MiiRA

okres Kroměříž
Sometimes in the sky

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 12.9.2014  22:12

Musím říct, že jsem byl mile překvapen Joseph Levitt a Evička Green super. Rourke se s tím taky nepáře :D Pro mě srovnatelné s jedničkou po stránce kvality :) film utekl velice rychle. Furt je na co se dívat + soundrack. Ve 3D ...... Zasloužené 4* !!!

• 25.4.2014  22:05

Jednoznačně jedna z nejlepších komedií s Funesem !!!!

• 21.4.2014  15:49
    Aeon Flux (2005)

Jedna hvězdička za Charlize Theron :) jinak film, který není třeba vícekrát vidět.

• 22.1.2014  19:51

Zase taková bomba mi to nepřišlo. Asi jsem měl moc velké očekávání podle hodnocení na csfd :( ale určitě "božský Leo DiCapriů" si toho Oscárka zaslouží za ten úchvatný výkon!!!! Navíc ty tři hodiny Mártyho divočiny utečou celkem rychle. Nesmím zapomenout na Jonaha Hilla, který opět potěšil. Takže za vlka 4*

• 3.1.2014  23:03
    Lásky čas (2013)

Po delší době zase vynikající romantický film, který mě velice zaujal od Terapií láskou. Navíc má nejoblíbenější Rachel McAdams + cestovat v čase! Více jsem si nemohl přát. Naprostá spokojenost a k tomu úžasný soundtrack. Nemohu jinak než 5* a mile rád si to zase někdy pustím.

• 9.12.2013  23:55

Tahle komedie/film s humerem, který tam je..... je jedna velká šílenost, až už to místy nebyl zrovna můj šálek kávy, ale herecky výborně obsazené. Nejperverznější příběh byl s Mattem Dillonem...!! WTF ...celkově slabší 3*

• 5.12.2013  22:01

Postava Amélie je velice originální, optimistická a zvláštním způsobem zajímavá a to se mi na tom filmu moc líbilo. Skvělá hudba! Velice zajímavý a zvláštní film. Uvidím, jak se mi to rozloží vše, jestli nezměním hodnocení. Zatím lepší 4*

• 28.11.2013  23:37

Trochu nudnější a bez nějaké výraznější pointy. Takový typický film ze života. Naštěstí to vynahrazuje Olivka, na kterou se dá dívat pořád a dávám hvězdičku navíc. 3*

• 23.11.2013  10:34
    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008)

Narazil jsem náhodou na pár dílů, ale bohužel se to nedá sledovat déle, než pár minut. Příšerné. Zlatý starý Rex, ale tento italský návrat slaboučký čajíček.

• 16.11.2013  00:35

Hodně sci-fi komedie, ale bohužel jsem se skoro nezasmál, což je hlavní pro komedie. Herecky jsem neměl problém, ale příběh mě moc neoslovil. Bohužel zklamání! sry Simone 2-3*

• 14.11.2013  00:26
    Elysium (2013)

Herecky výborné! Matt slušný a Sharlto Copley výborný záporák. Finále mě celkem zklamalo, kde Elysium mělo mít více prostoru. Něco mi tam furt chybělo, možná to chce shlédnout ještě jednou. Asi to mohlo být klidně o čtvrt hodiny delší v tom finále a propracovanější a byl bych spokojený. Jinak nápad výborný a líbilo se mi to s Elysiem. 4*

• 29.10.2013  22:02
    Machři 2 (2013)

Jasný, že ten příběh je totální hovadina a někdy až absurdní :D ale zase jsem se skvěle bavil po celý film! Navíc postava "Bumpty" ten, jak přišel na scénu, tak jsem se řezal smíchy :D whaaaaaaaat??? Slabší 4*

• 28.10.2013  15:50

Hrdinský Tatum s ještě více hrdinskou dcerou !!! :D K tomu akční prezident Foxx a vznikne nadprůměrná akční komedie, ale na více, jak 3 hvězdičky to pro mě zatím není. Herecky výborné, ale jinak mi to přišlo celé přehnané... a to až moc :D

• 17.10.2013  19:30
    Muž z oceli (2013)

Řekl bych nejlépe natočený "Superman". Scénář na jedničku a herecky taky výborně obsazené, ale až to přehnané ničení budov u soubojů na efekt a pár dalších hodně nedomyšlených scén, co mi na tom trochu vadilo. 4-5* Zatím tu druhou půlku uberu na vynikající 4*

• 13.10.2013  22:04
    Stážisti (2013)

