radomiil

okres Chrudim
n.e.p.o.l.i.t.i.k.

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 24.5.2020  22:51
    Europe Shine a Light (TV pořad) (2020)

=i prvně s naprosto kompletně nezajímavými songy,které jakoby si přáli být nevysílané)proto oceňuji záběry utěšené historie soutěže+málo známé infopostřehy

• 24.5.2020  22:37

:-()klidné až mrazzzivé

• 24.5.2020  18:56
    Mělčiny (2016)

)přijatelná sexyhrdinka logického!ražení v zajímavě interpretované lokalitě i velmi povedeným p.Bílým,ikdyž paradoxně to je jediný zásadnější problém,který zde z důvodu jeho zbytečně přehnané agresivity v závěru spatřuji-navíc pokud má opodál tučnou velrybu "na podnose",sráží max.podíl* jinak solidního dramátku.

• 24.5.2020  18:09

Vše má svou cenu, ale ne všechno se dá koupit...

• 24.5.2020  16:19
    Pravda o Pearl Harboru (TV film) (2016)

-generalita Stark plus hrubě neschopná admiralita i shoda nešťastných,provázaných okolností vedli k tragickému zápisu následujících dějin světové historie na úkor obětního beránka Kimmela

• 24.5.2020  15:49

Husťan no.13

• 24.5.2020  15:40

Jediná prokazatelná věc v životě člověka je jeho smrt (citace)

• 24.5.2020  14:41

-obstojné završení dlouhověké ságy.

• 24.5.2020  14:35

Fantastiko plastické vozítko s tlumiči vystlanými tenisáky,krkolomně se proplétající Himalájskými úbočími i nespočtem absurdních situací)včetně vydaného šikmookého řidič.oprávnění-na němž vypadají krásně čínsky!

• 3.5.2020  19:19
    Tchyně (TV pořad) (2015)

fujtajbl) jedinečně nezvladatelná troska,která by přivedla každého normálního obyvatele této planety k dluhům i problémům za pár minut-unikát, jaký si dovolí představit a pustit přes svůj práh v hlavním več. vysílacím čase jenom TV Soukup

• 3.5.2020  18:11
    Krásná Fatmagul (TV seriál) (2010)

Rahmi and uřvaný kolektíf v čele s hlavní sympaticko/syntetickou dvojicí, útočí směrem na Vaše citové úložiště

• 3.5.2020  17:29
    SuperStar 2020 (TV pořad) (2020)

Nejodpornější i nejnudnější "porota" historie, kde už se z čirého šílenství vyměňují moderátoři jako panMareš do rolí ušlechtilé P. s názory/neoslovil jste mě/ apod=banda zbytečných a otravných rádoby umělců vč.Megastar Bagárové+té hollywoodské Pagáčové s vyhráblým jakýmsi Čekovským,jenž naopak neosloví Vás ani v nejoplzlejším snu je fakticky terno,před kterým by se nerozezpíval áni náš slavný Kája,navíc podpořené tím protějškem stejně neschopných "zpěváků světové úrovně",po kterých neštěkne za pár týdnů ani zaběhlý pes!Opravdu nechápu Haberiňa, že mu neustále stojí za ztrapňování si jenom docházet a míti vůbec výroky k těmhle (většinou) naprosto nes t oudným imbecilům...jen popravdě znalý expert odmítne dávno odepsané emoční formáty, obdobné tomuto. Inu co,možná třeba ročník 2028 přivane svěží změnu.

• 3.5.2020  16:34

Vcelku ponurá záležitost v ještě ohavnějším okolí a prostředí starého podivného metra,završená nekompromisním průvodčím-asistentem mimozemské rasy řeznické.

• 3.5.2020  16:02

)v Kouzlu mlžného oparu(

• 3.5.2020  15:51

Velmi přijatelný průvodce trochu netradičním, ovšem nikoli nezajímavým pohledem dokládá/přibližuje alespoň zčásti "vůli přežít" těchto hrdinů.

• 30.4.2020  03:18

Tohle musel mít "pod taktovkou" někdo hodně sjetej v australský buši !

• 30.4.2020  03:06

-co sme si to vzali)nevím)kde seženem další-To je moje šamanka,je hermafrodit...vyléčila mi ptáka-vždyť ani nemáš práci/a došel rum

• 30.4.2020  02:48
    Jaderný věk: Odtajněno (TV seriál) (2019)

Docela zásadní až shockující i odstrašující information.

• 30.4.2020  02:37

)nastolen trend "tady je Pohlreichovo-přes To nejede kamión"!...podstata všeho/teho dobrého/ zmizela

• 27.4.2020  03:07

Spíše už jenom na pokraji sil,jako kolega z branže) švédský árijec Dolfie Lůngren v letech pozdějších.

• 25.4.2020  22:54
    Tom a Jerry (TV seriál) (1940)

Ikona anime/world tvorby!

