Babulik

4 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 19.4.2016  21:54
    Projet-M (2014)

Už nápad samotný, rozvíjať komornú psychodrámu na palube vesmírnej lode mi pripadá prinajmenšom podivný. Ale budiž, keď dobrý príbeh potiahnu herci s charizmou a talentom. Akurát v tomto dielku nenájdete ani dobrý príbeh, ani dobrých hercov, takže svoje miestečko medzi vesmírnym odpadom na orbite si tak plne zaslúži. Zlatá Majka z Gurunu.

• 13.2.2016  22:34
    Vše o E (2015)

Vražedná kombinácia mizerného scenára a bezduchých hereckých výkonov vyšperkovaná akčnými scénami ako vystrihnutými z televíznej inscenácie. Kasting zrejme zrušili a tak zobrali každého, kto išiel práve okolo. Najviac ma ale pobavil pseudogangster s vizážou vygrcaného slíža a charizmou visiacich slipov. Jediným dôvodom, prečo som to dopozeral, bola moja donebavolajúca hriešna lenivosť sa načiahnuť po ovládači a vypnúť to.

• 6.2.2016  22:49
    Exit (2014)

Bezútešná sonda do života jednej kórejčanky, ktorá vo svojich štyridsiatichpiatich rokoch používa olvjesky s krídelkami už len na utieranie prachu z nočného stolíka. Ak zrovna nemáte náladu na kombináciu vyhranej kamery a ticha jak u baptistov, tak to radšej nepozerajte. Nebude sa vám to páčiť.

• 30.12.2015  23:10
    Marťan (2015)

...a nakoniec všetci v riadiacom stredisko jasali. Čo chceme viac???

• 2.4.2015  23:05
    Kolabs (TV seriál) (2015)

V momente, keď nadobudnem skalopevné presvedčenie, že už nikto na slovenskom mediálnom trhu nemôže vymyslieť väčšiu sračku ako búrlivý panelák a pod., sa niekto neskutočným spôsobom prekoná a presvedčí ma, že nekonečné sú na svete len tri veci: ľudská hlúposť (určite), vesmír (možno) a úbohosť slovenskej televíznej komercie ( na to berte jed). Ostáva mi len pri zdravom rozume dúfať, že autori nevedomky samotným názvom predurčili osud tohto telefekálneho dielka...

• 6.9.2014  22:55
    Dr. Ema (TV seriál) (2014)

Na slovenskom televíznom trhu ma už neprekvapí asi nič, ale že sa niekto prekoná a vyrobí ešte väčšiu sračku, akú robil doteraz...to už chce naozaj talent a príšerný vkus.Neveril by som, že sa dá vyrobiť niečo, čo porazí všetky tie búrlivé vína v naivite a hlúposti, ale áno, dá sa. Herecké výkony na pokraji paródie, naivné dialógy, odporná Haasová a "rýchlomluvná" Soňa. Do žumpy plnej seriálových exkrementov nám teda pribudlo ďalšie hovienko. A úplne najhoršie na tom je, že svoju cieľovú skupinu panelákových búrlivákov si to nájde.

• 21.6.2014  23:14
    Ošin (2013)

Môže osemročné decko potiahnuť celý film? Áno, môže. Postaviť celý príbeh na výkone ( v čase natáčania) osemročnej herečky bol síce sakramentsky riskantný ťah, ale tvorcom vyšiel. Stojí za pozretie.

• 9.4.2014  22:40

Kórejská variácia na tému "výmeny duší" funguje kupodivu celkom slušne. A malý bonus-normálna erotická scéna v kórejskom filme!!! Pol hviezdy naviac!

• 16.2.2014  22:14
    Borgman (2013)

Boli to mimozemšťania, to je predsa jasné!!! Ako vám to môže uniknúť???

