hesonic

hesonic hesonic

okres okres Praha

<< předchozí 1 2 3
    • 5.10.2019  15:21
    Neuvěřitelná (TV seriál) (2019)

Skvěle vyprávěné drama ze života. Velice uvěřitelné postavy, skvěle vyvíjené charaktery. Příběh, který se může nejednou týkat každého z nás.

• 19.2.2019  21:02
    Colony (TV seriál) (2016)

Dívat se na seriál je jako prožívat nástup II. Světové resp. jakékoliv jiné velké války. Velice věrně popsaná lidská povaha, touha po moci, intriky, zrady, nedostatek inteligence a rozhledu u většiny lidí. Co se dělo za války, je zde přeneseno do aktuální doby. To co je vidět v seriálu, se teď děje v Číně ve vybraných oblastech na severu. Až Evropská Unie dovrší svůj rozklad, dojdou si Číňané se zbraní v ruce pro Evropany a evropské obyvatelstvo zažije to, co je v seriálu zobrazeno. Stejně tak, jako právě teď postupné vymírání původního obyvatelstva Kambodže - potichu, pod taktovkou mocné Číny, za peníze pro malou politickou elitu (vlastizrádců). (Kdo tam byl a zažil, tak pochopí, kdo tam nebyl, těžko mu vysvětlovat). Jak už pravil Terminátor II "máte to v sobě, samy sebe ničit".

• 15.1.2019  23:53
    The Perfect Kiss (2018)

Nechci se dívat na Vondráčkovou ve filmu a myslet na to, že jí jde pouze o miliony svého ex - to by nebyl příjemný filmový zážitek.

• 29.12.2018  06:42
    Ledová archa (2013)

Tezko se veri, ze tohle se libi 67% Jako lidi jsme opravdu primitivni tvorove, nakonec to je i hlavni motiv filmu. Pripomnelo mi to hlasku z Terminatora 2: "Mate to v sobe, sami sebe nicit...". Problem je, ze ten film jakoby vypraveli a tocili dva lide. Prvnich 90% jeden a zaver druhy. Pointa filmu neni nova, je opsana z Matrixu jen zasazena do jneho prostredi.

• 8.10.2018  00:59
    Hung hai xing dong (2018)

Nejsem si jist jak to hodnotit. FIlm je PROPAGANDOU a manifestem typicke cinske nabubrelosti. O film tady moc nejde. Cina ukazuje svoji pripravenost na budouci valku. Bohuzel ne tu filmovou, ale tu skutecnou.

• 23.9.2018  13:41

Premyslim, ze kdyby mi bylo 20, nejspis bych tento film nechapal a dal bych mu maximalne 2-3 hvezdicky, nebot temata v nem obsazena (stari, boje z oslednich sil, blizici se konec) jsou mimo schopnosti mozku 20-ti leteho cloveka. O 20-30 let pozdeji, kdyz spousta veci cloveku dojde a jeho pohled na svet je zcela jiny, je to ale jine drama.

• 20.9.2018  11:22
    Deadpool 2 (2018)

Dvojka pobavi jeste vice nez jednicka a jako jeden z mala filmu si z prehnane americke hyperkorektnosti dnesni doby nedela tezkou hlavu, spise opacne si z ni velice rozumne utahuje.

• 12.8.2018  10:44
    Westworld (TV seriál) (2016)

Na konci první série jsem se bál, co se z toho vyklube. Vždy když si spisovatelé aneb scenáristé začnou pohrávat s umělou inteligencí, tak vždy, doslova ve 99.99% případů jim dojde dech, protože nevědí co s ní vlastně dělat. Jedinou výjimkou je snad Terminátor 1, 2. Když dojdou nápady, tak se do toho začnou tahat lidské emoce (zpravidla typicky ženský zmatek), sex no a zde ještě spousta zbytećných sčrev a krve. Tím celou myšlenku zabíjí. Přesně to se stalo s Westworldem (nejpozději) začátkem druhé série. Proměnilo se to v neuchopitelný psychomelancholický balast.

