daEmoNickY

daEmoNickY

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20
    • 17.5.2014  23:36
    Godzilla (2014)

Čekání na Godzillota. --- Když je na plátně Godzilla tak je to super, film vypadá hezky, ale film se jmenuje Godzilla a Godzilla tu je cca 5 minut a to je sakra problém. --- A těch 5 minut? - než se poprvé Godzilla objeví tak to trvá snad hodinu - souboj Godzilly je zabíraný skoro vždy ze země, takže je vidět jen kousek monster - přes obraz jsou dostkrát obličeje lidí - hlavní fokus bývá na lidi monstra se jen tak mimochodem mihnou v pozadí - jednou to vypadá na parádní souboj, ale přes kameru se zavřou dveře sanitky :D

• 3.8.2013  17:48

Jedinej schopenj je Percy, ostatní sou blbí. Černoch tam je protože je prej povinný mít černýho herce ve filmu, asi dvarkát ho něco napadne, jasně že blbosti - všechno umí jenom Percy . Holka má být Sun Tzu a umět mi ho postavit, jasně že ne - všechno umí jenom Percy. --- Podle bájí to není, to neva. Pár vtípků tam je. --- Ztráta času.

• 2.2.2013  01:01

Akce mě bavila. Zbytek filmu je blbina, krom jedné erotické scény (od 51 minuty) a scény se zlodějem (od 39 minuty do 43 minuty). Každou chvíli je tu přehnaná umělá srdceryvná scéna a některé z nich jsou fakt pitomé. Například 1) hlavní hrdina přijde náhodou v pravý okamžik domů, aby zachránil rodinu. Nemůže prostě být borec a zabít nepřátele efektivně, ale jeho otec musí být zastřelen (drama), jeho synovi přiložen k spánku revolver (drama), on musí mrknout na syna a jeho pomocí postřílet nepřátele. 2) nepřátelé z jedné strany přijdou k budově s hrdiny, ne že by hrdinové rovnou utekli a odpálili nepřátele či využili výbuchu jako krytu k útěku, ale odpálovat musí postřelený hrdina jako sebeobětování (drama).

• 23.1.2013  01:34
    Rytíři krvavé oceli (TV film) (2009)

Doporučuju pokud seženeš někoho kdo se s tebou chce vysmát velice špatnýmu filmu. Hloupý rozhovory, nerozumný chování. Pokud chceš normální fantasy od fandů D&D tak http://www.csfd.cz/film/253864-gamers-dorkness-rising-the/ anebo na trailer, ve kterým Rytíři vypadaj epicky. Stručně obsah filmu: na výpravu se vydala banda kreténů. SPOILER Má zachránit svou vesnici nalezením tyglíku, který nakonec zničí. Na výpravu to byli ti praví protože se spojili v zármutku nad nějakou mrtvou holkou. Borec má střelit návaděným šípem do draka, všichni se loučí se životem kdyby netrefil, jedna rána, drak padne - no von střelil vobyčejným protože je rebel.

• 15.1.2013  01:23
    Vládneme, nerušit (TV film) (2007)

Buď to má oblbnout nebo je to blbě udělané. Tuto smlouvu uzavřeli Zeman s Klausem a že by si to tu obhájili? Klasické "o nás bez nás". Co tu je: osobní dojmy a barvité vyprávění od Taberyho a Havla, občas citáty vytržené z kontextu ... Co by se mi líbilo: vzít Klause a Zemana a stručně to s nimi probrat, bod po bodu co se dá doložit, proč vznikla? musela vzniknout? atd, vzít politology co se vyznají ... a valit fakta, fakta, fakta

• 12.1.2013  16:23
    Srbský film (2010)

Příběh se mi líbil. Film mohl byt mnohem kratší. Z násilí a zvrhlostí toho moc vidět není (jestli si u toho někdo vyhoní tak má dost fantazie). Chvílemi jsem přeskakoval dopředu, párkát se zasmál ( 1:32:20 to je jak z Tokyo Gore Police ). K zamyšlení tu podle mě něco je. Kdo to neuvidí o moc nepřijde. --- SPOILER častý sledování porna některý otupí a shání víc a viděl jsem obrázek z mangy kde japonec souloží s nemluvnětem, film na to ukazuje a je explicitní takže si to jeden zapamatuje.

• 15.12.2012  11:01

Hádka na začátku a souboj na konci jsou fajn, ale jinak nuda. Jakýchkoli 15 minut Manituovy Boty je zábavnější než 150 minut Twilight 4.