• 2.1.2014  22:29
    Jezero žen (2012)

Nikdy som nepatril k priaznivcom nemeckej kinematografie a tento film je priam stelesnením všetkých dôvodov. Nesympatickí herci ( a hneď štyria!), mizerný scenár, atmosféra absolútne žiadna, od polky filmu som sa takmer uzíval k smrti. V tomto filme skrátka nemá čo diváka zaujať. Nemecká nuda na jazere.

• 7.12.2013  22:28
    Contracted (2013)

Pánovi Englandovi asi kurevsky horel termín, keď ani koniec nestihol vymyslieť....

• 16.11.2013  11:00

Pani režisérka si týmto dielkom u mňa získala nehynúce sympatie predovšetkým za odvahu natočiť film, ktorý rozhodne nie je určený pre priemerného diváka odkojeného a rozmaznaného halyvúdskou megaprodukciou. Neschopnosť takéhoto diváka pochopiť zámer a výpoveď Killera je priamo úmerná jeho drístom o nudnej sračke. Všetko ostatné, čo som chcel v tomto momente napísať, už napísal "Kristusazapad".

• 30.8.2013  21:59

Emily je nádherná, sexy bytosť a aj keby hrala v tej najväčšej sračke sveta, tak jej to odpustím.

• 11.8.2013  22:58

Tenhle způsob Gatsbyho zdá se mi poněkud nešťastným.

• 6.8.2013  22:59
    Pee Mak (2013)

No rehotal som sa jak hovado. Neviem síce prečo, ale je mi to fuk.

• 30.7.2013  23:01

Rush je v každom zábere, Rush si to proste odohrá sám, Rush nikoho nepotrebuje k tomu, aby exceloval. Takto hrajú veľkí herci.

• 30.7.2013  22:57

Je až neskutočné, ako dokáže jedno decko potiahnuť a odohrať celý film. A ostatných "profíkov" strčiť s prehľadom do vrecka bez toho, aby si to nejak uvedomovalo. Ak to bol od tvorcov zámer, poskytnúť tejto postave toľko priestoru, tak vyšiel na sto percent.

• 24.4.2013  22:52

Severská sonda do drogovej žumpy alebo ako sa rodila islandská drogová scéna.

• 16.2.2013  22:44

Už teraz mám problém spomenúť si, o čom to bolo, hoci som to len včul dopozeral. Videl so tam nejaké šikovné babenky, čo sa najskôr oblizovali, potom sa nejak nemali rady a nakoniec prišlo rádoby prekvapko aj so streľbou a trochou kečupu. Alebo som len zaspal na gauči?

• 2.2.2013  22:32
    Argo (2012)

argo, fuck yourself...

• 3.1.2013  11:52

Tento filmík je ukážkovým príkladom toho, ako sa dá filmový supernápad zabiť bezduchým a ničnehovoriacim príbehom. Nápad s paralenými svetmi a opačnou hmotou stojí vo filmej branži za milión a dalo by sa s ním pracovať ako s modelárskou hlinou, ale tvorcovia urobili asi to najhoršie čo mohli-všetko sprznili priblblou a bezduchou akože lávstory so stupídnym hapyendom (bol to vôbec hapyend?). Škoda, škoda, večná škoda. Neostáva mi nič iné, len dúfať, že niekedy v budúcnosti niekto Paralelné svety znovu zoberie do parády a spraví z nich keď už nič inšie, aspoň poriadny akčný sci fi "nářez".

• 1.1.2013  23:00

Tak nejak som chcel z fleku pridrbať štyri hviezdy, ale...prečo vlastne? Dej filmu ničím neprekvapuje, tak akosi plynie zo zotrvačnosti, na konci vás čaká akože hapyend, či čo to malo byť a tak slabý scenár (a tým aj celý film) ťahá zo sračiek kompánia osvedčených mien - skutočne starý Ístvud, Gudman a Timberlejk (no a sem tam aj Edemsová, najmä keď sa vyzlieka). Bez týchto ľudí by sa toto dielko rozplynulo v žumpe filmovej priemernosti bez povšimnutia.

