baby1978

baby1978

<< předchozí 1 2
    • 23.11.2014  13:32
    Babovřesky (2013)

Zbytečně dlouhý děj. 133 minut je přespříliš na takovou s..u, která si říká komedie. Ale pro ty důchodce, kteří jsou jednoduššího ducha, jezdí na předváděcí akce, půjčují si a jejich nejoblíbenější čtivo je Blesk a Aha a k tomu stesk po starých časech je tento film kvalita a vřele doporučuji. Jinak nelogické dialogy, žádný děj, Lucka Vondráčková v tomto veledíle předvedla, že je ještě horší herečka než zpěvačka. Víme, že film je fikce, ale postavy jsou psány tak mimo realitu, že to snad ani není možné. Kdyby se vzdělaná dívka s VŠ diplomem takto ucházela o jakoukoli pozici, tak jí jednoduše nedostane, kdyby každý starosta pracoval jako Pavel Kikinčuk, tak nemáme žádného atd. atd. A ti tři hokejoví mistři světa v samém závěru filmu tam byli jaksi zbyteční.

• 23.11.2014  13:22
    Případy 1. oddělení (TV seriál) (2014)

Top seriál, žádné dramatizování, senzace a napětí za každou cenu. S klidem mohou sledovat i děti včetně nejmenších a všichni herci jsou překvapivě uvěřitelní, což se o komerčních TV říct nedá.

• 19.11.2014  17:16
    Helena (TV seriál) (2012)

Za co pane bože za co nás trestáš. Fakt nevím, co jsme komu udělali, že nám Nova předhodila ke sledování takový brak. Pořady na této stanici (až na pár výjimek) nikdy nebyly vysoké kvality a primárně určeny pro intelektuály, ale vážně nám chtějí tvůrci namluvit, že český divák má tak nízké IQ, tak přízemní humor a tak slabý vkus, že skousne toto? Dno televizní zábavy. I ten Poslední výkřik s Čepelí smrti, Magnuskovy a Troškovy filmy korunované tureckou Šehrezádou představují proti tomuto kvalitní kulturu.

• 19.11.2014  17:11
    Perfect Days (2011)

Film jsem viděla, těšila jsem se hlavně na Chýlkovou s Kleplem a ti mě rozhodně nezklamali. Zobrazení dnešní reality, kdy se lidé honí za kariérou tak dlouho, až si ani nevšimnou, že jim k vytouženému štěstí něco chybí ,a sice založení rodiny s vlastními potomky. Jenže to nejde tak snadno a rychle a potomci se v obchodě koupit nedají a tak zkouší všechny dostupné možnosti včetně mladých zajíčků. Hlavně ženám tikají biologické hodiny a to je oč tu běží. Ivana Chýlková výborně ztvárnila Eriku toužící po dítěti a nezůstala nic dlužna své pověsti. Kotek též ukázal, že umí a není jen plyšák na plakáty do pubertálních časopisů. Kronerová též výborná, ale takovou Maciuchovou bych v roli matky viděla raději, nepřišla jsem jí na chuť. Film má až překvapivě růžový konec a ženy po třicítce mohou nabýt přesvědčení, že to jde snadno i po čtyřicítce. Jenže ono tomu tak není, některým může skončit plodnost nebo to nemusí jít tak snadno a touha po dítěti se může změnit v závod s časem, porod může být velice komplikovaný a dítě se nemusí narodit zdravé. To zde skoro mohlo být znázorněno, protože se to mnohem víc blíží realitě.

• 14.2.2013  19:06

Tento film svědčí o tom, že některé filmy a pořady vysílané na ČT nejsou o nic horší, než ty, co jsou vysílány na komerčních TV za účelem co největší sledovanosti. Sedláček měl jistotu, že natočený film bude na ČT na 100% odvysílán, dále potřeboval obsadit roli modelky a manželky jednoho z obětí, tak vsadil na Agátu, která má hodně fanoušků, protože i veřejnoprávní televize musí mít nějakou sledovanost. Hanka Vagnerová se mu nejspíš líbila ve Vyprávěj a Expozituře atd. Jenže dialogy jsou stejně tupé a mělké jako v Ordinaci (neříkám, že ČT sledují výhradně intelektuálové s VŠ diplomem, ale tvořit rádobydetektivku pro povrchní lidi za koncesionářské poplatky, to je moc). Se severskými detektivkami to nemá vůbec, ale vůbec nic společného, herecké výkony podprůměrné, kamera a režie dobré, konec o ničem (až se ptám byl-li vůbec nějaký?). Dávám dvě hvězdičky, jelikož jsem viděla horší filmy a seriály než tento.

