Hillock

USA
DJ/herec/spisovatel

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 22.11.2017  08:45

Druhý nejsmutnější film, co jsem kdy viděl.

• 21.11.2017  18:55

Nejsmutnější film, co jsem kdy viděl.

• 9.11.2017  15:35

Pitomoučká komedie pro pitomoučké nevlastní fotry.

• 3.11.2017  22:48

Stupidní, nudné a místy nechutné. Takhle si Alan Metter představuje rodinnou romantickou komedii? Ten malý kudrnatý blonďák vypadá jako buzík. Sem se to vážně nehodí. Některé další figury se zde ocitly omylem.

• 30.10.2017  15:19

Jednička byla jakžtakž koukatelná, ale u tohoto jsem vyloženě trpěl. Stupidní situace a dialogy, nehledě k tomu, že české dialogy zpracovával nějaký diletant.

• 29.10.2017  22:45
    Zavražděné děti (2006)

Hranice mezi odpadem a jednou hvězdičkou je v tomto případě velice tenká.

• 29.10.2017  18:51

Hodlám si to pustit znovu 21.6.2024.

• 29.10.2017  14:54

Krásný film o lásce, odvaze a smyslu života.

• 29.10.2017  12:36

Nepodařilo se mi zjistit, zda byl natočen podle knižní předlohy, ale celý film se ubíral v tomto duchu. Obdivuji režiséra, protože se říká, že nejhůře se natáčí s dětmi a se zvířaty. Jistě to chtělo pevné nervy. Nejvíce se mi líbily exteriéry vesnice, kdy jsem si říkal, že v tak krásném prostředí bych mohl žít, přestože jsem městský typ. Ve filmech, kde hrají děti, poznáte, které z nich jsou talentované. Já si oblíbil Barnabáše (Julien Dubois), který vypadá jako typický francouzský mrcek a můj zvědavý soused. Willy (Martin Jobert) vypadá docela goticky a talent nezapře. No a nemohu nezmínit Manfreda (Raphaël Katz), který ve mně evokoval Harryho Pottera. Nejsem si jistý, zda to byl záměr, ale budiž to k dobru celého dětského osazenstva. Není to kdovíjaká pecka, ale hovadina to také není a je vhodná nejen v období vánočním.

• 28.10.2017  15:46

Alibaba a 40 loupežníků je mnohem hezčí pohádka.

• 28.10.2017  02:06

Bohužel nevyužitý potenciál příběhu podobně jako u Srdcové sedmy.

• 27.10.2017  02:22

Nedůstojné volné pokračování, které na rozdíl od prvního dílu obsahuje pouze dvě pozitiva: 1.) prase vrtící ocasem; 2.) Dolph Lundgren dostal třikrát STRIKE.

• 25.10.2017  02:07
    Pozdní léto (TV film) (1974)

Nevím, co si mám myslet. Bylo snadné získat dítě z dětského domova a ještě snadnější ho tam vrátit. Vzít si dítě na zkoušku. Co to má jako být? Dítě není hračka, které se člověk zbaví, když ho omrzí. Takhle byl vylíčen komunismus v tomto filmu. Otázkou však je, zda-li to tak opravdu fungovalo. Já byl tehdy ještě na houbách, takže to nedokážu objektivně posoudit.

• 15.10.2017  19:31

U posledního dílu jsem neměl pocit, že sleduji Scary Movie, takže hodnotím jako samostatnou parodii. Každopádně jsem se párkrát zasmál, tudíž to nemůže být až tak hrozný, jak tu někteří píšou.

• 15.10.2017  14:49
    Sám doma 3 (1997)

Zdejší hodnocení této komedie jsem dodnes nepochopil. Jde o nejpodhodnocenější film na CSFD.

