Hillock

USA
DJ/herec/překladatel/spisovatel

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 23.9.2018  09:53

Hodnotné zpracování filmu predeterminuje obyčejný lidský život, který se vzápětí změní v nedefinovatelnou vědeckofantastickou kompozici.

• 23.9.2018  09:29

Až tak strhující příběh to není. Jde tady o něco jiného. A sice o jakýsi způsob trudnomyslnosti vyplývající z nádherného vztahu, který byl prožit. Vzpomínky na krásné chvíle zůstanou v mysli člověka celý život a než se začne v hrobě obracet, řekne si, že život skutečně prožil a mělo nekonečný smysl se narodit. Tento film je určen spíše pro senzibilní povahy.

• 23.9.2018  09:22
    Taxi 121 (2016)

OK, celkové nízké hodnocení. Beru. Očividně jsou lidé přesycení novými českými filmy a rovnou je odsoudí. Tento kus je však velmi kvalitně zpracovaný a já se ztotožnil se sílou lásky, vztahu a budoucnosti, která je vždy nejistá. Člověk by měl žít každý den tak, jako kdyby byl jeho poslední. Myslím si, že to je obsah filmu.

• 23.9.2018  09:17

Pokračování nemuselo vzniknout. Nenabízí invenci, pouze demonstruje vše, co jsme viděli v původním snímku. Přijde mi, že nikomu nešlo o nic víc než o zisk.

• 7.9.2018  23:16
    Děti (2006)

Projebaná hodina a půl.

• 7.9.2018  21:15

Tahle adaptace je trapná, primitivní a bezduchá.

• 2.9.2018  17:41

Jsem velice příjemně překvapen. Původně jsem se domníval, že sleduji švédský film. Za to mohl ten sníh. Teprve až když haranti platili markami, mi došlo, že jsem se spletl. Je fakt, že Němci nemají famózní filmy, ale tento je asi nejlepší z jejich produkce, co jsem kdy viděl. A že je určený primárně pro děti? Nesmysl! To bych se jistojistě nudil. Nejoblíbenější postava: "feťák" Basti. Doporučuji zhlédnout ve vánočním období.

• 1.9.2018  21:27

Skuteční přátelé se nehledají snadno. Kdo dal odpad!, nechť si nafackuje!

• 1.9.2018  19:14

82 %? Jste spadli z višně, ne?! Takhle odfláknutý film jsem dlouho neviděl. Ani jedna z postav nevyvolává žádné emoce. Očividně jste viděli úplně něco jiného než já. Scénář není špatný, ale samotné zpracování na filmové plátno je nemastné neslané.

• 7.8.2018  13:31

Takhle to dopadne, když do ruky vezme kameru maník s Parkinsonovou chorobou a snímá chovance ze cvokhausu a pasťáku. Nebýt několika fertilních scén, které udělají filmový průměr dvě hvězdy, bylo by to na odpad!

• 19.5.2018  19:58
    Jezero smrti (2008)

Prej "banda dvanáctiletých smradů". Chtělo by to pořídit si dioptrické brýle.

• 19.5.2018  18:11

Silně emotivní příběh, který není určený pro většinu z vás. Pochopí ho pouze ten, který se nestydí vyjádřit, že někoho považuje za přítele. Doporučuji ho pouze lidem se srdcem na správném místě.

• 7.5.2018  17:01

Nestravitelné postavy, fádní příběh, podnormální syžet. Jestli se někdo z vás domnívá, že pokračování vzniká z důvodu překonání jedničky, tak je padlý na hlavu. Dvojky se točí jenom proto, aby inkasovaly velký prachy z úspěchu prvního dílu. Jedinou výjimkou je Terminátor.

• 7.5.2018  15:18
    Tábor zombí (TV film) (2013)

Absolutně nechápu tak nízké hodnocení. K dobru je pouze to, že díky mému hodnocení to skočilo z 28 na 30%.

• 5.5.2018  17:34
    Světýlka z blat (TV film) (1992)

Tak strašnou pohádku jsem doposud neviděl. Pusťte ji svým dětem a naserou vám na hlavu.

• 20.2.2018  16:12

V 19. století se lidé trpící duševní chorobou domnívali, že jim byla zcizena jejich skutečná povaha. Odborníkům, kteří je studovali, se říkalo psychiatři (alienists).

• 16.2.2018  13:26

Gratuluji sám sobě, že jsem přišel na to, kdo za tím vším je.

• 11.2.2018  20:46
    Saddle Tramp (1950)

Nejsem milovníkem westernů, ale tento se mimořádně povedl. Velká dávka altruismu a sounáležitosti.

• 11.2.2018  18:19
    Robot-monstrum (1953)

Robot Monster vypadá jako yetti s hromosvodem na květáku. Tehdy to nejspíš brali vážně, ale dnešnímu divákovi ten pohled musí vytvořit úsměv na tváři.

• 11.2.2018  14:55

• 11.2.2018  14:02

• 11.2.2018  13:07

• 9.2.2018  11:25
    Dry Rain (2008)

V hlavních rolích: James Le Gros a Nathan Gamble.

• 8.2.2018  19:10
    Prázdninový tábor (TV film) (2010)

Pokud se někomu zdá, že film je především pro děti, tak se mýlí. Francouzi jsou mi blízcí. Občas se chovají infantilně, proto takhle vyznívá i tento kus. Nicméně Češi ho nedokážou ocenit.

• 8.2.2018  17:12

Koukám, že nejsem jediný, koho napadlo, že se snažili vytvořit českou variaci na Lásku nebeskou, ale tohle se moc nepovedlo. Soundtrack je znamenitý, škoda že ne film.

• 6.2.2018  20:54
    Super pes (2010)

Rainy je inteligentní čokl, který umí řídit auto, hrát dámu, koupit si párek v rohlíku či vstát z mrtvých. Soundtrack je skvostný, především song Cooldog od Jennifer Kober.

• 5.2.2018  20:50

=>Já bych ji přefik, kdyby se ta její díra dala najít.<=

• 30.1.2018  18:51
    Wolffův revír (TV seriál) (1992)

Perlička: Ve 33. díle Muž v pozadí (S02 E17) vystupuje postava jménem Anita Píčová.

• 28.1.2018  22:20

"Musím zpátky na moře, na širé moře pod širou oblohou a jediné, o co žádám, je plachetnice a hvězda, za kterou bych plul." Mimochodem, chtěl bych mít tak velkého ptáka, jakým byl Rufus.

• 28.1.2018  20:04

Nebýt těch pár zdařilých krvavých scén, musel bych dát pouze jednu hvězdu. Nudný scénář, nudná kamera, nudná režie, nudní herci.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6