještě netušil rozměry právě probíhajícího průseru... Ne, nic se dít nezačne a během téměř dvou hodin padne snad 30 vět. Vyhrává trvale monotónní, řídce pak dramatická hudba. Nuda vás bude krájet v každé minutě. Jste-li opravdu MOC stateční, dočkáte se zaslouženě ubohého závěru/nezávěru, který překvapí jedině tím, jak nečekaně je špatný. Taková debilita, eh!

• 18.1.2021  04:13
    Poslední království (TV seriál) (2015)

po 4 seriich... 4.5*

• 3.4.2017  00:33
    Proč? 13x proto (TV seriál) (2017)

Teenage drama rozhodně nepatří mezi mé oblíbené žánry, ale jsem rád, že jsem se překonal a první epizodu zkusil - tohle se povedlo. V seriálu má všechno svůj smysl, postavy jsou uvěřitelné, chybí nudná výplň a příběh "příjemně" odsýpá, není snadné se odtrhnout. Neoddiskutovatelnou nevýhodou je, že vám z toho bude smutno. Tíživá atmosféra opravdu připomíná hru Life is Strange.

• 25.12.2020  00:48

poradne zklamani

Rivalové (2013)

Strhující podívaná od první minuty. Během soupeření Laudy a Hunta se prostě nestihnete nudit a v žádném případě nemusíte být fanoušek F1. Film je plný emocí a napětí řádně graduje i v případě, že nezvratný vývoj událostí znáte ze skutečnosti. Vizuálně je vše perfektní, hudba taktéž bez chybičky. Není co vytknout, byla opravdu radost dívat se! Komu se toto nelíbí, je nenapravitelný alternativní suchar.

• 11.1.2021  19:21
    Sešup (2020)

sešup přímo do pekla. 1* jako symbol uznání, že jsem to neprokouknul hned.

• 29.8.2019  16:57
    Talk show Jiřího Ovčáčka (TV pořad) (2019)

Těšil jsem se na trochu škodolibé zábavy. To se od hradního šaška dá očekávat, že. A Jiříkovi rozhodně nelze upřít kvality - nezřídka se nad ním upřímně zasmějeme. Angažováním takového velikána slovutnou TV Barrandov bylo téměř jisté, že se na nás řítí historické dílo ubohé formou, obsahem i účastníky, nad kterým se královsky pobavíme. Ale zpět do reality - dostavila se jen "ministrině financí" a zkušeně servilní Ovčáček rozehrál nudu nevídaných rozměrů, tohle prostě nefunguje. Nejvíce mu tak stále sluší dělat ze sebe debila v pár prostých větách.

• 8.1.2014  22:41

U každého "trochuhůře" hodnoceného scifi doufám, že snad nebude tak zlé - to jen nechápaví konzumenti zase hodnotí béčkové provedení a neoceňují kreativní scénář. Takže bez předsudků a s velkou chutí do toho... Béčkové provedení tedy rozhodně nechybí, teď už jen doufám v ten skvělý scénář a v mezičase počítám rozprsknuté hlavy. Mezičas se nám ale trochu protahuje a originalita prskajících hlav rapidně klesá. Vše se zvrhává pouze v hledání motivu "závodu smrti" - ale to jen pro vás, samotným aktérům krvavé žně absurdnost situace až tak nevadí. Někteří si dokonce bez potíží "pokecají" o sbírce porna pod postelí. Tohle mrzácké dílo lze doporučit opravdu jen v případě hodně velké nudy pro večerní odpojení mozku a skalním fanouškům prskajících hlav.

• 19.9.2014  00:56

Na to se prostě nedá dívat, pokud vám není 10... Příběh je slušně řečeno slabý, špatně podaný a někomu přišlo strašně fajn roztáhnout ho do nesmyslné stopáže - důsledkem je extrémně nezáživný paskvil, který vám svou blbostí nonstop leze na nervy (pokud zrovna nedřímáte). Grafika je stále hezká, jedině podle toho jsem odhadoval, že omylem nehledím na nějaký asylum knockoff. Bitvu jsem ale po hodině vzdal - nevím, jestli mě autoboti nechytli v sucharské náladě, ale mám pocit, že série si dopřála pořádný sešup a zánik je nevyhnutelný. Snad nám nenadělí ještě blbější prequel...

• 21.1.2021  02:26

stale stejne trapne a nudne. ale uz bylo 10 sekund v barve. konec.

• 21.1.2021  02:16

po 2 dilech je mi to uplne ukradene. at si v te trapne retro/sitcom debilite s umelym smichem co 10 sekund wanda a vision hnijou klidne 2 serie, hlavne beze me.