• 14.10.2017  23:02
    Hon (2012)

Lucas je až moc dobrosrdečný a mírumilovný, až je mi z toho smutno. Chápu, že se to scénáristům hodilo do příběhu. I když se později alespoň částečně začal bránit fyzickému napadání, pořád to bylo málo. Být na jeho místě, to by byl jiný příběh. Já bych to těm zmrdům v samoobsluze nandal s baseballovou pálkou v ruce, že by nestačili zírat.

• 10.10.2017  00:41

Čupr český film, kde každý dostal to, co si zasloužil, s výjimkou Zuzany. To je namyšlená píča, které jsem přál, aby jí její povedený manžílek pořádně nafackoval, ač jsem proti násilí na slabším pohlaví. Megera na entou. Soundtrack je znamenitý. Musím ho mít, tak ho teď jdu sehnat.

• 9.10.2017  22:30
    Bába z ledu (2017)

Před lety, když jsem byl na CSFD bažant, bych si při sledování filmu říkal, kolik pak procent asi získal? Jelikož vím, že nelze brát na zdejší hodnocení zřetel, jsem si po skončení filmu tipl, že asi tak 30%. Těší mě, že jsem se mýlil, a že se zdejší celkové hodnocení alespoň částečně přiblížilo skutečnosti. Na to, že se jedná o českou produkci, jsem byl mile překvapen. No, vždyť on ten Ivánek z Prahy přesně vykresluje novodobé rodiny, kde rodiče umějí dát dětem drahé hračky a vše okolo, ale nedokážou dát lásku a pak se nejen oni diví, že jejich ratolesti jsou jako z divokých vaječníků. Děti vesměs nemohou za svou rozmazlenost. To je dílo rodičů. A tak i když jsem si nejednou říkal, že Ivánek zaslouží ohnout přes koleno a dostat pětadvacet na holou prdel, později jsem si posměšně notoval kyšky lišky dobře vám tak drazí rodičové!

• 9.10.2017  00:51

Hodnocení a komentáře nelze brát vážně, a to nejen k tomuto filmu, ale obecně. Já viděl s českým dabingem, tudíž nemohu poctivě soudit hlasy herců, ale předpokládám, že např. hlas u Alfa Alfy byl záměrně psychózní, takže si nemyslím, že by kazil celkový dojem z dabingu. Můj názor je takový, že film je vhodný spíše pro průměrně inteligentního dospěláka a nebo pro nadprůměrně inteligentního smrada. Počítám, že přátelé patřící mezi hloupější skupinu lidí některé hlášky prostě nepochopí, takže se nepřikláním k názoru, že jde spíše o dětský film. Pokud bych měl málo inteligentní potomstvo, rozhodně bych mu ho nikdy nepromítal. Největším a zároveň nejpříjemnějším překvapením pro mě bylo, že byl natočen již v roce 1994. Teď už chápu, proč mi ho v dětství nikdy nepustili. Každopádně můj celkový dojem z něj je takový, že jsem se domníval, že jde o novější kousek, takže přemýšlím o tom, jestli by nebylo spravedlivější dát o jednu hvězdu navíc.

• 16.9.2017  13:46
    Šílenci na táboře (2001)

Chtělo se mi zvracet, a to snesu hodně. Zkurvili mi celý víkend. Věřím, že jsem to vystihl přesně.

• 16.9.2017  05:15

Nejprve jsem proklínal Kevina Bacona, k čemu se to vlastně upsal, že si asi pořádně nepřečetl scénář, nebo že má hypotéku, tak musel vzít roli policajtského čuráčka a já věděl, že to je jeho nejhorší filmová role, ale pouze do doby, než jsem zjistil, že je vlastně všechno jinak, k čemuž jsem dospěl v době, kdy se Bacon objevil ve sprše a pak už jsem nevěřil nikomu a ničemu a počítal s tím, že to může táhnout kdokoliv s kýmkoliv, takže ten, kdo má být mrtvý, je možná živý a tak podobně. Uvažoval jsem o tom, jestli tu mám spoilerovat, ale nakonec jsem dospěl k názoru, že by vám to nejspíš stejně nepomohlo, a že bude určitě nejlepší, když se na film raději podíváte sami. Hlavně u toho nepopíjejte ohnivou vodu, protože jinak vám hrozí dvojí točení hlavy. Závěrem bych podotkl, že Stephen Peters si dělá z diváků tak trochu prdel.