• 14.12.2012  15:41

Princ "Jaká byla výprava?" Sindibád "Myslíš tu kde jsem ti píchal starou?". --- Nelíbilo se mi to. Co mě překvapilo bylo nadprůměrné hodnocení; asi je to tím jak je film líbivý (grafika, zvuk). --- Princ nabídne svůj život jako záruku, že Sindibád získá NKV (nepodstatnou kouzelnou věc), věří mu totiž jakožto svému příteli z dětství. Jestli se nepletu, že Sindibád říkal jak jako malí lhali a kradli, tak je to divná důvěra. Sindibád NKV hledá pro prachy a odloudí Princi Princeznu. Princ poté, co zjistí, že Princezna kouká po Sindibádovi, nechá Princeznu jít za Sindibádem. Vadilo mi, jak bylo vyjebáno s Princem. --- Sindibád lže, krade a podvádí ale protože je hlavním hrdinou, tak pokaždé nakonec udělá dobrou věc. Vpodstatě vždy udělá dobrou věc chvíli poté, co aspoň říká nebo dělá opačnou ( Lže, že by se obětoval pro Prince a pak se pro Prince obětuje; Princezně říká, že lhal ale Princezna mu nevěří a konejší ho, takže je jasné na jako výpravu se za chvíli vypraví Syndibád Junior.). Cituji zajímavosti "Spike, Sindibádův pes, se testovacímu publiku líbil vce než samotný Sindibád, a tak tvůrčí tým přidal do filmu sedm dalších scén se Spikem.". Vedlejší postava psa se líbila víc než hlavní postava hrdiny, hehe. Přidáme víc psa, hrdina je úplně v pořádku, hehehe. --- Princezna je původně oddaná Princi, ale pak si vybere Sindibáda. Princ by se v čechách jmenoval Mirek Dušín; Sindibád je zloděj, vrah, prolhaný, sebestředný a citově nestálý. Princezna dokonce Sindibádovi nabídne diamanty za to, že zachrání Prince a to je jediný důvod proč Prince Sindibád jde zachránit před smrtí. To má být jako "Štokholmský syndrom", kdy obět má vlhké spoďáry z ? "Štokhlolmský syndrom" se teď probírá v animáku? Sindibád je lepší partie? Kdoví proč, ale pamatuju si jak Sindibád Princeznu jednou nachytá jak se mu přehrabuje v trenkách ... to, pro představu lepší partie. --- "Nebezpečné" dobrodružství. Zorro s Fairbanksem je paráda, líbí se mi že triky zvládá sám (možná je i vymýšlel). V tomhle filmu hrdina vyhrává tím, že je hypermega-CGI-akrobat a ne chytrej co si dá pozor na to, aby se nezabil. Hm, anebo any nezabil princeznu; to že sou v kresleným filmu pro celou rodinu, kde postavy neumírají na vnitřní krvácení, neznamená že se mají chovat jako idioti. Vypadalo to dobře, ale zábavný mi to nepřišlo. --- Musí v každým filmu být romantická vložka? Dvojice co se objevuje nejvíc je budoucí pár; než se dvojice dá dohromady tak se hádají a několikrát na sebe spadnou do pozice soulož. "Tati, tati, proč na sebe takhle padají?" otec vysvětluje "To proto, aby holka ucítila erektovaný klučičí penis na své vagíně." a je spokojený že šel na animované dobrodružsví pro děti. --- "Sindibáde, popravíme Prince pokud se nevrátíš s NKV do 10 dnů." Proč 10? Během plavby se nikdo nezmiňuje kolik dní zbývá, a jestli ano tak jsem to přehlédl (film znova nechci vidět, takže to zůstane tajemství). --- Bohyně sváru vymyslí ultrageniální plán jak rozpoutat válku a tento plán pak prozradí u konce filmu Sindibádovi. Prozradí ho tak akorát aby měl Sindibád čas na Záchranu Na Poslední Chvíli (tm). Proč prozrazovat plán? Není jiný způsob jak se divák může dozvědět "geniální" zápletku scénaristy? Bohyně "Obětuješ se Sindibáde? Přijdeš zpět, řekneš nemám nic, a oni Prince osvodí a tebe Popraví. Obětuješ se?" a Syndibád zalže že jo; pak ZNPCh(tm) Prince, slzička ukápne a Bohyně se tedy v Sindibádovi spletla. Celou tu cestu zpět, která trvala o něco míň než 5 dní (superryrchlou rybou na cestě k NKV ušetřili víc než den plavby), Bohyni ani nenapadlo že jde do stejnýho místa a nepokusila se ho pozastavit? Připomínám že Bohyně chtěla rozpoutat válku, vymyslela proto "geniální" zápletku, poslala několik příšer na zdržení Sindibáda ... takže jí na úspěchu záleželo.