Pro Vince Vaughna a Owena Wilsona opět palec nahoru. Typ filmu, který jim sedí a umí to!!! V jejich podaní pohodovka z prostředí Googlu! Sice to není typická komedie, kde bych se furt měl řezat smíchy, ale je to komedie, která se hezky sleduje a neurazí. Všichni herci vybrání taky dobře + soundtrack. Spokojenost 4*

• 12.10.2013  19:51
    jOBS (2013)

Jelikož jsem neměl moc očekávání po špatných ohlasech, tak příjemné překvapení. Aston to zvládl výborně a to nejsem jeho oblíbenec. Líbilo se mi, jak zvládl inspirujícího člověka, jako byl Stev Jobs. Kvalitní životopisný film 4*

• 11.10.2013  00:36

Jednoznačně jedna z těch lepší duchařin! Výborná atmosféra, příběh, hudba a herci taky úžasní. Žádné slabé místo. Děj pomalu od začátku nabírá správné grády až do konce. Očekávání splněno = spokojenost 5*

• 5.10.2013  20:20

Začátek bez příprav hned vybafnou Alieni křížení Godzillou, na které mají nalíčeno Transformeři, které si lidstvo vyrobí, jako záchranu! Pár vyvolených si hezky oblečou štramácké obleky a hurá ovládat roboty a jde se bojovat. Vizuálně vše vypadá hezky, ale některé dialogy a hlavní herci mi moc nesedělo. Bojové scény to alespoň trochu napravují. Žádná sláva = slabší 3*

• 4.10.2013  23:11

Tak to byl odvaz! :D Zbytečně extrémně dlouhé a posledních 30 minut to byla čistě groteska, u které jsem se už modlil, aby byl konec! V první půlce filmu jsem uvažoval i o 4*....ale druhá půlka filmu byl jeden nesmysl za druhým a to nemluvím o zbytečnosti" staříka Tonta", která je úplně zbytečná v průběhu filmu. Džony vrať se raději na černou perlu. 2* ani o chlup více.

• 3.10.2013  23:50

Sice jsem to viděl vždy pouze s otřesným českým dabingem, ale je to jedno z povedenějších "óldskůl béček" mého dětství.

• 2.10.2013  23:29

Animák hezký, super soundtrack, atmosféra...celkově to a má své kouzlo, ale nevím...něco mi tam nesedělo...možná při dalším shlédnutí v budoucnu to na ty plné hvězdy bude. Zatím lepší 4*

• 28.9.2013  19:52

Nevím, nějak mi to asi nesedlo...herecké obsazení super, ale nějak jsem se ani nezasmál u toho a trochu nudil. Bylo to asi tím, že jsem měl velké očekávání a nedostalo se mi. Ale Jennifer furt kus :)))) 3,5*

• 27.9.2013  23:19
    Queen ve Wembley (koncert) (1986)

jedním slovem "NEPŘEKONATELNÉ"

• 18.9.2013  00:31

První povedená komedie 2013, co jsem viděl a u které jsem se pořádně bavil a nasmál. Výborné hlášky a ke konci úžasná role pro Channinga Tatuma, který si tam taky užil pár vteřin slávy :D Skvělé obsazení a celkově 5*

• 14.9.2013  00:00

Celkem mile překvapen...začátek se rozjíždí ve stylu duchařiny a vyklube se z toho napínavý thriller. Byl jsem napnutý skoro po celý film. Určitě stojí za to vidět! 4*

• 25.8.2013  22:18
    Strážci pokladu (TV film) (2011)

Náhodou jsem to sledoval a už nikdy více! Taková nuda...divím se, že jsem to vydržel celé :D

• 22.8.2013  21:39

Tak ještě do třetice a co nejdříve by mohl Abrams naservírovat své další dílo. Nikdy jsem nějak nevyhledával Star Trek, ale poslední dva filmy pod vedením J.J Abramse řadím mezi top sci-fi. První Star Trek (2009) byl výborný, ale tento "Into Darkness" to překonal! Záporák Benedict Cumberbatch vynikající! 5*

• 20.8.2013  17:46

Chytne za srdce! 5*

• 18.8.2013  13:52

Velice působivé! Ani ta délka mi nevadila, které jsem se obával. Herecky skvěla zahrané. Leo i Tobey super výkon! Mega večírky skvěle udělané, až jsem si říkal, že na takovém večírku bych chtěl být taky! :D 5*

• 17.8.2013  00:56
    Iron Man 3 (2013)