Hillock

Hillock

Lukáš Sloboda

USA
DJ, herec, spisovatel, překladatel, lektor

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 12.7.2020  19:09

Vydržel jsem hodinu a šestadvacet minut. Zkusím se někdy dodívat.

• 4.7.2020  15:06

Ach jo, zase jsem se nechal nachytat na vysoké hodnocení.

• 2.7.2020  20:03

Tohle je tak imbecilní, až je to drsňácký.

• 1.7.2020  17:03

Stephen King není moje krevní skupina. Filmy podle jeho knížek mě z nějakého nepochopitelného důvodu neberou, za což ale on nemůže. Na druhou stranu, i když jsem žádné jeho dílo nečetl, nevěřím, že pokud je tak skvělý spisovatel, není skoro nikdo schopen vyjevit na plátno výborným způsobem jeho myšlenky. Tohle je další případ filmu chváleného téměř do nebes a já měl při jeho sledování pocit, že jsem mešuge já nebo ti, co ho chválí. Každopádně viděno s dabingem, kterému musím vytknout jednu věc. Dabingovému studiu očividně chyběli ti správní chlapečci, jinak si nedovedu představit, proč by zkurvili hlas postavě jménem Vern, který byl sice z hlavní čtyřky nejmladší, ale hlas se k němu vůbec nehodil, a to mě sralo po celou dobu snímku. Teď jsem si z jednoho webu přehrál ukázku jiného dabingu a světe div se, hlas Verna zde sedí dokonale. Myslím, že to je původní dabing a ten zkurvený hlas je předabovaný. Takhle to dopadá, když někdo nechce koupit původní dabing, protože výroba nového dabingu vyjde levněji než vypláznutí prachů za původní a kvalitní. Takže nyní mě mrzí i to, že jsem film viděl s méně kvalitním dabingem, i když celkové hodnocení filmu by to dramaticky neovlivnilo.

• 1.7.2020  13:33
    Klukanda (2011)

Podle mě to není drama, ale naučný film pro děti. Navíc dětský casting probíhal způsobem, že hledali pěkné tvářičky, nikoliv dětské herce. Téměř nepostřehnutelné pohledy do kamery chlapečků a v jednom případě bohužel i hlavní představitelky. Cožpak si toho režisérka nevšimla?

• 28.6.2020  21:02
    Frajer (2006)

Když je to podle skutečné události, zajímalo by mě, zda Juan Carlos skutečně chrápal s tou ženskou.

• 28.6.2020  20:47

Nenápadný fakáč z otcovy strany mě pobavil a zároveň jsem si kladl otázku, zda byl ve scénáři. Nějak si nedokážu představit, že by cenzoři té doby něco takového pustili do éteru. Myslím, že si toho nevšimli.

• 27.6.2020  00:12

Kvalitní matroš pro malé parchanty. Vojtěch Rosenberg je jakostní dětský herec à la Tomáš Holý.

• 9.6.2020  02:23

Nechápu, co je na tomto seriálu tak geniálního. Dám mu šanci a zhlédnu ještě další díl.

• 7.6.2020  19:59
    Bruno (2000)

Zdejší venkovští balíci nepochopili podstatu tohoto působivého snímku, proto ho doporučuji všem, kteří si prošli šikanou a na cestě k dospělosti hledali sami sebe.

• 7.6.2020  11:10
    Child of Satan (2017)

Satanův potěr je průser.

• 6.6.2020  09:31
    Supercross (2005)

Sportovní filmy nemám v oblibě a tenhle mě totálně nebavil. Ani jsem ho nedokoukal. Takže odpad! Sorry jako.

• 5.6.2020  21:47

Suchý film se 64 %. Kde se vám to poštěstí? Jedině na csfd.cz!

• 5.6.2020  19:16
    Bludičky (TV film) (2010)

Televizní zpracování tomu dodalo na autentičnosti. Filip Cíl svou roli zacílil do správného terče.

• 2.6.2020  20:14
    Zoufalý únos (TV film) (2016)

Při konci mě napadlo to stejné jako pár dalších diváků, že byl rychlý a měl být více rozvinut. To mě vyloženě překvapilo. Film by snesl i pět minut navíc. Ještě jedna poznámka. Český dabing i dialogy byly v pohodě, avšak jedno faux pas se stalo. Když máma říká své dceři, co všechno pro ni dělá, zazněla věta: "Vše, co dělám, dělám kvůli tobě." Myslel jsem, že vyletím z kůže. Překladatel být dobrý češtinář. Samozřejmě správně má být "pro tebe", ale nejspíš byl unaven.