• 12.12.2012  23:29

Večer se nezapomenu pomodlit za aspoň jeden dobrej animák od DC. Fajn je aspoň jeden Bueno (*) moment s paní při těle u konce. (* viz Ennisův Hitman).

• 17.8.2012  22:27

Zápletka rozumu nepobrala, ale bavil jsem se co ty trdla natropili. Doporučuju DVD a někoho k tomu. Upíři nesvítili, světlovlasý doktůrek se mihnul ale Belino sexy tělíčko těšilo Adolfka víc a víc. Nechápu množství povyku kolem Twilightu --- http://www.youtube.com/watch?v=HG2DQq2hr5U (30 minut včetně hysterického záchvatu) a http://www.youtube.com/watch?v=4w24Mkx4i1I (90 minut!).

• 7.8.2012  11:25

Vážné jako krev v ranní stolici, temné jako díra ze které povstala. Batman, který je blbost záměrně* - komedie http://www.csfd.cz/film/93895-batman/ (podobnou hradu, kde strašá). * poslední dobou se rojí "epic movies", lidi je podle tržeb maj rádi, bylo by hloupé dát psát scénář drahého filmu neschopným.

• 14.7.2012  15:59

Počkal bych až bude na DVD nebo zašel do 2D kina. Pořádného 3D tu je málo a je horší než úvod v IMAXu (zatím nejlepší 3D co jsem viděl). Film je blbost (Peter nemá oblek Spidermana), ale akce je hodně fajná (Peter má oblek Spidermana). Peter, či jeho penis, na konci prohlásí cosi jako "jou, niggers, seru na sliby, (kterých nedodržení může ohrozit život mých blízkých)" aby mohl zasunout do hlavní loli. + Záběr se Stanem Leem. + Obrázek Feynmana na Peterově počítači. + Spajdrmen vtipkuje při soubojích.

• 17.6.2012  15:09
    B*A*T*M*A*N (amatérský film) (2011)

Ne tak vtipné jako Čuba Pictures nebo Red Meat ale zasmál jsem se. A navíc to má grafiku lepší než Crysis, yes.

• 17.6.2012  14:20
    Prometheus (2012)

Super grafika, 3D pěkné (i když ne tak jako "odpočet" v IMAXu) a hloupý děj. Osobně bych počkal na DVD (prodloužená verze může něco vysvětlit - tak tomu bylo u prodlouženého Tance S Vlky) nebo televizi (reklamní pauzička na srovnání myšlenek). --- spoiler Děti z pomocné školy na výpravě za trilión. Grafika super, takže jsem ani nevnímal jak senilní učitelka Jarmilka za mnou křičela "Pepíčku, nešťourej jedovatého hada do hlavy! Janičko, nechoď bosá do bažiny plné pijavic a kdoví čeho ještě! Ale notak, Kubo, nedávej hovinka Jarouškovi do pití! Ó kéž by Rozetská Deska byla 3D animovaný holograf, to by ji vyřešil i šimpanz. Sakra, fakani, nesahejte na tu pistoli co tu nechal hlídač! Jozefku, to jsou grafity, to není tajná šifra s hlubokou pravdou od mimozemšťanů! Ne abyste pouštěli tu smradlavou opičku co jí teče hnis z oka mezi nás, haranti! Ne, Petříčku, o tom zviřátku na stromě řekneme panu hlídači, nepolezeme za ním! Gorila *vás* chce zabít, seru na vás ..."

• 17.6.2012  14:04

Bolelo mě břicho od smíchu. Paráda.

• 17.6.2012  14:01

Dlouho jsem se takhle nepobavil. Jedna z nejlepších komedií co jsem viděl.

• 6.5.2012  15:43
    Avengers (2012)

Další Hellmouth zavřen. Nejlepší komentář k Avengerům má, podle mě, Exupery http://english.stackexchange.com/questions/38837/where-does-this-translation-of-saint-exuperys-quote-on-design-come-from .