• 25.7.2012  12:52
    Hotel Paradise (TV pořad) (2012)

Big Brother a Vyvolení byli slabý čajíček, oproti tomuto kulturnímu suterénu. Nevadí mi reality show, ani fakt, že se lidé z ulice stávají slavnými, ale s Hotelem Paradise to tvůrci a produkce přepískli. Atraktivní pornoherci se sebevědomím do nebes a vzdělání maximálně vyučen. Prima měla dát dohromady lidi s čistým trestním rejstříkem bez pornominulosti. Na druhou stranu si myslím, že po oznámení soutěžících nikdo nečekal nic jiného než neustálé souložení v přímém přenosu.

• 22.7.2012  20:56
    TOP STAR (TV pořad) (2010)

Pouze vytvořená teplá místečka pro trapnou neumětelku Gottovou (lépe než ona snad moderuje každý), hihňající se afektovanou Něgrešovou a zadluženého Pomejeho plus pár zběhlých exredaktorek z bulvárních plátků.

• 22.7.2012  20:46
    TOP STAR magazín (TV pořad) (2008)

Byl by to docela dobrý pořad, kdyby v něm nedostávali příliš mnoho prostoru modelky, missky (včetně večírkové vymetačky Hanychové a silikonových babochlapů) Sámer Issa a jiné večírkové celebrity. Pořad byl původně myšlen v dobrém tj.přiblížit člověku tu či onu slavnou osobnost a zároveň uvést na pravou míru bulvární klepy, aby lidé znali pravdu. Jenže postupem času pronikli bulvární novináři a reportéři do Top Staru a udělali z něj bulvár v televizi, kde stejně jako v tisku kydají hnůj, akorát je vidíme naživo. Když moderovala Bočanová, tak se točily reportáže o skutečných celebritách, které se bulváru vyhýbají velkým obloukem, ale pro Top Star udělaly vyjímku a poskytly interview. Od tédoby, co moderuje Partyšová a večírky reportuje Hanychová, tak se z pořadu stala další exhibice provařených večírkových nul říkajících si celebrity. Škoda.

• 22.7.2012  12:50
    Mejdan roku z obýváku (TV pořad) (2009)

Sestříhat Anno, Superstar a proložit to speciálním dílem Ordinace, Ulice a Comebacku je vrchol trapnosti. A Novu neomlouvá, že musela ušetřit náklady v prvé řadě na svých hvězdách. Tímto dala najevo, kde má své diváky.V p.

• 22.7.2012  12:46
    Prostřeno! (TV pořad) (2010)

Záleží, kdo zrovna vaří. Příjemně mě překvapují v kuchařském umění některé hvězdičky, na něž nejsou v diskusích zrovna pěny ódy. Štoudková, Hanychová, Yemi a playmate Kamila Hermanová. Ale u dílů s křupany a konfliktními osobami si člověk řekne jó u nás to není zas tak špatné, jinde je to horší. A obligátní taktiky typu nejím maso, houby, mořské potvory, sýr atd. jsou dávno ohranou písničkou.

• 18.7.2012  21:09
    Co teď a co potom? (TV seriál) (1991)

Famózní seriál. Ivana Chýlková hrála naprosto uvěřitelně. I Klára Jandová zářila. Tak má vypadat seriál na který se člověk těší.

• 17.7.2012  21:33

Zbytečná ztráta času jak v kině, tak v televizi. Čekala jsem víc, vzhledem k obsazení komiků jakými jsou Lábus, Čtvrtníček, Lipský, Zawadská. Vleklá nuda s nedostatkem humorných scén, chybělo napětí, zábava prostě vše. Film mi připomíná jídlo bez chuti.