• 28.5.2020  22:14
    Vymahač (2016)

Ten cynický a chladnokrevný zkurvysyn nakonec dostal přesně to, co si zasloužil.

• 28.5.2020  20:54
    Svědek (1981)

Tak vidím, že nejenom česká, ale i francouzská policie má v popisu práce dostávat za katr co nejvíce nevinných lidí tím, že je zmlátí, psychicky zdeptají a donutí se přiznat k čemukoliv. Je to hnus, co se děje. U policie pracují zpíčené zrůdy. Slušný člověk se svědomím a morálními zásady by takovou práci nemohl dělat.

• 24.5.2020  19:35
    Mys hrůzy (1991)

Juliette Lewis hrála patnáctiletou, ale podle mě vypadala tak na osmnáct. Podíval jsem se tedy, jak to bylo a zjistil jsem, že v době natáčení jí bylo skutečně osmnáct. To mě vždycky štve, když někdo očividně vypadá o několik let mladší nebo starší než jeho postava a u dětí to je poznat hodně. To by si měli tvůrci filmů uvědomit. Ne všichni diváci jsou tupé ovce.

• 24.5.2020  13:18

Viděl jsem Matku Terezu s černými chlupy.

• 23.5.2020  17:35
    Jirka a bílé myšky (TV film) (2013)

Je to blbůstka, která pobavila.

• 23.5.2020  12:56

Ty vole, já myslel, že to je Ivan Trojan a teď koukám, že to je jeho dvojník Martin Myšička. Každý člověk má očividně svého dvojníka.

• 20.5.2020  19:39

Hlavní a vlastně i jediný problém je, že se mělo více stříhat. Já bych film sestříhal na maximálně 1 hodinu a 45 minut. Domnívám se, že pak by si Nabarvené ptáče zasloužilo čtyři hvězdy. No a ještě taková drobnost. Kdyby se film vyrobil i barevně, byli by někteří diváci spokojenější. Mně zpočátku vadil černobílý obraz, ale pak jsem to ani nevnímal. Avšak... sto lidí, sto chutí. P.S.: Mimo jiné jsem zaznamenal i trochu prazvláštní názory a přání určitých lidí. Takže...Kdo chce vidět Kotlárovu hnědku, uvidí dvakrát.

• 17.5.2020  21:03
    Alien Ant Farm - Smooth Criminal (hudební videoklip) (2001)

Nejlepší klip. Pro mě mnoho znamená, a sice ve spojitosti s francouzskou hudební televizní stanicí MCM. Top hudba!

• 17.5.2020  20:58

Videoklipy obvykle nehodnotím, nicméně jsem zhlédl film, ve kterém Eve hrála. Hned jsem si vzpomněl na tento klip, který jsem v roce 2001 vídal na MCM pětkrát až sedmkrát denně. Jó, to byly přenádherné časy, když jsem jako puboš sledoval tuto francouzskou hudební stanici každý den, jelikož pro mě znamenala něco jako vzduch, který potřebujete k životu. Nepopsatelně krásné vzpomínky.

• 17.5.2020  18:41

Tragikomické pojetí thrilleru s cirkusovou hudbou se u tohoto typu nehodí. Je mi jasné, že to byl záměr, ale kdybych nevěděl, že se režie ujal Wes Craven, tak bych tomu neuvěřil. Edit: Teď jsem si přečetl komentář uživatele JFL, který mi mluví z duše. V podstatě napsal vše důležité, co tenhle absurdní výtvor obsahuje.

• 16.5.2020  15:54

Udivuje mě, že jsem teprve šestnáctý hodnotící. Téma mě zajímá a vím, že Dánové umějí točit bravurně. Tohle drama ve mě zanechalo silný filmový zážitek. Čekal jsem ledacos, ale konec mě dostal.

• 12.5.2020  18:08

Kdyby v tom shitu nehrál Bobby Coleman hlavní roli, tak dám neoblomně jednu star. No, dám dvě, ale předpokládám, že za 30 járů, kdy budu trpět senilitou a možná zhlédnu tuhle frašku, udělím jí pouze jednu hvězdu, vole.

• 9.5.2020  22:30

Děti by se neměly přejíždět parním válcem.

• 9.5.2020  09:11

Není pravda, že film je pouze pro silné povahy. Přežil jsem ho, a to jsem podle jedné osoby citlivý.

• 8.5.2020  18:30
    Jack Reed: Odznak cti (TV film) (1993)

Chtěl jsem si tento film stáhnout, ale nikde není k dispozici. To si ze mě děláte píču?! A kde to vidělo těch 30 hodnotících? Ty vole, proč si platím PBS?

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11