• 21.4.2012  22:27

Paráda. Vtip a akce. Nerdi pošimrají bod G ve vesmíru, přijede Master Chef a námořníci mu natrhnou zadek. http://www.youtube.com/watch?v=zn7-fVtT16k&feature=relmfu

• 23.2.2012  00:33

Pěkně to vypadá, je tu pár vtipů, milých postaviček, pěkná hudba, nenáročný příběh. Pro ty co mají rádi koně či pro děti by to mohlo být báječné. 2 válečné situace mě tu příjemně překvapily. ALE. Přišlo mi že hudba tu "vodí za ručičku", "hladí po srdíčku" a "přikládá cibuli k oku". Na pár místech jakoby "vařili z vody" - "chachacha chlapče nezryješ to suché pole!", zaprší a pole je zoráno - tedy, přišlo mi že tu jsou situace, kde by postavy jednali jinak kdyby byly skuteční lidé (co jako farmář mají zkušenost s deštěm), ale pak by se z té situace nedostalo tolik telenovely. TAKŽE "Hraje to na city", ale to jsem věděl už díky jménu režiséra. Se svou přítelkyní jsem měl pohodový večer.

• 15.2.2012  21:35

Takhle nějak by to dneska napsal Dumas, autor "brakové literatury" považované některými za "klasiku". A pak by výdělek prochlastal a propařil ...

• 23.1.2012  12:30
    Poslední lvi (2011)

Film obsahuje neinformativní a citově zabarvený komentář (dozvíte se na co právě lev myslí, jako šestákovém románu) -> vypnout zvuk (to dělám i u hloupé hudby u němých filmů). Po skončení filmu jsem chtěl rozbít hubu spíše filmařům, než těm co vybíjí lvy (viz Kevin Carter a váleční fotografové fotící umírající aniž by pomohli, někdo jim řekne dokumentariské jiný lidská špína). __ Prý je účelem snaha vybrat peníze. Nicméně peníze na pomoc Africe jdou prý na zbohatnutí hrstky http://www.ted.com/talks/andrew_mwenda_takes_a_new_look_at_africa.html (jednoduchá pochyba: proč je ta pomoc třeba už "tak dlouho"?), to může být i tento případ. Ironsovi odhadem tímto dokumentem stoupne karma. __ Tento film je propaganda a navíc nepřímá reklama (zvýšení tržeb pro Ironse, BBC a možná i africké politiky). Příběh je citový, fajn a kočičky a příroda vypadají parádně.

• 26.10.2011  02:56

Moje štěstí bylo, že jsem měl na práci i něco jiného. Jen tu kecají. Nuda. Radši si sežeň nějakou němou grotesku ..

• 25.10.2011  18:32
    Gulliverovy cesty (2010)

Pár vtipů. Ale ten konec ...

• 25.10.2011  18:31
    Schindlerův seznam (1993)

Nudné.

• 25.10.2011  18:29
    Yes Man (2008)

Ano!

• 25.10.2011  18:27
    Arabela (TV seriál) (1980)

Chudák Rumburak.

• 25.10.2011  18:26
    Hook (1991)

Hraje tam Robbie Williams ...

• 15.9.2011  00:00
    Bůh před soudem (TV film) (2008)

Podle mě ten film je dobrý na poklábosení s přáteli o něm. --- Zpočátku mi sice přišlo, že celá pointa holokaustu byla posadit dostatečný počet židů do jedné místnosti a nechat je vyhladovět filozofováním, ale ten konec ... Argumentace, kterou židovští vězni vedli byla nesmyslná, plná logických klamů a to až do několika pár závěrečných minut díky kterým God On Trial/Bůh Před Soudem stojí za to (plus promluva fyzika a semtam i nějaký jiný argument). --- Hodnocení? Hm, Youtube videa se na CSFD zatím hodnotit nedají a tak ho tu nedám. --- Ve filmu jsou, řekl bych, klasické klišoidní postavy - člověk co konvertoval (byl němec, proti židům, pak zjistili že byl žid), člověk s dojímavým příběhem (který popíral že měl volbu) a Harry Potter

• 14.8.2011  08:47
    Iron Man (2008)

BONUS Ironmanovy kostymky http://www.republiquelibre.org/cousture/bd/IRNMN4C.HTM .

• 13.8.2011  21:46
    Mravenec Z (1998)

Bajka o Woody Allenovi (ten co furt remca) v komunisticke zemi. BONUS klise co pouzili http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/Antz

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20