• 16.7.2012  11:01
    Varieté (2010)

Záměr nalákat diváky do kin na Aguileru a Cher se nepovedl. Návštěvnost byla (s vyjímkou speciálních představení pro ženy, kam nalákali osoby ženského pohlaví pouze na soutěže o ceny) tristní. Film je sice o třídu výš, než česká a slovenská produkce, ovšem potrvdilo se, že hvězdné zpěvačky jsou spíše špatné herečky aneb ševče drž se svého kopyta. Aguilera tam zpívá a bojuje za záchranu klubu, aby nepřišla o práci. To je téma na dobrý film jak dělané, bohužel napětí tam chybělo, já vůbec neměla pocit, že sleduji film, ale muzikál na plátně. Dramatem bych to nenazývala, dramatických scén je tam pomálu.

• 16.7.2012  10:45
    Limuzína (TV pořad) (2008)

Záleží na tom, kdo v té limuzíně sedí, kolik toho dokázal, jak ho máte rádi atd.

• 16.7.2012  10:20
    Velmi křehké vztahy (TV seriál) (2007)

Bohužel ani výborní herci jako Morávková, Mejzlík, Devátá, Bambas, Zounar, Králová nezachránili film od propadáku. Ono je totiž úplně jedno, zda tam hrají kvalifikovaní a ocenění herci či nekvalifikovaní z jiné branže. Jedná se o kulisové herectví, kde si každý odříká, co má ve scénáři, režisér to natočí a nazdar. Díky vysoké sledovanosti se z toho vyrobila nastavovaná kaše, co kaše jakási směs podobná té v pohádce jak pejsek s kočičkou vařili. Výsledkem je cosi naprosto nesledovatelného, kde se člověk akorát dívá na oblíbené herce mezi kulisami.

• 15.7.2012  16:12
    První krok (TV seriál) (2009)

Nechápu, proč se seriál vysílal v prime-time, když se jedná o puberťárnu maximálně pro třináctky. Sice byl obsazen lidmi s předchozími tanečními zkušenostmi (Kříž, Vitázková, Pavlovčinová), ale ani tento fakt jej nezachrání od hodnocení odpad. Dávám dvě hvězdičky, jednu za snahu (oni museli trénovat taneční kreace a tanec vyžaduje dřinu, snahu a disciplínu, což museli prokázat) a druhou za Pavla Kříže. Seriál má do kvality daleko, na druhou stranu i taneční filmy a seriály světové produkce včetně americké nejsou filmovými kritiky zrovna dvakrát ceněny.

• 15.7.2012  15:33
    Missí život (TV pořad) (2009)

Tvůrci pořadu si mysleli, že na pořadu o misskách vydělají peníze a přitáhnou diváky k obrazovkám. Ovšem zapoměli, že soutěže krásy za ta léta upadly do suterénu české kultury, dávno se nedají nazvat prestižními a slovo miss je pomalu synonymem pro zlatokopku a k..u. Poslední uznávanou miss je Monika Žídková, lidé ještě berou Bučkovou a Lutovskou, ale ani tyto dámy by svou přítomností nezachránily tento velice nekvalitní dokument, jež je spíše než dokumentem reklamou na missky, které reklamu nepotřebují. Chybí důvod ke sledování i v případě, jste-li kamarád či fanoušek některé z nich.

• 15.7.2012  15:10

95 minut reklamy a produkt placementu. Nic víc. Tomsa s Novákovou se tam akorát ukázali. Nosek hrál hajzla a já mu to nevěřila, ač jsem sebevíc chtěla, prostě to nešlo. Kocurová má akorát ambice, ale opět předvedla, že platí úsloví Ševče, drž se svého kopyta. Hrát neumí, nicméně vypočítavou mrchu, jež si potrpí na peníze a luxus jsem jí věřila dokonale.

• 15.7.2012  14:49
    Kolja (1996)

Brilantní film. Dostalo mě pátrání Zdeňka Svěráka po Koljovi ve stanicích metra a jeho zvolání Koljo na stanici Moskevská. Vynikající výkony všech herců, autentické, opravdové, věrohodné. Oskar je ve správných rukou.

• 15.7.2012  14:44
    Crash Road (2007)

Jinak hodnotit ani nemůžu. Hodnocení dávám spíš než filmu Státnímu fondu české kinematografie, za poskytnutí dotací takovému škváru. Zde se nejedná o herectví, ale o cca 90. minutovou sebeprezentaci Agáty Hanychové, která je i zadarmo drahá. Tvůrci chtěli na Agátu nalákat, ovšem zapomněli, že vysoký počet reakcí pod články o Agátě neznamená hodně fanoušků, ale hodně kritiky na její osobu, tudíž jméno Agáta Hanychová zcela jistě odradí od shlédnutí a koupě vstupenky.

