Hačikó - příběh psa (2009)

Hodně dojemný a smutný film o oddanosti čtyřnohého přítele, která se jen tak nevidí. Jedná se o skutečný příběh o to víc je to chytlavější, moje hodnocení 100%

Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

Tento film měl možná zajímavý děj-vymazávání paměti, ale pro mě to bylo až příliš nudné a spřeházené, na to jaký má film hodnocení jsem čekala daleko víc. Plusové body dávám snad jen za herecké obsazení. Moje hodnocení 65%

Těsně vedle (2007)

Bena Stillera mám ráda, tak jsem trochu čekala od filmu víc, ale jinak docela dobrá oddechovka na sobotní odpoledne. Docela jsem se u některých scének bavila. Moje hodnocení: 65%

Gran Torino (2008)

Výborný film s Clintem Eastwoodem v hlavní roli, hodně dobře promyšlený příběh obětování se pro mladý život, který by jinak skončil nejspíš špatně. Původně jsem si myslela, že chce toho grázla zlikvidovat tak, že ho zastřelí, a on na to šel hodně rafinovaně. Jedině tak skončil za mřížemi ten špatný, i za cenu jeho života. Na konci filmu jsem měla slzy v očích, jak mě film dojal. Moje hodnocení: 100%

Závada Blair Witch (2000) (TV film) odpad!

Tak toto je zatím nehorší film, jaký jsem viděla, byly chvíle, kdy jsem to chtěla několikrát vypnout, ale říkala jsem si, přece tam už něco musí být, ale bohužel až do konce tam nic co by stálo za shlédnutí nebylo. :( Myslím si, že uplně zbytečně natočený amatérský film. Moje hodnocení: 0%

Tupíři (2010)

myslím si, že na hodnocení totoho filmu hodně záleží, zda jste viděli film stmívání, který tento film hlavně paroduje. Pokud ano, najdete si scénky, kterým se zasmějete. Podruhé bych se na to ale dívat v nejbližší době nemusela :). Moje hodnocení 50%

Jezero smrti (2008)

film, který ve mě něco zanechal a musela jsem o něm přemýšlet i po skončení filmu. Hlavně i to, že by se to mohlo klidně stát i ve skutečnosti. I když horory většinou nekončí dobře, tady jsem si přála dobrý aspoň ten konec, ale nepřišel :( byla jsem nervózní od začátku až do uplného konce. Moje hodnocení 100%.