• 3.8.2018  20:33
    Miliardy (TV seriál) (2016)

Mimo jiného se mi na seriálu líbí naprosto dokonale vykreslená realita toho, jak i přímo u nás fungují orgány státní moci - úředníci, prokuratura, soudci ... korupce, což se každou novou sérií rožširuje jak mor. 5* za realističnost a sympaticky obsazené role.

• 23.7.2018  19:29
    Příběh služebnice (TV seriál) (2017)

Téma zkopírováno z mnoha jiných sci-fi nebo postapokalyptických seriálů, ve kterých se řeší jedním nebo dvěma díly, je zde pouze přežvýkáno a to tím nejnudnějším možným způsobem. Zbytečně roztaženo na kdoví kolik dílů, zkrátka agónie. ... vzhledem k tomu, že je rok 2017/2018, seriál nepřináší nic nového, nic inovativního, žádnou myšlenku. Celkovou nudu a podprůměrnost umocňují mdlé dialogy. To, že této zbytečnosti dokáže tolik lidí dát vysoké hodnocení je k nevíře.

• 5.11.2017  15:58

Film postrádá jakoukoliv napínavost. Humor je přepálený. Nedíváte se na film a příběh, ale na ironickou frašku o bandě moderních herců procházejících se v kulisách historického filmu. Levnému vzhledu filmu nasazují "korunu" čelenky hlavních hrdinů očividně vyrobené z čínského plastu. Na plastově-dětsky působící "brnění" se taky nenašlo dost peněz. (Chápu, byl to záměr) Nejhorší film ze série. Chuť po tomhle braku jsem si zpravil filmem Geostorm.

• 14.10.2017  23:57

Nudně natočenej film. Nemít před ním kafe, tak usnu asi 6x.

• 8.9.2017  00:42
    Dobrá manželka (TV seriál) (2009)

Obdivuhodné, jak dokonale dokážou američtí scénařisté, režiséři a herci stvárnit chování skutečných lidí v běžnem životě ve skutečných situacích. Opravdu obdivuhodné. A jako bonus přijde opravdu nečekaný zvrat, který nebyl tak mistrovsky udělán snad v žádném jiném seriálu.

• 30.7.2017  18:55
    Zoo (TV seriál) (2015)

Dvě části jsem se na tomhle počinu snažil najít něco pozitivního, ale v hlavě mi zůstala pouze otázka: jak tohle mohlo dojít až k druhé sezóně... marný pokus jak zvířátka (námět pro 5 leté holčičky) propojit s něčím akčnějším naprosto ztroskotal.

• 23.7.2017  15:56

Nebylo to špatné, ale vzhledem k (v poslední době zavádějícím) trailerům jsem čekal více akce.

• 23.7.2017  15:49

Film je barevná podívaná, ale ani i při vší propracovanosti nemá na vizuální atmosféru Avatara nebo 5 elementu. Schází kvalitní děj. Celkově jde o plytké pozlátko, kde budete chtít, aby to už skončilo. Příjemně překvapila Cara (jelikož je modelka, ne herečka, zato Dane DeHaan nic nepředvedl). Film jako celek je podprůměrný a nezaujme.

• 20.7.2017  13:29
    Jessica Jones (TV seriál) (2015)

Roztahaná nuda. I turecké telenovely mají hlubší děj než tohle.

• 22.6.2017  11:30

Zpočátku dobrý, ale závěr se nepovedl. Jen surové zabíjení zvířat. V závěru jsem málem usnul.

• 9.6.2017  19:06
    Z Nation (TV seriál) (2014)

Na zombie seriály nebo filmy nekoukám, neboť je považuji za naprosto nudnou ztrátu času. Tohle je výjimka! Jediný zombie seriál, na který se dá dívat a pobaví vás vtipem a nadhledem.

• 28.5.2017  17:01

Některé negativní komentáře zde jsou zarážející. Film je parádní. Asijské visuální pojetí ohromuje. Kdo strávil v exotické Asií nějaký čas, rád si tu pestrou kulturu, barevnou, slunečnou přírodu a propracovanou architekturu připomene. Film logicky a detailně vykresluje mnohé historické prvky ohledně technologií, strategií, bojů, důvodů. Pohled na čínskou disciplínu a nadhled je zobrazen věrně, až z toho mrazí. Náročné choreografie, které dokázali ve filmu předvést berou dech – u nás v Evropě nepředstavitelné. Osobně na filmu vidím jen jedno „negativum“. Je dělaný pro kina s vysokým rozlišením plátna - 4K, což je v Asií běžná technologie. My zaostáváme – naše chyba. Když si tento film někdo pustí doma na menším než 2 metorvém monitoru, a nemá ani BlueRay, nedivím se, že přišel o pořádnou porci zážitku. Osobně mě film nadchl více než Warcraft a jiné fantasy z posledních 5-10 let..