• 14.9.2017  12:54
    Nemluv s cizinci (TV film) (1994)

SPOILER!!! Proč si ženské vybírají za muže grázly? Protože mají rády adrenalin. Film působí televizně, což vlastně i je. Kdysi jsem ho viděl, ale zapomněl jsem, kdo stojí za únosem Erica, což nebylo na škodu, protože mě rozuzlení překvapilo. Opět. Brosnana jako únosce by asi čekal málokdo, a přitom to je tak snadné, že? Ve filmech je vrah nebo únosce vždycky ten nejméně pravděpodobný, a i když to vím, tak zhruba až těsně před prozrazením jsem na to sám přišel. Columbo by to věděl už od začátku. Vadilo mi vykreslení Jane, které ač někdo unesl syna, tak má chuť na jídlo. Stát se to mně, nemůžu jíst, nemůžu spát, pít bych asi zvládl. Chápu, že do role Erica potřebovali roztomilého modrookého blonďáka, avšak občas mě iritovalo, že se párkrát podívá do kamery. Sice to je skoro nepostřehnutelné, ale je to tam. Režisér asi neměl trpělivost pořídit povícero záběrů, kde by to fungovalo tak, jak má, ale šlo o televizní film, tak to moc neřešil.

• 14.9.2017  11:09

Dojemný příběh. Dokážu si představit, že jako hraný film by zaútočil na city mnohem silněji, pokud by se toho chopil talentovaný režisér.

• 13.9.2017  21:35
    Hostel (2005)

Nízkorozpočtový snímek byl natočen jako pozvánka pro všechny cizince, kteří chtějí vyrazit na dovolenou do nějaké neobyčejné destinace. Myslím si, že pozvánka na Slovensko je zcela uchvátí. Doporučuji také všem z vás, kteří máte špeky a uvažujete o nějaké dietě. Ne, že bych ji potřeboval zrovna já, avšak během i po zhlédnutí jsem ztratil chuť k jídlu. Jediná zaručená dieta je Hostel.

• 13.9.2017  19:58
    Requiem za sen (2000)

Bravo, opět jsem se nechal napálit vysokým hodnocením. Scénárista a režisér měli zřejmě bordel v hlavě při plození této opičárny nebo možná byli sjetí a nebo došlo k vzájemnému nepochopení. Tenhle šrot nabízí divákovi změť alogismu, neuspořádanosti a dekompozice.

• 12.9.2017  20:02

Nebýt grandiózní honičky na dálnici, tak hodnotím o jednu star méně. Vyzdvihnout musím epesní soundtrack.

• 11.9.2017  19:25
    Jakub lhář (1974)

Zploštělá kataklyzma, kterou jsem nedokoukal. To se fakt nedá.

• 10.9.2017  19:04

"Ale v pevnosti nemívaj' žádný toalety." "Opravdu? A kde se připravujou manželky vojáků na večírky?" "Vojáci nemaj' manželky, ty huso!" "Neříkej mi 'huso', ty líbači prdelí!"

• 10.9.2017  15:02

Bruš Wyliž je chytrý chlap a v roli vypravěče pronese moře pravd. Elijah Wood hraje světového cestovatele hledajícího rodinu, která ho nebude přehlížet. Nejvíce jsem se nasmál při trapné situaci, kdy se zjevil jeho nahatý zadek, z čehož byl nejvíce na větvi samotný Elijah.

• 9.9.2017  14:18
    REC (2007)

Typ tohoto rádoby hororu není moje krevní skupina, o čemž jsem se již přesvědčil u podobných průjmech, jako např. Záhada Blair Witch nebo Lovec trolů.

<< předchozí 1 2 3 4 5