• 13.12.2012  21:48

Záverečná scéne nemej svadby predčila asi všetko, čo som od tohto filmu očakával a podľa mňa to bola (napriek trpkému koncu) jedna z najlepších komických scén v histórii filmu (toho európskeho určite).

• 20.4.2012  23:23
    Kandahár (2010)

Dobrý akčkák sa dá natočiť aj s minimom hlavných postáv vtesnaných do malého priestoru, s priemernou výpravou a uveriteľným príbehom bez sračkoidného vlasteneckého pátosu zduplovanom komiksovým superhrdinstvom. Ťažko vysvetľovať našincovi zhýčkanom nasprostastou akčnou americkou pubertálnou produkciou, že skrátka rusi ( a iní) si točia filmy po svojom (áno, aj tie akčné!) a že je to vlastne dobre. A s potešením konštatujem, že ruská filmová škola na poli akčného a vojnového žánru od čias Posádky v ohrození a Osamelej plavby urazila kus cesty. Správnym smerom, samozrejme- Kandahár alebo 9.rota.

• 22.2.2012  21:32
    Srbský film (2010)

Po zhliadnutí týchto zvratkov som si istý len jedným: že nechcem byť susedom niekoho, kto tomuto hnoju nadšene udelí viac ako jednu hviezdičku.

• 18.1.2012  23:02

Toto infantilné dielko v podstate nestojí za komentár, ale jeden svetlý moment sa predsa len našiel, a tou bola záverečná scéna pristátia. Áno priatelia, čítate dobre, posledných desať minút som si od smiechu skoro cvrkol do treniek.

• 12.10.2011  23:11

Odhliadnuc od reklamných záberov na zelené kopečky Álp (už chýbala len fialová kravka...), audinky v každom druhom zábere (má náskok vďaka technike, no...) a neprehliadnuteľnej paralele s Klopaním na bránu, vychodí z toho iskrivá troškukomédia, troškudráma, ktorá nenudí a hlavne neuráža filozofickými drístami o zmysle života na tejto planéte. Fitz si to strihol parádne, zbytok "psychokompánie" našťastie zdatne sekunduje a výsledkom toho všetkého je príjemná podívaná do sveta ľudí, od ktorých sa my "normálni"... väčšinou odvrátime.

• 13.9.2011  22:52
    GYMPEL.TV (TV seriál) (2011)

Ťažko objektívne hodnotiť po prvom diely, ale nedá mi to, pretože zahorela iskierka nádeje a v záľahe nepozerateľných pseudokomediálnych sračkoseriálov, ktorými nás zavalili komerčné televízie s nástupom jesene 2011 sa predsa len objavilo niečo, čo má potenciál ponúknuť divákovi čosi viac. Áno, má to hlavu aj pätu, od začiatku viete, čo pozeráte, kam to smeruje a čom to bude. Pár známych tvárí, na ktoré sa dá ešte chvalabohu pozerať, množstvo neznámych a neopozeraných postavičiek, ktorých herecká neohrabanosť síce môže kdekomu udierať do očí, ale pre mňa osobne je stráviteľnejšia a akceptovateľnejšia ako silené kvázikomediálne výkony v spomínaných sračkoseriáloch. Iste, dalo by sa Gymplu vytknúť kde-čo, ale bojím sa fúkať na ten krehký plamienok nádeje, že sa predsa len udeje zázrak a ja vyhrám v Lote, svokra dostane rozum (uf) a Gympel sa bude dať dokukať do konca. Zatiaľ LTT (rozumej len tak-tak) za tri.

• 13.9.2011  22:21
    Hoď svišťom (TV seriál) (2011)

Ako by povedal Boborovský: "Ja grcááám, ja grcááám!"

• 13.9.2011  22:18
    Zita na krku (TV seriál) (2011)

Ach jaj ,horko ťažko zaplakala moja duša, Helenka, bolo ti toto treba???

<< předchozí 1 2 3 4