• 20.4.2020  01:33

Zaručeně jedno z nejnebezpečnějších,ovšem v kontextu také nedoceňovaných,nejčestnějších povolání světa ve "třetích"+nedemokratických/zkorumpovaných zemích!

• 19.4.2020  19:33
    Smrt před úsvitem (TV seriál) (2019)

Právě)je zde jiný docu:sled událostí nežli v běžných seriálech,což jest velmi správná cesta a zdaleka nemám sebemenší pocit přepínat z dramatických příběhů jako můj předchůdce.

• 19.4.2020  18:50
    Utajený šéf - USA (TV seriál) (2010)

"Hezké" možná naoko, nicméně v 98% firemních podnikách celého světa-samozřejmě včetně českých končin úplně nepoužitelné vzhledem k nastoleným podmínkám i trendům)počínaje umožněnými a zajebanými prac.agenturami, rozrůstajícími se nekontrolovaně/jak houby po dešti/,jenž se nemůžou takto nikdy změnit ani náhodou.

• 19.4.2020  16:33
    Nova je s vámi (TV pořad) (2020)

Hamáčkovic tlupa zasazenými restrikcemi odráží uniklý čínský laboratorní patogen,který bude zdejší populaci trápit v kosmonaut ústroji(jenž především ony starší osoby bude zaručeně iritovat v právu na vzduch dřív nebo později víc,než celý "sluneční neřád") nejspíše valnou část sezóny/ne-li v menších či větších ohniscích navždy. Nepřístojně zamlžovaná pravda,totální neschopnost Evropských orgánů+zbytečné WHO org.+všelijakých výzkumných dotovaných středisek přijímat zásadní rozhodnutí vč.navenek teď registrovatelně nejpodstatněji viditelné...náhubků, bez jakýchkoliv světových pravidel nošení,naprosto neskutečné ekonomické devalvační ztráty i během relativně krátkého období nákazy i neschopnost materiálové,vnitřní uplatňované pomoci je pouze malou ukázkou toho, jak jsme úplně jednoduše zranitelní a téměř rozložitelně odepsaní i z takovéhle formy virového upšouknutí=Matka Příroda samozřejmě s ohromným podílem lidské nezvladatelné moci si bere postupně zpět naše zhltnutí,krásně poznatelné na třeba leteckoautomobilových emisích!provozu,jaký jsme nebyli ani v nejmenším schopni rozhřešit a ejhle,sama se vyvíjí rovnička s mnoha pravděpodobně neznámými aspekty:kdo by nyní možná zajásal kromě vynuceně čistšího ovzduší jsou produkční katastrofických výjevů vyprázdněných lokalit*buď k naší nepopulární rase Ty tam nahoře co nejmilostivější i přesto, že si to ani zdaleka nezasloužíme.

• 19.4.2020  14:46

Jen lehce dodám, že není vůbec třeba litovat jakýkoli ztracený život kuřáka-jenom těch,kteří díky fatálnímu přístupu těchto jedinců přešli do věčných lovišť také a hlavně podstatně dřív či snad financování záchrany lékařskou péčí)ani jediné peny na takové pomílence,jenž si nedokázali srovnat v makovici jednoduchou logickou otázku, a dát si tzv. jednu k druhé...ve srovnání s alcoholovým bujarismem ten dokáže alespoň zachutnat, narozdíl od smradlavého jevu ztracených duší-miliardy nebo v tomhle případě radši více osob, jaké Nám tu všem zdravě uvažujícím scházet prokazatelně nebudou/tak jakýpak boj/:lidí je vlastně řečeno jako sraček i k čemu nám "nedopomůže" příroda,zvládáme sami dokonale plus nejsmutnějším faktem zůstává stále akceptovaný, škodlivý tabákový podporovaný koncern!

• 18.4.2020  21:11
    Globální kolaps (TV film) (2017)

:-(kanibaložrout Paré v globálním?průseru s prskajícím kamení

• 18.4.2020  20:37

"Dost si přibral"-"Když máš hubu větší jak řitní otvor,tak pár kilo nabereš"

• 16.4.2020  21:11
    Kriminálka Anděl (TV seriál) (2008)

§V podstatě průměr=neurazí ani nenadchne§

• 16.4.2020  18:45
    Královské návštěvy 20. století (TV seriál) (2019)

Možná tak Kreténské nechutnosti nejen minulého storočia-jediná vyjímka zněla prozřetelná Diana jinak v chmurném soumraku, jež by v obyčejném reálném životě každého z nás neovlivnila ani prd,natož jakoukoli stopu!Bezvýznamné oficiální večírky a podobné nehoráznosti vyžírků společnosti, kteří nerozlousknou ani jestli je Země kulatá)kudla by se mě v kapse rozevírala jenom při pomyšlení na taková vydržovaná"panovnická" dynaseskupení.

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12