• 12.7.2012  18:36
    Hříchy pro pátera Knoxe (TV seriál) (1992)

Líbilo se mi, že to byla detektivka naživo s možností zahrát si malou roli ve filmu a vyzkoušet si herectví na vlastní kůži. A pro neherce není žádný med hrát naživo před diváky mrtvolu, tak aby to bylo alespoň trochu přesvědčivé. Adamovská je skvělá herečka, ovšem její zpěv mě nijak nebere.

• 12.7.2012  18:31
    Doktor z hor (TV seriál) (1992)

Kdyby měl seriál maximálně pět dílů, tak bych dala více hvězd, jenže neměl a byla z toho nastavovaná kaše, kde scénáristé a režisér nevěděli, co bude dál, poté, co Gerharda Lipperta zasypala lavina. Ano je to oddychovka, ale tak dietní, až se nic neděje. A otázka zní, jaký má význam točit filmy, kde se nic neděje a herci se jen ukazují na obrazovce. Ano v Německu, Rakousku a Švýcarsku je všechno čisté, naleštěné až si našinec připadá ve srovnání se špinavým a bordelářským Českem jak v jiném světě.

• 12.7.2012  18:13

Oproti Panic je nanic jsou Holky prvotřídní kvalita a Diana je ve srovnání se Šárkou kvalitní herečka. Tady se člověk alespoň zasměje.

• 12.7.2012  18:10
    Panic je nanic (2006)

Macharáček zplodil (nebo spíše chtěl zplodit) Prci prci prcičky po česku, ovšem zatímco americký originál je vtipný a pro nenáročného diváka i zábavný a scénáristé drží diváka v očekávání, kdy už bude nějaká ta nahota nebo sex, tak česká laciná kopie je bez děje, bez pointy, Šárka Vaňková se tam akorát ukázala a to je vše. Příliš málo na cca 200 Kč vstupného. Myslím, že i zadarmo je drahý. Přitom obsah filmu je jako dělaný na kvalitní napínavý film, jenže pokud není talent a chuť něco kvalitního zplodit tak vznikají pouze další a další céčkové výplody.

• 28.11.2011  11:21
    Hasiči (TV film) (2010)

Hasičku Veroniku Jiráskovou měla hrát silná zdatná žena, vzhledově mužatka, která má páru a je schopná vytáhnout stokilového člověka ze sutin, například. Hana Vagnerová se na tuto roli absolutně nehodila. Já jí neuvěřila ani trochu. Jinak sympaťanda, ale obsadit jí do role hasičky, to byl vážně úlet milá produkce a režisére.

• 28.11.2011  11:14
    Sedm bílých plášťů (TV film) (1989)

Kdyby bylo jiné herecké obsazení (např. finalisty reality show) tak by tento film získal maximálně 1 hvězdičku. Herecké obsazení je skvělé, ale film tak nějak uplyne a chybí důvod, proč ho vidět znovu.

• 23.9.2011  13:09
    Jak chutná úspěch (TV pořad) (2010)

Od televize Prima to byl jednoznačně přešlap vedle spustit tento pořad. Akorát si úspěšní (nebo ti, co si to alespoň myslí) podnikatelé dělali zadarmo reklamu a některým to bylo houby platné.

• 13.9.2011  13:19
    Expozitura (TV seriál) (2009)

Tento seriál patří mezi nejkvalitnější ze všech seriálů na Nově. Nechybělo napětí, jaké má u dramatu být a poskytuje náhled do kauzy Berdychova gangu. Hanu Vagnerovou bych vyměnila, připadá mi nemastná neslaná, vůbec se nehodí na herečku. To už snesu víc Kostkovou nebo Morávkovou, i když prvně jmenovanou s výhradami. Nebýt Vagnerové, dám 5 hvězdiček.

• 2.9.2011  12:59

Souhlasím s předchozím příspěvkem. Měli dát prostor Radce Kovaříkové. Je možné, že nechtěla v dokumentu účinkovat, ale otázkou je, zda ji vůbec oslovili.

• 2.9.2011  12:52
    Ucho (1970)

Ve fimu byla skvěle a pravdivě popsána komunistická doba a nechyběly podrazy a levárny všeho druhu.

<< předchozí 1 2