Sim Salabim (2008)

Jednoznačně jeden z nejlepších krátkometrážních animovaných filmů, co jsem viděl! 5*

Truman Show (1998)

Velice originální film a skvělá "one man show" Jima Carreyho. Až mi ho bylo čím dál více líto, jak byl Truman bezmocný! Velice zajímavý film a doporučuji ho. "A v případě, že bychom se už neviděli... dobrý večer a dobrou noc." 5*

Dobrý Will Hunting (1997)

Úžasný film!!! Klobouk dolů před Damonem a Affleckem, co napsali za scénář (určitě zasloužený Oscar) a herecky výborně zahrané. Hlavně Matt Damon a Robin Williams. Pro mě dvě hodiny filmového zážitku. 5*

Drž hubu! (2003)

Výborná francouzská komedie - duo Jean Reno a Gérard Depardieu = lahůdka! Komedie, na kterou se rád ještě mockrát podívám. 5*

Baraka - Odysea země (1992)

Hezký dokument, hodně krásných záběrů, pozoruhodných , ale taky hodně smutných! 4*

Velká ryba (2003)

Nejlepší film od Tima Burtona! Každý příběh má své kouzlo...kdo by nechtěl být Edwardem Bloomem. 5*

Jezero smrti (2008)

No byla to síla! Trpěl jsem se Stevem a Jenny. Napínavé a kruté! A ten konec mě dostal! Každopádně tento film stačí vidět jedenkrát. 4*

Vicky Cristina Barcelona (2008)

Woody nám naservíroval velice zajímavé romantické drama v čele s bohémem Javierem Bardenem v "zajetí tří krásných žen" v krásném Španělsku. Soundtrack je taky super. 4*

Adamova jablka (2005)

Mads Mikkelsen to zahrál úžasně! Ta role mu sedla, jak ušitá. Tahle tragikomedie mě uzemnila. Tím humorem a zároveň vážností. Úžasný film po všech stránkách. Doporučuji se podívat!!! 5*

Legendární parta (2012)

Nemůžu si pomoct, ale na mě to zapůsobilo. Příjemně se na to dívá, pěkné animace. Pohádka, jak se patří na odreagování. Zlo nikdy nemůže zvítězit na dobrem... s tím musel bubák počítat :D