• 2.12.2016  21:19
    Helix (TV seriál) (2014)

2 serie je plna zvracenych predstav rezisera a scenaristu, dobra uz jen pro uchyly.

• 5.2.2016  12:16
    Spectre (2015)

25 let zpátky by to byl možná dobrý film. Dnes je to jen nudným způsobem zrecyklovaná nuda. Film nepřinesl nic nového. Žádnou novou scénu, kterou by ještě nebylo vidět a žádnou novou myšlenku.

• 20.12.2015  08:28

Herci nejsou herci, nehrají, scénář není scénářem, proto to nefunguje. Je to nekoukatelné.

• 19.10.2015  02:12
    Marťan (2015)

Po stránce fyziky a astrofyziky s přihlédnutím blízké budoucnosti je film natočen hezky téměř realisticky (až na pár lehce tolerovatelných výjimek). Až jsem si po filmu musel ověřit, zda skutečně stejný režisér točil i Promethea a ano, (samozřejmě) točil. Marťan je naštěstí ryzím opakem Promethea – nepodařeného béčka, kde ignorace fyziky a logiky vyrážela dech.

• 18.4.2015  23:18

Žena s velkým srdcem je nejsilnějším zdrojem energie úspěšného muže. Film je úžasně romantický a plný hluboce pochopeného života žijícího na maximum. Nejúžasnější je, že všechno co se ve filmu odehrává se doopravdy stalo.

• 9.4.2015  11:00
    Interstellar (2014)

Clovek hodne rychle zapomene o cem to vlastne bylo.

• 1.3.2015  10:55

Tento film si rozhodně zaslouží lepší hodnocení než to, co tady předvádí davová psychóza rádoby „znalců“ filmu. V kině jsme byli v 6 lidech (2 kluci, 4 holky) a všem se líbil. Mě osobně zaujalo vizuální pojetí planet a naprosto propracované vesmírné lodě. Města a kostýmy taky nebyly k zahození. Scénář neřešil náboženství ani jinou mystiku. Vše bylo založeno na vědeckých principech, díky čemuž byl vesmír i použité „sci-fi“ technologie, na rozdíl od jiných sci-fi filmů, naprosto uvěřitelný. Sci-fi postavené na reálném základu technologickém, psychologickém i ekonomickém – za to mají tvůrci filmu můj obrovský obdiv. To, v čem je film slabší, jsou emoce. Ale opravdu nás pobavilo sledovat úřednickou mašinerii na jiném konci vesmíru. Zdá se, že úřednicí jsou všude stejně hrozní. :-)

• 3.1.2015  02:13

Tom Hardy hraje zajimavě (nepřekvapí, ale zaujme), bohužel film je až depresivně o ničem, takže to herci nevytrhnou. Váhám mezi odpadem a 1 hvězdičkou... je to asi tak na půl hvězdičky - nedokoukáno.

• 3.1.2015  01:54
    Soudce (2014)

Ten, kdo psal scénář je génius. Takhle detailně podchytit a precizně převyprávět kruté detaily reálného života to vyžaduje dotek génia. Film není žádná strhující akční podívaná, ale rozhodně překvapí zpracováním detailů obyčejného života obyčejných lidí. Vše zvýrazněno propracovanými výkony excelentních herců. Robert Downey opět potvrdil, že patří mezi nejtvrději pracující herce dnešní doby.

• 29.11.2014  13:27

Ten, kdo má jednodušší život a moc toho nezažil, bude dávat 1 hvězdičku nebo méně a tvrdit, že vše je smyšleno, přehnané, klišé, nemožné, nezvyklé, nepravděpodobné nebo jasné a nudné. Ale ten kdo zažil, ten si popláče.

<< předchozí 1 2 3