radomiil

okres Chrudim
n.e.p.o.l.i.t.i.k.,sexuální kouč

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13
    • 25.4.2021  19:11

U pianové scény či vsuvky na schodech v nahých reáliích jsem ho rozhodně neodvracel.

• 5.4.2021  22:25

-jakého vyznání prý je...Řecko/římského-

• 5.4.2021  22:18

Korupce=nemoc růstu demokracie)trefné přirovnání Bruselistánu i spol. k jejich"charakterům", jež náramně ve zvýrazněném množství nechutenství platí dodnes!!!!!!!!!

• 5.4.2021  21:53

) kříženec Transformerů a Godzilly v dalším,překvapivě/vzhledem k zdejšímu *hodnocení/výkonném dějství

• 5.4.2021  21:46
    Luz (2018)

Zvláštně koncipovaný psychologický snímek.

• 31.1.2021  02:28
    Odříznutí (2018)

"Odhadujeme,že již umřelo na 100miliard homo sapiens"+"jsem vegetariánka,vždyť nerozříznu ani steak)nebojte,nebudete ho muset sníst/hahaha/"...Vskutku nečekaně precizně natočená,napínavá špica žánru!

• 30.1.2021  04:17

Teenager cult/horror klasika 90´s v nadmíru přijatelné lokalitě+dostatečně ucházejícím obsazení, která se neustále velmi hezky sleduje vč. následného pokračování"Rok poté"-což bohužel neplatí samozřejmě o neslučitelně vzniklém tristním 3.díle,jenž především neměl nikdo solventní dopustit.

• 25.1.2021  03:40

-menší T800 zombíjačka

• 24.1.2021  20:22

Poměrně až nečekaně odpudivě vymáklý T/9generace, nicméně s další marnou dějovou linií-místo Skynetu tu objevujeme najednou jakýsi Legion=namísto rozpracování dalších osudů z úvodních 2 extrapříběhů včetně "Salvation"máme spoustu hluhých,prázdných míst)paní Sára v letech je i se Švácou přitom naprosto pohodová,což už zdaleka nemůžeme tvrdit zas-a-znovu o jiných postavách...ženská ochránkyně budoucnosti po hezounkém se příletovém předvedení jenom upadá až ztrácí zajímavost,jenž hlavně platí u jisté D a n i.

• 24.1.2021  19:49
    Vetřelci (1986)

Vetřelcovská top-klasa s diametrálně odlišným přístupem oproti tísnivému předchůdci.

• 24.1.2021  19:37
    Pod vodou (2020)

Velice invenční záležitost v nevlídně tajuplném prostředí s pohodovou osádkou,navíc Kristýnu Stewartovnu bych rád takto připravenou uvítal jako novou vetřelcovskou Ripleyku!

• 2.1.2021  21:23

Nikdy sem tuhle už aktuální trosku(obklopenou skupinou neskutečných parchantů),mluvou jako z učebnice ani vzdáleně nemusel i obdobně neholdoval předchozí ničemné postavičce Klausovi st. Má narozdíl od příjemného Vaška Havlovýho do slova lidový prezident, působící též důvěryhodně na mezinárodní scéně-né jen pročínsky, hodně moc dalekou štreku...navíc nejrůznější osobní politické antipatie mu vůbec nepřísluší a tak jediné,čím může ze svojí struktury potěšit běžné obyvatelstvo, jsou parodická vystoupení!Hradní uzavření před veřejným, alespoň náznakem života doby Covidové,pouze utvrdila moje přesvědčení o neakceptovatelně trapném dosazení takového šaška na křeslo"panovníka"/lidé by zasloužili občas připomenout pojem defenestrace+spolu s totálně zbytečně zavedenou korýtkovou Senátorskou institucí,o kterou u této někdy nepochopitelné společnosti stojí asi každý 20.volební padouch=ukázati těmto individuím, že se To příležitostné objevování v lavicích děje jenom díky n á m.I proti zmeráckému,neodsouditelnému Blábolabišovci v jeho veřejnoprávním podání hvězdičkově uberu k odpad.hraně .

• 7.12.2020  03:43

Slušná ožrávací rodinka s děv(eč)kou .

• 7.12.2020  02:58
    Šanghaj a Hongkong (TV film) (2015)

-když pominu fakt,že v Šanghaji vyrůstá každý 3den nový mrakodrap) poutavé

• 30.11.2020  00:02
    Azurová (2017)

Buřňáci s desítkami plastových kousků v těle mě vykolejili=úplně dojemné.

• 29.11.2020  23:34
    Free Solo (2018)

! šílenství k zaujmutí !

• 29.11.2020  22:48
    Děti Anakondy (TV film) (2008)

Hajzlhóf s bandou tupých odchytávačů ještěrek+blonďatou Annakundičkou, jenž mohla poskytnout vlastní geny)naprosto likvidují úvodní milé 2počiny. Avizovanou kebuli plaza nikdo netrefil ani omylem za celou přetahovanou!

• 29.11.2020  22:22

)král s červenou skvrnou na čele aneb v matném a marném nádechu svobody,zároveň i dobrou kůstkou Raisou-znáte někdo Putinovou?

• 23.11.2020  02:34

)pohodový a vizáží působivě přitažlivý chlapík+velký, téměř okamžitě hotový profesionál

• 22.11.2020  16:44

= odkráglujte si svého Asádka Mamrda Bašára, jenž měl být především už dávno všemožnými tribunály odsouzen za válečné zločiny s přidruženou genocidou i díky tomu neustávajícím odlivem vlastního obyvatelstva zpustošené země

• 16.11.2020  01:02

?nepochopitelně podhodnocená záležitost

• 2.11.2020  02:18

-paradoxně Dolphie jako jeden z nejslabších článků jinak vcelku slušného řetězce!

• 1.11.2020  19:02
    Showtime (TV pořad) (2020)

S nesynteticky otřesně odpudivou a bůhvíproč angažovanou Něrgeškou.

• 5.8.2020  01:47
    Grimsby (2016)

´:-)neskutečnááá Sloní bukkake party vč.Penelopy-šéfky největší zločinecké organizace světa/FIFA/ a mcDonaldTrapákem, co má Aids! je pouze nepatrným výtažkem téhle bezva slátaniny k pobavení

• 5.8.2020  01:25
    Záhadná planeta (TV seriál) (2019)

Přírodní síly neskutečně mocným, obdivuhodným architektem !

• 7.7.2020  00:16

Nechápu, co tu většina respodentů kafrá-na českou,neslavně splácanou tvorbu posledních let jest tohle naprosto zajímavý úlet jedné pošahané rodinky a okolí,jenž mě zaručeně pobavila/bez nějakého hlubšího zkoumání.

• 6.7.2020  22:07

)nemít Sly okolo sebe nadrženě/nabušenou skupinku-dá se říci,že šlo předčasně i o zajímavěji pojaté téma,jak poslední krev Ramba,kterého by zde nahradil

• 29.6.2020  00:26
    Little Mix - Touch (hudební videoklip) (2017)

-naprosto tuctová i žensky nepřitažlivá skupinka

• 29.6.2020  00:14

Nadprůměrný příběh v propracovaných scénách s nadprůměrně vydatným Adkinsem

• 29.6.2020  00:03

Kokainově sjetá holčička s nadpozemskou silou i bezva lady-kněžskou sprchovací báchorkou a tati)on si Ho nechává vyhonit od mých andělů...

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13