Hillock

DJ/herec/překladatel/spisovatel

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 19.5.2018  19:58
    Jezero smrti (2008)

Prej "banda dvanáctiletých smradů". Chtělo by to pořídit si dioptrické brýle.

• 19.5.2018  18:11

Silně emotivní příběh, který není určený pro většinu z vás. Pochopí ho pouze ten, který se nestydí vyjádřit, že někoho považuje za přítele. Doporučuji ho pouze lidem se srdcem na správném místě.

• 7.5.2018  17:01

Nestravitelné postavy, fádní příběh, podnormální syžet. Jestli se někdo z vás domnívá, že pokračování vzniká z důvodu překonání jedničky, tak je padlý na hlavu. Dvojky se točí jenom proto, aby inkasovaly velký prachy z úspěchu prvního dílu. Jedinou výjimkou je Terminátor.

• 7.5.2018  15:18
    Tábor zombí (TV film) (2013)

Absolutně nechápu tak nízké hodnocení. K dobru je pouze to, že díky mému hodnocení to skočilo z 28 na 30%.

• 5.5.2018  17:34
    Světýlka z blat (TV film) (1992)

Tak strašnou pohádku jsem doposud neviděl. Pusťte ji svým dětem a naserou vám na hlavu.

• 20.2.2018  16:12

V 19. století se lidé trpící duševní chorobou domnívali, že jim byla zcizena jejich skutečná povaha. Odborníkům, kteří je studovali, se říkalo psychiatři (alienists).

• 16.2.2018  13:26

Gratuluji sám sobě, že jsem přišel na to, kdo za tím vším je.

• 11.2.2018  20:46
    Saddle Tramp (1950)

Nejsem milovníkem westernů, ale tento se mimořádně povedl. Velká dávka altruismu a sounáležitosti.

• 11.2.2018  18:19
    Robot-monstrum (1953)

Robot Monster vypadá jako yetti s hromosvodem na květáku. Tehdy to nejspíš brali vážně, ale dnešnímu divákovi ten pohled musí vytvořit úsměv na tváři.

• 11.2.2018  14:55

• 11.2.2018  14:02

• 11.2.2018  13:07

• 9.2.2018  11:25
    Dry Rain (2008)

V hlavních rolích: James Le Gros a Nathan Gamble.

• 8.2.2018  19:10
    Prázdninový tábor (TV film) (2010)

Pokud se někomu zdá, že film je především pro děti, tak se mýlí. Francouzi jsou mi blízcí. Občas se chovají infantilně, proto takhle vyznívá i tento kus. Nicméně Češi ho nedokážou ocenit.

• 8.2.2018  17:12

Koukám, že nejsem jediný, koho napadlo, že se snažili vytvořit českou variaci na Lásku nebeskou, ale tohle se moc nepovedlo. Soundtrack je znamenitý, škoda že ne film.

• 6.2.2018  20:54
    Super pes (2010)

Rainy je inteligentní čokl, který umí řídit auto, hrát dámu, koupit si párek v rohlíku či vstát z mrtvých. Soundtrack je skvostný, především song Cooldog od Jennifer Kober.

• 5.2.2018  20:50

=>Já bych ji přefik, kdyby se ta její díra dala najít.<=

• 30.1.2018  18:51
    Wolffův revír (TV seriál) (1992)

Perlička: Ve 33. díle Muž v pozadí (S02 E17) vystupuje postava jménem Anita Píčová.

• 28.1.2018  22:20

"Musím zpátky na moře, na širé moře pod širou oblohou a jediné, o co žádám, je plachetnice a hvězda, za kterou bych plul." Mimochodem, chtěl bych mít tak velkého ptáka, jakým byl Rufus.

• 28.1.2018  20:04

Nebýt těch pár zdařilých krvavých scén, musel bych dát pouze jednu hvězdu. Nudný scénář, nudná kamera, nudná režie, nudní herci.

• 28.1.2018  17:56

Nejprve jsem se domníval, že Kaufland opět láká zákazníky, tentokrát na pejsky, ale naštěstí se jedná o rodinný film. Megasis vypadající jako mega sliz; Borec alfa samec je zloděj vajec, který je vegan a má alergii na slepice; pes, co smrdí jako mokrý pes; věčně zhulená opička; zelené prase, které umí řídit (mimochodem, zajímalo by mě, za jak dlouho ho to naučili, protože prasátka jsou velice inteligentní tvorové); šerif vypadající jako děsná forma života. To je výčet některých postav. Najdete tady i pár vtipných hlášek. Uslyšíte hudbu, která ve vás probudí touhu zničit tuhle planetu.

• 28.1.2018  15:40
    Pan Tau naděluje (TV film) (1970)

Albertek.

• 23.1.2018  13:18
    Na táboře (2009)

Pominu-li otřesný monotonní český dabing, zůstane mi pouze popelavý biják.

• 22.1.2018  18:54

Komu tím prospějete? Mimochodem, zajímalo by mě, odkud jste vyhrabali představitele Sama Hawkinse? Vždyť vypadá jako vykulený loupežník.

• 22.1.2018  18:53

• 21.1.2018  22:08
    Vinnetou (TV seriál) (2016)

• 21.1.2018  22:07

• 14.1.2018  21:24

Chudák pan Tau. Přišel o svou buřinku nadobro.

• 14.1.2018  20:51

Tažný margarín.

• 14.1.2018  19:48

Nejen Pan Tau, ale i čtyřvoký Hujer na pionýrském táboře.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6